Νέα

Αλβανίδες vs Ελληνίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Lasufin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 52K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Αλβανιδες vs Ελληνιδες


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    339
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

antony777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
589
Κριτικές
1
Like
1.128
Πόντοι
206
Μήπως έκανες εσύ μερικούς για τις Αλβανίδες,αγαπητό Σκιπταρ ή είχες το νου σου στον Θέμη Κανέλλο;
Κακός άνθρωπος δεν είμαι απλά με την εγκληματικότητα τους και με το ''με στραβοκοίταξες για ένα δευτερόλεπτο άρα σε μαχαιρώνω'' ή το να μαχαιρώνουν ανθρώπους που βγήκαν να πιουν τον καφέ τους, έγιναν απεχθείς. Ξέρεις τι είναι να μεγαλώνει ο άλλος παιδί για 18 χρόνια και να του το ''φάει'' καμία συμμορία ανήλικων Αλβανών έξω από κανένα σταθμό μετρό για να σπάσει απλά πλάκα ή για να του πάρει το κινητό του; Οι Έλληνες οι μεγαλωμένοι με ηθικές αξίες δεν κάναμε ούτε και κάνουμε ποτέ τέτοια πράγματα στο παιδί και στην οικογένεια του άλλου, αυτοί όμως είναι απόλυτα βάρβαροι και έχουν ξεφύγει από κάθε άποψη και τους βάζουν φυλακή για 4 μήνες και μετά τους αμολάνε στο δρόμο για να κάνουνε χειρότερα. Πάντως οι μισοί φύγανε και συνεχίζουν να φεύγουν κατά δεκάδες χιλιάδες κάθε χρόνο, επομένως προς τι η τόση φαγούρα; Η Ελλάδα θα γίνει ακόμα πιο φτωχή, επομένως δεν τους σηκώνει με την καμία. Το βασικό θέμα μετά από λίγα χρόνια θα είναι περισσότερο οι Πακιστανοί που βιάζουν όλοι τους παιδιά, είναι όλοι τους ανώμαλοι και τίγκα στην ηπατίτιδα μέχρι τα μπούνια. Το να λες τα εγκλήματα του άλλου δεν είναι ρατσισμός, ούτε και ρατσιστής είμαι, είναι η πραγματικότητα.
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
775
Κριτικές
2
Like
635
Πόντοι
86
Ώπα να που υποστηρίζει το woke κίνημα από την κακία της που έτρωγε φάπες στην παιδική της ηλικία η βρωμιάρα αδελφή. Αδελφή το εν λόγω κίνημα το υποστηρίζει η εταιρεία που κατασκευάζει F-16 και εσύ το παίζεις που το υποστηρίζεις, αριστερός που αγαπά την ειρήνη και την φιλία των λαών; Φάσκεις και αντιφάσκεις χαζοβιόλη δυστυχώς γιατί μόνο οι σεξουαλικές διαστροφές σου σε νοιάζουν. Εξάλλου γι' αυτό γράφεις εδώ μέσα όπως και οι περισσότεροι, για να βρεις τρόπο να ικανοποιήσεις τις σαδομαζοχιστικές, αδερφίστικες ανωμαλίες σου, ενώ εγώ ψάχνω για καμιά όμορφη γυναίκα να περάσω λίγες ώρες μαζί της. Είσαι εσύ καλόψυχος άνθρωπος που νοιάζεσαι για το καλό της Ελληνικής φυλής; Εσύ περισσότερο αισθάνεσαι μέλος της παγκόσμιας gay κοινότητας, παρά Έλληνας και γι' αυτό σας θέλουν οι πλούσιοι γιατί οι ψυχολόγοι τους ξέρουν από που μπάζετε και το εκμεταλλεύονται μια χαρά αυτό για να μας μπασταρδέψουν όλους μας, ώστε να χάσουν οι Ευρωπαϊκές φυλές την ταυτότητα τους. Σας λανσάρουν μια μαύρη που τη λιγουρεύεστε γιατί είναι κυριαρχική γυναίκα και σας ρίχνει φάπες; Τότε θα κάνετε ασπρόμαυρα μπάσταρδα για να πληρώνουν εκείνα εσαεί στους μεγαλοτραπεζίτες τις τοκογλυφίες τους δουλεύουντας για δίφραγκα στην κυριολεξία. Είστε κορόϊδα, είστε άρρωστοι και εκείνοι ξέρουν το φόβο σας να αντισταθείτε σε ό, τι σας συνθλίβει, το ναρκισσισμό σας, την κατάθλιψη σας, την ανευθυνότητα και την ανωριμότητα εξαιτίας της οποίας κολλάτε χίλιες δυο αρρώστιες, ακόμα και την παθητικότητα σας. Ξέρουν τα βάθη του μυαλού σας πολύ καλά και σας εκμεταλλεύονται και εσείς κοιτάζετε να κάνετε την δουλειά τους γαμώντας μετανάστριες λες και οι Ελληνίδες μας έχουν τελειώσει!
Χαχαχααχααχ χαχαχαχααχα ρε τι φανατικο φαστιστικο φιντανι εισαι εισαι εσυ.
Ποιους γκει λες μετα έμπλεξες τα μπουτακια σου.
Τυπε μη σηκωφαντεις με σοδομαζοχιστικα κλπ.
Τα πράγματα ειναι απλα και λιτά.
Οι ελληνιδες δεν μας κανουν, ειναι ψωναρες σνομπ και δεν καθονται ευκολα..ανεβασα βιντεακι με τη σολωμου και πως σκέφτονται οι ελληνιδες...
Δεν θα κατσω ποτε να υποστηρίξω τον τοπο μου οταν απο εκει δεν εχω οφελος.
Να πολεμήσω για ποια πατριδα?αυτη που με εχει στο περιθώριο?που με έκανε να στερούμε πράγματα,που εβαλε τον βυσματια στη θεση μου,ποια ελλεινιδα να κοιτάξω αυτή που κοιταει το συμφερον της και το ε1 ε3 ε9 η αυτη που δεν θα μου μιλήσει επειδή δεν ειμαι στον κυκλο της?
Και οταν πηγα δυρραχιο εριξα γκόμενά στο πιτς φιτίλι και περασα καλα...
Στηριζουμε και πολεμαμε εκει που δεν Θέλουμε κατι να χάσουμε που παίρναμε καλα..
Αν γινει πολεμος αυριο μεθαύριο με τους τουρκους πιστεύει η κυβέρνηση οτι θα παω να πολεμήσω?λιποτάκτης στα βουνα η πεταμα του οπλου και παράδοση στους Τούρκους.
 

antony777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
589
Κριτικές
1
Like
1.128
Πόντοι
206
Στηριζουμε και πολεμαμε εκει που δεν Θέλουμε κατι να χάσουμε που παίρναμε καλα..
Μπράβο! Τώρα ξέρω ότι ΄έχεις κλασικό τρόπο σκέψης ομοφυλόφιλου, δηλαδή ''ό,τι φάμε, ό,τι πιούμε και ό,τι αρπάξει ο κώλος μας''. Από ηθικές αξίες τίποτα. Καημενούλι μου, πρέπει να έχεις φάει πολλή απόρριψη για τον προσανατολισμό σου από μικρός για να συμπεριφέρεσαι έτσι... Πάντως είσαι και λίγο ανοητούλης γιατί πολλοί Έλληνες δεν έχουμε απολύτως κανένα πρόβλημα να έχουμε στην παρέα μας έναν ομοφυλόφιλο, αλλά των Αλβανών δεν τους αρέσει καθόλου. Ειλικρινότατα...
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
2.659
Like
2.914
Πόντοι
456
Μπράβο! Τώρα ξέρω ότι ΄έχεις κλασικό τρόπο σκέψης ομοφυλόφιλου, δηλαδή ''ό,τι φάμε, ό,τι πιούμε και ό,τι αρπάξει ο κώλος μας''. Από ηθικές αξίες τίποτα. Καημενούλι μου, πρέπει να έχεις φάει πολλή απόρριψη για τον προσανατολισμό σου από μικρός για να συμπεριφέρεσαι έτσι... Πάντως είσαι και λίγο ανοητούλης γιατί πολλοί Έλληνες δεν έχουμε απολύτως κανένα πρόβλημα να έχουμε στην παρέα μας έναν ομοφυλόφιλο, αλλά των Αλβανών δεν τους αρέσει καθόλου. Ειλικρινότατα...
Λίγο ανοητουλης
Όσο πατάει ο ελέφαντας
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ROB. C

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.700
Like
7.854
Πόντοι
2.306
Τύπος Ζαν Κλοντ ίσως πρέπει να αναρωτηθεί γιατί είναι στο περιθώριο ο ίδιος και αν έχει μερίδιο ευθύνης. Και να σκεφτεί αν η κοινωνία δημιουργεί τους πολίτες η οι πολίτες την κοινωνία , και τι κάνει ο ίδιος για να βελτιώσει το περιβάλλον του.
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
2.659
Like
2.914
Πόντοι
456
Τύπος Ζαν Κλοντ ίσως πρέπει να αναρωτηθεί γιατί είναι στο περιθώριο ο ίδιος και αν έχει μερίδιο ευθύνης. Και να σκεφτεί αν η κοινωνία δημιουργεί τους πολίτες η οι πολίτες την κοινωνία , και τι κάνει ο ίδιος για να βελτιώσει το περιβάλλον του.
Για να το αναρωτηθεί,χρειάζεται μια βασική προϋπόθεση.

Μυαλό!
Ο Ανεστάκος Ζαν δεν το έχει.
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.700
Like
7.854
Πόντοι
2.306

Βαζω Αυτό το βιντεακι να δειτε τι εστι ελλεινιδες..πως σκεφτονται..και δεν ειναι οποία και οποια αλλα η σολομού με επιρροή στο γυναικείο φυλο...
Ευρωπαισμενες Αλβανίδες είναι ακριβώς ίδιες.

Καλές Αλβανίδες έχει στην Αλβανία και εκεί όχι παντού
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ειπα ειμαι δημοκρατης
Ξεροχυνω με δημοκρατικό άβαταρ
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.700
Like
7.854
Πόντοι
2.306
Έχει μιλήσει άσχημα για τον πρόεδρο της ΠΑΕ Ολυμπιακός.
Ότι πει ο ΣΥΡΙΖΑ είναι ο τύπος

Στο Μαρινάκη δε χρωστάμε κάτι. Το χώμα που πατάει όμως , έχει ποτιστεί από αίμα πολλών ανθρώπων. Και αυτό είναι που του επιτρέπει να λέει τις μαλακιες του χωρίς να τον λιθοβολούνε.

Καραγκιοζακος που νομίζει ότι το να φέρουμε Σουδανους είναι απελευθερωτικό
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.917
Κριτικές
6
Like
9.352
Πόντοι
1.686
Για δοκιμή έχω πάρει πάνω από 50 Αλβανίδες,
σε ρδελ΄άκια , στούντιο , ακόμα και σε ντελίβερυ με τηλέφωνο.

Μόνο 2 ήταν καλές στο σεξ.
DELETE !

Εξαίρεση, να έχουν γεννηθεί και μεγαλώσει στην Ελλάδα
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
592
Κριτικές
6
Like
5.025
Πόντοι
726
Για δοκιμή έχω πάρει πάνω από 50 Αλβανίδες,
σε ρδελ΄άκια , στούντιο , ακόμα και σε ντελίβερυ με τηλέφωνο.

Μόνο 2 ήταν καλές στο σεξ.
DELETE !

Εξαίρεση, να έχουν γεννηθεί και μεγαλώσει στην Ελλάδα
Πού σε βρίσκω πού σε χάνω και λέω δε μπορεί θα χτυπήσει κι εδώ ο Κωστάρας!!!

Πάντως το Χριστινιώ η τσέχα που μούλεγες είναι όντως καλή μέσα και αλβανή επίσης και μπορώ να θυμηθώ άνετα πεντεδέκα δυνατές φάσεις με αλβανίδια τα τελευταία χρόνια!

Ψήφισες βρε τρελλέ;
 

unknowndark

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.521
Like
5.101
Πόντοι
1.056
Απο τη στιγμη που ειναι οικονομικος μεταναστης ναι ειναι πολιτης δευτερης κατηγοριας οπως οι ελληνες στο εξωτερικο.
Το αφηγημα με τα ΜΜΕ δε πιανει και ξερεις γιατι;Γιατι εγκληματα με κινητρο τη ληστια μεχρι τη περιοδο που ανοιξαν τα συνορα ηταν ελαχιστα.Εκεινοι μπουκαραν,πειναγαν ληστευαν οποιον εβρισκαν οπως ακριβως γινεται και τωρα με τα πακια,αραβες,συριους και τα αφγανακια.
Αν λεμε οτι οποιος αγαπαει τη πατριδα του ειναι εθνικιστης ναι ειμαι εθνικιστης οχι ομως ρατσιστης.Να βλεπουμε τη πραγματατικοτητα και οχι αυτα που θελουμε να δουμε μονο εμεις.
Ναι φευγουν να πανε στην ευρωπη αφου εχουν παρει ελληνικη υπηκοοτητα και ενα καρο επιδοματα οπως και οι υπολοιποι μεταναστες.
Με τα λιγα με τα πολλα εμεις τους φτιαξαμε τη χωρα τους με τα δικα μας λεφτα που εφευγαν στην αλβανια χωρις κανεναν ελεγχο απο το ελληνικο μπουρδελο κρατος.
Και κατις σχετικο.
Τον αλβανο τον ρωτησες για τη κορασιδα του;


Αστό φίλε οι Αραβες ειναι άλλη κατηγορία, αυτοί έρχονται το καλοκαίρι στα νησιά... ξεπατώνουν οποία τους καυλώσει διότι ως γνωστών οι Ελληνίδες οταν δούνε σκάφος και ελικόπτερο γίνονται μούσκεμα, και μετά τις ξεφτιλίζουν κιόλας!

Την βρίσκουν με το να τις ξεφτιλίζουν τελείως (τύπου κ@τουριμα στα μούτρα κλπ)... με το αζημίωτο φυσικά!
 
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
775
Κριτικές
2
Like
635
Πόντοι
86
Ότι πει ο ΣΥΡΙΖΑ είναι ο τύπος

Στο Μαρινάκη δε χρωστάμε κάτι. Το χώμα που πατάει όμως , έχει ποτιστεί από αίμα πολλών ανθρώπων. Και αυτό είναι που του επιτρέπει να λέει τις μαλακιες του χωρίς να τον λιθοβολούνε.

Καραγκιοζακος που νομίζει ότι το να φέρουμε Σουδανους είναι απελευθερωτικό
Φασιστας σαν και σενα δεν είμαι...
Εγω ειμαι υπερ των μεταναστών να ερθουν οσοι θέλουν στη χωρα...
 
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
775
Κριτικές
2
Like
635
Πόντοι
86
Αστό φίλε οι Αραβες ειναι άλλη κατηγορία, αυτοί έρχονται το καλοκαίρι στα νησιά... ξεπατώνουν οποία τους καυλώσει διότι ως γνωστών οι Ελληνίδες οταν δούνε σκάφος και ελικόπτερο γίνονται μούσκεμα, και μετά τις ξεφτιλίζουν κιόλας!

Την βρίσκουν με το να τις ξεφτιλίζουν τελείως (τύπου κ@τουριμα στα μούτρα κλπ)... με το αζημίωτο φυσικά!
Καλα τους κάνουν εκει ειναι ολες χαχαχα και χουχουχου
Ο αραβας δεν εχει θα τις λιώσει...
Εγω οταν ημουν στο καταρ πολλα εσκορτς την αλλη μερα τις εβλεπες με μωλωπες με γρατζουνιες κλπ οι αραβες δεν μασάνε
 
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
775
Κριτικές
2
Like
635
Πόντοι
86
Δεν είναι Αλμπανος. Είναι αριστερός εθνοπροδοτης
Οπου γης και πατρις γλυφομουνακια...
Οι ελληνιδες δεν μας κάθονται ντου σε αλβανες βουλγαρες και οποια αλλη φυλη ειναι ευκολη
 
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
775
Κριτικές
2
Like
635
Πόντοι
86
Ευρωπαισμενες Αλβανίδες είναι ακριβώς ίδιες.

Καλές Αλβανίδες έχει στην Αλβανία και εκεί όχι παντού
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ξεροχυνω με δημοκρατικό άβαταρ
Μη βαζεις τις αλβανιδες το ίδιο με τις ελληνιδες τυπε.
Αλβανιδες υπάρχουν πολλες καλες και για σπιτι και για σχέση.
Παμε δυνατα να βγαλουμε τις αλβανιδες...
Φιλε leader96 παμε δυνατα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom