Νέα

Άλλη μια επίθεση των αναρχικών.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 608
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Εσύ μάθε τη διαφορά μεταξύ καθολικής ψηφοφοριας με ελέυθερη συμμετοχή εκλογέων και υποψηφίων και εσωκομματικών αρχαιρεσιών και μετά έλα να μιλήσουμε...

Όμως, αυτό μόνο πες μου, αυτό...
Μπορούσε ένας οπαδός της ελεύθερης οικονομίας ή του τσάρου ή της ελευθερίας του λόγου και της έκφρασης να ιδρύσει κόμμα και να αναπτύξει πολιτική δράση ελεύθερα στην ΕΣΣΔ;
Τέλος.....
κατ αρχήν στης εκλογές για την ανάδειξη των σοβιέτ δεν συμετείχαν κόμματα ούτε καν το ίδιο το ΚΚΣΕ αλλά ήταν μια διαδικασία που ξεκίναγε από το επίπεδο της γειτονιά με λαικές συνελεύσεις και έφτανε σταδιακά στό επίπεδο της κεντρικής εξουσίας.
η συμετοχή και οι προτάσεις ήταν ελεύθερες για  την συμετοχή του καθ ενός πέρα από πολιτικό πιστεύω.
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
!!!! :rockon:
 

Συνημμένα

  • AFISSA_ROCK_VS-COMMUNISM_08.jpg
    AFISSA_ROCK_VS-COMMUNISM_08.jpg
    52,3 KB · Εμφανίσεις: 36

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
::::::::: :grin:
 

Συνημμένα

  • AFISSA_MN_2.jpg
    AFISSA_MN_2.jpg
    62,9 KB · Εμφανίσεις: 36

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
ετσι......... :rockon:
 

Συνημμένα

  • 18419171411.jpg
    18419171411.jpg
    102,1 KB · Εμφανίσεις: 38

midas

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
48
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπον επειδη τα κουμουνια και οι φασιστες και
όλοι οι άλλοι αποτελούν την μάστιγα όλης τις γης
και δεν θα βγάλουν ποτέ άκρη μεταξύ τους
Πόλλα ακούσαμε απο όλους
Εγώ
τους παραθέτω το εξής παράδειγμα
στο να καταλάβουν οτι όλοι έχουν ένα κοινο θέμα...

την αγελάδα


>ΣΟΣΙΑΛΙΣΜΟΣ : Έχεις 2 αγελάδες και δίνεις τη μία στο γείτονά σου
>
>ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΜΟΣ : Έχεις 2 αγελάδες, η κυβέρνηση παίρνει και τις δύο και σου
>δίνει λίγο γάλα
>
>ΦΑΣΙΣΜΟΣ : Έχεις 2 αγελάδες, η κυβέρνηση παίρνει και τις δύο και σου πουλά
>λίγο γάλα
>
>ΝΑΖΙΣΜΟΣ : Έχεις 2 αγελάδες, η κυβέρνηση τις παίρνει και σε σκοτώνει κιόλας
>
> ΓΡΑΦΕΙΟΚΡΑΤΙΑ : Έχεις 2 αγελάδες , η κυβέρνηση παίρνει και τις 2,
>σκοτώνει τη μία, αρμέγει την άλλη και στο τέλος πετά το γάλα
>
>ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΣ ΚΑΠΙΤΑΛΙΣΜΟΣ : Έχεις 2 αγελάδες, πουλάς τη μία, αγοράζεις ένα
>ταύρο, πολλαπλασιάζεις το κοπάδι και η οικονομία αναπτύσσεται ομαλά. Στη
>συνέχεια, πουλάς όλο το κοπάδι, γίνεσαι εισοδηματίας και ζεις καλύτερα.
>
>ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ : Έχεις 2 αγελάδες, πουλάς τη μία και αναγκάζεις την
>άλλη να παράγει το γάλα που αντιστοιχεί σε 4 αγελάδες. Αργότερα,
>προσλαμβάνεις έναν εμπειρογνώμονα για να αναλύσει τους λόγους για τους
>οποίους η αγελάδα έπεσε νεκρή.
>
>ΓΑΛΛΙΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ : Έχεις 2 αγελάδες και απεργείς επειδή θέλεις 3.
>
>ΓΙΑΠΩΝΕΖΙΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ : Έχεις 2 αγελάδες και τις ανασχεδιάζεις έτσι ώστε να
>έχουν το 1/10 του μεγέθους τους και να παράγουν 20 φορές περισσότερο γάλα.
>Μετά σχεδιάζεις ένα έξυπνο καρτούν, το ονομάζεις COWKEMON και το πουλάς σε
>όλο τον κόσμο.
>
>ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ : Έχεις 2 αγελάδες και τις ανασχεδιάζεις  έτσι ώστε να
>ζουν 100 χρόνια, να τρώνε  μία φορά το μήνα και να αυτοαρμέγονται.
>
>ΙΤΑΛΙΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ : Έχεις δύο αγελάδες αλλά δεν ξέρεις που είναι, έτσι
>κάνεις διάλειμμα για φαγητό.
>
>ΡΩΣΙΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ : Έχεις δύο αγελάδες, τις μετράς και μαθαίνεις ότι στην
>πραγματικότητα έχεις 5. Τις ξαναμετράς και μαθαίνεις ότι έχεις 42. Την
>Τρίτη φορά μαθαίνεις ότι έχεις δύο ξανά. Μετά σταματάς να μετράς και
>ανοίγεις ακόμη ένα μπουκάλι βότκα.
>
>ΚΙΝΕΖΙΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ : Έχεις δύο αγελάδες, 300 ανθρώπους να τις αρμέγουν,
>ισχυρίζεσαι ότι εξασφαλίζεις πλήρη απασχόληση και υψηλή παραγωγικότητα και
>συλλαμβάνεις τον δημοσιογράφο που ανακοινώνει τους παραπάνω αριθμούς.
>
>ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ : Έχεις δύο αγελάδες, τις πουλάς όσο-όσο, με τα λίγα
>χρήματα που σου δίνουν δίνεις προκαταβολή για να πάρεις αυτοκίνητο, το
>οποίο αποπληρώνεις σε 7.083 δόσεις.
>
>ΙΝΔΙΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ : Έχεις δύο αγελάδες και απλά τις λατρεύεις ( είναι ιερό
>ζώο στην Ινδία)
>
>ΒΡΕΤΑΝΙΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ : Έχεις δύο αγελάδες και είναι και οι δύο τρελές


............. :dancing:




 

neoklis79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.837
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Γαματος, τα πες όλα, άντε μήπως δουν κ λίγο πέρα από την μύτη τους.
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
κατ αρχήν στης εκλογές για την ανάδειξη των σοβιέτ δεν συμετείχαν κόμματα ούτε καν το ίδιο το ΚΚΣΕ αλλά ήταν μια διαδικασία που ξεκίναγε από το επίπεδο της γειτονιά με λαικές συνελεύσεις και έφτανε σταδιακά στό επίπεδο της κεντρικής εξουσίας.
η συμετοχή και οι προτάσεις ήταν ελεύθερες για  την συμετοχή του καθ ενός πέρα από πολιτικό πιστεύω.

Αφού λοιπόν στις εκλογές για την ανάδειξη των σοβιέτ δεν συμμετείχαν κόμματα ούτε το ΚΚΣΕ, στο Ανώτατο Σοβιέτ δεν θα εκλέγονταν μέλη του ΚΚΣΕ. Επομένως και στο Πρεζίντιουμ δεν θα υπήρχαν μέλη του Κόμματος, οπότε και ο πρόεδρος του δεν θα ήταν κομμουνιστής.
Δηλαδή κανένας από τους Λένιν, Στάλιν, Χρούτσωφ, Μπρέζνιεφ, Αντρόποφ και Τσερνιένκο δεν ήταν κομμουνιστής.
Q.E.D.

Ήταν δε τόσο αξιαγάπητοι και πετυχημένοι ηγέτες όλοι τους που κανένας, μα κανένας, δεν έφευγε από το ανώτατο αξίωμα και την εξουσία αν δεν πέθαινε.
Ο Γκορμπατσόφ επιζεί ακόμη, αλλά αυτός αποδεδειγμένα ήταν κομμουνιστής. Ή μήπως δεν ήταν;

 

latex

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
latex μπορείς να μετακομίσεις και στο Ζαΐρ (που είναι και γαλλόφωνο αν δεν κάνω λάθος ???) για να έχεις ήλιο 365 ημέρες το χρόνο. Και δεν θα έχεις και πρόβλημα μήπως σε ΚΑΨΕΙ ο ήλιος...... Γιατί όπως λέει και ο σοφός λαός "ο βρεγμένος την βροχή δεν τη φοβάται"...
Θα την έκανα την μετακόμιση στο Ζαϊρ εφόσον μου το επιτρέπανε οι επαγγελματικές μου υποχρεώσεις  :grin: Αλλά το παράδειγμα με τον ήλιο και τη βροχή είναι σαν το σκεπτικό σου μεταξύ πραγματικότητας και προπαγάνδας  :grin:
 

latex

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
Στοιχεία φυσικά και έχω. Όταν βρω χρόνο, θα σου τα υποδείξω. Πιστεύω όμως ότι και από μια πρόχειρη αναζήτηση στο google κάτι έχει πάρει το μάτι σου. Όσο μπορεί δηλαδή κάποιος που ζει στο 19ο αιώνα και θεωρεί επίκαιρα τα διδάγματα του Μάρξ.

Ρώσικα ομολογουμένως δεν μιλώ. Όπως και καμία Σλάβικη γλώσσα. Δηλαδή δεν μιλώ ούτε Σέρβικα, ούτε Βουλγάρικα. Γενικά δεν γνωρίζω καμία γλώσσα υπανθρώπων και δεν σκοπεύω να μάθω.

Γνωρίζω όμως κάποια πράγματα που θεωρώ ότι δεν προσδίδουν και πολύ μεγάλο κύρος στα Σλάβικα φύλα γενικά. Π.χ. πως συμπεριφέρονται στις γυναίκες, πως συμπεριφέρονται στους διαφόρους αναξιοπαθούντες, πως είναι τα χωριά τους . Ενδεικτικά του πολιτισμού τους όλα.

Αυτό που δεν γνωρίζω είναι αν υπάρχει κάποιος μη-σλάβος που να θαυμάζει τους Σλάβους. Η μέχρι τώρα εντύπωσή μου λέει ότι όλοι οι μη-σλάβοι γενικώς σιχαίνονται όλους τους Σλάβους. Όλοι γνωρίζουμε τους άπειρους φιλέλληνες που θαυμάζουν τον Ελληνικό πολιτισμό. Υπάρχουν και θαυμαστές άλλων πολιτισμών. Του κινεζικού, του ιαπωνικού , του αιγυπτιακού , του γερμανικού.

Για θαυμαστές σλάβικων πολιτισμών ομολογώ ότι δεν έχω ακούσει ποτέ , τίποτε. Ως πιο ειδικός βέβαια μπορεί εσύ να γνωρίζεις και να μου τους υποδείξεις , διαφωτίζοντας και τους υπόλοιπους αναγνώστες. Για να είμαι ακριβής θα έλεγα ότι δεν είμαι σίγουρος και για την ύπαρξη Σλάβικου πολιτισμού.Ο Πούσκιν , ο Τολστόη και ο Τσαικόφσκυ δεν είμαι σίγουρος ότι αρκούν για να θεμελιώσουν ένα τέτοιο οικοδόμημα ...
Καλά καταλάβαμε  :2funny: :2funny: όχι απλώς δεν έχεις στοιχεία πάνω στην σκέψη των αερολογιών σου αλλά είσαι και τελείως εκτός τεχνικών,φυσικοχημικών και βιομηχανικών θεμάτων όσο αναφορά κράτη της πρώην ΕΣΣΔ και συγκεκριμένα της Ρωσίας.Είμουνα ΤΟΣΟ ΣΙΓΟΥΡΟΣ οτι δεν θα είχες να παραθέσεις αποδεικτικά στοιχεία πάνω στο παραλήρημά σου που έγινες ρόμπα απο μόνος στο forum. :2funny: :2funny:
Tώρα για την γλώσσα Νεοναζί που λές 'υπανθρώπων' για μένα δεν υπάρχει 'ανώτερη' και 'κατώτερη' γλώσσα καθώς ούτε έθνος ούτε και φυλή.ΕΣΥ επειδή είσαι ΦΑΣΙΣΤΑΣ αποδέχεσαι αυτές τις εμετικές μαλακίες.Το μόνο που παίρνω ως βάση είναι ότι η Ελληνική γλώσσα καθώς και η Κινέζικη είναι οι μόνες με τα δεδομένα της σύγχρονης γλωσολογίας που έχουν μια χρονολογική συνέχεια βάση του πολιτισμού των δυό αυτών πανάρχαιων αλλά και διαφορετικών λαών.
Μπορείς εσύ να μας πεις τι πολιτισμό είχαν οι νεο-έλληνες απο το 1830 και μετά? Μην μου αναφέρεις πάλι τους Αρχαίους γιατί ανήκουν στην παγκόσμια ιστορία δεν είναι clopyright αποκλειστικό της Ελλάδας ευτυχώς.
Μη-Σλάβος που να θαυμάζει Σλάβους είναι ο Έλληνας  :dancing: .Ο συμπατριώτης μας.Μια ματιά στο φόρουμ η μια βόλτα σε στριπ και κωλόμπαρα και εκεί να δεις καψούρες,θαυμασμό και σπόνσοριγκ.Μέχρι μερικοί φτάσανε να πούνε ότι οι Ελληνίδες δεν είναι γυναίκες και είναι μόνο οι Ρωσίδες.ΤΟ ΚΑΨΙΜΟ.Και εσυ είσαι μέσα σε αυτούς μη ξεχνιόμαστε.Και ποιες Ρωσίδες μάλιστα, οι πουτάνες που είναι οι χειρότεροι εκπρόσωποι του γυναικείου φύλου.Κάτσε να δεις πόσοι Έλληνες θα τρελλαθούνε με αυτές τις απόψεις και έλα μετά να ξαναγράψεις για θαυμασμό μη-Σλάβων για Σλάβους  :2funny: :2funny: :dancing: :rockon:
 

latex

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
ε? παραδέχεσαι όμως ?
Με αυτό το γελοίο και ανούσιο χώρις νόημα 'παράδειγμα' που θα το επεξεργάστηκες πολύ ώρα σίγουρα στο μυαλό σου ειλικρινά με έκανες και γέλασα.Οπότε σε ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ  :2funny: :2funny:
 

god_gr

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
657
Like
4
Πόντοι
6
Προφανώς δεν το κατάλαβες γι'αυτό και γέλασα..... έπρεπε να σκεφτείς λίγο και να καταλάβεις τι εννούσες, αλλά αφού δεν το έκανες ή δεν μπορεσες να το κάνεις θα στο πω καθαρά. Προσπάθησα να το πω κόσμια αλλά δεν πέτυχα στόχο!
Είπα ότι δεν έχεις πρόβλημα να καείς από την ζέστη και τον ήλιο στο Ζαίρ, πολύ απλά επειδή είσαι καμμένος!!! got it now ???
αφού ξέρεις και γαλλικά (εγώ δεν ξέρω) : """παρλεπού""" ???
 

latex

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
Σχετικά με τους Έλληνες μουνόδουλους έχεις δίκιο.
Τα ίδια έχω γράψει και εγώ παλιότερα.
Και οι πατριώτες τους οι Σλάβοι πάντως δεν έχουν πρόβλημα με την πουτανιά. Απλά εκφράζονται διαφορετικά. Ο τυπικός Σλάβος σύζυγος, συνήθως αλκοολικός (εθνική παράδοση των Σλάβων) , δεν θα έχει κανένα πρόβλημα να γαμιέται με 140 η γυναίκα του ημερησίως για να τους εξασφαλίζει τη βότκα την επιούσια και κανένα mercedes!
Μια διαφορά με τον Έλληνα είναι ότι ο αλκοολικός Σλάβος θα της ρίχνει περισσότερες μπουνιές.
Το ότι συμφωνείς μαζί μου σε αυτό το θέμα και είσαι ρεαλιστής είναι καλό.Αλλά μπέρδεψες όμως ένα πράγμα.Ο Ρώσος δεν γουστάρει την γυναίκα στην βίζιτα.Είναι θεσμός!!!Είναι συντηρητικός χειρότερα απο τον Έλληνα σε αυτό.Εδώ μια εκδιδόμενη πουτάνα στην Ρωσία την έχουν στο πυρ το εξώτερον και μου λές ότι ο Σλάβος δεν έχει πρόβλημα να γαμιέται η γυναίκα του με 140 άτομα ?  :idiot: :idiot: :uglystupid: Αλλά είπαμε την 'Ρωσία' την έμαθες στα μπουρδέλα.Αυτός που δεν έχει πρόβλημα η 'Σλάβα'(η Ρωσίδα) να γαμιέται με 140 άτομα και να του εξασφαλίζει την βότκα του την mercedes του και τα φράγκα του είναι ο ΡΩΣΟΠΟΝΤΙΟΣ!!!και φυσικά δεν την έχει γυναίκα του ο Ρωσοπόντιος την Ρωσίδα πουτάνα γιατί και αυτός είναι συντηρητικός και παλαιών αρχών.Απλώς την έχει στην γύρα για να αφαιμάζει κάτι κακομοίρια σαν και του λόγου σου στα φράγκα.Μη μπερδεύεις Ρώσους με Ρωσοπόντιους.Άλλο το dvd player άλλο ο θερμοσίφωνας  :2funny:
 

Επισκέπτης
Με αυτό το γελοίο και ανούσιο χώρις νόημα 'παράδειγμα' που θα το επεξεργάστηκες πολύ ώρα σίγουρα στο μυαλό σου ειλικρινά με έκανες και γέλασα.Οπότε σε ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ  :2funny: :2funny:
οταν αυτά τα παλικαράκια της φακής κυκλοφορούν μέσα στο σκοτάδι τους που να δουν και λίγο ποιο έξω τον κόσμο ουτε κερί δεν έχουν να αγοράσουν για να δουν και να διαβάσουν και κάτι άλλο και να βάλουν το κεφάλι τους με όση φαιά ουσία έχει απομείνη να δουλέψη και να είναι αυτοί κυρίαρχοι και να κρίνουν και όχι να κατευθύνονται από υπάνθρωπους σαν τον περίανδρο.
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
      Αν δεν πειραζει πολυ,να πω και γω την γνωμη μου περι της ευρυτατατης??????? θεματολογιας που εχει αναπτυχθει στο παρον ....θρεντ


  Καταρχην με πειραζει αφανταστα να προξενουνται ζημια σε οποιουδηποτε περιουσια ....Τα αψυχα δεν μπορουν να ανταποδωσουν, οχι τιποτα αλλο παει και η τσαντιλα τζαμπα....Αν εχω κατι να πω ,δηλωσω ,φωναξω,διαμαρτυρηθω....παντα στα μουτρα...Εν προκειμενω, σε μια διαδηλωση ,αν μου "φταει" η κυβερνηση ,παω εξω απο του Μαξιμου και βγαζω τα μελαχολια μου κανα διημερο (τροπος του λεγειν..) ...
η καπως ετσι....

    Περι Πολυτεχνειου,εχω να σας πω οτι το βραδυ εκεινο ,ο πατερας μου δουλευε ταξι και στην γωνια Μητροπολεως και Βουλης που ετυχε να περνα ,ειδε μπροστα του να πεφτει πυροβολημενος ενας νεαρος γυρω στα 20-22χρ.....Δεν προλαβε να κανει ουτε μετρο και τον σταματησαν στρατιωτες με επικεφαλης εναν λοχαγο με μουστακι..(επι σειρα ετων,στην μεταπολιτευση,τον εξαχνε να τον βρει...)
Λοιπον.....Τον κατεβασαν απο το ταξι,μαζι με τον πελατη,και επισκευτηκαν μαζι με τα στρατα, ενα ωραιοτατο κτιριο στην Μπουμπουλινας,για φοντανακι και γλυκο κερασι της εποχης ωστε να τους περασει η τρομαρα και η συγχηση....Τα σημαδια απο τα συρματοσχοινα στην πλατη του πατερα μου,ειναι αδιαψευστα  ενθυμια της φιλοξενιας του στρατου μας της περιοδου εκεινης...Του ιδιου στρατου που ο γερος μου υπηρετησε στην μαρτυρικη Κυπρο,στα γεγονοτα του '63....Και υποψην,δεν ηταν κομμουνιστης.....
Μια ερωτηση τωρα...Δεν εχω καταλαβει ποτε γιατι τους αγωνες του Ελληνικου  λαου για ανεξαρτησια,γιατι τις αυτοχρεωνεται το ΚΚΕ
καθ'ολοκληριαν....Εγινε στην Αντισταση,εγινε και στο Πολυτεχνειο.....

  Παρακολουθωντας ολες τις σελιδες του θρεντ, εχω καταληξει (βασει γραφομενων....)για τον χαρακτηρα,την καλλιεργεια και το επιπεδο του καθενος....Απολαυσα την"μονομαχια"  latex-str81977  ( οπως και την αλλη στο αλλο θρεντ με τον Χριστοδουλο  Dimitrios1000-tomito-stavros51) και μπορω να πω οτι εντυπωσιαστηκα με το βαθος των επιχειρηματων που αναπτυσσονταν εκατερωθεν αλλα και την ποιοτητα των ατομων που τα ανταλλασαν ....Μπραβο στα παιδια .Μονο μεσα απο τετοιους διαλογους  βγαζει ο καθενας κατι χρησιμο....

  Φιλε latex εκανες προηγουμενως ενα ποστ που δεν συναδει ουτε με την μορφωση σου,ουτε και με την ποιοτητα σου (οπως την αντιληφτηκα τουλαχιστον εγω...)ξερεις ποιο ειναι.....Εαν καταφερνουν ατομα σαν τον laki να σε ριχτουν στο επιπεδο τους,σιγουρα δεν πρεπει και σιγουρα δεν το αξιζεις.......Να με συγχωρεις για την παρατηρηση,και θα εχεις καθε δικιο να μου πεις το οτιδηποτε για αυτο μου το σχολιο....
 

latex

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
Προφανώς δεν το κατάλαβες γι'αυτό και γέλασα..... έπρεπε να σκεφτείς λίγο και να καταλάβεις τι εννούσες, αλλά αφού δεν το έκανες ή δεν μπορεσες να το κάνεις θα στο πω καθαρά. Προσπάθησα να το πω κόσμια αλλά δεν πέτυχα στόχο!
Είπα ότι δεν έχεις πρόβλημα να καείς από την ζέστη και τον ήλιο στο Ζαίρ, πολύ απλά επειδή είσαι καμμένος!!! got it now ???
αφού ξέρεις και γαλλικά (εγώ δεν ξέρω) : """παρλεπού""" ???
Αν υπάρχει κάποιος καμμένος εδώ μέσα στον εγκέφαλο εσύ είσαι ένας απο αυτούς.Φυσικά δεν πρόκειται να το παραδεχτείς όπως δεν παραδέχτηκες ότι υπήρχαν νεκροί στο πολυτεχνείο.Το πιο ωραίο είναι ότι δεν παραδέχεσαι ότι είσαι και φασίστας.Πέστο φίλατε 'ναι είμαι φασίστας' και δεν τρέχει τίποτα.Θα έχεις το respect ειλικρινά στο λέω.Το άλλο το παλληκάρι που έβαλε τα φασιστικά group της Blood& Honour σκηνής δεν κρύβεται και το λέει.Ακόμα και ένας ομοφυλόφιλος έχει τό θάρος και την μαγκιά να πει στον κόσμο 'ναι είμαι πούστης'.Εσύ δεν το έχεις αυτό το θάρρος και παίζεις με ανούσια λογοπαίγνια και με 'ανοιχτές απόψεις' περι δημοκρατίας.Κολοκύθια δηλαδή.
 

god_gr

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
657
Like
4
Πόντοι
6
latex έχεις κάποιο πρόβλημα με τα Κολοκύθια ? αν ναι τότε πρέπει να αυτο-απαγχωνιστείς..... (αυτό ελπίζω να το κατάλαβες. Αν όχι πες μου να σου το εξηγήσω... )
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom