Νέα

Άλλη μια επίθεση των αναρχικών.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 608
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kinsey

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
164
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Όπως εμείς κοιτάμε πως θα την κάνουμε από τον φιλελεύθερο παράδεισο;

Στην ερωτηση μου δεν εχει απαντησει κανεις! Γιατι κανεις Ελληναρας κομμουνισταρας δεν εχει παει να ζησει εστω και λιγο στη Κουβα?
 

Επισκέπτης
Αριων ολα τα βιντεο εκπληκτικα!  ( και με χιουμορ)

Ας ελπισουμε οτι καποιοι απο δω μεσα θα ξυπνησουν!!

Αν καποιοι ξυπνησουν απο το σημερινο πνευματικο και ιδεολογικο ληθαργο

εστω και λιγοι..

αυριο ξημερωνει μια πιο δικαιη μερα!

Κeep on!

;)
άσε το παλικάρι στην μοναξιά του.
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Στην ερωτηση μου δεν εχει απαντησει κανεις! Γιατι κανεις Ελληναρας κομμουνισταρας δεν εχει παει να ζησει εστω και λιγο στη Κουβα?

Ηρεμησε ,εχω παει..

Πολυ ομορφο μερος..

Δωρεαν παιδεια και υγεια .Οι κατοικοι ειναι ικανοποιημενοι με την ζωη τους
και ας προσπαθει να τους γονατισει η Αμερικη τοσα χρονια με το εμπαργκο.
Εκτος απο κομμουνιστες ειναι και πατριωτες. ;)
 

Kinsey

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
164
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Ηρεμησε ,εχω παει..

Πολυ ομορφο μερος..

Δωρεαν παιδεια και υγεια .Οι κατοικοι ειναι ικανοποιημενοι με την ζωη τους
και ας προσπαθει να τους γονατισει η Αμερικη τοσα χρονια με το εμπαργκο.
Εκτος απο κομμουνιστες ειναι και πατριωτες. ;)

Και μενα εχει παει ο συγκατοικος μου. Ομορφο μερος. Με 20 δολλαρια γαμουσε 1 νυχτα ολοκληρη και το πρωι η μανα της του εφτιαξε και πρωινο!!

Στην ερωτηση μου κανεις δεν εχει απαντησει!! Μα κανεις δεν εχει παει να ζησει εκει? Οχι διακοπες, να πας να ζησεις δουλευοντας κανονικα. Ουτε ενας ρε γαμωτο, σε τετοιο παραδεισο!!!
 

Επισκέπτης
Και μενα εχει παει ο συγκατοικος μου. Ομορφο μερος. Με 20 δολλαρια γαμουσε 1 νυχτα ολοκληρη και το πρωι η μανα της του εφτιαξε και πρωινο!!

Στην ερωτηση μου κανεις δεν εχει απαντησει!! Μα κανεις δεν εχει παει να ζησει εκει? Οχι διακοπες, να πας να ζησεις δουλευοντας κανονικα. Ουτε ενας ρε γαμωτο, σε τετοιο παραδεισο!!!
εγώ να σε ρωτήσω κάτι να μου απαντήσεις και θα σου πώ γιατί έχω πάει.
ερώτηση γιατί μας έχεις κάνει και έχουμε χάσει τον λογαριασμό ποιος lakis είσαι.
ήσουνα ο 33 έχεις αλλάξει 7 περίπου νικ γιατί δεν πάς με την σειρά 34 - 35 36 τώρα θα ήσουν στο 40
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Και μενα εχει παει ο συγκατοικος μου. Ομορφο μερος. Με 20 δολλαρια γαμουσε 1 νυχτα ολοκληρη και το πρωι η μανα της του εφτιαξε και πρωινο!!

Στην ερωτηση μου κανεις δεν εχει απαντησει!! Μα κανεις δεν εχει παει να ζησει εκει? Οχι διακοπες, να πας να ζησεις δουλευοντας κανονικα. Ουτε ενας ρε γαμωτο, σε τετοιο παραδεισο!!!

To πρόβλημά σου ποιό είναι; Γιατί δε πάμε μετανάστες σε μία μακρινή χώρα όπου δε γνωρίζουμε ούτε τη γλώσσα και προφανώς δε θα έχουμε δουλειά κατεβαίνοντας από το αεροπλάνο;
 

Kinsey

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
164
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
To πρόβλημά σου ποιό είναι; Γιατί δε πάμε μετανάστες σε μία μακρινή χώρα όπου δε γνωρίζουμε ούτε τη γλώσσα και προφανώς δε θα έχουμε δουλειά κατεβαίνοντας από το αεροπλάνο;

Ακυρο. Ελληνες υπαχουν παντου. Απο το Χονκ Κονγκ μεχρι τη Βραζιλια. Αλλα Κουβα δεν εχει παει να ζησει ποτε ΚΑΝΕΙΣ.
 

Επισκέπτης
αφιερωμένο σε αυτούς που δολοφονούν τους λαούς αλλά σιγά σιγά γινόμαστε περισσότεροι και θα καταπιούμε τον φασισμό.

[youtube=425,350]AZ7IZcw1fNQ&mode[/youtube]
 

Επισκέπτης
Chavez:"You're a donkey Mr Bush"

[youtube=425,350]3VwFSpxP-D0[/youtube]
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Ωραιος Αριων!!


Καθε μερα που ενα μυαλο ξυπνα ιδεολογικα,πλησιαζουμε σε μια πιο δικαια
διαμορφωμενη κοινωνια!!

Αξιζει να αγωνιζομαστε για ολους!
Ειτε ειμαστε εργατες ειτε επιστημονες οταν ειμαστε ενωμενοι
θα τα καταφερουμε να φτιαξουμε ενα πιο ομορφο κοσμο! :)
 

Επισκέπτης
Ernesto Che Guevara

[youtube=425,350]qvz2ae6M-IU&mode=related&search[/youtube]
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
A Tribute to Communism

[youtube=425,350]iyUu-8nbd58&mode[/youtube]

Συνειδητοποίησες τί πόσταρες; Ή στο πακέτο βίντεο που μοιράζουν οι ινστρούχτορες του περισσού για πορβολή μέσω ίντερνετ έγινε κάποιο λάθος και μπήκε και το συγκεκριμένο βιντεάκι;

Μάγκες δείτε αυτό το βίντεο...
Τα λέει όλα...


Επί τη ευκαιρία, ένα γρήγορο κουίζ:
Σε ποια χώρα εφευρέθηκε το ίντερνετ και ξεκίνησε το youtube μέσω του οποίου μας γεμίζει με προαπαγάνδα ο Αρίωνας;
Α. ΕΣΣΔ
Β. Β. Κορέα
Γ. Κούβα
Δ. Λιβύη
Ε. ΗΠΑ

Και τέλος στην πολιτικά ορθή πτέρυγα του site..
Αν ο κάθε Λάκης έβαζε ένα βιντέακι με κανά συνέδριο των Ναζί, θα αρχίζατε να κλαίγεστε ότι γίνεται φασιστική προπαγάνδα μέσω του σάιτ και τί κάνουν οι μοντς...

Ο Αρίωνας βάζει προπαγανδιαστικά βιντεάκια με το Στάλιν...
Ο οποίος έκανε χειρότερα εγκλήματα και από αυτόν τον Χίτλερ...
Και δεν μιλάει ΚΑΝΕΙΣ σας...
Δυο μέτρα και δυο σταθμά, ε;

Μεταξύ μας, από εσάς δεν περίμενα και τίποτα καλύτερο...

 

jimmakos1971

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
222
Like
0
Πόντοι
1
Ακυρο. Ελληνες υπαχουν παντου. Απο το Χονκ Κονγκ μεχρι τη Βραζιλια. Αλλα Κουβα δεν εχει παει να ζησει ποτε ΚΑΝΕΙΣ.

Kαλά. Πήγαινε στην παραλία της Αβάνας στον Νικόλα που έχει Ελληνική ταβέρνα μια δεκαετία να του πεις χαιρετισμούς από τον Μήτσο τον Αιγιώτη.Θα σου γνωρίσει και τον Θόδωρα που έχει ταξιδιωτικό γραφείο. Φυσικά και ζουν Ελληνες στην Κούβα. Συγκεκριμένα γύρω στους 100 και περνάνε μια χαρά οι άνθρωποι. Mε βάση την βικιπέδια υπάρχουν 30 αλλά με τις οικογένειες τους φτάνουν την κατοστάρα.


Πριν πετάξουμε μια κοτσάνα googlάρουμε.... ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom