Νέα

«Αλήθειες και τέρατα που ακούγονται και γράφονται στο μπου»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Elganador
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 793
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)
OP
OP
Elganador

Elganador

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
14 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
134
Like
21.772
Πόντοι
25.186
Έριξα τώρα και μια ματιά στις τελευταίες σελίδες στο νήμα της Μαλβίνας.

Δεν είδα δράση. Εδώ έχει αποκαλύψεις το νήμα. Άλλο ενδιαφέρον, άλλο τζερτζελέ.

:-)
Εδώ έχει πικάντικα πράγματα

:2funny:
 

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
5.912
Like
9.572
Πόντοι
2.356

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
5.912
Like
9.572
Πόντοι
2.356
Για να δούμε, πότε θα προκύψει το επόμενο κουλό επεισόδιο σε τούτο το νήμα.

Ούτως ή άλλως, ελάχιστα βγαίνουν στην επιφάνεια από όσα γίνονται.
 

xamenos xamenos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2024
Μηνύματα
249
Like
577
Πόντοι
81
Ρε σεις, μήπως ο Τζαβάρας εκεί στο Τουίτερ


είναι ο Δάσκαλος Μαρής του bou :think:
Αλλιώς πώς θα τολμήσεις να ΕΜΠ1 σε τέτοια κινητή πανούκλα :think: :confused:
Δύο τύποι που κράζουν μία που τους έριξε χ και απλά πλήρωσαν για να βγάλουν τα γούστα τους.
 

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.042
Κριτικές
63
Like
17.962
Πόντοι
17.785
Δεν ξέρω για τους άλλους αλλα εσυ σιγουρα δεν πας πουθενα.
Εχεις καρατσεκαριστει απο δεκα πλευρες. Ουτε κλώνο δεν εκανες το κόπο να ανοιξεις.
 

petros1987

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.320
Κριτικές
6
Like
10.225
Πόντοι
1.336
Ρε μάγκες εγώ μπορώ να κάνω μια ερώτηση γιατί το έχω απορία....σχεδόν όλες οι κριτικές για ραντεβού γράφουν ότι οι κοπέλες/συνοδοί σας αρχίζουν στα γλωσσόφιλα και στα τσιμπούκια μόλις ανοίγετε την πόρτα.Επίσης οι ίδιες κριτικές γράφουν πως οι κοπέλες δεν προλαβαίνουν να βγουν απο το ντουζ καθώς τις γαμάτε εκεί μέσα.Ή εγώ είμαι πολύ πίσω στο θέμα ραντεβού ή εσείς που τα γράφετε πουλάτε τις παπάτζες του αιώνα...
 

Ντουνταράς

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.701
Κριτικές
11
Like
5.481
Πόντοι
1.346
Δύο τύποι που κράζουν μία που τους έριξε χ και απλά πλήρωσαν για να βγάλουν τα γούστα τους.
Όλα είναι πιθανά, αλλά κουβέντα κάνουμε εδώ μέσα...
Προσωπικά τέτοιες περιπτώσεις με τατουάζ σα φυλακόβιες δεν τις πλησιάζω ούτε στο χιλιόμετρο.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.400
Κριτικές
18
Like
20.461
Πόντοι
4.546
Είναι αλήθεια, με μερικούς οι κορασίδες φιλάνε παθιασμένα με βαθειά γαλλικά γλωσσόφιλα, κάνουν τα πάντα όλα στο πρόγραμμα και μάλιστα δωρεάν τα έξτρα... Βέβαια, όταν πάνε άλλοι, επιβεβαιωμένα, να τις δουν και να πάρουν έστω κάτι από τις υπηρεσίες που άκουσαν από άλλο μέλος, άνθρωποι καθαροί, πλυμένοι, αρωματισμένοι και εμφανίσιμοι, οι κορασίδες δεν φιλάνε, δεν κάνουν πράγματα εκτός του προγράμματος και φυσικά χρεώνουν κάθε έξτρα.

Τα παραπάνω δεν λέγονται μόνο σε κριτικές, αλλά και σε νήματα μέσα, ώστε να το εμπεδώσουν καλά οι συναγωνιστές και να έχει πελατεία η κορασίδα και οι τύποι να έχουν καλύτερη μεταχείριση, έκπτωση ή και δωρεάν έξτρα.
 

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
5.912
Like
9.572
Πόντοι
2.356
Είναι αλήθεια, με μερικούς οι κορασίδες φιλάνε παθιασμένα με βαθειά γαλλικά γλωσσόφιλα, κάνουν τα πάντα όλα στο πρόγραμμα και μάλιστα δωρεάν τα έξτρα... Βέβαια, όταν πάνε άλλοι, επιβεβαιωμένα, να τις δουν και να πάρουν έστω κάτι από τις υπηρεσίες που άκουσαν από άλλο μέλος, άνθρωποι καθαροί, πλυμένοι, αρωματισμένοι και εμφανίσιμοι, οι κορασίδες δεν φιλάνε, δεν κάνουν πράγματα εκτός του προγράμματος και φυσικά χρεώνουν κάθε έξτρα.

Τα παραπάνω δεν λέγονται μόνο σε κριτικές, αλλά και σε νήματα μέσα, ώστε να το εμπεδώσουν καλά οι συναγωνιστές και να έχει πελατεία η κορασίδα και οι τύποι να έχουν καλύτερη μεταχείριση, έκπτωση ή και δωρεάν έξτρα.

Εννοείται, έτσι πάει. Αλλά μερικοί είναι και καμένοι στο μυαλό. Νομίζουν και τι έκαναν, τι έγινε, με το να γλείψουν μια πουτάνα από πάνω ως κάτω.

Αγαπούληδες, προμότορες, καμένοι. Τρεις κατηγορίες. Ορισμένα είνσι και τα τρία μαζί.

Και όλοι τους επιδίδονται συχνά σε παραπλανητικές κριτικές.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.400
Κριτικές
18
Like
20.461
Πόντοι
4.546
Εννοείται, έτσι πάει. Αλλά μερικοί είναι και καμένοι στο μυαλό. Νομίζουν και τι έκαναν, τι έγινε, με το να γλείψουν μια πουτάνα από πάνω ως κάτω.

Αγαπούληδες, προμότορες, καμένοι. Τρεις κατηγορίες. Ορισμένα είνσι και τα τρία μαζί.

Και όλοι τους επιδίδονται συχνά σε παραπλανητικές κριτικές.
Σίγουρα δεν είναι όλοι τους προμότορες. Κάποιοι θέλουν να νοιώθουν ζηλευτοί και επιτυχημένοι, λέγοντας μπούρδες στους άλλους, να τονώσουν το ανύπαρκτο εγώ τους.
 

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
5.912
Like
9.572
Πόντοι
2.356
Προσθέτω ένα φαινομενικά άσχετο βίντεο από το Παρίσι.


Ίσως να βρούμε αργότερα το συνδιασμό με το θέμα Paris.:grin:
 

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
5.912
Like
9.572
Πόντοι
2.356
Κανονικά αυτό το νήμα, μαζί με το συγγενές που ανοίχτηκε αργότερα,


θα μπορούσαν
να συγχωνευθούν
σε ένα νήμα.

Προτείνω τίτλο:

«Εδώ προμότορας, εκεί πρόμοτορας, που είναι ο προμότορας;»

αφού έχουμε κάποια θεματάκια, κάτι παπατζιλίκια γύρω από τις κριτικές.:grin:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.549
Like
51.814
Πόντοι
12.756
Όλα είναι πιθανά, αλλά κουβέντα κάνουμε εδώ μέσα...
Προσωπικά τέτοιες περιπτώσεις με τατουάζ σα φυλακόβιες δεν τις πλησιάζω ούτε στο χιλιόμετρο.
ειναι του διαβολου φιλε Ντουντα τα τατουαζ
 

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
5.912
Like
9.572
Πόντοι
2.356
Ρε μάγκες εγώ μπορώ να κάνω μια ερώτηση γιατί το έχω απορία....σχεδόν όλες οι κριτικές για ραντεβού γράφουν ότι οι κοπέλες/συνοδοί σας αρχίζουν στα γλωσσόφιλα και στα τσιμπούκια μόλις ανοίγετε την πόρτα.Επίσης οι ίδιες κριτικές γράφουν πως οι κοπέλες δεν προλαβαίνουν να βγουν απο το ντουζ καθώς τις γαμάτε εκεί μέσα.Ή εγώ είμαι πολύ πίσω στο θέμα ραντεβού ή εσείς που τα γράφετε πουλάτε τις παπάτζες του αιώνα...

Ρε συ, μερικοί-μερικοί ούτε που είναι σε θέση να γαμήσουν.

Καυχιούνται από εδώ κι από κει, πήρα την τάδε από τον κώλο, έκανα, έδειξα, ενώ ούτε που τους σηκώνεται, ή την έχουν τοσοδούλα.

Και στις παρέες στην πιάτσα τα ίδια, και στο διαδίκτυο επίσης. Σε μπουρδελότσαρκες στα στούντιο βγαίνουν αυτά γρήγορα στη φόρα.
Online, στα φόρουμ, κρύβονται λίγο καλύτερα πίσω από τραβηγμένες κριτικές. Συνήθως πολύ θετικές, που ανάγουν την κάθε πουτάνα σε θεά.
 

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
2.010
Κριτικές
47
Like
7.330
Πόντοι
5.646
Ρε συ, μερικοί-μερικοί ούτε που είναι σε θέση να γαμήσουν.

Καυχιούνται από εδώ κι από κει, πήρα την τάδε από τον κώλο, έκανα, έδειξα, ενώ ούτε που τους σηκώνεται, ή την έχουν τοσοδούλα.

Και στις παρέες στην πιάτσα τα ίδια, και στο διαδίκτυο επίσης. Σε μπουρδελότσαρκες στα στούντιο βγαίνουν αυτά γρήγορα στη φόρα.
Online, στα φόρουμ, κρύβονται λίγο καλύτερα πίσω από τραβηγμένες κριτικές. Συνήθως πολύ θετικές, που ανάγουν την κάθε πουτάνα σε θεά.
Μεγάλη συζήτηση και αυτή...:coffee:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom