Νέα

Αλήτες στρατιωτικοί- αχάριστοι καραβανάδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lagonisian
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 59K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Η γνώμη σας

  • Είναι δημόσιοι υπάλληλοι

    Ψήφοι: 61 56,5%
  • Δεν είναι δημόσιοι υπάλληλοι - μπολ εκδοχή

    Ψήφοι: 17 15,7%
  • Πόσο σκασίλα μας όμως..

    Ψήφοι: 30 27,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    108

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ναι ρε είμαι πρεζάκι χειρότερο από εσένα.  :birdman:

Με το που θα συνδεθώ ψάχνω να βρω πολιτικά νήματα που γίνεται παιγνίδι.

Εάν δεν βρω, ψάχνω να βρω εάν ποστάρετε (νατσοσκασκάδες, υπερμύες, πορνόπαποι κτλ) εκείνη την ώρα τίποτε σε άσχετο νήμα.

Εάν δεν βρω, ψάχνω τα τελευταία δικά μου μην τυχόν απαντήσατε τίποτε.

Εάν όχι πατάω το refresh σαν μανιακός μέχρι να κατέβει κάτι...

Αστο αυτη τη φορα εχει δικιο  :P
 

Επισκέπτης
Με το που θα συνδεθώ ψάχνω να βρω πολιτικά νήματα που γίνεται παιγνίδι.

Κοίτα τι παθαίνω σήμερα.
Έχει ανοίξει ένα θρεντ με τίτλο "Απορρίφθηκε η πρόταση για απαγόρευση του πορνό στην Ε.Ε."

Ε λοιπόν αυτό το Ε.Ε. που βλέπω στο τέλος μου φέρνει καπάκι στο μυαλό το θρεντ της χρεοκοπίας και το ανοίγω έτσι μηχανικά..
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
Κοίτα τι παθαίνω σήμερα.
Έχει ανοίξει ένα θρεντ με τίτλο "Απορρίφθηκε η πρόταση για απαγόρευση του πορνό στην Ε.Ε."

Ε λοιπόν αυτό το Ε.Ε. που βλέπω στο τέλος μου φέρνει καπάκι στο μυαλό το θρεντ της χρεοκοπίας και το ανοίγω έτσι μηχανικά..

:2funny:

Ναι, ναι. Μοιάζει!
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Ρε μαλάκα τόση ώρα για το "άκουσα" μας λες;
Τότε τουμπεκιάσου και άσε να μιλήσει κάποιος που ξέρει από πρώτο χέρι, νούμερο.
Θείος μου αντιστράτηγος εν αποστρατεία ΕΤΗΣΙΟ ΕΙΣΟΔΗΜΑ για το 2012 30.000 από την σύνταξη.
Θεία μου χήρα υποπτεράρχου 26.000 ευρώ.
Το 2010 μιλάγαμε για 50χιλ....
Γνωστός υπαξιωματικός του ΠΝ 1400 μισθό 1800 όλα μαζί τώρα παίρνει σύνταξη στα 43 του  :headbang: :headbang: :headbang:
Προ κρίσης ήτανε στα 2500χιλ, μιλάμε ο τύπος αν κουτουλήσει τον τοίχο το μπετό ματώνει....


Υπάρχει ενδεχόμενο ή να πλανάσαι ή να είσαι ψευτράκος.
Και, αν και γνωρίζεις πως τα νούμερα που δηλώνεις δεν υπήρξαν ποτέ, από πραγματικό, πρώτο χέρι, δηλώνω πως τα νούμερα σου είναι ψευδή. Δεν αναφέρομαι στους Θείους σου. 
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Φυσικά ενδέχεται να ψεύδομαι΄ή να πλανιέμαι. Εγώ είπα ότι είπα και όποιος έχει κάτι άλλο ας το καταθέσει.
Εγώ δεν μίλισα καν για τα άπειρα άλλα προνόμια, ούτε και κανένας άλλος αβαφέρθηκε σε αυτά,
που με κάνει να υποπτεύομαι ότι ο μόνος μη στρατευμένος και σχετικός είμαι εγώ.
Οι άλλοι απλά γράφουνε πίπες.
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Εγώ φίλε μου επέλεξα έναν δρόμο, που είναι ο πιό δύσκολος, που είτε γίνεσαι ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ κάτι
ή δεν έχεις μαντήλι να κλάψεις. Το αποφάσισα αυτό και από το κράτος δεν ζήτησα ποτέ ΤΙΠΟΤΑ.
Μόνο αυτό το μπουρδέλο ζητάει από μένα συνέχεια αλλά αυτό είναι άλλη ιστορία....
Αυτό που λέω είναι ότι αν το κράτος χαρίζει προνόμια ας ξεκινήσει από την κεφαλή, εμάς δηλαδή που
είμαστε η βιτρίνα και τους επιχειρηματίες που παράγουν (αυτοί οι ελάχιστοι βέβαια)
και ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ πιο κάτω βέβαια ότι περισσέψει εκ των προνομίων ας το πάρουν και οι ΔΥ στους
οποίους ΦΥΣΙΚΑ ανοίκουν και οι στρατιωτικοί.



Φυσικά ενδέχεται να ψεύδομαι΄ή να πλανιέμαι. Εγώ είπα ότι είπα και όποιος έχει κάτι άλλο ας το καταθέσει.
Εγώ δεν μίλισα καν για τα άπειρα άλλα προνόμια, ούτε και κανένας άλλος αβαφέρθηκε σε αυτά,
που με κάνει να υποπτεύομαι ότι ο μόνος μη στρατευμένος και σχετικός είμαι εγώ.
Οι άλλοι απλά γράφουνε πίπες.




Ομολογώ πως έναν άρχοντα τον κρύβεις μέσα σου.
Καλή μέρα σήμερα, είδα, διάβασα, έγινα πιο πλούσιος.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Iεραποστολε μην παιρνεις φορα φιλε γιατι αν εισαι ελευθερος επαγγελματιας
και δεν κοβεις αποδειξεις εμεις πληρωνουμε την δικη σου φοροδιαφυγη...

ελαχιστοι κοβουν αποδειξεις σημερα... εξαιρετικα λιγοι αμα κρινω απο τα ψιλικατζιδικα
και αλλα πχ οδοντιατροι
 

*Lord_

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2013
Μηνύματα
228
Like
0
Πόντοι
1
Iεραποστολε μην παιρνεις φορα φιλε γιατι αν εισαι ελευθερος επαγγελματιας
και δεν κοβεις αποδειξεις εμεις πληρωνουμε την δικη σου φοροδιαφυγη...

ελαχιστοι κοβουν αποδειξεις σημερα... εξαιρετικα λιγοι αμα κρινω απο τα ψιλικατζιδικα
και αλλα πχ οδοντιατροι

εγω παντως κοβω  :tits2: :tits2:

 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Oχι μονο εσυ ολοι κοβουν.
 

*Lord_

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2013
Μηνύματα
228
Like
0
Πόντοι
1
έπεσε κανένα αγγούρι από την εφορία ???


εχει πεσει παλιοτερα..χοντρο αγγουρι ομως.κ δεν ειναι οτι δεν θα κοβαμε..αυτοι κ στην ταμειακη να σε πετυχουν την ωρα που κοβεις για ενα τραπ θα σε κοπανησουν στο κεφαλι,τα μουνοπανα.
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
εχει πεσει παλιοτερα..χοντρο αγγουρι ομως.κ δεν ειναι οτι δεν θα κοβαμε..αυτοι κ στην ταμειακη να σε πετυχουν την ωρα που κοβεις για ενα τραπ θα σε κοπανησουν στο κεφαλι,τα μουνοπανα.

σκηνικό σε καφέ-μπάρ στο Χαλάνδρι... βρίσκομαι με ένα φίλο που είχα να τον δώ καμμιά δεκαριά χρόνια περίπου στις 8.30 το βράδυ.. έρχεται ο τυπάκος παραγγέλνουμε δύο ουισκάκια, τα φέρνει μαζί με το ποτηράκι με την απόδειξη... στις 9.30 περίπου παραγγέλνουμε δεύτερο γύρο... φέρνει τα ποτά και βάζει στο ποτήρι απόδειξη.. κατά τις 10.15 το βράδυ αποφασίζουμε να την κάνουμε... πήγα να πληρώσω παίρνω τις αποδείξεις βλέπω 4 τεμάχια (όσα και τα ποτά).. παραξενεύτηκα λίγο αλλά σκέφτηκα ότι μπορεί να το έχει σύστημα το κατάστημα 4χ6.5 = 26 ευρώ βγάζω ένα δεκάρικο και ένα εικοσάρικο για να πληρώσω.. πέφτει το ματι μου σε μια απόδειξη λίγο τσαλακωμένη... την κοιταω καλά βλέπω ώρα έκδοσης 15.23 .. κοιτάω τις άλλες μία 12.10 το μεσημέρι, η άλλη 4.30 και η άλλη 5.40.. λέω στο φιλαράκι..
μεγάλε φεύγουμε..
μα δεν πληρώσαμε μου λέει ..
πληρώσαμε το μεσημέρι..

το γκαρσόνι έρχεται και του λέω..

μεγάλε πληρώσαμε στην προηγούμενη βάρδια  ..
μα...

νάσου σκάει μύτη και το αφεντικό με μαγκιορικο ύφος.. του λέω

κοίτα μεγάλε... πληρώσαμε το μεσημέρι που τα ήπιαμε όπως λένε και τα χαρτάκια που έφερες.. και είσαι τυχερός που έχω τις καλές μου σήμερα και χάνεις μόνο 26 εβραίους και δεν σου ζητάω και κανένα πεντοχίλιαρο για να μην σε καρφώσω...

αυτά πριν από τρία χρόνια..  ;)

από τότε κάθε φορά που πάω στο μαγαζί (έχω πάει 4-5 φορές από τότε έτσι για να του την σπάσω) η απόδειξη έρχεται πρίν ακόμη παραγγείλω  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
σκηνικό σε καφέ-μπάρ στο Χαλάνδρι... βρίσκομαι με ένα φίλο που είχα να τον δώ καμμιά δεκαριά χρόνια περίπου στις 8.30 το βράδυ.. έρχεται ο τυπάκος παραγγέλνουμε δύο ουισκάκια, τα φέρνει μαζί με το ποτηράκι με την απόδειξη... στις 9.30 περίπου παραγγέλνουμε δεύτερο γύρο... φέρνει τα ποτά και βάζει στο ποτήρι απόδειξη.. κατά τις 10.15 το βράδυ αποφασίζουμε να την κάνουμε... πήγα να πληρώσω παίρνω τις αποδείξεις βλέπω 4 τεμάχια (όσα και τα ποτά).. παραξενεύτηκα λίγο αλλά σκέφτηκα ότι μπορεί να το έχει σύστημα το κατάστημα 4χ6.5 = 26 ευρώ βγάζω ένα δεκάρικο και ένα εικοσάρικο για να πληρώσω.. πέφτει το ματι μου σε μια απόδειξη λίγο τσαλακωμένη... την κοιταω καλά βλέπω ώρα έκδοσης 15.23 .. κοιτάω τις άλλες μία 12.10 το μεσημέρι, η άλλη 4.30 και η άλλη 5.40.. λέω στο φιλαράκι..
μεγάλε φεύγουμε..
μα δεν πληρώσαμε μου λέει ..
πληρώσαμε το μεσημέρι..

το γκαρσόνι έρχεται και του λέω..

μεγάλε πληρώσαμε στην προηγούμενη βάρδια  ..
μα...

νάσου σκάει μύτη και το αφεντικό με μαγκιορικο ύφος.. του λέω

κοίτα μεγάλε... πληρώσαμε το μεσημέρι που τα ήπιαμε όπως λένε και τα χαρτάκια που έφερες.. και είσαι τυχερός που έχω τις καλές μου σήμερα και χάνεις μόνο 26 εβραίους και δεν σου ζητάω και κανένα πεντοχίλιαρο για να μην σε καρφώσω...

αυτά πριν από τρία χρόνια..  ;)

από τότε κάθε φορά που πάω στο μαγαζί (έχω πάει 4-5 φορές από τότε έτσι για να του την σπάσω) η απόδειξη έρχεται πρίν ακόμη παραγγείλω  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
τραμου αφου την γλυτωσες μην το λες ουτε του παπα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom