Νέα

Alisa από Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΚΟΜΑΝΤΟ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 95K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Male Whale

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2008
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
μην ακούς τον ΚΟΜΑΝΤΟ έχει τυφλωθεί απο της πολλές αγάπες που έχει . :2funny: :2funny: :2funny:
Παιδια δεν ξερω ποιον θα ακουσω...αλλα αν φυγει αυτη η κοπελα θα ειναι κριμα...γιατι χρειαζεται καινουριο εμψυχο δυναμικο το μαγαζι :rockon: :rockon:

Η καλυτερη που εχω παρει απο θεμα εμφανιοσης μεχρι τωρα ειναι η Σαμανθα(που και παλι απεχει απο το να την πεις αστερι)...οι αλλες ειναι δεν ειναι επιπεδου στουντιο σορυ κιολας...Ειναι κριμα μαγαζια με τοσο ωραιους χωρους και με τετοιο επιπεδο υπηρεσιων να μην εχουν και μια αστερατη :(
 
OP
OP
ΚΟΜΑΝΤΟ

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Παιδια δεν ξερω ποιον θα ακουσω...αλλα αν φυγει αυτη η κοπελα θα ειναι κριμα...γιατι χρειαζεται καινουριο εμψυχο δυναμικο το μαγαζι :rockon: :rockon:

Η καλυτερη που εχω παρει απο θεμα εμφανιοσης μεχρι τωρα ειναι η Σαμανθα(που και παλι απεχει απο το να την πεις αστερι)...οι αλλες ειναι δεν ειναι επιπεδου στουντιο σορυ κιολας...Ειναι κριμα μαγαζια με τοσο ωραιους χωρους και με τετοιο επιπεδο υπηρεσιων να μην εχουν και μια αστερατη :(
Δεν παιζει ρολο μονο η εμφανιση φιλαρακι για να περασεις καλα αλλα ολο το πακετο ξερεις. ;) ;) ;)
 

Male Whale

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2008
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Δεν παιζει ρολο μονο η εμφανιση φιλαρακι για να περασεις καλα αλλα ολο το πακετο ξερεις. ;) ;) ;
Συμφωνοι φιλαρακο μου,απλα μια αποψη ειπα..σιγουρα αν ειναι θεογκομενα και κομοδινο ειναι χειροτερο απο μια λιγοτερο ωραια αλλα περιποιητικη...αλλα καμμια φορα θες και να μεινεις με το στομα ανοιχτο απο την ομορφια μιας κοπελας... :rockon: :rockon:
 
OP
OP
ΚΟΜΑΝΤΟ

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Συμφωνοι φιλαρακο μου,απλα μια αποψη ειπα..σιγουρα αν ειναι θεογκομενα και κομοδινο ειναι χειροτερο απο μια λιγοτερο ωραια αλλα περιποιητικη...αλλα καμμια φορα θες και να μεινεις με το στομα ανοιχτο απο την ομορφια μιας κοπελας... :rockon: :rockon:
Το τελειο θα ηταν να εχει και τα δυο αλλα απο ενα ομορφο κομοδινο εγω θα πρωτιμουσα ενα μετριο ΘΥΛΙΚΟ!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom