Νέα

Alisa από Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΚΟΜΑΝΤΟ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 95K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

aris63

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
616
πηγατε που πηγατε,mike35 και Κομαντο,δεν μπορουσε να περασει καποιος για αυτοψια  :grin: :grin: :grin:
 
OP
OP
ΚΟΜΑΝΤΟ

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
πρεπει καποιος να κανει την αρχη ρε παιδια... :grin: :grin: :grin:
ποιος αραγε? ποιος? ;) ;) ;)οχι τιποτα.αλλο μα για να διαβασουμε και καμμια κριτικη...
Εγω δεν εχω προβλημα ποιος θα ειναι απο ολους μας φιλε Αρη. Παω και εγω αν θελετε. :rockon: :rockon: :rockon: Εγω ενα μονο ειδα. 5 στους 5 που μπηκαν και την ειδαν δεν εφυγε κανεις!!! :rockon: :rockon: :rockon: Ειναι κουκλαρα το μωρο!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
ΚΟΜΑΝΤΟ

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
πηγατε που πηγατε,mike35 και Κομαντο,δεν μπορουσε να περασει καποιος για αυτοψια  :grin: :grin: :grin:
Ημουνα για αλλη δουλεια εκει ρε συ και οταν ηρθε το κοριτσι ημουνα ηδη κομματια απο την κουραση. Τι συμπερασματα θα εβγαζα αν πηγαινα μαζι της οπως ημουνα? Θα παω ομως συντομα και αν δεν με εχει προλαβει αλλος θα σας πω. :rockon: :rockon: :rockon:
 

aris63

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
616
Ημουνα για αλλη δουλεια εκει ρε συ και οταν ηρθε το κοριτσι ημουνα ηδη κομματια απο την κουραση. Τι συμπερασματα θα εβγαζα αν πηγαινα μαζι της οπως ημουνα? Θα παω ομως συντομα και αν δεν με εχει προλαβει αλλος θα σας πω. :rockon: :rockon: :rockon:
Σωστος! :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
ΚΟΜΑΝΤΟ

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Για ενημερωση σας οι φωτογραφιες του μωρου τραβηχτικαν σημερα κυριοι. Πιστευω οτι εντος ολιγων ημερων θα ειναι στο Βριλησσου 55. :rockon: :rockon: :rockon:
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
τελικα μετα απο ενδελεχη και ωριμη σκεψη σε συνδυασμο με τα thread που εχεις ανοιξει κομμαντο για παολα,κωνσταντινα και alisa τωρα, σ ενα συμπερασμα κατεληξα οριστικα πια
δεν εισαι ερωτευμενος αγορι μου με την παολα,με το studio βριλησου 55 εισαι ερωτευμενος :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
ΚΟΜΑΝΤΟ

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
τελικα μετα απο ενδελεχη και ωριμη σκεψη σε συνδυασμο με τα thread που εχεις ανοιξει κομμαντο για παολα,κωνσταντινα και alisa τωρα, σ ενα συμπερασμα κατεληξα οριστικα πια
δεν εισαι ερωτευμενος αγορι μου με την παολα,με το studio βριλησου 55 εισαι ερωτευμενος :2funny: :2funny: :2funny:
για την ακριβεια με την "κυρια" του studio την Αννουλα αδερφακι. :grin: :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
τελικα μετα απο ενδελεχη και ωριμη σκεψη σε συνδυασμο με τα thread που εχεις ανοιξει κομμαντο για παολα,κωνσταντινα και alisa τωρα, σ ενα συμπερασμα κατεληξα οριστικα πια
δεν εισαι ερωτευμενος αγορι μου με την παολα,με το studio βριλησου 55 εισαι ερωτευμενος :2funny: :2funny: :2funny:


Μπορει και με την τσατσα ..  :2funny: :2funny:

 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
ρε ολα του αρεσουν στο 55, η τσατσα,οι κοπελες,τα επιπλα,τα κρεβατια,τα σεντονια,ο αερας που αναπνεει....ολα του θυμιζουν την αγαπημενη του παολα,στο τελος θα ερωτευτει και τους πελατες :cheesy: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
ΚΟΜΑΝΤΟ

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
ρε ολα του αρεσουν στο 55, η τσατσα,οι κοπελες,τα επιπλα,τα κρεβατια,τα σεντονια,ο αερας που αναπνεει....ολα του θυμιζουν την αγαπημενη του παολα,στο τελος θα ερωτευτει και τους πελατες :cheesy: :2funny: :2funny:
Λες??? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
ΚΟΜΑΝΤΟ

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Στο θεμα μας κυριοι γιατι ειμαστε of topic. Το Ρωσικο καταδρομικο "Alisa" που επλευσε στα χωρικα μας υδατα. Θα δωσει καποιος κριτικη η θα περιμενετε εμενα? :think: :think: :think:
 
OP
OP
ΚΟΜΑΝΤΟ

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Τελικα μωρακι μου ολοι του προεδρου την πρωτη κριτικη θα περιμενουν απ' οτι βλεπω οποτε ετοιμασου και μην με απογοητευσεις βεβαια. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ;) ;) ;)
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Καλησπέρα Ναταλίτσα μου . Τι κάνεις ομορφιά μου ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom