Νέα

Αλεξανδρούπολη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pyrinikos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 330
  • Εμφανίσεις 94K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

neko72

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2009
Μηνύματα
47
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Στο Ερος 29/4 πρωί Έρικα, ρουμανάκι ξανθό, κοντό μαλλί, εμφανίσιμο αλλά ΑΓΓΑΡΕΙΑ, συμμετοχή και διάθεση για εξυπηρέτηση μηδέν. Στην ερώτηση δε 'από πού είσαι' μου απάντησε 'Ερικα'.

Τι θέλουν, να μας λένε 'γειά σου' στο σαλόνι, να τους δίνουμε τα 30 και να φεύγουμε? Κάτι τέτοιες με κάνουν να σκέφτομαι να κόψω τις επισκέψεις στα μπουρδέλα. Και δυστυχώς τελευταία όλο σε τέτοιες πέφτω. Να πας να γαμήσεις και να φεύγεις νιώθοντας μαλάκας..

 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
Στο Ερος 29/4 πρωί Έρικα, ρουμανάκι ξανθό, κοντό μαλλί, εμφανίσιμο αλλά ΑΓΓΑΡΕΙΑ, συμμετοχή και διάθεση για εξυπηρέτηση μηδέν. Στην ερώτηση δε 'από πού είσαι' μου απάντησε 'Ερικα'.

Τι θέλουν, να μας λένε 'γειά σου' στο σαλόνι, να τους δίνουμε τα 30 και να φεύγουμε? Κάτι τέτοιες με κάνουν να σκέφτομαι να κόψω τις επισκέψεις στα μπουρδέλα. Και δυστυχώς τελευταία όλο σε τέτοιες πέφτω. Να πας να γαμήσεις και να φεύγεις νιώθοντας μαλάκας..

Καλά ρε σύ δε διαβάζεις πριν πας; Εστειλα αναφορά πριν από σένα , εκτος αν το έκανες ετσι για την πιπινοεμπειρία....

"Εκεί είδα την Ερρικα. Βγήκε τοπλες και απο μακριά έδειχνε πανέμορφο με το χαμόγελο που φορούσε (μέσα το βγάζει)(=Αγγαρεία).
Σωματάκι καλό με βυζάκι 2αράκι θεόστητο! (γλωσσοπλάστη μου!). Ξανθιά Ρουμάνα, ειπε η τσατσα ότι είναι η μικρότερη αδελφή της Αννας που θήτευσε εδώ και μαλλον θα ξαναέρθει. Ετών 18, ειπε η τσατσα όμως η κοπέλα, μέσα μου ειπε 20, αν και εχω την εντύπωση ότι δεν μπορούσε να μου δώσει να καταλάβω, οποτε το στρογγυλοποίησε. Δηλαδή δε μιλάει Ελληνικά ούτε Αγγλικά!!! και η συνεννόηση είναι μπουζούκι.(=τι άλλο να πω, ντεν καταλαβαινει ελλήνικος)
Δεν κατέχει το άθλημα έμαθα οτι ειναι η πρώτη φορά που δουλεύει και όταν εκανα σχόλιο για την κρέμα (βάζει πολύ) μου είπε η τσατσα "είναι μικρή θα μάθει... τις πρώτες μέρες δεν έβαζε και μετά πονούσε, τώρα το παρακάνει !". Πρέπει να την κατευθύνεις και να τη δείξεις και λίγο, απο συμμετοχή πολύ λίγα πράγματα φοβισμένα. Αν θα έρθει η αδελφή της και της μάθει την τέχνη της θα γίνει αστέρι.  Ειναι ενα δροσερό πιπίνι που δεν φιλάει και δεν δέχεται φιλιά στο στόμα, δεν αφήνει δακτυλισμό (ευγενικά) και από κοντά έχει άσχημο δέρμα στο πρόσωπο (κοκκινα σπυράκια) και τη χαλάει αρκετά σε σχέση με την εικόνα που έχει βλέποντάς την απο μακριά.
Πολύ καθαρή και δέρμα για δάγκωμα και το βυζί της δε χόρταινα να το γλύφω... τέλειο.  Ηταν μια εμπειρία με την άβγαλτη φοιτήτρια της διπλανής πόρτας και έτσι δεν κλαίω τα λεφτά μου, ομως θα αφήσω αρκετό καιρό, να πάρει εμπειρίες, για να την ξαναεπισκεπτώ.(=αν διαβάσουν κάποιοι ...., ισως αλλάξει το ποιήμα)

τα προγράμματα ειναι 30 απλό, 50 γυμνο, 70 γυμνό γλύψιμο και μασάζ, και 100 ή 120 τζακούζι (=τα προγράμματα εξακολουθούν να είναι ακριβά για τις μέρες μας)

Η τσατσά δεν δέχτηκε παζάρια όσο και αν της ειπα ότι πέσανε παντού οι τιμές."
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
παιδες ξερει κανεις που ειναι ακριβως το στουντιο νικολ;μετα το αεροδρομιο;σκεφτομαι να κανω καταδρομικη σε λιγο να μη ψαχνω σαν μαλακας
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
παιδες ξερει κανεις που ειναι ακριβως το στουντιο νικολ;μετα το αεροδρομιο;σκεφτομαι να κανω καταδρομικη σε λιγο να μη ψαχνω σαν μαλακας
μπες στα στουντιο μετά διάλεξε Αλεξ/πολη και θα βγει ο χάρτης... κάνε μεγέθυνση - σμίκρυνση και θα καταλάβεις.
 

apos74

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2010
Μηνύματα
240
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
:dancing:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ,οχι φιλε μου δεν εκλεισε πηγα χθες απογευμα και ειχε ενα μωρακι μινιον αδυνατο και κωλαρακι σπεσιαλ αλλα το 40ευρω σταθερα δεν το ρειχνουν με τιποτα.....
Στο αλλο κοντα στο αεροδρομιο ειχε ενα ρουμανακι ξανθο για πολλα γουστα , ειπα να δοκιμασω αλλα μαπα το καρπουζι εκαμνε αγγαρια τοσο που σπαστικα και δεν μπορουσα να χυσω ....
 
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
302
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Τι 40άρια ρε συναθλητές είναι αυτά?Τα παραδοσιακά μπουρδέλα εκεί στην Άβαντος δεν παίζουν?Θυμάμαι παλιότερα κάτι ωραίες χοντρούλες και μεγαλούλες ....όνειρο!
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
συμφωνώ, καλύτερα να τα δώσεις σε βενζίνες παρά να τα κλαις...
αλλα ρε νοτ-νοτ σε βλέπω έτοιμο για την Αντρε την BBW XXL στο Ανάχωμα... σε περιμένει!!!

Τι 40άρια ρε συναθλητές είναι αυτά?Τα παραδοσιακά μπουρδέλα εκεί στην Άβαντος δεν παίζουν?Θυμάμαι παλιότερα κάτι ωραίες χοντρούλες και μεγαλούλες ....όνειρο!
 

daniss

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
39
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
στις 10/6 ημερα κυριακη πηγα και στο στουντιο 13 και στο αλλο που εχει μετα το αεροδρομιο οι κοπελλες πολυ μετριες και κατωτερες σε σχεση με τους χωρους που εχουν φτιαξει.
σε γενικες γραμμες μονο η θεσνικη προσφερει ομορφες γυναικες , δυστυχως με την οικονομικη κριση , ολες οι ωραιες γυναικες εχουν φυγει απο την βορεια ελλαδα.
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
Εν μέσω της κρίσης έσπασα το εμπάργκο μου και επισκέφτηκα τα 2 στούντιο της πόλης. Αφου τελείωσαν οι δουλειές και οι αγγαρείες μου κατά τις 7.30-8.00 πήγα στο #23. Εκεί είχε έναν τύπο στην ειδική πολυθρόνα μασαζ που έχουν και τα αεροδρόμια!!! να περιμένει έναν φίλο που απασχολούσε την Ρωσσίδα, Ελένη.  Η τσατσα, πάντα φιλική, μου έδειξε την κοπέλα και μου είπε είναι πολύ καλή.... πράγματι ήταν πολύ όμορφη, ξανθιά με καλούτσικο σωματάκι, μέτρια στο ύψος, ξανθιά, κλασσικό γλυκό ρωσσιδάκι. Παρατήρησα στο σώμα μια νωθρότητα και στο βάδισμα το ίδιο, παρατήρησα το ύφος και ήταν αγέλαστη και μου φάνηκε κρύα. Ο άλλος πελάτης μπήκε μέσα και εγώ βγαίνω έξω και παίρνω τηλέφωνο στο άλλο στούντιο να μάθω τι έχει και μου λενε Ρουμάνα, Χριστίνα, νέο αίμα. Ξαναμπαίνω να δω τον συναγωνιστή που έβγαινε να ρωτήσω και μου λέει, καλή αλλά κρύα... κάνει γούστα του λέω, συμμετέχει;... δε γαμεις μου λέει τη βάζεις κάτω και της λες τι να κάνει... Για 40 ευρώ το απλό!!! αμα ειναι να δίνουμε και οδηγίες αχαχουχα.
Την έκανα για το στουντιο Νικολ, έχοντας στο μυαλό μου την όμορφη ομολογουμένως φατσούλα της και με την προυπόθεση ότι αν δεν βγει καλή η Ρουμάνα στο αλλο να επιστρέψω. Στο αλλο μόλις έφτασα είδα στο παρκινγκ αυτοκινητο με Ρουμάνικες πινακίδες και ενα ζευγάρι να μιλάει μπροστά από την πίσω πόρτα υπηρεσίας. Ο αντρας φαινόταν ελάχιστα αλλά η γκόμενα ήταν σωματάρα και μελαχρινή. Με χτυπούσε ο ηλιος στα μάτια και δεν έβλεπα καλά και νόμισα ότι ήταν της "δουλειάς". Το λέω αυτό γιατί μπαίνοντας άλλη κοπέλα μου παρουσιάστηκε... ήταν η Χριστίνα, Ρουμάνα από Κωστάντσα, που δεν μιλαει καθόλου Ελληνικά και σχεδόν καθόλου Αγγλικά εκτός από γκουντ, γιες, νο και τέτοια. Κορμάρα όμορφη και σφικτή, βυζί απογοήτευση σαν μικρό πουγκί κρεμασμένο αλλά ρώγα γαμάτη σαν σταφυλιού, καστανόξανθη και φάτσα μιλφ. Δεν ρώτησα ηλικία γιατί η συνεννόηση ήταν δύσκολη αλλά στη γλώσσα του σώματος ήταν άκρως λαλίστατη!!! Φοβερά προκαταρτικά, μου γύρισε την πλάτη στα όρθια και μου έκανε κάτι κωλοτριψίματα, κάτι τσαλίμια με εσώρουχα και άνευ,  που μου έγινε κάγκελο παρά την κουραστική και απογοητευτική εβδομάδα που είχα. Η πίπα της ... αριστούργημα... εγώ καθιστός στο κρεβατι και αυτή στα γόνατα να παίζει κλαρινέτο σε σολ δίεση! Βλέματα και κάποιες φωνές ήταν καβλωτικές αλλά και το ύφος της αμα της χαμογελάσεις γίνεται πολύ καβλιάρικο. Στη σταση απο πάνω μου έκανε ολες τις παραλλαγές του καου γκερλ εκτός από την ανάποδη και σε πισωκολλητό επίσης όλες ακόμα και αυτή με τα κλειστά πόδια και τελείως ξαπλωμένη μπρουμητα. Σ' αυτή τη στάση τελείωσα με 8-10 δυνατες κραυγές όσα και τα ξεφορτώματα που είχα!
Αν δεν σας χαλάει το άσχημο για μένα βυζί, η κοπέλα αξίζει τα λεφτά της.

Παρατηρήσεις- σχόλια
- Η τσατσα στο τηλέφωνο μου ανέφερε ότι σε δύο μέρες θα έχει και μια άλλη κοπέλα που θα εμφανίζονται εναλλάξ με τη Χριστίνα... υποπτεύομαι ότι η άλλη ήταν αυτή που είδα από έξω όταν πάρκαρα.
- κάποιες φορές η Χριστίνα φώναζε δυνατά "γκουντ ε?" και "Ρουμάνια, φρές ε?" και γώ μεσα στη κάβλα απαντούσα αλλά όταν εφευγα θυμήθηκα ότι το εν λόγω μαγαζί έχει κάμερες για να παρακολουθεί τις κοπέλες οπότε μάλλον το όλο σκηνικό ήταν για τα μάτια του αφεντικού! (τυχερός ήμουν λοιπον)
- Οταν έφευγα ήταν ένας τύπος που περίμενε με περίεργη φυσιογνωμία και δεν μπορούσα να καταλάβω τι ήταν. Το κατάλαβα έξω στο πάρκινκ που είδα το αυτοκίνητό του που ειχε πινακίδες Τουρκίας.... ε ρε με τη κρίση φέρνουμε και τουριστικό συνάλλαγμα!!!
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
673
Like
297
Πόντοι
26
Παίδες έχει κανείς καμιά πληροφορία για την άλλη κοπέλα εκτός Χριστίνας που έλεγε ο φίλος Vicepresident πιο πάνω?Ήρθε όντως?Καλή?
 

palikaros

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
68
Like
48
Πόντοι
0
Επίσκεψη χθες στο 23. Ήταν η Τζούλια . Συνάδελφοι μακριά από την συγκεκριμένη .δεν υπάρχει πιο κρύα γκομενα, δεν αφήνει γενικά να πιανεις, και τα 40€ για το απλό είναι πλέον πολλά. Η κοπέλα είπε η τσατσά ότι είναι απο ρωσία αλλά είναι η χειρότερη που πέρασε απο το έν λόγο στούντιο . Απο Τρίτη αναμένει νέα παραλαβή μια κοπέλα απο οδυσσο.
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
673
Like
297
Πόντοι
26
Επειδή αύριο θα είμαι Αλεξπολη για δουλειές όποιος μπορεί να κάνει μια ενημέρωση για το τι υπάρχει στα 2 στούντιο.Ευχαριστώ.
 

Επισκέπτης
Τιμὴ εἰς τὸν κ. vicepresident ὅστις ἐνημερώνει ἄψογα δι' ὅσα ἀφοροῦν στὴ Θράκη μας!  :rockon:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Εν μέσω της κρίσης έσπασα το εμπάργκο μου και επισκέφτηκα τα 2 στούντιο της πόλης. Αφου τελείωσαν οι δουλειές και οι αγγαρείες μου κατά τις 7.30-8.00 πήγα στο #23. Εκεί είχε έναν τύπο στην ειδική πολυθρόνα μασαζ που έχουν και τα αεροδρόμια!!! να περιμένει έναν φίλο που απασχολούσε την Ρωσσίδα, Ελένη.  Η τσατσα, πάντα φιλική, μου έδειξε την κοπέλα και μου είπε είναι πολύ καλή.... πράγματι ήταν πολύ όμορφη, ξανθιά με καλούτσικο σωματάκι, μέτρια στο ύψος, ξανθιά, κλασσικό γλυκό ρωσσιδάκι. Παρατήρησα στο σώμα μια νωθρότητα και στο βάδισμα το ίδιο, παρατήρησα το ύφος και ήταν αγέλαστη και μου φάνηκε κρύα. Ο άλλος πελάτης μπήκε μέσα και εγώ βγαίνω έξω και παίρνω τηλέφωνο στο άλλο στούντιο να μάθω τι έχει και μου λενε Ρουμάνα, Χριστίνα, νέο αίμα. Ξαναμπαίνω να δω τον συναγωνιστή που έβγαινε να ρωτήσω και μου λέει, καλή αλλά κρύα... κάνει γούστα του λέω, συμμετέχει;... δε γαμεις μου λέει τη βάζεις κάτω και της λες τι να κάνει... Για 40 ευρώ το απλό!!! [size=30pt]αμα ειναι να δίνουμε και οδηγίες αχαχουχα[/size].
Την έκανα για το στουντιο Νικολ, έχοντας στο μυαλό μου την όμορφη ομολογουμένως φατσούλα της και με την προυπόθεση ότι αν δεν βγει καλή η Ρουμάνα στο αλλο να επιστρέψω. Στο αλλο μόλις έφτασα είδα στο παρκινγκ αυτοκινητο με Ρουμάνικες πινακίδες και ενα ζευγάρι να μιλάει μπροστά από την πίσω πόρτα υπηρεσίας. Ο αντρας φαινόταν ελάχιστα αλλά η γκόμενα ήταν σωματάρα και μελαχρινή. Με χτυπούσε ο ηλιος στα μάτια και δεν έβλεπα καλά και νόμισα ότι ήταν της "δουλειάς". Το λέω αυτό γιατί μπαίνοντας άλλη κοπέλα μου παρουσιάστηκε... ήταν η Χριστίνα, Ρουμάνα από Κωστάντσα, που δεν μιλαει καθόλου Ελληνικά και σχεδόν καθόλου Αγγλικά εκτός από γκουντ, γιες, νο και τέτοια. Κορμάρα όμορφη και σφικτή, βυζί απογοήτευση σαν μικρό πουγκί κρεμασμένο αλλά ρώγα γαμάτη σαν σταφυλιού, καστανόξανθη και φάτσα μιλφ. Δεν ρώτησα ηλικία γιατί η συνεννόηση ήταν δύσκολη αλλά στη γλώσσα του σώματος ήταν άκρως λαλίστατη!!! Φοβερά προκαταρτικά, μου γύρισε την πλάτη στα όρθια και μου έκανε κάτι κωλοτριψίματα, κάτι τσαλίμια με εσώρουχα και άνευ,  που μου έγινε κάγκελο παρά την κουραστική και απογοητευτική εβδομάδα που είχα. Η πίπα της ... αριστούργημα... εγώ καθιστός στο κρεβατι και αυτή στα γόνατα να παίζει κλαρινέτο σε σολ δίεση! Βλέματα και κάποιες φωνές ήταν καβλωτικές αλλά και το ύφος της αμα της χαμογελάσεις γίνεται πολύ καβλιάρικο. Στη σταση απο πάνω μου έκανε ολες τις παραλλαγές του καου γκερλ εκτός από την ανάποδη και σε πισωκολλητό επίσης όλες ακόμα και αυτή με τα κλειστά πόδια και τελείως ξαπλωμένη μπρουμητα. Σ' αυτή τη στάση τελείωσα με 8-10 δυνατες κραυγές όσα και τα ξεφορτώματα που είχα!
Αν δεν σας χαλάει το άσχημο για μένα βυζί, η κοπέλα αξίζει τα λεφτά της.

Παρατηρήσεις- σχόλια
- Η τσατσα στο τηλέφωνο μου ανέφερε ότι σε δύο μέρες θα έχει και μια άλλη κοπέλα που θα εμφανίζονται εναλλάξ με τη Χριστίνα... υποπτεύομαι ότι η άλλη ήταν αυτή που είδα από έξω όταν πάρκαρα.
- κάποιες φορές η Χριστίνα φώναζε δυνατά "γκουντ ε?" και "Ρουμάνια, φρές ε?" και γώ μεσα στη κάβλα απαντούσα αλλά όταν εφευγα θυμήθηκα ότι το εν λόγω μαγαζί έχει κάμερες για να παρακολουθεί τις κοπέλες οπότε μάλλον το όλο σκηνικό ήταν για τα μάτια του αφεντικού! (τυχερός ήμουν λοιπον)
- Οταν έφευγα ήταν ένας τύπος που περίμενε με περίεργη φυσιογνωμία και δεν μπορούσα να καταλάβω τι ήταν. Το κατάλαβα έξω στο πάρκινκ που είδα το αυτοκίνητό του που ειχε πινακίδες Τουρκίας.... ε ρε με τη κρίση φέρνουμε και τουριστικό συνάλλαγμα!!!

:2funny:
 

al1234

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2009
Μηνύματα
32
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
0
Παιδιά, επισκεψη στο Ερως (Αρίστινο).
Όνομα Ρωξάννα, ξανθιά κορμαρα, ωραία στησίματα, πολύ καλή πίπα, κάνει τα πάντα για να περάσει καλά ο πελάτης. Ειχα πολύ καιρό να δώ στην περιοχή τέτοια καλή περίπτωση, γι αυτό και σας ενημερώνω. Κόστος επίσκεψης 30,00 € !!!!!!!!!!!!
 

ANALyths(1)

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
H Daniella ξαναγυρισε στο 23 πριν μια εβδομαδα  :rockon: μας ελειψε :fuck1:
 

ANALyths(1)

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
...και για οποιον ενδιαφερεται να την πετυχει εκτος δουλειας  :knockinb: να παει για ποτο στο NOVEL στην παραλια! Καλο βολι  :cum:
 

ANALyths(1)

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Απο τις λιγες καλες που περασαν απο την πολη μας (μαζι με την αξεχαστη Kira Banks  :dancing: ). Αν εισαι λατρης του anal ειναι κορυφη  :fuck2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom