Νέα

Αλεξανδρούπολη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pyrinikos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 330
  • Εμφανίσεις 94K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

taou

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
344
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
αν και δεν το έχω επισκεφθεί πιστεύω κανένα 80άρι ευρά. Αν φανταστείς ότι οι πατσαβούρες στην Άβαντος παίρνουν 50...  
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
Νικολ στουντιο - Εντυπώσεις απο την 1η επίσκεψη! (απογευματινή - νωρίς)
Το βρήκα πανεύκολα γιατί είναι πάνω στο δρόμο λίγο μετά τη διασταύρωση για Ανθεια, είναι περίπου 4-5 χλμ μετά το αεροδρόμιο.
Ο δρόμος μέσα από την πόλη είναι ταλαιπωρία, αλλά στον γυρισμό στρίβεις δεξιά λίγο μετά το αεροδρόμιο για Κομοτηνή -Θεσσαλονίκη και βγαίνεις Εγνατία σε 4-5 λεπτά και από κει καρφί για όπου θες.  
Από έξω μοιάζει αποθήκη αλλά από μέσα είναι στούντιο κανονικό. Είδα 2 δωμάτια, το ένα μεγάλο με τζακούζι και το άλλο μικρότερο.
Στο 1ο όπου και κάναμε χρήση, είχε από όλα.... νιπτήρα χαμηλό, ουρητήρα ανδρών, κλιματιστικό, Τηλεόραση, Καθρέπτη (δυστυχώς μόνο στο προσκέφαλο),  είδη υγιεινής, βιτρίνα με σεξοβοηθήματα και όλα πεντακάθαρα. Γενικά το περιβάλλον ήταν στουντιακό και όχι γιαλαντζί σπίτι και όλα έδειχναν επαγγελματισμό.
Η κοπέλα της 1η βάρδιας ήταν όπως έγραψαν και άλλοι και το γνωστό σαιτ, η Νίκη, Ελληνίδα Σαλονικιά, που είναι και η ιδιοκτήτρια της επιχείρησης!!! (έτσι μου είπε).
Είχε κοντό ξανθό μαλλί και γαβ γαβ φάτσα που όμως έχει φανταστικό χαμόγελο το οποίο μου χάριζε σε όλες τις φάσεις της επίσκεψης (γνωριμία, επί της πράξης και στην αποχαιρετιστήρια κουβέντα). Το σώμα δεν αντιστοιχούσε με τις φωτογραφίες του σάιτ εκτός αν έκανε η κοπέλα αφαιρετική στήθους!!! Το στήθος είναι μικρό και περίεργο αλλά όλο το σώμα με καλές γυναικείες αναλογίες και αφράτο και μυρωδάτο δέρμα! Για ηλικία λέει 24 αλλά μάλλον κρύβει τους Μάϊους (τουλάχιστον).
Ευγενική, σου μεταδίδει μια χαλαρότητα και ότι θα περάσεις καλά, πιασίματα ελεύθερα, στα προφορικά ... ήξερε το μάθημα, στη γυμναστική... καλή ευλυγισία, καλά στησίματα, καλούτσικη συμμετοχή και με ήχους και με λόγια. Αυτό το τελευταίο το έχω παράπονο, γιατί οι περισσότερες είναι ξένες και δεν σου μιλάνε καθόλου και από τις λίγες Ελληνίδες σπάνια θα ακούσεις ανάλογες ατάκες.
Οι τιμές ξεκινάνε από 40 εβραϊκά (αυτό πήρα) και ανεβαίνουν καθώς διαλέγεις τα προγράμματα με κάτι παραπάνω, πχ κάνει γυμνό οραλ, τζακούζι, παιχνίδια κλπ.
Τώρα στο ζουμί .... είναι μια καλή εναλλακτική λύση για την ευρύτερη περιοχή και φυσικά ανεβάζει τον πήχη στην πόλη της Αλεξ/πολης που μπορεί αυτό να φέρει καλύτερες μέρες και από άλλα μαγαζιά. Την επόμενη φορά που θα είμαι στα μέρη σίγουρα θα πάω να πάρω μια δεύτερη γνώμη!

καλό βόλι
 
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
302
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Συνάδελφοι κάποιος λίγο παραπάνω ανέφερε για 50άρι στην Άβαντος.Έχω να πάω 7-8 χρόνια στην Αλεξ/πολη αλλά θυμάμαι ωραία σκηνικά στην Άβαντος για τα γούστα μου.Μεγάλες και χοντρές και ultra παρακμή!Αν τώρα παίζει 50άρι εκεί....τι να πω....δεν το χαλαλίζω με τίποτα.Έχει κανείς συναγωνιστής για το τι παίζει πια εκεί?Έχω σκοπό πριν τα χριστούγεννα να κάνω μια επίσκεψη στην αλεξπολη οπότε θα είναι ευκαιρία για μια επιτόπια έρευνα.Σ'αυτή την περίπτωση θα έχω και report
 

neko72

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2009
Μηνύματα
47
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Για Eros studio Nicol είναι όπως τα είπε ο vicepresident. Να προσθέσω ότι στο δωμάτιο έχει χρονομετρητή (λάμπα στη γωνία) που ανάβει σε 12 λεπτά. Τόσο μένει το μέγιστο στο δωμάτιο η Νικόλ.
 

wiz

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2008
Μηνύματα
116
Like
10
Πόντοι
1
Για Eros studio Nicol είναι όπως τα είπε ο vicepresident. Να προσθέσω ότι στο δωμάτιο έχει χρονομετρητή (λάμπα στη γωνία) που ανάβει σε 12 λεπτά. Τόσο μένει το μέγιστο στο δωμάτιο η Νικόλ.

Δεν παμε καθολου καλα..... :uglystupid: :uglystupid:
 

ANALyths(1)

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Πηρα σημερα τη Λαουρα στο προγραμμα των 100ευρω (Τζακούζι-πιπα ακαπωτη στο τζακουζι- πιπα ακαπωτη στο κρεβατι-σεξ με προφ/κο- CIM). Για τα δεδομενα της περιοχης καλη ειναι. Βαθυ τσιμπουκι δουλευει καλα τη γλωσσα και παιρνει πρωτοβουλιες! Ε οχι και ιδιοκτητρια η Νικη μη χεσω (ουτε και Ελληνιδα, Ρουμανα με πολλα χρονια Ελλαδα ειναι). Απο Ορεστιαδα εφυγε πριν ενα μηνα γιατι δεν δουλευε καθολου το srudio και εστειλαν εκει τη Sonia.Οσο για το δευτερο studio στην Αμφιτριτη υπομονη λιγες μερες ακομα και ερχεται και τριτο στην Αβαντος (κατα το Πασχα) με ιδικτητη παλιο τραβελι της περιοχής.
 

ANALyths(1)

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Δυστυχώς σήμερα έμαθα ότι η Laura μετακόμισε Ορεστιάδα για να "σηκώσει" τα βόρεια ηθικά που ούτε η Sonia κατάφερε και γύρισε Θεσ/νίκη, οπότε Αλεξ/πολη έμεινε μόνο η Νίκη και αναγκαστικά θα δοκιμάσω αύριο-μεθαύριο και θα σας πω λεπτομέριες...
 

armenistis

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
ΠΑΛΗΚΑΡΙΑ,ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ STUDIO ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΚΩΛΑΡΑΚΙ.ΚΑΛΑ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΑΛΛΑ Η ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ ΘΕΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ.....
 

ANALyths(1)

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
ΟΧΙ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΠΙΣΗΣ ΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΑ ΜΕ ΤΗΝ "ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ" ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΦΕΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΛΑΒΕΙ ΣΟΒΑΡΑ ΥΠ ΟΨΗΝ...ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟΙ ΟΙ ΛΑΤΡΕΙΣ ΤΗΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ ΘΕΑΣ!!! ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ ΛΟΙΠΟΝ...
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
Ε οχι και ιδιοκτητρια η Νικη μη χεσω (ουτε και Ελληνιδα, Ρουμανα με πολλα χρονια Ελλαδα ειναι). Απο Ορεστιαδα εφυγε πριν ενα μηνα γιατι δεν δουλευε καθολου το srudio και εστειλαν εκει τη Sonia.Οσο για το δευτερο studio στην Αμφιτριτη υπομονη λιγες μερες ακομα και ερχεται και τριτο στην Αβαντος (κατα το Πασχα) με ιδικτητη παλιο τραβελι της περιοχής.

Μέγιστε Αναλ-υτή γι αυτό γράφουμε και παρακολουθούμε αυτά τα φόρουμ... για να ανταλλάσσουμε πληροφορίες. Με αυτόν τον τρόπο μαθαίνουμε τα νεοεισερχόμενα, μαθαίνουμε να αποφεύγουμε πατάτες και ακόμη να αποκαλύπτονται οι παπαριές που μας "σερβίρουν" στα μαγαζιά (πχ Νικη=Σαλονικιά κλπ).

ευχαριστούμε για την ενημέρωση, μόλις μάθεις για τα νέα στούντιο, ανέβασε ραπόρτο!
Ελπίζω πριν τις γιορτές να βρεθώ στην πόλη σου για δουλιές και  :fuck2:.
 

ANALyths(1)

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Κατόπιν λαϊκής απαίτησης το ΣΟΥΠΕΡ μωρό LAURA και πάλι Αλεξ/πολη!!! Όποιος προλάβει κύριοι μέχρι το νεο έτος :dancing:
 

ANALyths(1)

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Κάποια ΚΑΡΜΕΝ εργάζεται σκληρά  :knockinb: εδώ και λίγες μέρες Ορεστιάδα!!! Πληροφορίες κανείς??????
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
549
Like
57
Πόντοι
6
τελικά αυτή η νικολ είναι super γκομενακι αλλά μου φαίνεται βιάζετε να σε ξεπετάξει .καμιά σχέσει με τις φωτογραφίες σε γνωστό site .
 

al1234

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2009
Μηνύματα
32
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
0
Akoustike pos anoikse ena neo mpourdelo stin perioxi tis Amfitritis. An xerei kapoios gi afto as mas pei.
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
549
Like
57
Πόντοι
6
τελικά από Αλεξανδρούπολη μεριά τη έγινε έφυγε η λαουρα ;και αν έφυγε ποια ήρθε;
 

tkalelris

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
13
Πόντοι
1
Αυταρχικο προσφερει καμια κοπελα στο καινουργιο που ανοιξε?
 

ANALyths(1)

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
ΠΑΛΗΚΑΡΙΑ,ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ STUDIO ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΚΩΛΑΡΑΚΙ.ΚΑΛΑ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΑΛΛΑ Η ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ ΘΕΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ.....
ΦΙΛΕ ΑΡΜΕΝΙΣΤΗ Η ΕΥΧΗ ΣΟΥ (ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ) ΕΙΣΑΚΟΥΣΘΗΚΑΝ :rockon: ΣΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΣΤΗΝ ΑΜΦΙΤΡΙΤΗ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΠΡΙΝ 5 ΜΕΡΕΣ ΕΡΓΑΖΕΤΑΙ ΣΚΛΗΡΑ  :fuck2: Η ΓΝΩΣΤΗ ΠΟΡΝΟΣΤΑΡ KYRA BANKS Η ΟΠΟΙΑ ΦΗΜΙΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΑ DOUBLE ΤΗΣ. ΔΟΚΙΜΑΣΤΗΚΕ ΜΕ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΤΟΛΜΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΤΟ ANAL ΤΗΣ "ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ" ΑΔΕΛΦΙΑ!!!!!! ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΠΑΙΖΕ ΣΕ ΤΑΙΝΙΕΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙΑΣ ΤΩΡΑ ΤΗ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΛΥΤΕΡΗ. ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΜΕΡΙΚΑ ΤΑΤΤΟΟ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ PIERCING ΣΤΟ ΜΟΥΝΑΚΙ. ΔΙΑΤΗΡΕΙ ΤΟ ΜΠΑΛΑΚΙ ΣΤΗ ΓΛΩΣΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΤΕΛΕΙΑ. ΧΤΕΣ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΑΛΥΣΙΔΑΚΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΣΤΟΝ ΑΦΑΛΟ....ΣΚΕΤΗ ΓΚΑΥΛΑ ΤΟ ΜΩΡΟ. ΤΟ ΚΩΛΟΜΕΡΙΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΣΦΙΧΤΑ ΚΙ ΑΠΟ 18ΑΡΑΣ.....ΚΟΛΑΣΗ :uglystupid:
 

ANALyths(1)

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
τελικά από Αλεξανδρούπολη μεριά τη έγινε έφυγε η λαουρα ;και αν έφυγε ποια ήρθε;
ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΕ ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΠΟΛΥ ΑΕΡΑ....ΘΑ ΤΗΣ ΚΟΠΕΙ Ο ΒΗΧΑΣ ΟΤΑΝ ΔΕΙ ΟΤΙ ΠΛΑΚΩΝΕΙ ΤΟ ΜΕΛΛΗΣΙ ΣΤΗΝ KYRA BANKS ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΣ ΑΡΑΧΝΙΑΣΕΙ.....
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
Συμβουλεύτηκα τον κύριο γκουγλη με τους χάρτες του και είδα ότι η Αμφιτρίτη είναι σχεδόν πάνω στην έξοδο της Εγνατίας για αεροδρόμιο Δημόκριτος.  Το μαγαζί φαίνεται από το δρόμο ή πρέπει να μπεις στο χωριό;
Πως λέγεται το μαγαζί;
Τι ωράρια έχει;

Όποιος πήγε ας μας φωτίσει παρακαλώ.
 

ANALyths(1)

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Συμβουλεύτηκα τον κύριο γκουγλη με τους χάρτες του και είδα ότι η Αμφιτρίτη είναι σχεδόν πάνω στην έξοδο της Εγνατίας για αεροδρόμιο Δημόκριτος.  Το μαγαζί φαίνεται από το δρόμο ή πρέπει να μπεις στο χωριό;
Πως λέγεται το μαγαζί;
Τι ωράρια έχει;

Όποιος πήγε ας μας φωτίσει παρακαλώ.
Αν μπεις από Εγνατία οδό είναι η έξοδος του Αεροδρομίου. Δεν μπαίνεις μέσα στο χωριό, είναι πάνω στον δρόμο και λέγεται "23". Ανοιχτά από τις 14.00 έως τις 02.00.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom