Νέα

Αλεξανδρούπολη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pyrinikos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 330
  • Εμφανίσεις 94K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

tkalelris

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
13
Πόντοι
1
ΦΙΛΕ ΑΡΜΕΝΙΣΤΗ Η ΕΥΧΗ ΣΟΥ (ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ) ΕΙΣΑΚΟΥΣΘΗΚΑΝ :rockon: ΣΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΣΤΗΝ ΑΜΦΙΤΡΙΤΗ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΠΡΙΝ 5 ΜΕΡΕΣ ΕΡΓΑΖΕΤΑΙ ΣΚΛΗΡΑ  :fuck2: Η ΓΝΩΣΤΗ ΠΟΡΝΟΣΤΑΡ KYRA BANKS Η ΟΠΟΙΑ ΦΗΜΙΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΑ DOUBLE ΤΗΣ. ΔΟΚΙΜΑΣΤΗΚΕ ΜΕ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΤΟΛΜΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΤΟ ANAL ΤΗΣ "ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ" ΑΔΕΛΦΙΑ!!!!!! ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΠΑΙΖΕ ΣΕ ΤΑΙΝΙΕΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙΑΣ ΤΩΡΑ ΤΗ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΛΥΤΕΡΗ. ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΜΕΡΙΚΑ ΤΑΤΤΟΟ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ PIERCING ΣΤΟ ΜΟΥΝΑΚΙ. ΔΙΑΤΗΡΕΙ ΤΟ ΜΠΑΛΑΚΙ ΣΤΗ ΓΛΩΣΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΤΕΛΕΙΑ. ΧΤΕΣ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΑΛΥΣΙΔΑΚΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΣΤΟΝ ΑΦΑΛΟ....ΣΚΕΤΗ ΓΚΑΥΛΑ ΤΟ ΜΩΡΟ. ΤΟ ΚΩΛΟΜΕΡΙΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΣΦΙΧΤΑ ΚΙ ΑΠΟ 18ΑΡΑΣ.....ΚΟΛΑΣΗ :uglystupid:


KYRA BANKS?Θα μα ςτρελανεις?Σιγα να μην ηρθε η Kyra Banks να δουλεψει σε μπουρδελο στην Αλεξ/πολη.Ρε πατε καλα?Μην μας τρελανετε.
Συνελθετε λιγο!!!
 

ANALyths(1)

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
KYRA BANKS?Θα μα ςτρελανεις?Σιγα να μην ηρθε η Kyra Banks να δουλεψει σε μπουρδελο στην Αλεξ/πολη.Ρε πατε καλα?Μην μας τρελανετε.
Συνελθετε λιγο!!!
Οπα ρε μεγαλε πρωτευουσιάνε...χαλάρωσε μην τρελαινεσαι...θα ερθει κι απο κει αμα τη θελετε!!!
 

tkalelris

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
13
Πόντοι
1
Καταρχιν δεν ειμαι πρωτευουσιανος.Απλα βλεπω τα πραγματα με μια λογικη.Ποσο δυνατον ειναι μια γνωστη πορνοσταρ να δουλεψει σε ενα μπουρδελο στην Ελλαδα για 40-50 η ακομα κ για 100 ευρω?Οταν πολυ ευκολα στην Αμερικη θα βγαλει τα 5πλασια?Σκεψου λογικα!!!
 

ANALyths(1)

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Ποιός μίλησε για 50 ευρώ? 100 μίνιμουμ το πρόγραμμα...αυτό που έκανα προχτές εγώ κόστισε 350 για μιάμιση ώρα!
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
549
Like
57
Πόντοι
6
φίλε αναλυτή δεν ξέρω και δεν μπορώ να πω ότι έχεις άδικο αλλά σωστά νομίζω ότι μιλά το παλικάρι ..μια πορνοσταρ να παρατήσει την αμερικη και να έρθει στην ελλαδα ( έστω και για 350 ευρώ για 1:30 την ώρα δεν το κόβω ) και άντε εσύ τα έχεις να τα δώσεις αλλά κάποιος άλλος που θέλει για ένα απλό πρόγραμμα πόσα θα δώσει;οκ λες 100 ευρώ το μινιμουν εσύ πιστεύεις ότι στην Αλεξανδρούπολη με τόση ανεργία και τόσο μικρο πληθυσμό να υπάρχουν ανθροπι να της τα σκάσουν; γιατί λοιπόν να μην πήγαινε σε ποιο μεγάλη πόλη; ..
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
ΦΙΛΕ ΑΡΜΕΝΙΣΤΗ Η ΕΥΧΗ ΣΟΥ (ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ) ΕΙΣΑΚΟΥΣΘΗΚΑΝ :rockon: ΣΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΣΤΗΝ ΑΜΦΙΤΡΙΤΗ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΠΡΙΝ 5 ΜΕΡΕΣ ΕΡΓΑΖΕΤΑΙ ΣΚΛΗΡΑ  :fuck2: Η ΓΝΩΣΤΗ ΠΟΡΝΟΣΤΑΡ KYRA BANKS Η ΟΠΟΙΑ ΦΗΜΙΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΑ DOUBLE ΤΗΣ. ΔΟΚΙΜΑΣΤΗΚΕ ΜΕ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΤΟΛΜΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΤΟ ANAL ΤΗΣ "ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ" ΑΔΕΛΦΙΑ!!!!!! ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΠΑΙΖΕ ΣΕ ΤΑΙΝΙΕΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙΑΣ ΤΩΡΑ ΤΗ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΛΥΤΕΡΗ. ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΜΕΡΙΚΑ ΤΑΤΤΟΟ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ PIERCING ΣΤΟ ΜΟΥΝΑΚΙ. ΔΙΑΤΗΡΕΙ ΤΟ ΜΠΑΛΑΚΙ ΣΤΗ ΓΛΩΣΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΤΕΛΕΙΑ. ΧΤΕΣ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΑΛΥΣΙΔΑΚΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΣΤΟΝ ΑΦΑΛΟ....ΣΚΕΤΗ ΓΚΑΥΛΑ ΤΟ ΜΩΡΟ. ΤΟ ΚΩΛΟΜΕΡΙΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΣΦΙΧΤΑ ΚΙ ΑΠΟ 18ΑΡΑΣ.....ΚΟΛΑΣΗ :uglystupid:
με ψηνεις να ρθω αλεξανδρουπολη.....πιστευω να λες αληθεια.....
 

tkalelris

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
13
Πόντοι
1
Καταρχιν δεν ειμαι πρωτευουσιανος.Απλα βλεπω τα πραγματα με μια λογικη.Ποσο δυνατον ειναι μια γνωστη πορνοσταρ να δουλεψει σε ενα μπουρδελο στην Ελλαδα για 40-50 η ακομα κ για 100 ευρω?Οταν πολυ ευκολα στην Αμερικη θα βγαλει τα 5πλασια?Σκεψου λογικα!!!

Δεν εχω λογο να αμφιβαλλω αλλα οπως πολυ σωστα ειπε κ Baklavatzioglou ειναι λιγο απιθανο απλως.
Μακαρι οντως να ειναι η πορνοσταρ απλα εγω προσωπικα εχω πολλες αμφιβολιες κ δεν εχω σκοπο σων κ καλαλα να σε κανω να με πιστεψεις.
Και μονο που οπως ειπες μοιαζει θα αξιζει σαν εμφανιση αλλα οχι κ να τρως κ προλογο.
Εγω παντως αν ειμουν στην θεση της θα εμενα Αμερικη που υπαρχει πολυ περισσοτερος κοσμος προθυμος να πληρωσει 500 κ 1000 ευρω για 1 ωρα.
 

ANALyths(1)

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Θα με βάλετε ρε παλικάρια να βγάλω φωτο στα κρυφά (και δεν ειναι του τύπου μου) αλλά θα προσπαθήσω. Δεν προσπαθώ να πείσω κανέναν και για τίποτα, όποιος θέλει έρχεται και βλέπει...και δίνει... :fuck1:
 

armenistis

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
ΚΑΝΕ ΜΑΣ ΤΗΝ ΧΑΡΗ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΙΑΦΩΤΙΣΕ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ,ΓΙΑΤΙ ΔΙΑΒΑΣΑ  ΓΙΑ ΚΩΛΑΡΑΚΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΡΕΧΟΥΝ ΤΑ ΣΑΛΙΑ.......Α  ΚΑΙ ΤΙΜΕΣ ΓΡΑΨΕ ΑΝ ΘΥΜΑΣΑΙ
 

ANALyths(1)

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε Αρμενιστή, μόλις γύρισα από "κατάθεση" στην Kyra! Πήρα προγραμματάκι 100 ευρώ με anal (ναι καλά διάβασες). Σήμερα έμαθα γιατί ένα τέτοιο μωρό ήρθε στην ταπεινή πόλη μας. Ο ιδιοκτήτης του studio είναι παραγωγός ταινιών στην Ουγγαρία. Λύθηκε το μυστήριο! Κύριοι δεν λέω μαλ@#$#ες είναι η Kyra Banks όπως την βλέπετε στις ταινίες.....Τρέξτε γιατί το μωρό δεν θα κάτσει πολύ!!! Περισότερες πληροφορίες τηλ. 25510-90003 (Κα Ελένη).....ακόμα τρέμουν τα πόδια μου λέω... :lheel:
 

ANALyths(1)

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
με ψηνεις να ρθω αλεξανδρουπολη.....πιστευω να λες αληθεια.....
Είμαι τοσο σίγουρος που αν δεν είναι (που τον κόβω ότι είναι :headbang:) σου πληρώνω ΟΛΑ τα έξοδα για όσες μέρες μείνεις εδώ και κάθε βράδυ θα κερνάω... :fuck2: Τι λές?
 

armenistis

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
ΟΧΙ ΡΕ ΦΙΛΕ.ΣΕ ΠΙΣΤΕΥΩ,ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΕΤΣΙ. ΤΟ ΤΗΛ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙΣ ΡΑΝΤΕΒΟΥ;
 

ANALyths(1)

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Ναι και για πληροφορίες για τα προγράμματα και τα ωράρια (απ ότι θυμάμαι 17.00 με 03.00)
 

ANALyths(1)

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Έχει πάει κανείς στο Studio "EROS" στην Ορεστιάδα? Κάποια Karmen (Γερμανίδα)  :fuck1: εκεί....
 

al1234

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2009
Μηνύματα
32
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
0
παιδια, μια συντομη ενημερωση. Το studio στο 10 χλμ. ειναι κλειστο. Μαλον θα ανοιξει την ερχομενη εβδομαδα.
Στο studio 23 δουλευει ενα ωραιο και ψηλο μωρο η Oldrey απο ουγγαρια.
Δοκιμη χθες. Πολυ καλη. 40 απλο 60 γυμνο, 100 πρωκτικο.
Ωραιο δωματιο καθαριοτιτα στο φουλ, ε, τι αλλο? Ολα καλα!
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
549
Like
57
Πόντοι
6
ρε αλ 1234 αυτό το στούντιο είναι ερχοντας από Κομοτηνή μπαίνεις Εγνατία και στρίβεις για αεροδρομειο και στην διαδρομή της εξόδου για δημοκρητο είναι αυτό; και όταν λες γυμνό ενοοις ακαποτο συμπουκιον;πόσο χρονών είναι η κοπέλα που λες;και δουλεύει 12 ώρες μόνη της ..δηλαδή τι ώρες είναι ανιχτο το μπορντέλο ??
 

al1234

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2009
Μηνύματα
32
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
0
Φιλε αυτο ακριβως ειναι που λες, απο εγνατια πηγαινοντας για αεροδρομειο.
Γυμνο, ενοω φυσικα τσιμπουκι.
Για την τελευταια σου ερωτηση τωρα.....
Προχτες που πηγα 2 - 8 απογευμα δουλευε η Κύρα (ξαναηρθε οπως φενεται) και απο 8 εως 2 πρωι η κοπελα που σου ειπα.
Ηλικια , να πω 25? χερω εγω? καπου εκει.
Φιλε baklavatzioglou, αν θες κανε καμια ενημερωση για κομοτηνη, γιατι σαββατοκυριακο θα ειμαι με φιλο μου εκει.
Αν εχεις καμια καλη προταση σε παρακαλω να την ακουσω!
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
549
Like
57
Πόντοι
6
δεν έχω όχημα γαμώ το και δεν μπορώ να πάω πουθενά μόνο αν βρω κανένα γνωστό μόνο τότε μπορώ να δωκο ρεπορτο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom