Νέα

Alcatraz

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lemonias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 394K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
φίφα αυτά είναι αρκετά έως πολλά ε;


αααααααααααααααααααααααααααααααααχχαχαχααχαχαχαχχαχαχαχαχαχχα

δεν με ρωτησε ο φιλος τι μπορω να παρω και ειπα ενα τυχαιο νουμερο.. ανεβαινω και πιο πανω δεν εχω θεμα αν μπορει να παιξει κατι..
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Το σκεφτηκα να σου πω την αληθεια χτες.. αλλα σκαλωσα.. απτην αλλη αφου χορευε οπως λες γιατι να μην κανει και κατι extra με ποιο πολλα λεφτα???

:2funny: :2funny: :2funny:
Ένα μουνί είναι φίλε μου και τίποτα περισσότερο!
Μην τρελαίνεσαι.
Δες και την κολλητή της την Μαρκέλλα, και τα λέμε μετά!  ;)
Όμορφη η μικρή η Μογγόλα αλλά μπορείς να βρεις και αλλού καλύτερα και χωρίς να χάσεις πολλά!  :cheesy: :grin:
 

Επισκέπτης
φίφα αυτά είναι αρκετά έως πολλά ε;


αααααααααααααααααααααααααααααααααχχαχαχααχαχαχαχχαχαχαχαχαχχα

για πασατέμπο καλά είναι πιστεύω..όπως κ για σουβλάκια... :boobies:

εγω το βλεπω αλλιως γιατι εχω φαει σκαλωμα..

ξεσκάλωσε κ μετά πήγαινε...γιατί άμα φοράς την ταμπέλα στο κούτελο θα φας άκυρο... ;)
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
οταν εννοεις p-t? θελω να ξερω το ποσο και το τι μπορει να παιξει μαυτη. μενδιαφερει
 

Επισκέπτης
οταν εννοεις p-t? θελω να ξερω το ποσο και το τι μπορει να παιξει μαυτη. μενδιαφερει

ρε φίλε, σε ρώτησα πόσα δινείς...μου λες 200-250 και μετά γράφεις οτι ήταν τυχαίο...

part-time, το ποσό δεν θα στο πω εγώ...καθότι δεν σε ξέρω κ δεν με ξέρεις...απλά ρώτησα να δω τι θα καταφέρεις...

για παράδειγμα, μπορείς κ τσάμπα άμα είσαι μορφονιός & διαθέτεις καΐκι που αρέσουν στο μωρό...
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
ε, άστο...αυτά τα βγάζει ΠΣΚ χωρίς να δει πουλί, όχι να πιάσει..


:jerking: :jerking: :jerking:
Δηλαδή οι άλλες που τραβάνε μαλακίες, παίρνουν πίπες, γαμιούνται εντός και εκτός με πολύ λιγότερα, λες να μην βγάζουν εξίσου τα ίδια λεφτά?
Δεν πάει φίλε μου έτσι το παιχνίδι!  ;)
Υπάρχουν ονοματάκια σε στριπ που γαμιούνται και 100Ε.
Μην νομίζεις ότι τα αστεράκια και οι ντίβες παίρνουν εξωφρενικά ποσά!
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
Οποιος εχει να δωσει μια συμβουλη για το πως να κινηθω θα τα εκτιμουσα παντως..  :)
 

Επισκέπτης
:jerking: :jerking: :jerking:
Δηλαδή οι άλλες που τραβάνε μαλακίες, παίρνουν πίπες, γαμιούνται εντός και εκτός με πολύ λιγότερα, λες να μην βγάζουν εξίσου τα ίδια λεφτά?
Δεν πάει φίλε μου έτσι το παιχνίδι!  ;)
Υπάρχουν ονοματάκια σε στριπ που γαμιούνται και 100Ε.
Μην νομίζεις ότι τα αστεράκια και οι ντίβες παίρνουν εξωφρενικά ποσά!

Μιλάς φίλε μου σε άτομο που έχει τραβηχτεί με πάνω από μια φορά με στριπάκι και έχω γαμήσει και τσάμπα!
Οπότε ναι χασούρα είναι!
Άσε που τη γνωρίζω την Αλεξάνδρα και θεωρώ πως ναι, μπορεί να βρει καλύτερα!

μάθε με φίλε...μάθε με πολλά & ωραία πράγματα....

 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Τέλος πάντων...
Κάποτε μιλάγαμε ωραία σε αυτό το θρεντ με άτομα που ήξεραν και έπαιζαν, όπως ο Mazda και ο οδηγός!
Τώρα νέα άτομα κάθονται και μας την λένε και με ειρωνεία κιόλας χωρίς να ξέρουν!

Φίλε μου καλή τύχη με την Αλεξάνδρα!  ;)
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
θα σε μάθει ο φέρμπι...που είναι γνώστης..

Ο καθενας εφοσον ειναι προθυμος μπορει να βοηθησει τον αλλον με τις γνωσεις του.. οποιες και αν ειναι αυτες.. εγω ζητησα τη συμβουλη οποιουδηποτε εχει εμπειρια πανω σαυτο το θεμα επειδη εγω δεν εχω..  :) δεν ειναι κακο να δωσεις τα φωτα σου σε καποιον, ειναι ενας απτους λογους υπαρξης του σαιτ..  :)

οποιος μπορει να μου πει κατι επειδη δεν θελω να κουραζω θα το εκτιμησω.. ευχαριστω..  :)
 

Επισκέπτης
Τέλος πάντων...
Κάποτε μιλάγαμε ωραία σε αυτό το θρεντ με άτομα που ήξεραν και έπαιζαν, όπως ο Mazda και ο οδηγός!
Τώρα νέα άτομα κάθονται και μας την λένε και με ειρωνεία κιόλας χωρίς να ξέρουν!

Φίλε μου καλή τύχη με την Αλεξάνδρα!  ;)

ο οδηγός δεν ξέρω ποιός είναι...αλλά άμα ήξερε να παίζει ο Μάζδασσσ...εγώ είμαι ο βούδας...

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

*δεν στην είπα...έκανα πάσο..και άφησα το πεδίο ελεύθερο να μας διδάξεις...άλλο που είσαι ζαβός κ δεν κατάλαβες...
...αλλά θα είσαι της σχολής του Μάζδα....οπότε δικαιολογείσαι...

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.767
Κριτικές
23
Like
3.064
Πόντοι
3.820
Ο καθενας εφοσον ειναι προθυμος μπορει να βοηθησει τον αλλον με τις γνωσεις του.. οποιες και αν ειναι αυτες.. εγω ζητησα τη συμβουλη οποιουδηποτε εχει εμπειρια πανω σαυτο το θεμα επειδη εγω δεν εχω..  :) δεν ειναι κακο να δωσεις τα φωτα σου σε καποιον, ειναι ενας απτους λογους υπαρξης του σαιτ..  :)

οποιος μπορει να μου πει κατι επειδη δεν θελω να κουραζω θα το εκτιμησω.. ευχαριστω..  :)

φιλαρακι χωρις να ξερω για ποια λες,και μονο που πηρε προαγωγη απο την γυρα στο μπαρ ,αυτο να ξερεις λεει πολλα,απο κει και περα μπορεις να πας να κανεις το παιχνιδι σου και οτι βγει..εκτιμηση μου δυσκολο...
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
φιλαρακι χωρις να ξερω για ποια λες,και μονο που πηρε προαγωγη απο την γυρα στο μπαρ ,αυτο να ξερεις λεει πολλα,απο κει και περα μπορεις να πας να κανεις το παιχνιδι σου και οτι βγει..εκτιμηση μου δυσκολο...

Ισχυει..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom