Νέα

Alcatraz

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lemonias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 394K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

giorgos2226

Μέγας
Εγγρ.
9 Ιαν 2010
Μηνύματα
679
Κριτικές
19
Like
2.436
Πόντοι
4.577
Σημερα στο alcatraz εχει live sex η Μαρια Λιαγουροπουλου? ξερει κανεις τπτ ?
 

ARIS TIMER

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2014
Μηνύματα
116
Κριτικές
7
Like
116
Πόντοι
281
Με βλέπω για Alcatraz σήμερα...
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796
πηγε κανεις να μας πει για τη μαρια  :fuck1: ?
 

omgmitzidis2

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2010
Μηνύματα
428
Like
2
Πόντοι
1
Κοιταξε στο Αλκα δεν την εχω δει αλλα πριν κανα 2 βδομάδες που την πετυχα με φιλο μου στο Ρας, δεν ηταν και κατι το ιδιαιτερο..μπορω να πω ότι πιο ωραια show εχω δει από στριπερ παρα από αυτή..
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.943
Κριτικές
8
Like
2.960
Πόντοι
506
ήταν να κατέβω χτες αλλά δε μπόρεσα τελικά.έχω δεί την ίνα πολύ καλή την μαρία όχι ακόμα
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Καλησπέρα αλάνια!
Έστω και ετεροχρονισμένα,να πω μερικά πράγματα από την τελευταία επίσκεψη,στο εν λόγω ίδρυμα,μετά από πάρα πολύ καιρό.
Η τιμή εισόδου,αν και καθημερινή,εξακολουθεί και είναι στα 15!  :headbang:  :jerking:
Το προσωπικό τυπικό και ευγενικό,ενώ ο χώρος,αν και ολίγον τι μικρός,είναι καλαίσθητος και ευχάριστος ως προς την οπτική αισθητική.Κοπέλες ήταν 15+ περίπου,αρκετά πάνω από το μέσο όρο(εμφανισιακά πάντα) άλλων αντίστοιχων σωληνάδικων.  ;)
Γενικά,πρόκειται για ωραίο μαγαζί να χαζέψει κανείς τα διάφορα και ποικίλα live shows,αλλά όχι για ιδιαίτερα σκληροπηρυνικές καταστάσεις.
Οι απλοί χοροί γίνονται σε ειδικά διαμορφωμένο χώρο,με ένα κουρτινοειδές με κρόσια απ'έξω,δεξιά ακριβώς άμα τη εισόδω στο κατάστημα,στα 10 ευρώ.
Οι πριβέ χοροί είναι στα 50 και γίνονται σε άλλο χώρο,παρεμφερή όμως.Δεν δοκίμασα,διότι δεν με ενέπνευσε κάποια κορασίδα,αλλά,φυσικά,ούτε και ο "υποψήφιος" αμαρτωλός χώρος του πριβέ.
Επέλεξα για 2 απλούς χορούς ένα μελαγχροινό στυλιάρι,με μακριά μαλλιά και συμπαθητικό πρόσωπο,την Σάντρα!Δεν ήταν άσχημη,για μια δοκιμή αξίζει.Επέμενε και για πριβέ,όπου θα έκανε φουλ νιουντ στα 12 λεπτά  :2funny:  :jerking:  :jerking: ,αλλά φυσικά αρνήθηκα.
Αυτά από μένα!  ;)  :rockon:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Στους θαμώνες συγκαταλέγονται πολλές Ελλεηνίδες πάντως ρε τύποι οι οποίες το παίζουν και dives  :headbang:
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Στους θαμώνες συγκαταλέγονται πολλές Ελλεηνίδες πάντως ρε τύποι οι οποίες το παίζουν και dives  :headbang:
Ποιος τις γαμάει αυτές,φίλε μου!  :)
Αδιαφορώ για την παρουσία τους,αλλά δε μπορώ να αγνοήσω και το γεγονός ότι,για κάποιους πιθανότατα,είναι σοβαρό μείον για κάθε στριπτιζάδικο που σέβεται τη φήμη του.Και ο νοών,νοείτο!~  ;)
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
Ποιος τις γαμάει αυτές,φίλε μου!  :)
Αδιαφορώ για την παρουσία τους,αλλά δε μπορώ να αγνοήσω και το γεγονός ότι,για κάποιους πιθανότατα,είναι σοβαρό μείον για κάθε στριπτιζάδικο που σέβεται τη φήμη του.Και ο νοών,νοείτο!~  ;)
Σωστός ο scocco! :hi:
 

pap05032966

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
Γνωρίζει κανεις το ονομα της κοπελας στη φωτο? απο alcatraz ?


** Απαγορεύεται η δημοσίευση φωτογραφιών με πρόσωπο **
 

zaxoulinos8872

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2009
Μηνύματα
92
Like
6
Πόντοι
0
Αδερφέ,νομίζω λέγεται Αντριάννα!!!!!!!!Είναι όμορφη,αλλά λίγο γεματούλα!!!!!!!Στον χορό δεν λέει και πολλά πάντως όπως και οι περισσότερες από Αλκα κατά τη γνώμη μου!!!!!!!!!!!!
 

pap05032966

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
Αδερφέ,νομίζω λέγεται Αντριάννα!!!!!!!!Είναι όμορφη,αλλά λίγο γεματούλα!!!!!!!Στον χορό δεν λέει και πολλά πάντως όπως και οι περισσότερες από Αλκα κατά τη γνώμη μου!!!!!!!!!!!!

Thanks!
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Καλησπέρα αλάνια!
Έστω και ετεροχρονισμένα,να πω μερικά πράγματα από την τελευταία επίσκεψη,στο εν λόγω ίδρυμα,μετά από πάρα πολύ καιρό.
Η τιμή εισόδου,αν και καθημερινή,εξακολουθεί και είναι στα 15!  :headbang:  :jerking:
Το προσωπικό τυπικό και ευγενικό,ενώ ο χώρος,αν και ολίγον τι μικρός,είναι καλαίσθητος και ευχάριστος ως προς την οπτική αισθητική.Κοπέλες ήταν 15+ περίπου,αρκετά πάνω από το μέσο όρο(εμφανισιακά πάντα) άλλων αντίστοιχων σωληνάδικων.  ;)
Γενικά,πρόκειται για ωραίο μαγαζί να χαζέψει κανείς τα διάφορα και ποικίλα live shows,αλλά όχι για ιδιαίτερα σκληροπηρυνικές καταστάσεις.
Οι απλοί χοροί γίνονται σε ειδικά διαμορφωμένο χώρο,με ένα κουρτινοειδές με κρόσια απ'έξω,δεξιά ακριβώς άμα τη εισόδω στο κατάστημα,στα 10 ευρώ.
Οι πριβέ χοροί είναι στα 50 και γίνονται σε άλλο χώρο,παρεμφερή όμως.Δεν δοκίμασα,διότι δεν με ενέπνευσε κάποια κορασίδα,αλλά,φυσικά,ούτε και ο "υποψήφιος" αμαρτωλός χώρος του πριβέ.
Επέλεξα για 2 απλούς χορούς ένα μελαγχροινό στυλιάρι,με μακριά μαλλιά και συμπαθητικό πρόσωπο,την Σάντρα!Δεν ήταν άσχημη,για μια δοκιμή αξίζει.Επέμενε και για πριβέ,όπου θα έκανε φουλ νιουντ στα 12 λεπτά  :2funny:  :jerking:  :jerking: ,αλλά φυσικά αρνήθηκα.
Αυτά από μένα!  ;)  :rockon:

Πέρασμα από το Alca μέσα στην εβδομάδα. Επιβεβαιώνω απόλυτα τον παικταρά nacho_scocco (τί θα γίνει ρε θα υπογράψεις? :2funny:)
Μερικές δικές μου εντυπώσεις. Είσοδος 15€ με ένα ποτό, σφυνάκι(νερό) για κοπέλες 20€ και το prive στα 50€.
Ό χώρος γκλαμουράτος, σχετικά μικρός με έντονο φωτισμό δεν προσφέρει την διακριτηκότητα που βρίσκεις αλλού.
Αν και μεσοβδόμαδα πολλές κοπέλες οι περισσότερες εμφανησιακά άνω του μέσω όρου και αρκετές πολύ καλές (τούμπανα!!) :rockon: :rockon:.
Οι σερβιτόροι εξυπηρετικοί ενώ κυκλοφορούν μέσα και αρκετοί.... "χτιστοί"!!
Τα show Πολλά και ποικίλα ενώ έχει και αντρικό show....
Οι κοπέλες που ήρθαν στο τραπέζι ευγενικές, διακριτικές χωρίς να είναι ιδιαίτερα επίμονες.
Διάλεξα για τα περαιτέρω την Κορίνα ψηλή ξανθιά από Μολδαβία με μακριά υπέροχα πόδια και φοβερό  :kissass: :kissass:. Ποτάκι χαλαρή κουβεντούλα πολύ ευχάριστη παρουσία. Πήγαμε και για πριβέ σε χώρο ενιαίο (όχι καμπίνα) όπως μπαίνεις αριστερά με μεγάλους καναπέδες με κουρτινοειδές με κρόσια χώρισμα. H απόλυτη κάβλα το κορίτσι!! Κλασσικό στριπτιζ. Βλέπεις, αγγίζεις, χουφτώνεις, άντε να γλ..εις, αλλά μέχρι εκεί. Αν μπορείς να ικανοποιηθείς μέσα από τα ρούχα καλώς. Αλλιώς πας για άλλα....

Συμπερασματικά "politically correct" χώρος για ποτάκι, show και πολύ ωραία παρέα....


 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Πέρασμα από το Alca μέσα στην εβδομάδα. Επιβεβαιώνω απόλυτα τον παικταρά nacho_scocco (τί θα γίνει ρε θα υπογράψεις? :2funny:)
Μερικές δικές μου εντυπώσεις. Είσοδος 15€ με ένα ποτό, σφυνάκι(νερό) για κοπέλες 20€ και το prive στα 50€.
Ό χώρος γκλαμουράτος, σχετικά μικρός με έντονο φωτισμό δεν προσφέρει την διακριτηκότητα που βρίσκεις αλλού.
Αν και μεσοβδόμαδα πολλές κοπέλες οι περισσότερες εμφανησιακά άνω του μέσω όρου και αρκετές πολύ καλές (τούμπανα!!) :rockon: :rockon:.
Οι σερβιτόροι εξυπηρετικοί ενώ κυκλοφορούν μέσα και αρκετοί.... "χτιστοί"!!
Τα show Πολλά και ποικίλα ενώ έχει και αντρικό show....
Οι κοπέλες που ήρθαν στο τραπέζι ευγενικές, διακριτικές χωρίς να είναι ιδιαίτερα επίμονες.
Διάλεξα για τα περαιτέρω την Κορίνα ψηλή ξανθιά από Μολδαβία με μακριά υπέροχα πόδια και φοβερό  :kissass: :kissass:. Ποτάκι χαλαρή κουβεντούλα πολύ ευχάριστη παρουσία. Πήγαμε και για πριβέ σε χώρο ενιαίο (όχι καμπίνα) όπως μπαίνεις αριστερά με μεγάλους καναπέδες με κουρτινοειδές με κρόσια χώρισμα. H απόλυτη κάβλα το κορίτσι!! Κλασσικό στριπτιζ. Βλέπεις, αγγίζεις, χουφτώνεις, άντε να γλ..εις, αλλά μέχρι εκεί. Αν μπορείς να ικανοποιηθείς μέσα από τα ρούχα καλώς. Αλλιώς πας για άλλα....

Συμπερασματικά "politically correct" χώρος για ποτάκι, show και πολύ ωραία παρέα....
Καλησπέρα φίλε μου!
Σ'ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια και ανταποδίδω!  :rockon:
Πάντοτε προσπαθώ για όσο δυνατόν πιο αμερόληπτες και σαφείς κριτικές,χωρίς πολλές φανφάρες.Αυτό δεν είναι πάντα εύκολο,διότι μπορείς εύκολα να παρασυρθείς από μεμωνομένο άσχημο,προσωπικό σου σκηνικό σε ένα ίδρυμα και να τους πάρει όλους η "μπάλα".
Τέλος πάντων,αυτά είναι για το θεωρητικό "κομμάτι" της υποθέσεως.Η κριτική σου είναι σαφής νομίζω και αντικατοπρτίζει καλά το Άλκα.
Συνοπτικά,και για μένα,πρόκειται για σωληνο-ίδρυμα για κόσμο που γουστάρει να πάει με παρέα,για χαβαλέ,να χαζέψει τα πολλά και ποικίλα shows,και φυσικά τις αρκετά εμφανίσιμες σωληνοκόρες!  ;)  :cum:
Αυτά είναι τα βασικά "πλας",όπως και το γεγονός που ανέφερες,ότι η πλειοψηφία των στρίπερ έχει σωστό τακτ προσέγγισης εκεί μέσα.  :sunglasses:
Υ.Γ:Αυτό ακριβώς,το τονισμένο με μπολτ,μου είπε και η Σάντρα στη τελευταία επίσκεψη μου εκεί,αλλά δεν είμεθα για τέτοια πλέον!  :cheesy:
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Υ.Γ:Αυτό ακριβώς,το τονισμένο με μπολτ,μου είπε και η Σάντρα στη τελευταία επίσκεψη μου εκεί,αλλά δεν είμεθα για τέτοια πλέον!  :cheesy:

Έχεις απόλυτο δίκιο. Καταλαβαίνω το μαγαζί ότι θέλει να κρατήσει ένα επίπεδο. Όμως επειδή "I'm too old for this s...."(έχει κυλήσει πολύ νερό στο αυλάκι από τότε που είχε πρωτοανοίξει το Diamonds&Pearls στον Άλιμο που έπαιζαν τέτοια σκηνικά) έφυγα άρον άρον πετάχτηκα απέναντι και έτσι όπως ήμουνα φτιαγμένος αναστέναξαν τα ...prive!!! :dancing: :dancing:
 

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
444
Like
307
Πόντοι
21
Πέρασμα από το Alca μέσα στην εβδομάδα. Επιβεβαιώνω απόλυτα τον παικταρά nacho_scocco (τί θα γίνει ρε θα υπογράψεις? :2funny:)
Μερικές δικές μου εντυπώσεις. Είσοδος 15€ με ένα ποτό, σφυνάκι(νερό) για κοπέλες 20€ και το prive στα 50€.
Ό χώρος γκλαμουράτος, σχετικά μικρός με έντονο φωτισμό δεν προσφέρει την διακριτηκότητα που βρίσκεις αλλού.
Αν και μεσοβδόμαδα πολλές κοπέλες οι περισσότερες εμφανησιακά άνω του μέσω όρου και αρκετές πολύ καλές (τούμπανα!!) :rockon: :rockon:.
Οι σερβιτόροι εξυπηρετικοί ενώ κυκλοφορούν μέσα και αρκετοί.... "χτιστοί"!!
Τα show Πολλά και ποικίλα ενώ έχει και αντρικό show....
Οι κοπέλες που ήρθαν στο τραπέζι ευγενικές, διακριτικές χωρίς να είναι ιδιαίτερα επίμονες.
Διάλεξα για τα περαιτέρω την Κορίνα ψηλή ξανθιά από Μολδαβία με μακριά υπέροχα πόδια και φοβερό  :kissass: :kissass:. Ποτάκι χαλαρή κουβεντούλα πολύ ευχάριστη παρουσία. Πήγαμε και για πριβέ σε χώρο ενιαίο (όχι καμπίνα) όπως μπαίνεις αριστερά με μεγάλους καναπέδες με κουρτινοειδές με κρόσια χώρισμα. H απόλυτη κάβλα το κορίτσι!! Κλασσικό στριπτιζ. Βλέπεις, αγγίζεις, χουφτώνεις, άντε να γλ..εις, αλλά μέχρι εκεί. Αν μπορείς να ικανοποιηθείς μέσα από τα ρούχα καλώς. Αλλιώς πας για άλλα....

Συμπερασματικά "politically correct" χώρος για ποτάκι, show και πολύ ωραία παρέα....
Πραγματι αρκετοι αλλοδαποι χτιστοι με σκληρο υφος χαλανε την ατμοσφαιρα,οσο για τα ΄΄επαγγελματικα πριβε΄΄ που δεν επιτρεπονται λογικο ειναι μετα τα προβληματα κ τα δικαστηρια του χωριατικου κλπ καταδικη με αναστολη()το μαγαζι απευθυνεται βασικα σε πρωτομπαρκους ματακηδες...
 

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
444
Like
307
Πόντοι
21
Πραγματι αρκετοι αλλοδαποι χτιστοι με σκληρο υφος χαλανε την ατμοσφαιρα,οσο για τα ΄΄επαγγελματικα πριβε΄΄ που δεν επιτρεπονται λογικο ειναι μετα τα προβληματα κ τα δικαστηρια του χωριατικου κλπ καταδικη με αναστολη()το μαγαζι απευθυνεται βασικα σε πρωτομπαρκους ματακηδες...
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.935
Πόντοι
36.618
Πέρασμα πριν λίγες μέρες καθημερινή!

Κόσμος λιγοστός αλλά λίγο περισσότερο από τα ανταγωνιστικά καταστήματα!
Κοπέλες σαφώς πιο πολλές...
Είσοδος σταθερά και αδικαιολόγητα για την εποχή 15!

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom