Νέα

Alcatraz

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lemonias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 394K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gismo1972

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.449
Κριτικές
19
Like
1.479
Πόντοι
6.835
Πίτα έχω φάει πολλές φορές, όμως ήταν δυστυχώς Χυλόπιτα  :) :) :) :)

Σοβαρά τώρα, δεν είναι θέμα ανωτερότητας ή κατωτερότητας. Αυτά δεν ισχύουν όταν ανταλάσσεις γνώμες και απόψεις.

Απλά εγώ έχω κάποιες πεποιθήσεις τις οποίες πολύ καλα κάνω και υποστηρίζω και εσύ έχεις τις δικές σου τις οποίες πολύ καλά κάνεις και τις υποστηρίζεις από μερους σου

ΥΓ: Επιστροφή στη δουλειά τώρα, σας ευχαριστώ για το διάλειμα

είμαι πολύ κατώτερός σου...

ΑΛΛΑ εσύ είσαι μέτριος...μετριότατος...

επαναλαμβανω,ειμαι πολυ χειρότερός σου...

ΑΛΛΑ είσαι πολύ χλιαρός...είσαι κ έτσι κ γιουβέτσι...κ τελικά τρως σκετη πιτα..κ αλαδωτη μαλιστα !!!
 

Επισκέπτης
Πίτα έχω φάει πολλές φορές, όμως ήταν δυστυχώς Χυλόπιτα   :) :) :) :)

Σοβαρά τώρα, δεν είναι θέμα ανωτερότητας ή κατωτερότητας. Αυτά δεν ισχύουν όταν ανταλάσσεις γνώμες και απόψεις.

Απλά εγώ έχω κάποιες πεποιθήσεις τις οποίες πολύ καλα κάνω και υποστηρίζω και εσύ έχεις τις δικές σου τις οποίες πολύ καλά κάνεις και τις υποστηρίζεις από μερους σου

ΥΓ: Επιστροφή στη δουλειά τώρα, σας ευχαριστώ για το διάλειμα

Μπερδεμένος είσαι...κ η μαλακία είναι που δεν θα ξεμπερδευτείς ΠΟΤΕ...

Φιλάκια στο αφεντικό... :2funny:
 

gismo1972

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.449
Κριτικές
19
Like
1.479
Πόντοι
6.835
Αφού επέλεξα να γράφω στο φόρουμ, συνεπώς εκτίθεμαι, και είμαι ανοιχτός κασι στην κριτική
Γνωρίζω ότι δεν με κριτίκαρες, όμως η κριτική δεν με ενοχλεί

γενικα μιλαω παιχτη..
δεν μπαινω στην διαδικασια να σε κριτικαρω..
 

gismo1972

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.449
Κριτικές
19
Like
1.479
Πόντοι
6.835
Δεν θα το έλεγα, κάνεις λάθος
Θα τα πούμε όμως μια άλλη φορά, ΟΚ?

Μπερδεμένος είσαι...κ η μαλακία είναι που δεν θα ξεμπερδευτείς ΠΟΤΕ...

Φιλάκια στο αφεντικό... :2funny:
 

Επισκέπτης
Δεν θα το έλεγα, κάνεις λάθος
Θα τα πούμε όμως μια άλλη φορά, ΟΚ?

Μπα...δε νομίζω οτι μπορείς να μου πεις κατι...σε ξερω απ'έξω κι ανακατωτα...

μπορειτε σας παρακαλω να μου κανετε & εμενα μια αναλυση του ψυχολογικου μου προφιλ???

Όχι,δεν γαμάω στράκια...
 

gismo1972

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.449
Κριτικές
19
Like
1.479
Πόντοι
6.835
Πως με ξέρεις απ' έξω και ανακατωτά?
Με έχεις καταλάβει μέσα το το φόρουμ?
Δεν θυμάμαι ούτε καν να να έχουμε αλλάξει προσωπικά μηνύματα (εκτός και αν έχεις και άλλο προφίλ)

Για να νομίζεις ότι ξέρει κάποιον θα πρέπει να τον έχεις "ζήσει" πραγματικά και όχι μόνο μέσα από ένα φόρουμ. Νομίζω ότι είσαι μεγάλο παιδί και καταλαβαίνεις

Μπορεί βέβαια να εννοείς ότι με ξέρεις τόσο καλά γιατί ίσως με έχεις κατατάξει κάπου
Όμως και σε κάποια κατηγορία αν εντάσσεται ένα άτομο, έχει και πάλι βασικά χαρακτηρίστικά που τον διαφοροποιούν από τους υπόλοιπους της ομάδας



Μπα...δε νομίζω οτι μπορείς να μου πεις κατι...σε ξερω απ'έξω κι ανακατωτα...
 

gismo1972

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.449
Κριτικές
19
Like
1.479
Πόντοι
6.835
Άσε που πολύ φοβάμαι ότι χαλάμε το thread αφού το θέμα του είναι το Αλκατράζ και όχι γενικά με στριπς ή ψυχολόγησης ατόμων εδώ μέσα.

Ξεκίνησα σήμερα την αναφορά μου για τοη Ιρίνα και παρασύρθηκα και εγώ ..........

Μα δεν με ενοχλεί
Απλά πολύ έυκολα τα έχει μερικά πράγματα
λεει & τα ταρω..
αστον ρε..
 

Επισκέπτης
Πως με ξέρεις απ' έξω και ανακατωτά?
Με έχεις καταλάβει μέσα το το φόρουμ?
Δεν θυμάμαι ούτε καν να να έχουμε αλλάξει προσωπικά μηνύματα (εκτός και αν έχεις και άλλο προφίλ)

Για να νομίζεις ότι ξέρει κάποιον θα πρέπει να τον έχεις "ζήσει" πραγματικά και όχι μόνο μέσα από ένα φόρουμ. Νομίζω ότι είσαι μεγάλο παιδί και καταλαβαίνεις

Μπορεί βέβαια να εννοείς ότι με ξέρεις τόσο καλά γιατί ίσως με έχεις κατατάξει κάπου
Όμως και σε κάποια κατηγορία αν εντάσσεται ένα άτομο, έχει και πάλι βασικά χαρακτηρίστικά που τον διαφοροποιούν από τους υπόλοιπους της ομάδας

Είσαι ο καλύτερος...

Τέλος απο μένα...
 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
537
Like
0
Πόντοι
6
Τα λέμε σε λίγο εκεί ψηλέ. Το νου σου, να είσα φορτωμένος
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
Να ρωτήσω μιας και το Alcatraz το ακούω καιρό, είναι καλύτερο από Baby O? όταν είχα πάει θυμάμαι προβλήματα που είχε, πχ 5 ευρώ παραπάνω είσοδο, από 3 μέτρα σου έλεγε η άλλη θες χουρό?? (χωρίς καν να μυρίσεις το άρωμα της όχι να την πιάσεις), air condition στο πολύ κρύο, έτρεμα α και καναπέδες της πλάκας χωρίς έστω λίγη απόσταση από τον άλλο που είναι δίπλα (και στο Ο δεν έχει διαχωριστικό αλλά έχει λίγη άπλα κάπως)

Τα λέμε σε λίγο εκεί ψηλέ. Το νου σου, να είσα φορτωμένος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom