Νέα

Alcatraz

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lemonias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 394K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ε καλά τα στριπ δεν τα βλέπω επγγελματικά
Απλά πάρα πολλά πράγματα τα βλέπω σαν παροχή υπηρεσιων και σαν value for money και κάνω συγκρίσεις και αναγωγές
Η σωστή συμπεριφορά πάντα κερδίζει πελάτες, ακόμα και αν το προϊόν εμφανίσει κάποια ελαττωματα

Άσ'το...μείνε μακρυά...δεν το χεις...

..σαν χαρακτήρας..μην την ψάχνεις...

 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Μα και πάλι δεν κατάλαβες το νήμα τωνγραφομένων μου
Δικιά μου απόφαση ήταν το πόσο ηθελα και μπορούσα να ξοδέψω μαζί της
Δεν μου έπιασε κανένα κώλο. Απλά η συμπεριφορά της ήταν γαϊδουρινή που λένε
Απαιτώ πάντα από τους άλλους ανάλογη συμπεριφορά με τη δικιά μου, και η συγκεκριμένη έδειξε πολύ κακά δείγματα.

Με τον τρόπο της έχασε κάθε ευκαιρία να την ξανακαλέσω στο τραπέζι μου όποτε ξαναπάω
Προέρχομαι από τον τουριστικό χώρο και το καλό Customer Service είναι αυτό που κερδίζει τους πελάτες και τους κάνει επαναλαμβόμενους, δηλαδή να άφήνουν πιο πολύ χρήμα ατην τελική ανάλυση
Αν ήταν πιο ευγενική και έδειχνε σεβασμό και στον πελάτη αλλά και στο σχετικά σεβαστο ποσό που διέθεσα για κείνη, σίγουρα θα την ξανακαλούσα

Κοίτα επί της ουσίας δεν νομίζω ότι διαφωνουμε
Απλά στις διατυπώσεις φαίνεται να διαφέρουμε
Αδερφέ καταρχήν συγγνώμη που πετάγομαι σαν την Ινδιάνικη σφηνόπουτσα...
Αντιλαμβάνομαι το πνεύμα σου, αλλα... εδώ ξόδεψες ήδη ένα σεβαστό ποσό και δεν πήρες ούτε το ευχαριστώ που ενδεχομένως θα σου πρόσφερε αυτό που ζητάς από την κοπέλα και τώρα μιλάς για Customers Service και επαναλαμβανόμενους πελάτες στα κωλόμπαρα.... Τί περιμένεις δηλαδή Στα 300 να σου λέει "ευχαριστώ", στα 500 "είσαι πολύ διαφορετικός απο τους άλλους", στα 1000 "Ναι θα βγω μαζί σου για club ή ο,τιδήποτε άλλο" και στα 2000 "Συγγνώμη μωρό μου αλλα έχω προβλήματα στη ντουλειά...."

Με φιλική διάθεση στα γράφω και μην με παρεξηγείς τον Ινδιάνο.
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Εξαρτάται πόσο χρόνο παραμένεις θυμωμένος....

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
Ξύδι αδερφέ ή έστω πολλά ξύδια....
Γιατί να θυμώνω με τις κοπέλες εξάλλου, αφου πάντα μου φέρονται ευγενικά... παρόλο που κάποιες με θεωρούν κωλόπαιδο...
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
εσύ δεν το είδες...;)

*Μήπως ξέχασες πως έκανε η ρωσίδα στα καμώματα της ρουμάνας ??  :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny:

Κάτι πήρε το μάτι μου αν και ήμουν απασχολημένος με άλλη Ρουμάνα...που αν θυμάσαι θύμωσε όταν είδε τα καμώματα μου με την ΟυκρανοΡωσίδα.... :2funny: :2funny:
Τσογλανε το πίκρανες το κορίτσι :grin:
 

gismo1972

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.449
Κριτικές
19
Like
1.479
Πόντοι
6.835
Όχι δεν σε παρεξηγώ
Συμφωνώ μαζι σου

Το νόημά μου ήταν ότι αν ήταν πιο σωστή στη συμπεριφορά της, μπορεί να της έλεγα να ξανακάτσει μαζί μου. Τώρα αποκλείεται. Αν φέρεται έτσι σε όλους εκείνη χάνει μακροπρόθεσμαΤο ευχαριστώ ή το καληνυχτα δεν κοστίζει τιποτα.
Για μένα και την νοοτροπία μου πολλά πράγματα στη ζωή κρίνονται από μικρές λεπτομέρειες που ίσως κάποιοι τις νομίζουν ασήμαντες

Και φυσικά δεν έχω βλέψεις για τίποτα παραπάνω ανεξαρτήτως ποσού που θα ήμουν διατεθιμένος να ξοδέψω

Αδερφέ καταρχήν συγγνώμη που πετάγομαι σαν την Ινδιάνικη σφηνόπουτσα...
Αντιλαμβάνομαι το πνεύμα σου, αλλα... εδώ ξόδεψες ήδη ένα σεβαστό ποσό και δεν πήρες ούτε το ευχαριστώ που ενδεχομένως θα σου πρόσφερε αυτό που ζητάς από την κοπέλα και τώρα μιλάς για Customers Service και επαναλαμβανόμενους πελάτες στα κωλόμπαρα.... Τί περιμένεις δηλαδή Στα 300 να σου λέει "ευχαριστώ", στα 500 "είσαι πολύ διαφορετικός απο τους άλλους", στα 1000 "Ναι θα βγω μαζί σου για club ή ο,τιδήποτε άλλο" και στα 2000 "Συγγνώμη μωρό μου αλλα έχω προβλήματα στη ντουλειά...."

Με φιλική διάθεση στα γράφω και μην με παρεξηγείς τον Ινδιάνο.
 

gismo1972

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.449
Κριτικές
19
Like
1.479
Πόντοι
6.835
Μάλλον το έχω ....
Αν δεν το είχα θα έμενα στο όμορφο σωματάκι της και στο λάγνο βλέμμα της και θα της έλεγα να ξανακάτσει παρέα μου


Άσ'το...μείνε μακρυά...δεν το χεις...

..σαν χαρακτήρας..μην την ψάχνεις...
 

gismo1972

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.449
Κριτικές
19
Like
1.479
Πόντοι
6.835
Πάντως τα πράγματα δεν είναι και τόσο σοβαρά από τη στιγμή που βλέπουμε τα συγκερκιμένα μαγαζιά ως μέρος διασκέδασης & χαβαλέ και όχι Ψυχαγωγίας (σύνθετη λέξη με νόημα)
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Όχι δεν σε παρεξηγώ
Συμφωνώ μαζι σου

Το νόημά μου ήταν ότι αν ήταν πιο σωστή στη συμπεριφορά της, μπορεί να της έλεγα να ξανακάτσει μαζί μου. Τώρα αποκλείεται. Αν φέρεται έτσι σε όλους εκείνη χάνει μακροπρόθεσμαΤο ευχαριστώ ή το καληνυχτα δεν κοστίζει τιποτα. Για μένα και την νοοτροπία μου πολλά πράγματα στη ζωή κρίνονται από μικρές λεπτομέρειες που ίσως κάποιοι τις νομίζουν ασήμαντες

Και φυσικά δεν έχω βλέψεις για τίποτα παραπάνω ανεξαρτήτως ποσού που θα ήμουν διατεθιμένος να ξοδέψω
Το ευχαριστώ, το καληνύχτα και το συγγνώμη δεν κοστίζει τίποτα σε αυτόν που το λέει. Μπορεί όμως να κοστίζει πολύ ακριβά σε αυτόν που θα το ακούσει. Κοινώς μην περιμένεις συμπεριφορές που εσύ και εγώ θεωρούμαι φυσιολογικές. Και από πουτάνες/κωλομπαρούδες/στριπτητζούδες δεν μπορείς και ουτε πρέπει να περιμένεις τίποτα. Απλά απόλαυσε ό,τι σου προσφέρουν ;)

Η αγωγή της ψυχής δεν συμπεριλαμβάνεται στις παρεχόμενες υπηρεσίες των εν λόγω Ιδρυμάτων...
 

gismo1972

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.449
Κριτικές
19
Like
1.479
Πόντοι
6.835
Έγώ το γνωρίζω πολύ καλά αυτό
Όμως είναι κάποιοι που εκεί αναζητούν για παράδειγμα μια σχέση, έναν έρωτα ή κάτι παροόμοιο που θα μπορέσει να "άγει" την "ψυχή" τους.

ΥΓ: έχω πολύ καλό φίλο που έχει καεί εις διπλούν γιατί απλά αναζητά αυτό που όπως λες και όπως του λέμε και εμεις οι φίλοι του, ότι δεν προσφερεται σε αυτά τα μαγαζιά

Η αγωγή της ψυχής δεν συμπεριλαμβάνεται στις παρεχόμενες υπηρεσίες των εν λόγω Ιδρυμάτων...
 

Επισκέπτης
Έγώ το γνωρίζω πολύ καλά αυτό
Όμως είναι κάποιοι που εκεί αναζητούν για παράδειγμα μια σχέση, έναν έρωτα ή κάτι παροόμοιο που θα μπορέσει να "άγει" την "ψυχή" τους.

ΥΓ: έχω πολύ καλό φίλο που έχει καεί εις διπλούν γιατί απλά αναζητά αυτό που όπως λες και όπως του λέμε και εμεις οι φίλοι του, ότι δεν προσφερεται σε αυτά τα μαγαζιά

εδώ μερικοί...ερωτεύονται τουρίστριες...εσύ κόλλησες στα στριπ ?

χαχαχαχαχαχαχαχαχα
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
εδώ μερικοί...ερωτεύονται τουρίστριες...εσύ κόλλησες στα στριπ ?

χαχαχαχαχαχαχαχαχα
Τουλάχιστον αυτοί γαμάνε... εμείς με τα στριπ μονο χερακι, μπουτάκι και φιλί στο μέτωπο...

χαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!

Έγώ το γνωρίζω πολύ καλά αυτό
Όμως είναι κάποιοι που εκεί αναζητούν για παράδειγμα μια σχέση, έναν έρωτα ή κάτι παροόμοιο που θα μπορέσει να "άγει" την "ψυχή" τους.

ΥΓ: έχω πολύ καλό φίλο που έχει καεί εις διπλούν γιατί απλά αναζητά αυτό που όπως λες και όπως του λέμε και εμεις οι φίλοι του, ότι δεν προσφερεται σε αυτά τα μαγαζιά
Ο Έρωτας δεν αγει την ψυχή φίλε, μάλλον την παιδεύει...
 

gismo1972

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.449
Κριτικές
19
Like
1.479
Πόντοι
6.835
οι τουρίστριες έχουν πολύ πιο ολοκληρωμένο πακέτο και επαγγελματική εμπειρία ώστε να σε κάνουν να κολλήσεις (εδώ δυστυχώς τα ξέρω εξ ιδίας πείρας αλλά δεν λέω περισσότερα για να μην εκθέσω περισσότερο τον εαυτό μου  ;) )

εδώ μερικοί...ερωτεύονται τουρίστριες...εσύ κόλλησες στα στριπ ?

χαχαχαχαχαχαχαχαχα
 

gismo1972

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.449
Κριτικές
19
Like
1.479
Πόντοι
6.835
Αν είναι πραγματικός την "άγει" μπορεί να την οδηγήσει σε φοβερά μονοπάτια
Έστω και για μικρό χρονικό διάστημα

Ο Έρωτας δεν αγει την ψυχή φίλε, μάλλον την παιδεύει...
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Αν είναι πραγματικός την "άγει" μπορεί να την οδηγήσει σε φοβερά μονοπάτια
Έστω και για μικρό χρονικό διάστημα
Αν είναι πραγματικός μπορεί να την αγει και να την φερει... ;)
Μην ξεχνάς πάντως πως κάποιος θα πληγωθεί στο τέλος... ΝΟΜΟΣ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom