Νέα

Alcatraz

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lemonias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 394K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Αυτό  είναι  όντως  κάτι  διαφορετικό από την πεπατημένη της  Συγγρού !
Όπως  θα  λεγε  και ο Βάσος !

δεν υπάρχει πεπατημένη,μόνο η ζαφείρω μελπωμένη που αυτή την περίοδο παίζει φράπα στο λόλα. :2funny:
 

Zeus67

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2007
Μηνύματα
208
Like
0
Πόντοι
1
Tαριφας ειναι ο ΚΕΡΑΤΑΣ ???? :fuck2:

Άντε ρε το κάνει και με άλλους εκτός από το αίσθημα?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Εγώ για κάτι παρτούζες είχα ακούσει με άλλες τσέχες πριν αρκετό καιρό βέβαια. :knockinb: :fuck2: :2on1: :pipa2: :pipa1: :fuck1:  


κατ'αρχήν σκέψου ότι εγώ θα ξεκινώ το σόου κάνοντας τον φακίρη πάνω σε καρφιά από καουτσούκ να παίζω φράπα με το αριστερό και άρπα με το δεξί δείχνοντας στο κίνκυ κοινό πώς μπορεί να μελοποιηθεί ο φραπές.

Καλά μιλάμε θα δω και γαμώ τα show την Πέμπτη. :2funny: :2funny:
 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
κατ'αρχήν σκέψου ότι εγώ θα ξεκινώ το σόου κάνοντας τον φακίρη πάνω σε καρφιά από καουτσούκ να παίζω φράπα με το αριστερό και άρπα με το δεξί δείχνοντας στο κίνκυ κοινό πώς μπορεί να μελοποιηθεί ο φραπές.

και γώ που νόμιζα ότι θα κάνεις την Πάολα  :2funny:
 

gismo1972

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.449
Κριτικές
19
Like
1.479
Πόντοι
6.835
Παιδιά η Μιλάνα από την Λιθουανία φοεβερή!!
Την γνώρισα στις φυλακές το βράδυ της Πέμπτης.

Είναι όλα τα λεφτά
Και όταν λέω όλα τα λεφτά εννοώ να σου φάει όλα τα λεφτά  ;)
Προσοχή γιατί είναι απίστευτα όμορφη και τσαχπίνα
 

Επισκέπτης
Παιδιά η Μιλάνα από την Λιθουανία φοεβερή!!
Την γνώρισα στις φυλακές το βράδυ της Πέμπτης.

Είναι όλα τα λεφτά
Και όταν λέω όλα τα λεφτά εννοώ να σου φάει όλα τα λεφτά  ;)
Προσοχή γιατί είναι απίστευτα όμορφη και τσαχπίνα

Tο καλό είναι οτι έχει τιμοκατάλογο..

...γι'αυτούς που ξέρουν τι θέλουν κ δεν πάνε για ψάρεμα...

:2funny: :2funny:
 

gismo1972

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.449
Κριτικές
19
Like
1.479
Πόντοι
6.835
Ναι έχει, αλλά όταν περνάς καλά ξεχνάς πόσα ποτά έχει παραγγείλει
Εν πάσει περιπτώσει η κοπέλλα την δουλειά της κάνει, εγώ φταίω που παρασύρθηκα

Και φταίω για 2 λόγους:
1ον γιατί ξόδεψα παραπάνω από όσα είχα σκοπό να ξοδεψω
2ον πήγα ειδικά για να δω άλλη κοπέλλα την οποία συμπαθώ ιδιαίτερα, χαιρετηθήκαμε και μου είπε ότι θα με δει αργότερα γιατι καθόταν αλλού, και όταν μου την έπεσε η Μιλάνα δεν αντιστάθηκα και ενέδωσα (πάντως η άλλη κοπέλλα το είδε ότι καθόμουν με την Μιλάνα και δεν ήρθε προς το μέρος μου, σωστή επαγγελματίας παρόλο που δεν συμπαθει η μία την άλλη))

Tο καλό είναι οτι έχει τιμοκατάλογο..

...γι'αυτούς που ξέρουν τι θέλουν κ δεν πάνε για ψάρεμα...

:2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Ναι έχει, αλλά όταν περνάς καλά ξεχνάς πόσα ποτά έχει παραγγείλει
Εν πάσει περιπτώσει η κοπέλλα την δουλειά της κάνει, εγώ φταίω που παρασύρθηκα

Και φταίω για 2 λόγους:
1ον γιατί ξόδεψα παραπάνω από όσα είχα σκοπό να ξοδεψω
2ον πήγα ειδικά για να δω άλλη κοπέλλα την οποία συμπαθώ ιδιαίτερα, χαιρετηθήκαμε και μου είπε ότι θα με δει αργότερα γιατι καθόταν αλλού, και όταν μου την έπεσε η Μιλάνα δεν αντιστάθηκα και ενέδωσα (πάντως η άλλη κοπέλλα το είδε ότι καθόμουν με την Μιλάνα και δεν ήρθε προς το μέρος μου, σωστή επαγγελματίας παρόλο που δεν συμπαθει η μία την άλλη))

Το παθαίνω κι εγώ αυτό με τα ποτά...αλλά προσπαθώ να το ελαττώσω...γιατί τις κακομαθαίνω κ δεν υπάρχει λόγος...
Αφού με ή χωρίς ποτά...πάλι θα στο μαγουλάκι θα τις φιλήσω...

Υ.Γ-->Καμιά γκόμενα...όσο καριόλα...κ όσο μαλακισμένη κι αν είναι...όταν κάθεται ο εκάστοτε πελάτης με μια γκόμενα...δεν πάει να την πέσει κι εκείνη...αφενώς γιατί η πίτα είναι σίγουρη...κ αφετέρου...υπάρχουν κ άγραφοι νόμοι...
 

andidote1

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
70
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Αψόγως άψογα τα προαναφερθέντα (και κυρίως ολόσωστα). Ανησυχώ βεβαίως όταν λέω κάτι τέτοιο, αλλά θα μου περάσει (ελπίζω) η κρίση καλοσύνης που μάλλον προέρχεται από το περιρρέον γιορτινό κλίμα.

Πάντως τις τελευταίες εβδομάδες που μας πέρασαν μετά από πολλαπλή επίσκεψη στο ίδρυμα εσημειώθη ποσοστό 100% στις ... μπόμπες (όπως μετριέται από το κεφάλι την επόμενη ημέρα). Άντε να τους δώσω και ένα 2% να είχε χαλάσει το ποτό (καθότι δεν είναι και από τα πιο συνηθισμένα). Τέρμα για μένα το μη εμφιαλωμένο ποτό στο νησί του κατέργου (και των φυλακισμένων).
 

Επισκέπτης
Πάντως τις τελευταίες εβδομάδες που μας πέρασαν μετά από πολλαπλή επίσκεψη στο ίδρυμα εσημειώθη ποσοστό 100% στις ... μπόμπες (όπως μετριέται από το κεφάλι την επόμενη ημέρα). Άντε να τους δώσω και ένα 2% να είχε χαλάσει το ποτό (καθότι δεν είναι και από τα πιο συνηθισμένα). Τέρμα για μένα το μη εμφιαλωμένο ποτό στο νησί του κατέργου (και των φυλακισμένων).

Kαι νόμιζα οτι ήταν η ιδέα μου....

Τελικά οι βότκες..είχαν έξτρα οινοπνευματάκι...

xa xa xa !!!!
 

gismo1972

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.449
Κριτικές
19
Like
1.479
Πόντοι
6.835
Δεν θα διαφωνήσω στην ουσία
Όμως μου έχε τύχει πολλές φορές όταν η κοπέλλα με την οποία κάθομαι και σηκωθεί είτε για να πάει τουαλέτα είτε για χορό στην πίστα, αμέσως να μου την "πέφτουν" άλλες

Και η συγκεκριμένη για την οποία πήγα όταν είδε οτι καθόμουν με άλλη δεν έκανε ην παραμικρή κίνηση,όσο η Μιλάνα για λίγο έφυγε από το τραπέζι

Ένα επίσης εκνευριστικότατο πράγμα είναι όταν είσαι με κάποιν φίλο σου παρέα ο οποίος έχει επιλέξει μια κοπέλλα, η οποία προσπαθεί να σου πασσάρει κάποια φίλη της.
Κάτε κοπέλλα μου, τυφλός είμαι και δεν μπορώ να επιλέξω από μ΄νος μου κάποια του γούστου μου
Καταλαβαίνω ότι προσπαθούν να βοηθησουν η μία την άλλη, αλλά σαν πρακτική δεν μου αρέσει καθόλου

Υ.Γ-->Καμιά γκόμενα...όσο καριόλα...κ όσο μαλακισμένη κι αν είναι...όταν κάθεται ο εκάστοτε πελάτης με μια γκόμενα...δεν πάει να την πέσει κι εκείνη...αφενώς γιατί η πίτα είναι σίγουρη...κ αφετέρου...υπάρχουν κ άγραφοι νόμοι...
 

Επισκέπτης

Tι γελάς ρε ? Μήπως θες να ερχόμαστε στο κωλόμπαρό σου μόνο...και να σνομπάρουμε τα άλλα...? Γιατί δεν γράφεις σε όλους πιο προμοτάρεις ?

:2funny:

Όμως μου έχε τύχει πολλές φορές όταν η κοπέλλα με την οποία κάθομαι και σηκωθεί είτε για να πάει τουαλέτα είτε για χορό στην πίστα, αμέσως να μου την "πέφτουν" άλλες

Ένα επίσης εκνευριστικότατο πράγμα είναι όταν είσαι με κάποιν φίλο σου παρέα ο οποίος έχει επιλέξει μια κοπέλλα, η οποία προσπαθεί να σου πασσάρει κάποια φίλη της.
Κάτε κοπέλλα μου, τυφλός είμαι και δεν μπορώ να επιλέξω από μ΄νος μου κάποια του γούστου μου
Καταλαβαίνω ότι προσπαθούν να βοηθησουν η μία την άλλη, αλλά σαν πρακτική δεν μου αρέσει καθόλου
1.Να προσβάλλεις την εκάστοτε γκόμενα...κ να της λες.."μωρή σαβούρα,δεν βλέπεις οτι υπάρχει κερασμένο ποτό..ή τσαντάκι..ή..ή..στο τραπέζι ? "

2.Αυτό γάμησέ τα...είναι αναπόφευκτο...στο λόμπυ θα πέσεις...δεν πα να είναι Ρουμάνικο...δεν πα να ναι Ρουσσικο...θα πρέπει να το υποστείς...
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Tι γελάς ρε ? Μήπως θες να ερχόμαστε στο κωλόμπαρό σου μόνο...και να σνομπάρουμε τα άλλα...? Γιατί δεν γράφεις σε όλους πιο προμοτάρεις ?

:2funny:

αν ερθεις θα λάβεις έξτρα υπηρεσίες(από τις ρουμανογύφτισσες :grin:που θα σου πασέρνω).Και δεν θα πίνεις και μπόμπες...αυτές θα τις δίνω στον πεταλούδα που είναι αέρινος... :2funny: :2funny:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Θα πάμε λίντο να με μάθεις τα κόλπα ?

:2funny: :2funny:

μπάααα..αποιότητα εκεί...όλο κάτι τσιγγανορουμανιές και κάτι μαύρες.....χάλι μαύρο σου λέω...προτιμώ φακίρηδες απέναντι :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom