Νέα

Alcatraz

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lemonias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 394K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Irina τζαμπα το ποτο μιας και ντιβιζει παρα πολυ. Εγω κανω τουλαχιστον 40 καρτες στην ξεφτιλα. Πηρα BMW 120 και κανω μαθηματα οδηγησης. Παω να παρω την αλλη βδομαδα σπιτι 200.000 ευρο.

Η απάντησή σου...

-Να σου δώσω μωράκι 150€...κ το ξενοδοχείο δικό μου ? Να δώσεις του αγαπούλη σου...την μία δόση...για την μπέμπα...:cheesy: :grin:
 

repos

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2007
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
Irina τζαμπα το ποτο μιας και ντιβιζει παρα πολυ. Εγω κανω τουλαχιστον 40 καρτες στην ξεφτιλα. Πηρα BMW 120 και κανω μαθηματα οδηγησης. Παω να παρω την αλλη βδομαδα σπιτι 200.000 ευρο.

μακριά ειναι βαμπιρι
 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
Απο εδω και εμπρος θα ακολουθησω εναλακτικουε προορισμους με λιγοτερες κοπελες και λιγοτερα λιγουρια και ανεβασεμενες υπηρεσιες και με πριβε της προκοπης.


αν έχεις κολλήσει τόσο μ ένα μαγαζί που οι υπηρεσίες του είναι τυπικές τι θα πάθεις όταν μάθεις τα "ευαγή" ιδρύματα;
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Προχωρω αργα αλλα σταθερα...
Οτι ειχα να μαθω και να παρω απο το Αλκα το πηρα.

Καλο ειναι για προσχολεικη εκπαιδευση !!!

Τωρα πλεον θεωρω οτι θα ξεκινησω εντατικα Lido και υστερα Baby O.

Αν και ηθελα να πετυχω αυτη την καριολα την Μπαρμπι στο μαγαζι μιας και εχω μαθει απο κοπελες μεσα οτι συνηθως μεθαει και αρχιζει τα γλωσσοφιλα ακομα και στο τραπεζι και οτι στο πριβε ειναι αρκετα καλη.
Φανταζομαι η φορτωτικη θα ειναι τυπικη διαδικασια !!!

 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
15
Πόντοι
6
Σάββατο 5:00 και το μαγαζί ήταν full.
Τα κορίτσια ήταν στρωμένα στη "δουλειά".Με ποτά δεν πολυασχολούμαι οπότε επέλεξα Κατερίνα (με τα γυαλιά ήταν μέσα στην καύλα :pipa3:)για δοκιμαστική με 2 χορους αλλά μου βγήκαν ξινοί( διάρκειας 20'' ο καθένας :tickedoff:).Δεύτερη επιλογή Τάνια (νομίζω αυτό ήταν το όνομα),στο δεύτερο χορό πονηρά μου λέει "να βγάλω στριγγάκι;" οκ λέω- "είναι όμως 50 euro μου λέει"-δηλαδή πάμε για πριβέ;"οχι πριβέ θα πάμε μετά" :tickedoff: :tickedoff:
Τέσπα,της είπα να κάνει έναν ακόμα απλό χορό τον οποίο παρεπιπτόντως τον έκανε καλά και το αποτέλεσμα ήταν να έρθει το "τέλος" πριν πάω για πριβέ.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Σάββατο 5:00 και το μαγαζί ήταν full.
Τα κορίτσια ήταν στρωμένα στη "δουλειά".Με ποτά δεν πολυασχολούμαι οπότε επέλεξα Κατερίνα (με τα γυαλιά ήταν μέσα στην καύλα :pipa3:)για δοκιμαστική με 2 χορους αλλά μου βγήκαν ξινοί( διάρκειας 20'' ο καθένας :tickedoff:).Δεύτερη επιλογή Τάνια (νομίζω αυτό ήταν το όνομα),στο δεύτερο χορό πονηρά μου λέει "να βγάλω στριγγάκι;" οκ λέω- "είναι όμως 50 euro μου λέει"-δηλαδή πάμε για πριβέ;"οχι πριβέ θα πάμε μετά" :tickedoff: :tickedoff:
Τέσπα,της είπα να κάνει έναν ακόμα απλό χορό τον οποίο παρεπιπτόντως τον έκανε καλά και το αποτέλεσμα ήταν να έρθει το "τέλος" πριν πάω για πριβέ.

τα τριγγετοκόριτσα τα πήρε το μάτι σου πουθενά? :grin:
 

Zeus67

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2007
Μηνύματα
208
Like
0
Πόντοι
1
... Τζεσικα απιστευτο χορο και πολυ καλη παρεα. Φευγει την Τριτη για Πραγα ωστε να δουλεψει εκει για 1 μηνα. ...

Ε ναι έχει έξοδα η κοπέλα, ο ταρίφας πρέπει να πληρώσει δόσεις για το ταξί, να αλλάξει ζαντολάστιχα κτλ... :2funny: :2funny:

vasoooo αρχηγέ εμείς ακόμα είμαστε καταζητούμενοι... :2funny:
Πέμπτη είμαι καλεσμένος στα εγκαίνια του Kinky Opera άντε να δούμε τι θα δούμε, κάθε πέρσι και καλύτερα, α ρε Prelude και πάλι Prelude...
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Ε ναι έχει έξοδα η κοπέλα, ο ταρίφας πρέπει να πληρώσει δόσεις για το ταξί, να αλλάξει ζαντολάστιχα κτλ... :2funny: :2funny:

vasoooo αρχηγέ εμείς ακόμα είμαστε καταζητούμενοι... :2funny:
Πέμπτη είμαι καλεσμένος στα εγκαίνια του Kinky Opera άντε να δούμε τι θα δούμε, κάθε πέρσι και καλύτερα, α ρε Prelude και πάλι Prelude...

:)
 

hussain

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2009
Μηνύματα
566
Like
2
Πόντοι
6
Ε ναι έχει έξοδα η κοπέλα, ο ταρίφας πρέπει να πληρώσει δόσεις για το ταξί, να αλλάξει ζαντολάστιχα κτλ... :2funny: :2funny:

vasoooo αρχηγέ εμείς ακόμα είμαστε καταζητούμενοι... :2funny:
Πέμπτη είμαι καλεσμένος στα εγκαίνια του Kinky Opera άντε να δούμε τι θα δούμε, κάθε πέρσι και καλύτερα, α ρε Prelude και πάλι Prelude...

Μεγάλε Ζεύ τί ξέρεις για το kinky opera, έχουν γεμίσει την αθήνα με ποστεράκια, λές να είναι διαοφρετικό από την πεπατημένη της Συγγρού; ;)
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Μεγάλε Ζεύ τί ξέρεις για το kinky opera, έχουν γεμίσει την αθήνα με ποστεράκια, λές να είναι διαοφρετικό από την πεπατημένη της Συγγρού; ;)

κατ'αρχήν σκέψου ότι εγώ θα ξεκινώ το σόου κάνοντας τον φακίρη πάνω σε καρφιά από καουτσούκ να παίζω φράπα με το αριστερό και άρπα με το δεξί δείχνοντας στο κίνκυ κοινό πώς μπορεί να μελοποιηθεί ο φραπές.
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Αυτό  είναι  όντως  κάτι  διαφορετικό από την πεπατημένη της  Συγγρού !
Όπως  θα  λεγε  και ο Βάσος !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom