Νέα

Alcatraz

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lemonias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 395K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

nescafe22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2022
Μηνύματα
263
Κριτικές
10
Like
730
Πόντοι
371
Αμα της δεις αβαφτες με φωτα τα σωματα τους και της φατσες τους καλυτερα να πας σε ενα πρακτοριο του οπαπ και να παιξεις κοινο τα χρηματα σου παρα να της κερασεις και ποτο η χορο εκει μεσα.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Τι να κανεις με αυτες αφου η περισοτερες δεν ειναι να της κερασεις ουτε ενα πυτογυρο ειναι πανο απο 40 αντα και ειναι σπασμενες και το μυαλο το εχουνε αλλου.καλυτερα κανε μια βολτα μοναστηρακι η ακροπολη ισως ειναι και πολυ καλυτερα να βρεις καμια τουριστρια.
Ποιες είναι πάνω από 40 ρε ψευταρα προμοτορα;;
Καλά έχεις ξεφτιλιστει τελείως με τα ψέματα που γράφεις.
Πριν υπήρχε περίπτωση να σε πάρει κανένας στα σοβαρά, τώρα τα ποστ σου είναι μόνο για γέλια.

Χτες επίσης να αναφέρω ότι στο live sex είδαμε και άδειασμα στο στόμα της μιας χορεύτριας.
Ο χορός από άντρα έχει ίδια τιμή ?
Οι χοροί που ανέφερα έγιναν δωρεάν πάνω στην πίστα.
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.637
Πόντοι
6.495
Το κατάλαβα αυτό...
Λέω αν ο χορός από άντρα σε κοπέλα έχει την ίδια τιμή. 10 ευρώ νομίζω
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
587
Κριτικές
8
Like
467
Πόντοι
306
Το κατάλαβα αυτό...
Λέω αν ο χορός από άντρα σε κοπέλα έχει την ίδια τιμή. 10 ευρώ νομίζω
Ο χορος θα κρατησει 2 λεπτα...Αν θελει να καθησει κατι παραπανω θα δωσεις 30-40 ευρω...
 
  • Like
Αντιδράσεις: nick9x

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
801
Κριτικές
6
Like
281
Πόντοι
6
Αυτα τα σχηνικα γινονται καθε βραδυ... Παρασκευη και Σαββατο βραδυ... Και πολλα ακομα... Φτανει να πας ομως... Αλλα οχι εδω που καθεσαι και τα ακους... Πηγαινεις..
θα παω φιλος! Με παρεα αμεσα
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
10
Like
1.821
Πόντοι
4.180
Αντε καλημερα.
Επισκεψη σαββατοβραδο στο μαγαζι.
Οι πρωτοι χοροι στην πιστα ξεκινησαν κατα τις 0.20, ενω απο τις 1 και μετα οι εναλλαγες χορευτριων ηταν με πολυ μικρα διαλλειμματα.
Κοσμος μεχρι τις 1 υποτονικος, από τις 2 παρα και μετα το μαγαζι γεμισε. Δεν ηταν πηχτρα οπως πριν 2-3 βδομαδες-σε καθε σταντ δηλαδη να μαζευονται 4-5 ατομα και να τεντωνεσαι να δεις σοου-καμια σχεση. Αλλα ολα τα τραπεζια και σταντ, αλλα και το μπαρ ηταν κατελλειμμενα.
Κοπελες πολλες, καμια 30αρια σιγουρα. Απο αυτες, οι 2-3 ζητησαν χορο-ποτο,οι υπολοιπες περνουσαν και αν ηθελες τις ψαρευες. Σταθερη στο ''παμε για ενα καυλιαρικο χορο μωρο μου'' η γκρεις, επι πολλα χρονια γκραν ριτορνο-φβι. Βεβαια απο βασιλισσα εκει, τωρα εχει ξεπεσει καθοτι και γερασε αλλα και ο ανταγωνισμος ειναι τεραστιος.
Πολλες γυναικοπαρεες, μερικες απο αυτες ειχαν αξιολογα κομματια πραγματικα :zfuck:
Σε μια φαση εσκασε και μια παρεα με μια μελλουσα νυφη, φοραγε και το πεπλο τρομαρα της. Συμμετειχε σχετικα απροθυμα σε σοου με εναν χορευτη επι σκηνης, βεβαια οταν τον καβαλησε την ειδε πιο ''ας κανω μια τελευταια-λεμε τωρα- αμαρτια''. :priest:
Εν τω μεταξυ, ελεω γκει παρειντ, εσκασε και μια παρεα απο λεσβιες, πατσολες φουλ, κοντοχοντρες, ενταξει μαυρο χαλι με κατι σαγιοναρες, σημαιακια απο την παρελαση, κατι σακιδια επ ωμου, μαυρο χαλι οπως ειπα.
Παντως οι χοροι περιορισμενοι, οσες φορες πηγα, τα δωματια-πριβε και απλου- ηταν αδεια, ισως εγω να επεσα στη στιγμη δεν ξερω.
Δεν ελειπαν και 2-3 ζευγαρια που καναν χαζι το λαιβ σοου, ωραια γκομενετα οι κυριες.
Αυτα απο εμενα

Υ.Γ: αμα η παναθα δεν παρει πλειμεικερ παλι θα πατωσουμε. Τι να σου κανει ο σιβα και ο μποχωριδης, βλεπεις σλουκα και καταλαβαινεις τι σημαινει ασος. Ασχετο αλλα επρεπε καπου να το γραψω :rockon:
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Αντε καλημερα.
Επισκεψη σαββατοβραδο στο μαγαζι.
Οι πρωτοι χοροι στην πιστα ξεκινησαν κατα τις 0.20, ενω απο τις 1 και μετα οι εναλλαγες χορευτριων ηταν με πολυ μικρα διαλλειμματα.
Κοσμος μεχρι τις 1 υποτονικος, από τις 2 παρα και μετα το μαγαζι γεμισε. Δεν ηταν πηχτρα οπως πριν 2-3 βδομαδες-σε καθε σταντ δηλαδη να μαζευονται 4-5 ατομα και να τεντωνεσαι να δεις σοου-καμια σχεση. Αλλα ολα τα τραπεζια και σταντ, αλλα και το μπαρ ηταν κατελλειμμενα.
Κοπελες πολλες, καμια 30αρια σιγουρα. Απο αυτες, οι 2-3 ζητησαν χορο-ποτο,οι υπολοιπες περνουσαν και αν ηθελες τις ψαρευες. Σταθερη στο ''παμε για ενα καυλιαρικο χορο μωρο μου'' η γκρεις, επι πολλα χρονια γκραν ριτορνο-φβι. Βεβαια απο βασιλισσα εκει, τωρα εχει ξεπεσει καθοτι και γερασε αλλα και ο ανταγωνισμος ειναι τεραστιος.
Πολλες γυναικοπαρεες, μερικες απο αυτες ειχαν αξιολογα κομματια πραγματικα :zfuck:
Σε μια φαση εσκασε και μια παρεα με μια μελλουσα νυφη, φοραγε και το πεπλο τρομαρα της. Συμμετειχε σχετικα απροθυμα σε σοου με εναν χορευτη επι σκηνης, βεβαια οταν τον καβαλησε την ειδε πιο ''ας κανω μια τελευταια-λεμε τωρα- αμαρτια''. :priest:
Εν τω μεταξυ, ελεω γκει παρειντ, εσκασε και μια παρεα απο λεσβιες, πατσολες φουλ, κοντοχοντρες, ενταξει μαυρο χαλι με κατι σαγιοναρες, σημαιακια απο την παρελαση, κατι σακιδια επ ωμου, μαυρο χαλι οπως ειπα.
Παντως οι χοροι περιορισμενοι, οσες φορες πηγα, τα δωματια-πριβε και απλου- ηταν αδεια, ισως εγω να επεσα στη στιγμη δεν ξερω.
Δεν ελειπαν και 2-3 ζευγαρια που καναν χαζι το λαιβ σοου, ωραια γκομενετα οι κυριες.
Αυτα απο εμενα

Υ.Γ: αμα η παναθα δεν παρει πλειμεικερ παλι θα πατωσουμε. Τι να σου κανει ο σιβα και ο μποχωριδης, βλεπεις σλουκα και καταλαβαινεις τι σημαινει ασος. Ασχετο αλλα επρεπε καπου να το γραψω :rockon:
Δυνατη περιγραφη ο Αρχηγος
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.107
Κριτικές
4
Like
7.256
Πόντοι
1.336
Αλκατραζ και τα συναφη της Συγγρου, μονο για τουριστες. Πηρα νεοαφιχθεν ουκρανακι πριβε 100 ευρω και δυσανασχετουσε που την αγγιζα διακριτικα
 

RT103

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2012
Μηνύματα
952
Κριτικές
1
Like
1.459
Πόντοι
206
Μεγάλη αδυναμία το καλύτερο κομμάτι εκεί μέσα
 

Συνημμένα

  • FB_IMG_1656812024029.jpg
    FB_IMG_1656812024029.jpg
    129,4 KB · Εμφανίσεις: 129

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Μεγάλη αδυναμία το καλύτερο κομμάτι εκεί μέσα
Μην λέμε ότι να'ναι.
Υπάρχουν κάτι διμετρες Ρωσίδες εκεί μέσα, που δε συγκρίνονται καν με αυτή που έβαλες εδώ.
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
590
Like
902
Πόντοι
86
Ευχαριστώ … την ξέρω είναι χρόνια στο χώρο. Από κοντά είναι πιο ωραία στο πρόσωπο.
Αυτή δούλευε και στο Stars Μεταμόρφωση? Την έβλεπα στο γυμναστήριο παλιά. Τίποτα το ιδιαίτερο από πρόσωπο αν τη δεις μέρα. (Αν είναι αυτή)
 

RT103

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2012
Μηνύματα
952
Κριτικές
1
Like
1.459
Πόντοι
206
Μην λέμε ότι να'ναι.
Υπάρχουν κάτι διμετρες Ρωσίδες εκεί μέσα, που δε συγκρίνονται καν με αυτή που έβαλες εδώ.
Μου αρέσει το σώμα της πολύ εμένα είναι του στυλ μου
 

RT103

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2012
Μηνύματα
952
Κριτικές
1
Like
1.459
Πόντοι
206
Αυτή δούλευε και στο Stars Μεταμόρφωση? Την έβλεπα στο γυμναστήριο παλιά. Τίποτα το ιδιαίτερο από πρόσωπο αν τη δεις μέρα. (Αν είναι αυτή)
Σε ποιο φίλε στο LVK? Συνήθως όλες εκεί πάνε απο Alcatraz
 

RT103

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2012
Μηνύματα
952
Κριτικές
1
Like
1.459
Πόντοι
206
Αυτό το Ουκρανακι το τσέκαρε κανένας που πήγε πρόσφατα? Νομίζω είναι καινούριο δεν το είχα ξαναδεί στο μαγαζί
 

Συνημμένα

  • 20220703_155007.jpg
    20220703_155007.jpg
    637,6 KB · Εμφανίσεις: 162

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom