Νέα

Alcatraz

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lemonias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 395K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
444
Like
307
Πόντοι
21
πόσο χρονών είσαι αν επιτρέπεται
Οποίος δεν έχει χρήμα να διαθέσει ψάχνεται άλλου, όχι σε στριπ,με10αρικα κ 20αρικα το value for money ειναι αλλου,τοσο απλα,δε μου εχει συμβει θεμα ποτε γιατι τυγχανει να ξερω το παιχνιδι και να εχω τη δυνατοτητα να χωσω φραγκα χωρις να τα κλαιω,οπως καταλαβαινεις σ αυτη τη περιπτωση συμβαινει ακριβως το αντιθετο,γινονται γατουλες και δεν ξεκολανε....αλλη αντιμετωπιση αν την πας Ιθακη για ψαρι αλλη αν την πας για σουβλακια,η ηλικια δε λεει κατι φιλος,απολαμβανω το καθε μωρο επειδη μπορω (χωρις απαραιτητα να το απολαμβανει και η ιδια) ακριβως οπως απολαμβανω και τη συναγριδα μου,δε το απολαμβανει κι αυτη...
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Οποίος δεν έχει χρήμα να διαθέσει ψάχνεται άλλου, όχι σε στριπ,με10αρικα κ 20αρικα το value for money ειναι αλλου,τοσο απλα,δε μου εχει συμβει θεμα ποτε γιατι τυγχανει να ξερω το παιχνιδι και να εχω τη δυνατοτητα να χωσω φραγκα χωρις να τα κλαιω,οπως καταλαβαινεις σ αυτη τη περιπτωση συμβαινει ακριβως το αντιθετο,γινονται γατουλες και δεν ξεκολανε....αλλη αντιμετωπιση αν την πας Ιθακη για ψαρι αλλη αν την πας για σουβλακια,η ηλικια δε λεει κατι φιλος,απολαμβανω το καθε μωρο επειδη μπορω (χωρις απαραιτητα να το απολαμβανει και η ιδια) ακριβως οπως απολαμβανω και τη συναγριδα μου,δε το απολαμβανει κι αυτη...
Οποιος δινει πανω απο 100 για καταγωγεια σαν το Αλκατραζ με γκαρσονια που δε θα επαιζαν ουτε σε ταινεια του Βεγγου ειναι αξιος της μοιρας του. Δηλαδη με ποια κριτηρια και για τι υπηρεσιες θα δωσεις 250 ευρω για 10 λεπτα? Οι γκομενες στο Σειρηνακη παιρνουν 200 ευρω για 30 λεπτα σκηνη και ειναι και μερικες γνωστες πορνοσταρ. Η οποιος πηρε κολ γκιρλ δεν ειχε χορο και στριπ το μενου? Πολλοι ηλιθιοι εχουν λεφτα για πεταμα και τα πετανε στο Αλκατραζ. Αξιοι της τυχης τους
 

Πεοντιρας

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
128
Like
185
Πόντοι
1
Οποιος δινει πανω απο 100 για καταγωγεια σαν το Αλκατραζ με γκαρσονια που δε θα επαιζαν ουτε σε ταινεια του Βεγγου ειναι αξιος της μοιρας του. Δηλαδη με ποια κριτηρια και για τι υπηρεσιες θα δωσεις 250 ευρω για 10 λεπτα? Οι γκομενες στο Σειρηνακη παιρνουν 200 ευρω για 30 λεπτα σκηνη και ειναι και μερικες γνωστες πορνοσταρ. Η οποιος πηρε κολ γκιρλ δεν ειχε χορο και στριπ το μενου? Πολλοι ηλιθιοι εχουν λεφτα για πεταμα και τα πετανε στο Αλκατραζ. Αξιοι της τυχης τους
Δεν θα παρω θεση υπερ της μιας η της αλλης αποψης.
Αλλα δεν μπορεις να κρινεις για το πως χαλαει τα φραγκα του ο καθενας. Εσυ μπορει να θεωρεις τα 100 πολλα , ο αλλος μπορει να τα εχει για πεταμα κυριολεκτικα οπως εσυ πχ εχεις το 20λεπτο οποτε αν τα πεταξει στο αλκα(εχω παει 2 φορες), στο καδο ή τα δωσει στους ΓΧΣ ειναι δικο του θεμα και δεν τον κανει να εχει δικιο ή αδικο.Ειναι απλα μια μουρλια του καθενα.
Εγω πχ δεν εχω παει σε στριπ ΠΟΤΕ για χορο, δεν με φτιαχνει καν... και εχω χαλασει και 2 και 3 χιλιαρικα σε μια πρωτοχρονια με crystal και μαλακιες ετσι γιατι ηθελα και γουσταρα. Αντιστοιχα εχω παει σε στριπ με "φατσα" Αι Βασιλη (οχι ρουχα)μουσια-μαλλια κλπ, , σιγουρα ολοι με θεωρουσαν τρελο και μαλακα, με νοιαζει? Στα @@ μου εγω εκανα τη καβλαντα μου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: linear

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.457
Κριτικές
42
Like
7.868
Πόντοι
4.666
Δεν θα παρω θεση υπερ της μιας η της αλλης αποψης.
Αλλα δεν μπορεις να κρινεις για το πως χαλαει τα φραγκα του ο καθενας. Εσυ μπορει να θεωρεις τα 100 πολλα , ο αλλος μπορει να τα εχει για πεταμα κυριολεκτικα οπως εσυ πχ εχεις το 20λεπτο οποτε αν τα πεταξει στο αλκα(εχω παει 2 φορες), στο καδο ή τα δωσει στους ΓΧΣ ειναι δικο του θεμα και δεν τον κανει να εχει δικιο ή αδικο.Ειναι απλα μια μουρλια του καθενα.
Εγω πχ δεν εχω παει σε στριπ ΠΟΤΕ για χορο, δεν με φτιαχνει καν... και εχω χαλασει και 2 και 3 χιλιαρικα σε μια πρωτοχρονια με crystal και μαλακιες ετσι γιατι ηθελα και γουσταρα. Αντιστοιχα εχω παει σε στριπ με "φατσα" Αι Βασιλη (οχι ρουχα)μουσια-μαλλια κλπ, , σιγουρα ολοι με θεωρουσαν τρελο και μαλακα, με νοιαζει? Στα @@ μου εγω εκανα τη καβλαντα μου.
δεν κρίνουμε το πώς τα χαλάει αλλά το πού. Δεν ξέρω αν με καταλαβαίνεις.
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
Ο πλούσιος μερακλής θα λέει RTFM να περάσεις καλά γιατί MINO ενώ ο μέσος μερακλής θα λέει VFM να περάσεις καλά γιατί έχει κάνει έρευνα αγοράς. Έτσι είναι η καταναλωτική ζωή.

*RTFM=Read The Fucking Manual. MINO=Money Is No Object. VFM=Value For Money
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Ο πλούσιος μερακλής θα λέει RTFM να περάσεις καλά γιατί MINO ενώ ο μέσος μερακλής θα λέει VFM να περάσεις καλά γιατί έχει κάνει έρευνα αγοράς. Έτσι είναι η καταναλωτική ζωή.

*RTFM=Read The Fucking Manual. MINO=Money Is No Object. VFM=Value For Money
Φιλε για να χαλασεις λεφτα σε τετοιο μαγαζι δε χρειαζεται να εισαι πλουσιος και μερακλης. Πολλοι μαζευανε και τα χαλαγανε καμικαζι σε 3-4 καταδρομικες. Το οτι χαλας λεφτα ετσι οπως περιγραφεται παραπαν ω δεν ειναι μρακι ειναι ηλιθιοτητα. Ειδικα οταν γινεται και επειδξη. Ααν εχεις προλαβει το Lido θα θυμασαι αιτους που αναβανε τα πουρα με τα 20ευρα και χαλαγανε500ρικακι μονο για ποτα. Και τοτε δεν ειχε και πριβε.

Τελικα ομως μονο ενας μπορει να σχολειασει:

 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Δεν θα παρω θεση υπερ της μιας η της αλλης αποψης.
Αλλα δεν μπορεις να κρινεις για το πως χαλαει τα φραγκα του ο καθενας. Εσυ μπορει να θεωρεις τα 100 πολλα , ο αλλος μπορει να τα εχει για πεταμα κυριολεκτικα οπως εσυ πχ εχεις το 20λεπτο οποτε αν τα πεταξει στο αλκα(εχω παει 2 φορες), στο καδο ή τα δωσει στους ΓΧΣ ειναι δικο του θεμα και δεν τον κανει να εχει δικιο ή αδικο.Ειναι απλα μια μουρλια του καθενα.
Εγω πχ δεν εχω παει σε στριπ ΠΟΤΕ για χορο, δεν με φτιαχνει καν... και εχω χαλασει και 2 και 3 χιλιαρικα σε μια πρωτοχρονια με crystal και μαλακιες ετσι γιατι ηθελα και γουσταρα. Αντιστοιχα εχω παει σε στριπ με "φατσα" Αι Βασιλη (οχι ρουχα)μουσια-μαλλια κλπ, , σιγουρα ολοι με θεωρουσαν τρελο και μαλακα, με νοιαζει? Στα @@ μου εγω εκανα τη καβλαντα μου.
Αρχηγε μου μαζι σου και συμφωνω. Το να κανει ομςσ ο αλλος υποτιμητικα σχολια "τι περιμενεις με 50 ευρω" προκαλει. Ιδιως οταν γινεται για φιγουρα. Σαν παλιος που εισαι δε θυμασαι στο Lido τους φιγουρακησες που αναβανε τα πουρα με 20ευρα και πεταγανε τα 10ευρα στην πιστα σαν πετσετακια? Αν αυτο δεν ειναι ηλιθιοτητα και επειδειξη. Ο μερακλης-λεφτας θα παει στριπ θα βελει το 50ρικο στην τσεπη του αρχιγκαρσονιου θα παρει το πριβε με το μπουκαλι του και την παρεα του και θα πηγαινουν οι δικες σου στο πριβε για τα περεταιρω. Το εχω κανει με 600 ευρω μπουκαλι το δικο μας πριβε και ο γκαρσονομαιτρ του λεγαμε και εφερνε. Αυτα περιμενω για 600 ευρω
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
Μόλις περιέγραψες το σοφό εγχειρίδιο
 

Πεοντιρας

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
128
Like
185
Πόντοι
1
Αρχηγε μου μαζι σου και συμφωνω. Το να κανει ομςσ ο αλλος υποτιμητικα σχολια "τι περιμενεις με 50 ευρω" προκαλει. Ιδιως οταν γινεται για φιγουρα. Σαν παλιος που εισαι δε θυμασαι στο Lido τους φιγουρακησες που αναβανε τα πουρα με 20ευρα και πεταγανε τα 10ευρα στην πιστα σαν πετσετακια? Αν αυτο δεν ειναι ηλιθιοτητα και επειδειξη. Ο μερακλης-λεφτας θα παει στριπ θα βελει το 50ρικο στην τσεπη του αρχιγκαρσονιου θα παρει το πριβε με το μπουκαλι του και την παρεα του και θα πηγαινουν οι δικες σου στο πριβε για τα περεταιρω. Το εχω κανει με 600 ευρω μπουκαλι το δικο μας πριβε και ο γκαρσονομαιτρ του λεγαμε και εφερνε. Αυτα περιμενω για 600 ευρω
Δεν διαφωνω, εγω παντα σε μια γωνια αραζα σε καναπε (ασχετος μαγαζιου) , μονος ή και με παρεα γνωστους. Δεν καθομουν να με δει ο κοσμος η να πεταω λεφτα προφανως.
Ναι γενικα χαλαγα λεφτα για το τιποτα (2κ + το μηνα), ηταν απλα ενας τροπος να ξεσκασω αν θες, δεν τα ειχα αναγκη παντως οποτε δεν τα κλαιω κιολας. Εκανα τις μαλακιες μου και περναγα την ωρα μου
 

Πεοντιρας

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
128
Like
185
Πόντοι
1
δεν κρίνουμε το πώς τα χαλάει αλλά το πού. Δεν ξέρω αν με καταλαβαίνεις.
Θεωρω πως καποιος που χαλαει πολλα λεφτα σε τετοια μαγαζια, δεν τα εχει μεγαλη αναγκη (φυσικα υπαρχουν και εξαιρεσεις...) , οποτε δεν τους νοιαζει κιολας.
Αντιστοιχα οσοι οντως τα μετρανε κουκι κουκι , σιγουρα πανε πιο ψαγμενοι στο που και πως θα χαλασουν τα οποια χρηματα μπορουν να δωσουν.
Παντως αν συζηταμε σοβαρα για vfm και φασεις "εγω θελω να δωσω 50-100 και να γαμησω" και το συνδοιαζουμε με στριπ , ε πιστευω καπου το παμε λαθος.
ΔΕΝ υπαρχει vfm strip, κανενα (γνωμη μου παντα), εκτος αν θεωρουμε το 2 λεπτα χωρος και 5 ευρω οτι αξιζει? (αναφερω το πιο φτηνο στο τιμοκαταλαγο).
Το στριπ ειναι ενα ακριβο αθλημα για χαβαλε και τιποτα αλλο, αμα σοβαρα θες vfm sex ΔΕΝ πας σε στριπ.
 

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
444
Like
307
Πόντοι
21
Θεωρω πως καποιος που χαλαει πολλα λεφτα σε τετοια μαγαζια, δεν τα εχει μεγαλη αναγκη (φυσικα υπαρχουν και εξαιρεσεις...) , οποτε δεν τους νοιαζει κιολας.
Αντιστοιχα οσοι οντως τα μετρανε κουκι κουκι , σιγουρα πανε πιο ψαγμενοι στο που και πως θα χαλασουν τα οποια χρηματα μπορουν να δωσουν.
Παντως αν συζηταμε σοβαρα για vfm και φασεις "εγω θελω να δωσω 50-100 και να γαμησω" και το συνδοιαζουμε με στριπ , ε πιστευω καπου το παμε λαθος.
ΔΕΝ υπαρχει vfm strip, κανενα (γνωμη μου παντα), εκτος αν θεωρουμε το 2 λεπτα χωρος και 5 ευρω οτι αξιζει? (αναφερω το πιο φτηνο στο τιμοκαταλαγο).
Το στριπ ειναι ενα ακριβο αθλημα για χαβαλε και τιποτα αλλο, αμα σοβαρα θες vfm sex ΔΕΝ πας σε στριπ.
Σωστός σωστότατος φιλος,το που θα χαλάσει κ θα καβλαρει ο φραγκατος είναι δικό του θεμα και μόνο, δε χρειάζεται συμβουλές για value for money γιατι του περισσευουν,δεν τον απασχολει,αγοράζεις Φεράρι και κλαις μετά για τη βενζίνη? οτι να ναι, με 5-10 ευρώ κάτσε σπίτι ψάξου άλλου, δε πας στριπ θες γαμησια και παραπονιέσαι,τοσο απλά...
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Εντάξει δηλαδή σύμφωνα με τα λεγόμενα μερικών αν δεν πας να γαμησεις στο στριπ με 70-100€ ή να χαλάσεις μερικά κατοσταρικα σε σαμπάνιες είσαι φλώρος.

Τυπάκια που θέλουν απλά να πάνε με την παρέα τους, να πιούνε καμία μπύρα, να δούνε ωραία show και να πιάσουν και 5 κωλους, μάλλον δεν κάνουν καλά.

Βρε τι άλλο θα ακούσουμε εδώ μέσα.
 

nescafe22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2022
Μηνύματα
263
Κριτικές
10
Like
730
Πόντοι
371
δεν θα συμφωνήσω απλά, θα παρασυμφωνήσω!!!!!!! Απαράδεκτο από όλα τα επίπεδα....εντάξει το περιμέναμε εμείς κυρίως οι παλιοί που ψάχνουμε τα βράδια του 96-98-99-02-04-06-10 έστω της στριπτηζιακής νυχτός...από το πολύ κακό στο πολύ χειρότερο πάνε τα πράγματα στη νύχτα.....
Αυτο ειναι το μονο σιγουρο
 

Jelly Bean

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.175
Κριτικές
53
Like
6.651
Πόντοι
7.636
Τελικά εδω στο πριβέ παίζει τίποτα η ότι γίνεται και στο χορό του δεκαρικου;
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
587
Κριτικές
8
Like
467
Πόντοι
306
Τελικά εδω στο πριβέ παίζει τίποτα η ότι γίνεται και στο χορό του δεκαρικου;
Εννοειται παιζει στο πριβε... Ειναι και τα φραγκα που θα διαθεσεις και σε ποια... Σιγουρα κατω 70-80 ευρω δεν παιζει... Απλα μην φανταστεις και πολλα, πιασιματα θα εχεις λιγο παραπανω, λιγο χρονο παραπανω θα σου καθησει ,και ισως να στον παιξει...
 

Καντηλανάφτης

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.165
Κριτικές
38
Like
4.710
Πόντοι
5.646
Εννοειται παιζει στο πριβε... Ειναι και τα φραγκα που θα διαθεσεις και σε ποια... Σιγουρα κατω 70-80 ευρω δεν παιζει... Απλα μην φανταστεις και πολλα, πιασιματα θα εχεις λιγο παραπανω, λιγο χρονο παραπανω θα σου καθησει ,και ισως να στον παιξει...

Το βασικό είναι σε ποια θα πέσεις
 

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
444
Like
307
Πόντοι
21
Εντάξει δηλαδή σύμφωνα με τα λεγόμενα μερικών αν δεν πας να γαμησεις στο στριπ με 70-100€ ή να χαλάσεις μερικά κατοσταρικα σε σαμπάνιες είσαι φλώρος.

Τυπάκια που θέλουν απλά να πάνε με την παρέα τους, να πιούνε καμία μπύρα, να δούνε ωραία show και να πιάσουν και 5 κωλους, μάλλον δεν κάνουν καλά.

Βρε τι άλλο θα ακούσουμε εδώ μέσα.
Μια χαρά πας χωρίς απαιτήσεις όμως παράπονα και κλάμα ότι δε σου έδωσαν σημασία κ χρόνο όπως είπαν οι προλαλησαντες
 

nescafe22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2022
Μηνύματα
263
Κριτικές
10
Like
730
Πόντοι
371
Ας πηγαινουνε στο Αλκα στριπ και να τους ποιανουνε κοροιδα.αυτο θελουνε η εαν και μερικοι απο οτι φενονται πρεπει να περνουν ρουβλια η καποιο bonus για να γραφουνε θετικα για το συγκεκριμενο.ο κοσμος που ασχολειται ξερει την αληθεια και ριχνει βαθυ μαυρο.
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
587
Κριτικές
8
Like
467
Πόντοι
306
Ας πηγαινουνε στο Αλκα στριπ και να τους ποιανουνε κοροιδα.αυτο θελουνε η εαν και μερικοι απο οτι φενονται πρεπει να περνουν ρουβλια η καποιο bonus για να γραφουνε θετικα για το συγκεκριμενο.ο κοσμος που ασχολειται ξερει την αληθεια και ριχνει βαθυ μαυρο.
Υπαρχουν και αυτοι που πηγαινουν επειδη τους αρεσει... Και εχει πολυ ωραιες κοπελες... Και πολλα σοου...Και μαζευει πολλες κοπελες μονες..
 

nescafe22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2022
Μηνύματα
263
Κριτικές
10
Like
730
Πόντοι
371
Υπαρχουν και αυτοι που πηγαινουν επειδη τους αρεσει... Και εχει πολυ ωραιες κοπελες... Και πολλα σοου...Και μαζευει πολλες κοπελες μονες..

Υπαρχουν και αυτοι που πηγαινουν επειδη τους αρεσει... Και εχει πολυ ωραιες κοπελες... Και πολλα σοου...Και μαζευει πολλες κοπελες μονες..
Να τους αρεσουν τι???οι 50 milf πελατησες με της χοντρες με κοιταριτηδες ραγαδες και τα μποτοξ που μαζευει για πελατησες πανε για να δουνε τα show του τσιρκου μετρανο απο δυο τρεις φουσκωτους για να αναψουνε ???γελαει ο κοσμος !!!!να σε πληρωνουν και δεν παει ο κοσμος εκει!!!!θα βαρανε μυγες αλογομυγες εκει στο αλκατ ολο το καλοκαιρι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom