Νέα

Alcatraz

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lemonias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 394K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

peroukas27

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2016
Μηνύματα
56
Like
10
Πόντοι
0
μαγκες εγω ερωτευτικα ενα καστανοξανθο με,πρασινα ματια και καρε μαλλακι ξερει κανενας ονομα..ευτυχως δν μενω Αθηνα
 

Kavouras13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2016
Μηνύματα
287
Κριτικές
9
Like
646
Πόντοι
301
Ρε παιδιά, στα 50ευρω τι προσφέρουνε; Αξίζει;
Μπορεί κανεις να τις βρει εξω;
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
582
Κριτικές
8
Like
455
Πόντοι
306
Καλησπερα... Στα 50 ευρω σου προσφερουν την παρεα τους.. Θα κατσουν κανενα τεταρτο παραπανω  μαζι σου... Θα σε χαιδεψουν παντου και θα πιασεις... :cheesy: Μπορει να της βγαλεις  εξω φυσικα... Αν  τους προτεινεις ενα καλο φαγητο  σε βαρουλκο κτλ και ενα πολυ πολυ καλο δωρακι  μετα στα 250 ευρω ναι θα βγουνε μαζι σου...
 

AstraMykonos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2014
Μηνύματα
139
Κριτικές
8
Like
120
Πόντοι
1
Νομιζω οτι κατι ετοιμαζουν στις 8 Μαρτιου, μου ειπε ενας φιλος οτι θα εχουν gueststars δυνατα χαρτια, ξερει καποιος κατι? Αν παει κανεις σημερα ας κανει καμια ερωτηση να μας ενημερωσει
 

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
801
Κριτικές
6
Like
281
Πόντοι
6
Καποιος συναγωνιστεις να μας ενημερωση αν επαιξε καμια φαση με κορασιδες σημερα στο εν λογο καταστημα;;;;;;;;
 

Gang12345

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
260
Like
43
Πόντοι
1
Καλησπέρα. Θελω να παω στο Alcatraz με τον κολλητο μου και θελω να μαθω καποια πραγματα γιατι δεν εχω παει ποτε σε στριπτιτζαδικο

1)Απ ότι ξερω εχει και Live Sex με παρτουζες. Τι ωρα γινονται αυτά? Ποια μερα είναι καλα να παμε? Σαββατο?

2)Επειδή είμαι bisexual υπαρχει περιπτωση πχ να δω τιποτα από κανα αντρα χορευτη? Απ ότι ξερω οι γυναικες μπορουν να χουφτωσουν καποιον αμα τυχει. Υπαρχει περιπτωση να γινει κατι και με καποιον αντρα?

Ελπιζω να μην γελατε. Ειμαι ασχετος λιγο με αυτα.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796
Καλησπέρα. Θελω να παω στο Alcatraz με τον κολλητο μου και θελω να μαθω καποια πραγματα γιατι δεν εχω παει ποτε σε στριπτιτζαδικο

1)Απ ότι ξερω εχει και Live Sex με παρτουζες. Τι ωρα γινονται αυτά? Ποια μερα είναι καλα να παμε? Σαββατο?

2)Επειδή είμαι bisexual υπαρχει περιπτωση πχ να δω τιποτα από κανα αντρα χορευτη? Απ ότι ξερω οι γυναικες μπορουν να χουφτωσουν καποιον αμα τυχει. Υπαρχει περιπτωση να γινει κατι και με καποιον αντρα?

Ελπιζω να μην γελατε. Ειμαι ασχετος λιγο με αυτα.


να πας παρασκευη και σαββατο κατα τις 1,30-2
μπορει να μην βρειτε τραπεζι ομως οπωτε αμα θελετε να πατε πιο νωρις

τα σοου βγαινουν κατα τις 2-5 συνηθως


τωρα δεν ξερω αν μπορεις να πιασεις χορευτη νομιζω πως οχι ομως

αρκεσου σε κοπελα

εκτος αμα θες ρωτα μια κοπελα που θα γουσταρεις τι θες να κανεις

το πολυ πολυ να πατε παρεα με χορευτη και οι τρεις

αλλα ρε τυπε καλυτερα να εχεις καμια φφιλη σου να σου κανει παιχνιδι οχι με αντρα αφου εισαιbi οπως λες
 

Gang12345

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
260
Like
43
Πόντοι
1
να πας παρασκευη και σαββατο κατα τις 1,30-2
μπορει να μην βρειτε τραπεζι ομως οπωτε αμα θελετε να πατε πιο νωρις

τα σοου βγαινουν κατα τις 2-5 συνηθως


τωρα δεν ξερω αν μπορεις να πιασεις χορευτη νομιζω πως οχι ομως

αρκεσου σε κοπελα

εκτος αμα θες ρωτα μια κοπελα που θα γουσταρεις τι θες να κανεις

το πολυ πολυ να πατε παρεα με χορευτη και οι τρεις

αλλα ρε τυπε καλυτερα να εχεις καμια φφιλη σου να σου κανει παιχνιδι οχι με αντρα αφου εισαιbi οπως λες

Ευχαριστω για την απαντηση. Οποτε καλυτερα Σαββατο.

Ρε σορρυ αλλα δεν εχω παει ποτε και δεν ξερω τι παιζει με τα στριπτιτζαδικα

Απ οτι καταλαβα λες να παω σε δωματιο. Εγω δε λεω σε δωματιο. Λεω ας πουμε την ωρα που χορευουν οι χορευτες. Αν πλησιασει καποιος χορευτης προς σε μενα μπορω να χουφτωσω η οχι? πχ ξερω οτι οι γκομενες χουφτωνουν τους χορευτες εκεινη την ωρα πανω στην πλακα, ξερεις

Δεν ξερω και πως ειναι ο χωρος. Λογικα πρεπει να ειμαι κοντα στιν πιστα για να γινει κατι τετοιο
 

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.036
Κριτικές
4
Like
813
Πόντοι
96
Ευχαριστω για την απαντηση. Οποτε καλυτερα Σαββατο.

Ρε σορρυ αλλα δεν εχω παει ποτε και δεν ξερω τι παιζει με τα στριπτιτζαδικα

Απ οτι καταλαβα λες να παω σε δωματιο. Εγω δε λεω σε δωματιο. Λεω ας πουμε την ωρα που χορευουν οι χορευτες. Αν πλησιασει καποιος χορευτης προς σε μενα μπορω να χουφτωσω η οχι? πχ ξερω οτι οι γκομενες χουφτωνουν τους χορευτες εκεινη την ωρα πανω στην πλακα, ξερεις

Δεν ξερω και πως ειναι ο χωρος. Λογικα πρεπει να ειμαι κοντα στιν πιστα για να γινει κατι τετοιο
Οχι μην κανεις καμια μαλακια και χουφτωσεις χορευτη! Να πας σε κανα γκει μπαρ στο γκαζι
 

Gang12345

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
260
Like
43
Πόντοι
1
Οχι μην κανεις καμια μαλακια και χουφτωσεις χορευτη! Να πας σε κανα γκει μπαρ στο γκαζι

Ειπαμε να παμε Alcatraz με τον κολλητο μου γιατι αυτος θελει να δει μουνια και live SEX. Κι εγω που ειμαι bi να παρω ματι και απο γυναικας και απο αντρες. Επειδη ακουσα οτι με τις γκομενες γινεται παιχνιδι την ωρα που χορευουν οι χορετυτες στην πιστα λεω μπας και... οπως και να εχει θα παρω ματι. Λεω να παω ετσι για την εμπειρια ρε φιλε. Δεν εχω παει σε στριπτιτζαδικο και θα θελα να δω τι παιζει εκει
 

BASKO

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2013
Μηνύματα
580
Κριτικές
5
Like
210
Πόντοι
6
renata παιζει ακομα?
 

maori

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2010
Μηνύματα
27
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
0
Καλημέρα παιδιά.
Θα ήθελα να ρωτήσω γιατί θέλουμε να πάμε παρέα μεγάλη άνδρες γυναίκες. Άμα πάρει χορό prive η  γυναίκα της ρίχνουν κανένα.η ειναι σαν εμάς τους άντρες που δεν αφήνουν ούτε να αγγιξουμε.
Ας μας πει κανένας παλιός σε ποιο striper θα της πάμε και αν αξίζει το ανδρικο στριπ σε γυναικα .
Ευχαριστώ πολύ
 

hunter_30

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2017
Μηνύματα
149
Like
629
Πόντοι
81
Την Παρασκευή πολύ γυναικομάνι στο μαγαζί. Αλλά ένα μιλφάκι με εφαρμοστή μίνι φούστα και ζαρτιέρεσ ήταν όλα τα λεφτά
 

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.036
Κριτικές
4
Like
813
Πόντοι
96
Καλημέρα παιδιά.
Θα ήθελα να ρωτήσω γιατί θέλουμε να πάμε παρέα μεγάλη άνδρες γυναίκες. Άμα πάρει χορό prive η  γυναίκα της ρίχνουν κανένα.η ειναι σαν εμάς τους άντρες που δεν αφήνουν ούτε να αγγιξουμε.
Ας μας πει κανένας παλιός σε ποιο striper θα της πάμε και αν αξίζει το ανδρικο στριπ σε γυναικα .
Ευχαριστώ πολύ
Αυτο που ζητας ειναι το 2+2 η το νιρβανα τωρα να πας συνοδεια γκομενες και να της γαμησει ο στριπερ ειναι λιγο ανορθοδοξο και λιγο ξεφτιλα για μενα! Ενω στο 2+2 η στο νιρβανα γινεται του μουνιου το καγκελο γαμαμε να σε γαμω
 

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.036
Κριτικές
4
Like
813
Πόντοι
96
Ειπαμε να παμε Alcatraz με τον κολλητο μου γιατι αυτος θελει να δει μουνια και live SEX. Κι εγω που ειμαι bi να παρω ματι και απο γυναικας και απο αντρες. Επειδη ακουσα οτι με τις γκομενες γινεται παιχνιδι την ωρα που χορευουν οι χορετυτες στην πιστα λεω μπας και... οπως και να εχει θα παρω ματι. Λεω να παω ετσι για την εμπειρια ρε φιλε. Δεν εχω παει σε στριπτιτζαδικο και θα θελα να δω τι παιζει εκει
Οπως την βρισκει ο καθενας τωρα αν πεσεις και σε στριπερ ομοφυλοφιλο την εκανες την τυχη σου
 

Gang12345

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
260
Like
43
Πόντοι
1
Οπως την βρισκει ο καθενας τωρα αν πεσεις και σε στριπερ ομοφυλοφιλο την εκανες την τυχη σου

Ναι αλλα δεν νομιζω να παρχουν στιπερ ομοφυλοφιλοι στριπτιζαδικα οπως το alcatraz. Τεσπα λεμε να παμε κανα σαββατο. Θα δειξει. Θα παω ετσι για την εμπειρια
 

hunter_30

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2017
Μηνύματα
149
Like
629
Πόντοι
81
Η τύπισσα ήταν με τον δικό της σε ένα τραπέζι μπροστά από το μπαρ. Φορούσε διχτυωτές κάλτσες και κόκκινες ζαρτιέρες. Όσοι κάθονταν εκεί γύρω πήραν τρελό μάτι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom