Νέα

Ακάποτο με πουτάνα. Δεν φοβάται;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Galb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 306
  • Εμφανίσεις 53K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ακάποτο με πουτάνα?

  • Ναι

    Ψήφοι: 75 35,2%
  • Όχι

    Ψήφοι: 138 64,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    213

egwgiasena

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2014
Μηνύματα
187
Like
0
Πόντοι
1
καντε μια βολτα μεχρι το ανδρεας συγκρος να σας πουνε δυο πραγματα για τους κινδυνους του ακα . Σας ευχομαι οχι μονο να μην αρπαξετε κανα παρασημο αλλα να μην μπειτε καν στη διαδικασια του ''μηπως κολησα τιποτα ''και να κανετε εξετασεις και κοντρα εξετασεις. αν ποτε μπειτε στη διαδικασια να κανετε καλλιεργεια και βιοψια ελατε να μου πειτε μετα αν θα ξανακανετε ακα. γιατι ΣΜΝ δεν ειναι μονο το hiv!!!
ολα τα αλλα ειναι απλα φυλε.σαν το κονδιλωμα δεν εχει.σε γαμαει ενα χρονο.τρεχεισ σε γιατρο κατηε 15 μερεσ.
 

egwgiasena

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2014
Μηνύματα
187
Like
0
Πόντοι
1
εχεις παρασημοφορεθει τυπε? :think:
αν δεν εχεισ καλα αντισωματα αδελφε τι γαμησεσ.στην καλητερη ενα χρονο τρεχαματα.και ασε τα εκσοδα.40 η κατηε επισκεψη καθε 15 μεσ.ασε στεισ αρχεσ,κατηε 3 μερεσ 40ρια,αλιφεσ μαλακιεσ γαμησετα.αν γλυτωσεισ με 2 χυνεσ εισαι τυχεροσ στο χρονο
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Κάπως έτσι είναι παίχτη, πρακτικά ο κίνδυνος είναι ασήμαντος. ΜΟΝΟ για το AIDS όμως!
Διότι κάτι χλαμύδια, επίπεδα κονδυλώματα (που δεν φαίνονται κι όλας), έρπητα, βλενόροοια και άλλα μικρόβια είναι πολύ πιθανόν να κολλήσεις.

Από την άλλη και στοματικό με προφύλαξη να κάνεις στο εφήβαιο (το τριχωτό) ή το όσχεο κονδυλώματα κολλάς άνετα. Μην σου πω και τα σώματά σας να ακουμπήσουν απλά αν έχει κάποιο δερματικό μύκητα, (π.χ. ποικιλόχροα πυτιρίαση) τον κολλάς άνετα.
Οπότε εσύ σταθμιζεις τα ρίσκα και αποφασίζεις...
ετσι/...υπευθυνη αποψη και στοιχειθετημενη...οχι σαν του αλλου του καραγκιοζη που το μονο που κανει ειναι να πουλαει ηθικη  :jerking:λες και υπαρχει κανεις που δεν ξερει οτι ειναι ρισκο και εχουμε αναγκη τους ''ηθικους'' να μας καθοδηγησουν...
συγκεκριμενα πραγματα και με επιχειρηματα...μετα απο αυτο το ποστ δεν εχει αναγκη υπαρξης το νημα,μπορει να κλεισει γιατι αν μεινει ανοιχτο μονο κατι μαλακες για τρολλαρισμα θα γραφουν σαν τον αλλο τον καραγκιοζη...
σοβαρο θεμα σοβαρη απαντηση και...τελος...
γνωμη μου...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
ετσι/...υπευθυνη αποψη και στοιχειθετημενη...οχι σαν του αλλου του καραγκιοζη που το μονο που κανει ειναι να πουλαει ηθικη  :jerking:λες και υπαρχει κανεις που δεν ξερει οτι ειναι ρισκο και εχουμε αναγκη τους ''ηθικους'' να μας καθοδηγησουν...
συγκεκριμενα πραγματα και με επιχειρηματα...μετα απο αυτο το ποστ δεν εχει αναγκη υπαρξης το νημα,μπορει να κλεισει γιατι αν μεινει ανοιχτο μονο κατι μαλακες για τρολλαρισμα θα γραφουν σαν τον αλλο τον καραγκιοζη...
σοβαρο θεμα σοβαρη απαντηση και...τελος...
γνωμη μου...
ηθικοπλαστες τυπε :S
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
ηθικοπλαστες τυπε :S
ασε τις μαλακιες και μη γαμας το νημα...η απαντηση στο ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ θεμα που θιχτηκε ειναι ΟΧΙ δεν υπαρχει μεγαλος κινδυνος για aids (που αυτη ηταν η ερωτηση) αλλα υπαρχει τεραστιος κινδυνος για πολλα αλλα...
απο εκει και περα ο καθενας κανει κουμαντο στη ζωη του ,παιρνει η δεν παιρνει τα ρισκα του βαζει η δεν βαζει σε κινδυνο και αλλους ανθρωπους γυρω του (οικογενεια κλπ)
πατερουληδες ,σωστους κοινωνικα ανθρωπους και ηθικα στοιχει δεν εχουμε αναγκη...
 

egwgiasena

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2014
Μηνύματα
187
Like
0
Πόντοι
1
ασε τις μαλακιες και μη γαμας το νημα...η απαντηση στο ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ θεμα που θιχτηκε ειναι ΟΧΙ δεν υπαρχει μεγαλος κινδυνος για aids (που αυτη ηταν η ερωτηση) αλλα υπαρχει τεραστιος κινδυνος για πολλα αλλα...
απο εκει και περα ο καθενας κανει κουμαντο στη ζωη του ,παιρνει η δεν παιρνει τα ρισκα του βαζει η δεν βαζει σε κινδυνο και αλλους ανθρωπους γυρω του (οικογενεια κλπ)
πατερουληδες ,σωστους κοινωνικα ανθρωπους και ηθικα στοιχει δεν εχουμε αναγκη...
σε εχω με αυτο τωρα.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.539
Like
21.920
Πόντοι
5.006
τυποι εχω αρχισει να αγχωνομαι με ολα αυτα...
λετε να ξαναρχισω τις μαλακιες να ειμαι τουλαχιστον ασφαλης???? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

artemismatsas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
66
και η ουρηθρα μπορει να γινει εισοδος για μικροβια στον οργανισμο μας.. δε χρειαζεται σωνει και καλα να εχουμε πληγη στο μοριο μας... αρκει να εχει η αλλη...
 

egwgiasena

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2014
Μηνύματα
187
Like
0
Πόντοι
1
και η ουρηθρα μπορει να γινει εισοδος για μικροβια στον οργανισμο μας.. δε χρειαζεται σωνει και καλα να εχουμε πληγη στο μοριο μας... αρκει να εχει η αλλη...
στην ουρηθρα ειναι ευκολοσ ο καυτηριασμοσ η ποδοκαλ ,δεν νιωθεισ καν δεν τσουζεισ.στην κολοτρυπιδα μαστορα τι γαμησεσ.5 μερεσ σα σιγγαμενοσ θα πηγενεισ καθε 1 μηνα.το θεμα δεν ειναι για γελια
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.906
Κριτικές
16
Like
14.739
Πόντοι
6.515

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.906
Κριτικές
16
Like
14.739
Πόντοι
6.515
στην ουρηθρα ειναι ευκολοσ ο καυτηριασμοσ η ποδοκαλ ,δεν νιωθεισ καν δεν τσουζεισ.στην κολοτρυπιδα μαστορα τι γαμησεσ.5 μερεσ σα σιγγαμενοσ θα πηγενεισ καθε 1 μηνα.το θεμα δεν ειναι για γελια

εχεις το πληκτρολογιο του giasou τυπε ?  :think:
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
Σύμφωνα με τον παγκόσμιο οργανισμό υγείας η πιθανότητα να κολλήσεις hiv από το ακάποτο (όταν σου κάνουν) είναι 0,01% για κάθε επαφή.Αυτό διότι το σάλιο περιέχει ένζυμα που καθιστούν τον ιό ανίκανο να μολύνει,διότι όταν έρχεται σε επαφή με το περιβάλλον πεθαίνει και γιατί έτσι και αλλιώς ο ιός βρίσκεται σε πολύ μικρή ποσότητα μέσα στο σάλιο. Παρ'όλα αυτά,το ποσοστό που κυνδινεύεις αν δεν μολυνθείς είναι 0% για σένα και αν μολυνθείς είναι 100%!! Στο τσιμπούκι μπορεί να μην έρθεις σε επαφή μόνο με το σάλιο της αλλά και με άλλα υγρά όπως αίμα αν έχει ουλίτιδα (ακόμα και αν δεν αιμοραγεί πάνω στον πούτσο σου) η άλλα αν υποθέσεις ότι έχει άλλα σμν στο στόμα και έχει πληγές.Πώς νομίζεις ότι κολλάς γοννόροια από το σάλιο? Κολλάς μόνο αν έχει πληγή μέσα στο στόμα και ακουμπήσει εκεί το πουτσοκέφαλο. Βέβαια αν σκευτείς ότι το πιο κοινό (σοβαρό) σμν είναι η ηπατίτιδα β η οποία κολλάει ακόμα και από το σάλιο και σε μερικές περιπτώσεις γίνεται χρόνια...κάτσε σκέψου...αξίζει να κολλήσεις κάτι τέτοιο και μέτα να φοβάσαι για όλη την υπόλοιπη ζωή σου ακόμα και να φιλήσεις την γκόμενα σου? Πάντος αυτά τα ποσοστά για 8% και 1% είναι παραπληρωφόρηση. Το ρίσκο είναι πολύ μικρότερο αλλά όταν μιλάμε για κάτι τόσο σοβαρό ακόμα και το 0,01% θα έπρεπε να μας κάνει να ΧΕΖΟΜΑΣΤΕ ΠΑΝΩ ΜΑΣ. Όσο για το γιατί οι πουτάνες δέχονται να κάνουν ακάποτα,δε θέλει και πολύ για να το καταλάβεις...εξαναγκάζονται από τους νταβάδες...όσο για τις call girl,βολεύονται με την αυταπάτη ότι επειδή πέρνουν περισσότερα χρήματα οι πελάτες θα είναι πιο καθαροί. Cheers.
 

deemer

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2014
Μηνύματα
6
Like
1
Πόντοι
0
Μολις γύρισα απο το συγγρος(εκανα και γω μια φόρα την μαλακία αν και πολλα χρόνια στο κουρμπετι).Προς ενημερωση σας μου είπαν οτι η πιθανοτητα για προσληψη του HIV (0.01%) ειναι απειροελάχιστη και με έδιωξαν..Ο μόνος τρόπος μετάδοσης ήταν νάχε κάποια πληγή με αίμα η κοπέλα στο στόμα της(αν ηταν φορέας παντα μιλάμε).Βέβαια για να είμαι σίγουρος πήρα και στο γνωστό τηλέφωνο και μου είπαν ακριβώς τα ίδια.Αυτο δεν σημαίνει βέβαια οτι πρέπει να ξανακάνουμε μαλακίες...α και κατι τελευταίο Προφύλαξη μετά από Έκθεση (ΠΜΕ)ούτε συζήτηση.Μονο σε σοβαρές περιπτώσεις δίνουν...οποτε κοιταχτε να προφυλαχτητε απο όλα τα υπολοιπα νοσήματα(που είναι εξίσου σοβαρα) και αφήστε τον HIV..
 

PsyVator

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2017
Μηνύματα
65
Like
6
Πόντοι
0
κάπιοι άνθρωποι έχουν αυτοκτονικες τάσεις
 

peosporos07

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2017
Μηνύματα
121
Like
4
Πόντοι
1
Κάποιοι άνθρωποι δεν έχετε πατήσει σε μπουρδέλα μου φαίνεται...





Μου έχει τύχει με Ουγγαρέζα να έχει καυλώσει απίστευτα επειδή πιπιλάτε τις στητές ρώγες της από το μικρά μεν αλλά συμπαθητικά βυζιά της (τέτοιο πράγμα δεν έχω πετύχει σα να είχα πετύχει εκεί το σημείο G), να έχει υγραθεί απίστευτα και πάνω στην φάση που είναι έφιππη να σπρώχνω και να μπαίνω μέσα από την παρόρμηση της στιγμής.Δεν είχα προλάβει να φορέσω τίποτα και ούτε καλά καλά το σκέφτηκα αλλά προς τιμή της το πιπίνι είπε "τί κάνεις;" αλλά αφού το είχε πελώρια ανάγκη συνεχίσαμε με εμένα να τον χώνω βαθειά με τα συναφή βογκητά και ένα καρό μαντράχαλος απέξω να περιμένουν στο σαλονάκι. (περιμένω το φίδι του Ιακώβου να ομολογήσω).Καταφερα να αποφύγω τον κρεμπιέ μέσα όμως με το που έχυσα και ενώ παραδέχτηκε ότι δεν έχυσα μέσα όταν της είπα δεν μου πέφτει και να πάμε για δεύτερο γύρο μου είπε "πάλι;!".Για τιμή της έκατσε αφού έβαλα τον σκούφο αυτήν την φορά και έχυσα μετά από ενα λυσσασμένο σφυροκόπημα με την τσατσά να χτυπά την πόρτα ακριβώς την στιγμή που μόλις έχυνα κατακόκκινος...Όλα αυτά στην έδρα του κυπελλούχου Ελλάδος και συγκεκριμένα πριν καμία δεκαετία μάλλον(Σαπφούς και Λιβανόβου; τώρα που κοιτάω τον χάρτη).Την κοπέλα δεν την ξανάδα ποτέ ούτε εγώ κόλλησα κάτι.Ήμουν τυχερός.Συμπέρασμα;και βέβαια φοβούνται,αλλά πάνω στην έξαψη γίνονται ατυχήματα ηθελημένα ή άθελα.
σ/ση ήταν η πρώτη μου φορά που μπήκα ακάλυπτα σε μουνί!Απίστευτη αίσθηση μαζί με το απαγορευμένο του πράγματος και όλους τους κινδύνους.Θα το ξανάεκανα όχι,αλλά με την συγκεκριμένη ναι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom