Νέα

Αγορά Εργασίας Νέο Φαινόμενο!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Boldemort
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 608
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

FeloN

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2011
Μηνύματα
623
Like
0
Πόντοι
6
Ξεκινα εχω παρει ομπρελα  ;)

είσαι πιο προβλέψιμος κι από τη μαλακία που θα τραβήξω σε λίγο...βαρετοοοοοοοοοοο......

Απλα λες παραπανω απο οσα χρειαζονται ρε τυπε.
Σκεψου και αυτο το ενδεχομενο... τι με απασχολει εμενα
αν πληρωνεις για ολα? εμενα πληρωνεις?
σκοτωνε τρελους πληρωνε τζερεμεδες

έβαλα τσάλεντζ...αλλά έκανες την κότα.

καληνύχτεςςςςςςςς
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
21
Πόντοι
66
τυπε δεν εχει να κερναει αυτος ελλεηνιδες στα μπουζουκια ομως  :grin:
παπαριες λες τωρα!
και αν αναφερεσαι σε συγκεκριμενο περιστατικο που χα πει παλαιοτερα κανεις λαθος συγκρισεις!!
καμια σχεση!
εδω δεν μιλαμε για μπουζουκια και κερασματα!
μιλαμε για 3 κατοσταρικα τον μηνα! ΕΛΕΟΣ! να πιεις εναν καφε 2-3 φορες την βδομαδα ΟΧΙ καθε μερα....
να δεις ενα μπλουζακι φτηνο και να το παρεις! να παρεις ενα κουλουρι στην δουλεια!

τεσπα!
δεν θα αναλυσω ο καθενας πως την βγαζει και δεν με ενδιαφερει κιολας!!

εγω αυτο που ξερω ειναι οτι μας περιμενουν ακομη χειροτερες καταστασεις...
400-500 παλια παιρναν αυτοι που δουλεαυν κατι 4ωρα σε σουπερ μαρκετ!
 
OP
OP
Boldemort

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ΦελοΝ το ΦελοΝ βγαινει απο το ΦελοΣ  :think: :think: :think:
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.658
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
Με τα υπολοιπα 225 (οχι 300 που λες) βγαινω και ανετα! Δεν πινω, δεν καπνιζω, εχω κινητο What's Up και τη βγαζω με 5 ευρω το μηνα, για καφε δεν παω ποτε (το Σαββατο τη βγαζω πλατεια με Monster Energy) ...

... Αλλα ΓΑΜΑΩ μερα παρα μερα!  :2funny: :rockon:

Αν πηγαινεις μεταξι με 10 ευρω μπορεις να γαμας σχεδον καθε μερα   :rockon: :rockon:
 
OP
OP
Boldemort

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
παπαριες λες τωρα!
και αν αναφερεσαι σε συγκεκριμενο περιστατικο που χα πει παλαιοτερα κανεις λαθος συγκρισεις!!
καμια σχεση!
εδω δεν μιλαμε για μπουζουκια και κερασματα!
μιλαμε για 3 κατοσταρικα τον μηνα! ΕΛΕΟΣ! να πιεις εναν καφε 2-3 φορες την βδομαδα ΟΧΙ καθε μερα....
να δεις ενα μπλουζακι φτηνο και να το παρεις! να παρεις ενα κουλουρι στην δουλεια!

τεσπα!
δεν θα αναλυσω ο καθενας πως την βγαζει και δεν με ενδιαφερει κιολας!!

εγω αυτο που ξερω ειναι οτι μας περιμενουν ακομη χειροτερες καταστασεις...
400-500 παλια παιρναν αυτοι που δουλεαυν κατι 4ωρα σε σουπερ μαρκετ!

φιλε μου μια κουβεντα ειπα και ειπες 500  :2funny: :2funny: :2funny:
απλα πλακα εκανα  ;)
 
OP
OP
Boldemort

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
είσαι πιο προβλέψιμος κι από τη μαλακία που θα τραβήξω σε λίγο...βαρετοοοοοοοοοοο......

έβαλα τσάλεντζ...αλλά έκανες την κότα.

καληνύχτεςςςςςςςς

α τυπε οταν πριν ελεγες πως δουλευεις
για ολα εννοουσες οτι εισαι δουλευταρας της παλαμης  :think: :think:
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
21
Πόντοι
66
Με τα υπολοιπα 225 (οχι 300 που λες) βγαινω και ανετα! Δεν πινω, δεν καπνιζω, εχω κινητο What's Up και τη βγαζω με 5 ευρω το μηνα, για καφε δεν παω ποτε (το Σαββατο τη βγαζω πλατεια με Monster Energy) ...

... Αλλα ΓΑΜΑΩ μερα παρα μερα!  :2funny: :rockon:
ενταξει Man! ε αν εσυ εισαι ευχαριστημενος ! κατσε ετσι! μην προσπαυθεις!
γαμα συνεχεια πουτανες! μην κανεις μια νορμαλ υγειη σχεση! καλες χρυσες οι τανες αλλα με μετρο...
μην παρεις αυτοκινητο κατσε με κανα παπακι ή με αστικο....
πηγαινε στις πλατειες συνεχεια σαν τους ρωσοποντιους που παιζουν ταβλι-χαρτια.....μην κανεις παρεες να βγαινεις να πινεις εναν καφε...ασε για ποτο δεν σου λεω,πιες ρετσινα-κολα στην πλατεια ΤΟΥΜΠΑΛΙΜΠΡΕ.....!
και συνεχισε να ζεις με τους δικους σου......και στην τελικη αν καποτε παντρευτεις πηγαινε να γινεις σωγαμπρος!!!

(μην πω για διακοπες με παρεα κλπ εδω δεν πινεις ενα καφε που και  τα παπουδια εστω καφενειο θα πιουν)
θα ναι τραβηγμενο!
μην πω για παρεες-παρτακια κλπ θα το χεσω το κερατο....μην πως για καλοκαιρια....θα το ξεσκισω.....
 

Επισκέπτης
μιλαμε για 3 κατοσταρικα τον μηνα! ΕΛΕΟΣ! να πιεις εναν καφε 2-3 φορες την βδομαδα ΟΧΙ καθε μερα....
να δεις ενα μπλουζακι φτηνο και να το παρεις! να παρεις ενα κουλουρι στην δουλεια!  

Ο καφες εξω ειναι μαλακια φιλε μου. Αν ξεπερασεις την ιδεα οτι πρεπει να βρεις γκομενα δεν σε νοιαζουν καθολου οι εξοδοι σε μπαρ, σε καφετεριες. Σκετη μαλακια ειναι!

Πηγαινω σε συναυλιες 5-6 φορες το χρονο, αγοραζω ρουχα (καλες μαρκες) που και που και παιρνω κατι να φαω στη δουλεια. Ολα αυτα δεν ειναι πανω απο 200-250 ευρω το μηνα.
 
OP
OP
Boldemort

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ενταξει Man! ε αν εσυ εισαι ευχαριστημενος ! κατσε ετσι! μην προσπαυθεις!
γαμα συνεχεια πουτανες! μην κανεις μια νορμαλ υγειη σχεση! καλες χρυσες οι τανες αλλα με μετρο...
μην παρεις αυτοκινητο κατσε με κανα παπακι ή με αστικο....
πηγαινε στις πλατειες συνεχεια σαν τους ρωσοποντιους που παιζουν ταβλι-χαρτια.....μην κανεις παρεες να βγαινεις να πινεις εναν καφε...ασε για ποτο δεν σου λεω,πιες ρετσινα-κολα στην πλατεια ΤΟΥΜΠΑΛΙΜΠΡΕ.....!
και συνεχισε να ζεις με τους δικους σου......και στην τελικη αν καποτε παντρευτεις πηγαινε να γινεις σωγαμπρος!!!

(μην πω για διακοπες με παρεα κλπ εδω δεν πινεις ενα καφε που και  τα παπουδια εστω καφενειο θα πιουν)
θα ναι τραβηγμενο!
μην πω για παρεες-παρτακια κλπ θα το χεσω το κερατο....μην πως για καλοκαιρια....θα το ξεσκισω.....

τυπε αυτο ειναι καλτ ζωη  :grin:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
Ο καφες εξω ειναι μαλακια φιλε μου. Αν ξεπερασεις την ιδεα οτι πρεπει να βρεις γκομενα δεν σε νοιαζουν καθολου οι εξοδοι σε μπαρ σε καφετεριες. Σκετη μαλακια ειναι!

Πηγαινω σε συναυλιες 5-6 φορες το χρονο, αγοραζω ρουχα (καλες μαρκες) που και που και παιρνω κατι να φαω στη δουλεια. Ολα αυτα δεν ειναι πανω απο 200-250 ευρω το μηνα.
να κατι τετοια εβλεπε ο γιωργακης και μας επηξε στα χαρατσια :grin:
πικερ εισαι μορφη :rockon:
 
OP
OP
Boldemort

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ο καφες εξω ειναι μαλακια φιλε μου. Αν ξεπερασεις την ιδεα οτι πρεπει να βρεις γκομενα δεν σε νοιαζουν καθολου οι εξοδοι σε μπαρ σε καφετεριες. Σκετη μαλακια ειναι!

Πηγαινω σε συναυλιες 5-6 φορες το χρονο, αγοραζω ρουχα (καλες μαρκες) που και που και παιρνω κατι να φαω στη δουλεια. Ολα αυτα δεν ειναι πανω απο 200-250 ευρω το μηνα.

Ο Θανος ειναι αλλη φαση ρε τυπε
εδω μας ελεγε οτι παει στα μπουζουκια
με κατι ελλεηνιδες  :grin: ακους?
 

Επισκέπτης
ενταξει Man! ε αν εσυ εισαι ευχαριστημενος ! κατσε ετσι! μην προσπαυθεις!
γαμα συνεχεια πουτανες! μην κανεις μια νορμαλ υγειη σχεση! καλες χρυσες οι τανες αλλα με μετρο...
μην παρεις αυτοκινητο κατσε με κανα παπακι ή με αστικο....
πηγαινε στις πλατειες συνεχεια σαν τους ρωσοποντιους που παιζουν ταβλι-χαρτια.....μην κανεις παρεες να βγαινεις να πινεις εναν καφε...ασε για ποτο δεν σου λεω,πιες ρετσινα-κολα στην πλατεια ΤΟΥΜΠΑΛΙΜΠΡΕ.....!
και συνεχισε να ζεις με τους δικους σου......και στην τελικη αν καποτε παντρευτεις πηγαινε να γινεις σωγαμπρος!!!

(μην πω για διακοπες με παρεα κλπ εδω δεν πινεις ενα καφε που και  τα παπουδια εστω καφενειο θα πιουν)
θα ναι τραβηγμενο!
μην πω για παρεες-παρτακια κλπ θα το χεσω το κερατο....μην πως για καλοκαιρια....θα το ξεσκισω.....

Καλα αγορι μου, εσυ ψαξε τη νορμαλ υγιη σχεση!  :2funny: :2funny: :2funny:

Και πηγαινε και διακοπες!  :2funny: :2funny: :2funny:

Εγω ομως...  :rockon: :rockon: :rockon:
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
21
Πόντοι
66
Ο καφες εξω ειναι μαλακια φιλε μου. Αν ξεπερασεις την ιδεα οτι πρεπει να βρεις γκομενα δεν σε νοιαζουν καθολου οι εξοδοι σε μπαρ σε καφετεριες. Σκετη μαλακια ειναι!

Πηγαινω σε συναυλιες 5-6 φορες το χρονο, αγοραζω ρουχα (καλες μαρκες) που και που και παιρνω κατι να φαω στη δουλεια. Ολα αυτα δεν ειναι πανω απο 200-250 ευρω το μηνα.
ρε φιλε....για καφε δεν βγαινω ουτε επειδη ειμαι ποζερας.....ουτε επειδη ψαχνω μουνιαααααααα συνεχεια
δεν μου χουνε γινει και εμονη
ουτε για να ΦΕΝΟΜΑΙ ουτε για ΤΙΠΟΤΑ!
γιατι σε ΟΛΛΑ πρεπει να βαζουμε ταμπελιτσες?
βγαινω να πιω ενα καφε σε μερος της αρεσκειας μου με παρεα που γουσταρω για να χαλαρωσω,να δω ενα φιλο να συζητησουμε,να πουμε καμια παπαρια,να γελασουμε να ξεσκασουμε να συζησουμε ενα προβλημα ....κλπ!
ενα ταβερνακι κατι ρε παιδι μου!

ΕΛΕΟΣ!

εχω δει ατομα τα οποια ειναι πραγματικα κομπλεξικα και δεν τους λειπει κατι! ΤΙΠΟΤΑ
επειδη καποιοι π.χ. ειναι χοντροι τους παιρνει απο κατω!
εχω δει παραδειγμα χοντρους σε παρεες και γαμω τα ατομα...πολυ γελιο...χοντρο Dj ονομα κιολας σε πολη....
τεσπα...αν καποιοι εχουν κομπλεξισμο ή δεν τους αρεσουν 5-6 πραγματακια ας μην τα βγαζουν αχρηστα!
(δεν λεω για τον φιλο παραπανω! γενικα το λεω επειδη μερικοι εχουν αυτη την ταση!
ΟΚ θες να τα φας φατα οπου θες! αλλος τα τρωει σε μπουζουκια αλλος σε πουτανες αλλος σε ταξιδια σε ψωνια κλπ
δικαιωμα του καθενος!

αλλα εγω μιλαω για πραγματα ανθρωπινα! να πας για ενα καφε μια ταβερνα...απλα πραγματακια!
 
OP
OP
Boldemort

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Καλα αγορι μου, εσυ ψαξε τη νορμαλ υγιη σχεση!  :2funny: :2funny: :2funny:

Και πηγαινε και διακοπες!  :2funny: :2funny: :2funny:

Εγω ομως...  :rockon: :rockon: :rockon:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

τι συνδυασε το ατομο ρε φιλε@!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πικερ εισαι ο θεος μας  :rockon: :rockon: :rockon:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
Ο Θανος ειναι αλλη φαση ρε τυπε
εδω μας ελεγε οτι παει στα μπουζουκια
με κατι ελλεηνιδες  :grin: ακους?
σε τιποτα σοβαρα μαγαζια ή σε καμια αννα γουλα ή αγριμια :2funny:
http://[URL unfurl="true"]www.me.gr/m/photos/get_image/file/7991a4755a1efcc817a72d4bd4851d58.jpg[/img[/URL]]

[img]http://cpt.pblogs.gr/files/f/284010-%CE%91%CE%93%CE%A1%CE%99%CE%9C%CE%99%CE%91+%CE%9F%CE%A0%CE%A3%CE%A5%CE%9E.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom