Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.385
Κριτικές
61
Like
42.453
Πόντοι
22.785
Μαρτυριάρη εσύ  :P :P :P. όλα να τα πεις με την πρώτη …. :grin: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
Τι κανείς ??? πως είσαι εσύ ????? :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:

καρδουλα μου εσυ....... τα σωστα λεω ...........
οποιος δεν δωκιμαζη φαγητα απο τα θεικα χερακια.........
χανη χανη χανη........

:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:




 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
καρδουλα μου εσυ....... τα σωστα λεω ...........
οποιος δεν δωκιμαζη φαγητα απο τα θεικα χερακια.........
χανη χανη χανη........

:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:


Πες τα αγάπη μου να τα ακούει κάποια ψυχή εδώ μέσα ότι είμαι η καλύτερη μαγείρισσα διότι κάποιες  ανεμοδαρμένες νομίζουν ότι μαγειρεύουν καλυτέρα ……… :2funny: :2funny: :2funny:
Και μερικοί μερικοί σαν τον μαρουλομπουμπουκο  που φάγανε μια φορά τα τζουτζουκακια της οργής και ξελογιάστηκε >:( >:( ,, και όχι τίποτα άλλο ήταν δικιά μου συνταγή που μου την έκλεψε η Ανεμοδαρμένη (Μαριάννα Ντουβλη Βρετου Μαμαλακη Αγγελοπουλου Βεφα  και νυν Μαρουλομπουμπουκου) :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Καλησπέρα Ευάκι!!! :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:


Καλησπέρα Μαρουλομπουμπουκινη μου τι κανείς ????  :boobies:πως είσαι χέλι μου ????? :boobies:
Σου έχω άσχημα μαντάτα  :o :oη αέρινη Μαριάννα πέταξε  σαν την Μαίρη Ποπινς  και την Βρήκε η Νικολουλη πεταμένη στα βράχια της Σαλαμίνας…………….. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Καλησπέρα Μαρουλομπουμπουκινη μου τι κανείς ????  :boobies:πως είσαι χέλι μου ????? :boobies:
Σου έχω άσχημα μαντάτα  :o :oη αέρινη Μαριάννα πέταξε  σαν την Μαίρη Ποπινς  και την Βρήκε η Νικολουλη πεταμένη στα βράχια της Σαλαμίνας…………….. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Καλά είμαι. Εσύ πως είσαι;
Η Νικολούλη τη βρήκε ή ο Χαρδαβέλας;; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Καλά είμαι. Εσύ πως είσαι;
Η Νικολούλη τη βρήκε ή ο Χαρδαβέλας;; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Ο Χαρδαβδελας είχε δουλειά (έσκαβε τον λάκκο για το αρνί|) ενώ η Νικολουλη προσφέρθηκε  αφιλόκερδος και πρόθημα,, την έψαχνε με όλο το συνεργείο της μέχρι που την έπιασε καβάλα με τον έναν εκ τον δυο κάμεραμαν της εκπομπής της και από τα βογκητά ανακάλυψε ότι ήταν η Μαριάννα Ντουβλη Βρετου αεροποπινς κλπ κλπ κλπ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Ο καμεραμαν επέζησε τελικά... :2funny: :2funny: :2funny:
 

assosi

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
155
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
1
Ρε παιδιά , συγγνώμη δηλαδή που σας χαλαω το forum με τις φιλοφρονήσεις και τις καλυσπέρες και τι κάνεις κλπ . :headbang:
Αλλά δεν μπορούν τα κορίτσια Εύα και Μαριάννα να κάνουν κάποιες «κοινές εμφανίσεις»  :o :dancing: :helpplea: για τους καλούς πελάτες τους ??
:dancing:
tnanks
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Ο Χαρδαβδελας είχε δουλειά (έσκαβε τον λάκκο για το αρνί|) ενώ η Νικολουλη προσφέρθηκε  αφιλόκερδος και πρόθημα,, την έψαχνε με όλο το συνεργείο της μέχρι που την έπιασε καβάλα με τον έναν εκ τον δυο κάμεραμαν της εκπομπής της και από τα βογκητά ανακάλυψε ότι ήταν η Μαριάννα Ντουβλη Βρετου αεροποπινς κλπ κλπ κλπ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Καβάλα μονο με ένα από τους δυο;;  :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
Μμμ...Απίστευτο!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.385
Κριτικές
61
Like
42.453
Πόντοι
22.785
Ρε παιδιά , συγγνώμη δηλαδή που σας χαλαω το forum με τις φιλοφρονήσεις και τις καλυσπέρες και τι κάνεις κλπ . :headbang:
Αλλά δεν μπορούν τα κορίτσια Εύα και Μαριάννα να κάνουν κάποιες «κοινές εμφανίσεις»  :o :dancing: :helpplea: για τους καλούς πελάτες τους ??
:dancing:
tnanks
:think: :think: :think: :think:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Ο καμεραμαν επέζησε τελικά... :2funny: :2funny: :2funny:



Καλησπέρα Φαρκελινο μου  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:. και βεβαία επέζησε ο Κάμεραμαν και μάλιστα είχε το βλέμμα της αγελάδας μετά από όλο αυτό το σκηνικό  μην με ρωτήσεις γιατί!!!!!!!!!!
:boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom