Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

studiolatris

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
24
Like
0
Πόντοι
11
οι υπευθυνοι του καταστηματος μπορουν να ενημερωσουν τι μωρα θα εχει στις βαρδιες την κυριακη?
 

Biky_Trans

Ιερόδουλη
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.388
Like
1.154
+ τι θα γινει με τιν ευαρα  :tits:? ποτε θα τιν ξαναενταξετε στο μαγαζι ?


      Αυτο θα το αποφασισει το ευακι δεν μπορουμε να πουμε νεοτερο παρα το οτι οταν το αποφασισει με χαρα θα την εχουμε στην παρεα μας :grouphug:
 

Biky_Trans

Ιερόδουλη
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.388
Like
1.154
Καλημερα σημερα εκτακτως δουλευω και το πρωικαι βραδυ :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2:
 

gamo_ke_derno

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2010
Μηνύματα
67
Like
4
Πόντοι
0
καλσπέρα βίκυ . έχω έρθει 3 φορές και τρώώ πόρτα. παίζει κανένα παρασύνθημα ή τα κονομήσατε και δεν θέλετε πελάτες?
σε ρωτάω γιατί έρχομαι από μακριά για σένα και δεν είναι σωστό να γειώνετε έτσι τον κόσμο..
 

tsarkobios

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2010
Μηνύματα
186
Like
0
Πόντοι
1
καλσπέρα βίκυ . έχω έρθει 3 φορές και τρώώ πόρτα. παίζει κανένα παρασύνθημα ή τα κονομήσατε και δεν θέλετε πελάτες?
σε ρωτάω γιατί έρχομαι από μακριά για σένα και δεν είναι σωστό να γειώνετε έτσι τον κόσμο..
Δηλαδή, τι θέλεις να πεις τώρα ... ;  :think:
 

Biky_Trans

Ιερόδουλη
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.388
Like
1.154
καλσπέρα βίκυ . έχω έρθει 3 φορές και τρώώ πόρτα. παίζει κανένα παρασύνθημα ή τα κονομήσατε και δεν θέλετε πελάτες?
σε ρωτάω γιατί έρχομαι από μακριά για σένα και δεν είναι σωστό να γειώνετε έτσι τον κόσμο..


          Μωρο μου λυπαμαι πραγματικα αν εχει συμβει αυτη η ταλαιπωρια που γραφεις .Ισως οταν βρισκομαι στο δωματιο και δεν εχω επαφη με την καμερα η υπηρεσια που διαχειριζεται την καμερα και ανοιγει την πορτα να κανει λαθος και να σε περναει για ξενο θα σου στειλω σε π.μ το τηλεφωνο μου και ειλικρινα συγνωμη μα να ξερεις οτι εχει γινει λαθος και ουτε τα οικονομισαμε (σε τετοιους καιρους) και εχουμε αναγκη απο πελατες......
 

mslv

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
2.921
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
              Βρε τι κριμα που θα χασουμε  :idiot:εναν τετοιο θεατη :2funny:  :2funny: :2funny: :2funny:
Και όταν αποχωρήσεις ατάκτως να μας το πείς να ρθούμε να πάρουμε μάτι!
:2funny: :2funny: :2funny:

καλα ειναι ξενερα να πας καψωμενος και να μην ανοιγουν
βικυ τριτη και τεταρτη δεν εισαι εκει?
 

Biky_Trans

Ιερόδουλη
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.388
Like
1.154
καλα ειναι ξενερα να πας καψωμενος και να μην ανοιγουν
βικυ τριτη και τεταρτη δεν εισαι εκει?

       Μωρο μου τριτη και τεταρτη ειναι οι δυο μερες που δεν εργαζομαι.Ομως μου φαινεται αδιανοητο να μην σου ανοιξαν και ας δουλευε αλλη κοπελα..
 

mslv

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
2.921
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
       Μωρο μου τριτη και τεταρτη ειναι οι δυο μερες που δεν εργαζομαι.Ομως μου φαινεται αδιανοητο να μην σου ανοιξαν και ας δουλευε αλλη κοπελα..
οχι βικυ σχολιασα απλα το αλλο παιδι εγω δεν αντιμετωπισα ποτε τετοιο προβλημα
δεν εχουμε βρεθει μαζι απλα οταν θα ερθω δεν θελω σεξ μονο εξεφτελισμο ξερεις να εισαι η αφεντρα ελπιζω να μην εχεις προβλημα...
 

Biky_Trans

Ιερόδουλη
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.388
Like
1.154
οχι βικυ σχολιασα απλα το αλλο παιδι εγω δεν αντιμετωπισα ποτε τετοιο προβλημα
δεν εχουμε βρεθει μαζι απλα οταν θα ερθω δεν θελω σεξ μονο εξεφτελισμο ξερεις να εισαι η αφεντρα ελπιζω να μην εχεις προβλημα...
[/quote

ΚΑΝΕΝΑ ΜΩΡΟ ΜΟΥ  :lheel: :s&m_3: :s&m_2:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.439
Κριτικές
61
Like
42.579
Πόντοι
22.785
Μαγειρισά μου καλημέρα..........

 

tsarkobios

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2010
Μηνύματα
186
Like
0
Πόντοι
1
Δηλαδή, τι θέλεις να πεις τώρα ... ;   :think:
Βρε, πουστόγρια με όλο τον σεβασμό δηλαδής ...
γιατί δεν λες τα πράγματα με το όνομα τους και συνέχεια το παιδεύεις ;;;
Αν γουστάρεις να ντύνεσαι ... "γυναίκα" και να τον παίρνεις, δεν είναι ντροπή καυβλιάρη μου!  Προχώρα !!!  ;)

 

Biky_Trans

Ιερόδουλη
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.388
Like
1.154

    Χρονια πολλα σε ολους να ειστε παντα καλα    :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom