Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

ALAN75

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
294
Like
157
Πόντοι
1
evaki καιρό είχαμε να σε ακουσουμε !!! Δουλευεις ή όχι ??? Που θα σε βρουμε εσένα για να περάσουμε ξανα ανεπανάληπτες στιγμές ??
 

freeplayer21

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2009
Μηνύματα
19
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
    Θα την εξετασουμε την υποθεση σου :2funny:και θα δουμε :2funny: :knockinb:
στειλε μου αν μπορεις το κινιτο σου με πμ να τα πουμε καλιτερα... Για να αναθεωρησουμε την υποθεση... Αν θες βεβαια...
 

theoro

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
260
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
περιμενω να τα πουμε απο  κοντα κουκλαρα μου :-*
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
............. [size=16pt]Σαν και μενα ομως καμια[/size] :............
Καλά το λές ρε!!!
:rockon: :rockon: :rockon:
[size=16pt]Δεν σου φτανω μονο εγω? :pipa3: :2funny:Θες και τις αλλες? :fuck2:

Μόνο εσύ μπορείς να κάνεις τετοια ακροβατικά!!!

Επιβεβαιώνεται και σε www.bourdela.com/oikoi-anoxhs/athina/agkuras-1/#jr_review_24335]αυτη [/url]την  κριτική!!!  :rockon:

..... την εστησα στα τεσσερα μονο και μονο για να βλεπω τον κολο της.Οσο την γαμουσα με κοιταζε στα ματια με πολυ καβλωτικο υφος.

Καλά δεν παίζεσαι!!!  :rockon: :rockon:
Να σε έχει στήσει στα 4 και να τον κοιτάς κατάματα!!!!  :rockon:

Ούτε σφυροκέφαλος καρχαρίας να είσουνα!!!  :2funny: :2funny: :2funny:

:think: Η μήπως σου πέταξε τα μάτια απέξω???
 

Biky_Trans

Ιερόδουλη
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.388
Like
1.154
Ε πλεον το χιουμορ σου ξεπαιρνα τα ορια δεν αντεχεσαι αγορι μου και οσο και αν μου λεει η μαριαννα οτι απλα ετσι εισαι και κανεις πλακιτσα εγω νομιζω οτι εχεις εμπαθεια με μενα και γινεσαι πικροχολος. Γιαυτο δεν θα σου ξανα απαντησω σε οτι γραφεις. Βεβαιως σκασιλα σου μεγαλη αλλα να εισαι καλα. Α και κατι τελευταιο εχω κανει και ενοργανη :idiot:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
  Γεια σου φαρκελι μεγαλη μου συμπαθεια :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
Μην το κάνεις αυτό γιατί θα μας γαμήσει όλους και όλες.  

:2funny:

Ώπα! νάτο το γράφει και παρακάτω  :cheesy:

Οι δειλοί το δειλώνουν!!!!

Στο παραπάνω θεατρικό σκετσάκι θα επθυμούσατε μήπως να παιξετε για λίγο το ρόλο της μιας?
Προς θεού δεν θα σας δηλώσω γαμικολαθ, αλλα έχω μεγάλη περιέργεια να ακούσω το πως θα προφέρατε το γαγλιάρηθ!!!!  :grin:
...
Είσαι αρκετά έξυπνος, αλλά αυτό από μόνο του δεν αρκεί για να είσαι ανεκτός σε μια οποιαδήποτε κοινότητα όπως είναι και η δική μας μπουρδελο-κοινότητα.

Κάνεις τον εισαγγελέα και ρωτάς άλλα μέλη χωρίς να ανέχεσαι να σε ρωτάνε. Όπως έχω διαβάσει σε έχουν φτύσει τα επτά από τα δέκα μέλη (ίσως να είναι και λιγότερα ή περισσότερα δεν τα μέτρησα ακριβώς) και εσύ νομίζεις ότι βρέχει.
Και μιλάς εσύ μετά για πορνο-φυλακή; Πες μου ποιά είναι η προσφορά σου στην ανταλλαγή πληροφοριών; Πες το εδώ δημόσια

Δεν θα είχα κάποιο πρόβλημα με τα καλαμπούρια που κάνεις αλλά όπως το είπε και η Βικυ ξεπερνάς κάθε όριο δείχνοντας και αποδεικνύοντας ότι έχεις εμπάθεια. Δηλαδή για να το πω με πολύ απλά λόγια. Προσπαθείς να τσαντίσεις προσβάλλοντας πολύ χοντρά τα άτομα που δουλεύουν επαγγελματικά στο Αγκύρας 1 παρά τις καλές και φιλικές αντιδράσεις τους. Έλεος ρε συ ! Πες εδώ πότε και που σε πρόσβαλλε η Βικυ ή η Μαριάννα ή οποιοσδήποτε ;

Αυτά

Σαφώς εγώ που στα λέω δεν είμαι κάποιος σπουδαίος. Είμαι ένας μαλάκας και θα έλεγα σκέτο ρεμάλι που νομίζει ότι κάνει κάτι σημαντικό με τις μπουρδελο-ενημερώσεις. Όμως σύγουρα δεν είμαι κω(ο)λόπαιδο ...

Και θα κλείσω λέγοντας τα εξής :

Θα καθόμουνα να με γαμήσεις, αλλά θα πήγαινε τσάμπα η "θυσία" γιατί φοβάμαι πως δεν θα έγραφες ενημέρωση

:2funny: :2funny: :2funny:

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom