Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

Biky_Trans

Ιερόδουλη
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.388
Like
1.154
Βικούλα παίζει τίποτε παρτουζίτσα?  :2on1:
Γουστάρω να παίρνω την τρυπούλα σου  :zfuck: και εσύ να κάνεις τρελό γλυφομούνι στην Μαριανούλα.
Μετά να κάνεις 69 με την Μαριανούλα και να σας τον φοράω εναλλάξ  :zfuck: :pipa2: :pipa1: :fuck2: !!!
Τι λές? Θα το κανονίσεις?  ;)


                    :thumbsup:Kαλο και αυτο αν και το ιδανικο για μενα ειναι να ερθεις με εναν φιλο σου μιας και τρελαινομαι για τετοιο τριο :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :knockinb:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
                   :thumbsup:Kαλο και αυτο αν και το ιδανικο για μενα ειναι να ερθεις με εναν φιλο σου μιας και τρελαινομαι για τετοιο τριο :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :knockinb:
Αν είναι για δική σου ευχαρίστηση και πλερώνεις καλά οκ να φέρω πολλους φίλους μου να σε τρελάνουμε. ;)
Αλλοιώς αν θέλεις να ελθω ως πελάτης την βρίσκω με την φάση που σου ειπα παραπάνω. Εγώ την τρυπούλα σου και εσύ να γλύφεις με μανία το νινάκι της Μαριανούλας η της Τζό η αντε και της Μυρτώς , και αφού το φτιάξεις στο φούλ να σας τον βάζω εναλλαξ νινακι φίλης σου και κωλαράκι σου :zfuck: ... μετά γοθστάρω εσύ να  :fuck1: την φίλη σου και αυτη να μου κάνει τρελή :pipa1:
 

snow19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2009
Μηνύματα
334
Κριτικές
19
Like
245
Πόντοι
511
ποια κοπελαρα δουλευει σημερα ρε παιδια ?
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Ειλικρινά τι πρέπει να πούμε για να σωθούμε ...  :grin: :grin: :grin:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Αν είναι για δική σου ευχαρίστηση και πλερώνεις καλά οκ να φέρω πολλους φίλους μου να σε τρελάνουμε. ;)
Αλλοιώς αν θέλεις να ελθω ως πελάτης την βρίσκω με την φάση που σου ειπα παραπάνω. Εγώ την τρυπούλα σου και εσύ να γλύφεις με μανία το νινάκι της Μαριανούλας η της Τζό η αντε και της Μυρτώς , και αφού το φτιάξεις στο φούλ να σας τον βάζω εναλλαξ νινακι φίλης σου και κωλαράκι σου :zfuck: ... μετά γοθστάρω εσύ να  :fuck1: την φίλη σου και αυτη να μου κάνει τρελή :pipa1:
Είσαι γαμίκουλας

ρε γκαγλιάρη

και δεν το δειλώνεις  :2funny: :2funny: :2funny:
 

snow19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2009
Μηνύματα
334
Κριτικές
19
Like
245
Πόντοι
511
την τζο δεν την γνωριζουμε ως τα σημερα , ποτε δουλευει να της κανουμε μια δοκιμη?
 

Biky_Trans

Ιερόδουλη
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.388
Like
1.154
Αν είναι για δική σου ευχαρίστηση και πλερώνεις καλά οκ να φέρω πολλους φίλους μου να σε τρελάνουμε. ;)
Αλλοιώς αν θέλεις να ελθω ως πελάτης την βρίσκω με την φάση που σου ειπα παραπάνω. Εγώ την τρυπούλα σου και εσύ να γλύφεις με μανία το νινάκι της Μαριανούλας η της Τζό η αντε και της Μυρτώς , και αφού το φτιάξεις στο φούλ να σας τον βάζω εναλλαξ νινακι φίλης σου και κωλαράκι σου :zfuck: ... μετά γοθστάρω εσύ να  :fuck1: την φίλη σου και αυτη να μου κάνει τρελή :pipa1:



    Πω πω τι καυτο αγορι που εισαι? Ονομα και πραγμα ομως μονο χαμογελωντας :grin: μπορω να αντιμετωπισω μια τετοια ερωτηση και να σου απαντησω ετσι :'(
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Είσαι γαμίκουλας

ρε γκαγλιάρη

και δεν το δειλώνεις   :2funny: :2funny: :2funny:
Οι δειλοί το δειλώνουν!!!!

Στο παραπάνω θεατρικό σκετσάκι θα επθυμούσατε μήπως να παιξετε για λίγο το ρόλο της μιας?
Προς θεού δεν θα σας δηλώσω γαμικολαθ, αλλα έχω μεγάλη περιέργεια να ακούσω το πως θα προφέρατε το γαγλιάρηθ!!!!  :grin:

  Γεια σου φαρκελι μεγαλη μου συμπαθεια :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
Και γω σαπαπώ βρε κουτό! :smitten:
Αλλα να, κάθε φορά που σε γλιέπω μου τη πέφτει[size=6pt] ς[/size]...  :2funny:
 

Biky_Trans

Ιερόδουλη
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.388
Like
1.154


      Και γω σαπαπώ βρε κουτό!




      Και γω πολυ πολυ σαπαπω χαζουλι αφου αν πεσεις στα δυχτια μου να το ξερεις  ..........θα σου κανω παιδι :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
      Και γω σαπαπώ βρε κουτό!




      Και γω πολυ πολυ σαπαπω χαζουλι αφου αν πεσεις στα δυχτια μου να το ξερεις  ..........θα σου κανω παιδι :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Μπράβο!
Εγινες και πτσαράς και επιβλίτορας!!!  :grin:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Biky_Trans

Ιερόδουλη
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.388
Like
1.154
Μπράβο!
Εγινες και πτσαράς και επιβλίτορας!!!  :grin:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


       Ναι η ειδικοτητα μου ειναι να επιβαλλομαι στα βλητα :2funny: :2funny:Τωρα οσο για το αλλο παντα ημουν πτσαρας και μου την δινουν τα καυτα (αγορια) :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

gamo_ke_derno

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2010
Μηνύματα
67
Like
4
Πόντοι
0
ποια κοπέλα παίζει σήμερα?
η τζο είναι τρανσ? καλό σαν την βίκυ?
 

40DDD

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.729
Like
17
Πόντοι
16
Ωωωωωω, ευχαριστώ για τα φιλάκια.... :grin:

Διαδιχτυακό καμάκι; :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom