Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Μου κανει εντύπωση που ολοι αυτοι που σχολιάζουν ειρωνικα τις ενημερώσεις, τις κοπέλες και τα άτομα που γράφουν ανταποκρίσεις και κριτικές (έγκυρες όχι μερικες ό,τι ναναι) δεν εχουν βαρεθεί ακόμα.
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Ε πλεον το χιουμορ σου ξεπαιρνα τα ορια δεν αντεχεσαι αγορι μου και οσο και αν μου λεει η μαριαννα οτι απλα ετσι εισαι και κανεις πλακιτσα εγω νομιζω οτι εχεις εμπαθεια με μενα και γινεσαι πικροχολος. Γιαυτο δεν θα σου ξανα απαντησω σε οτι γραφεις. Βεβαιως σκασιλα σου μεγαλη αλλα να εισαι καλα. Α και κατι τελευταιο εχω κανει και ενοργανη :idiot:
Μην μου το κάνεις αυτό!!  :bounce:
Η Μαριανάρα είναι απ τους καλλιτερους μούναρους της αγοράς και έχει και πολύ μυαλό!!!
Α! Και γω κάνω ενόργανη!!! Με το όργανο!!!  :cheesy:


Μην το κάνεις αυτό γιατί θα μας γαμήσει όλους και όλες. 

:2funny:

......τα επτά από τα δέκα μέλη (ίσως να είναι και λιγότερα ή περισσότερα δεν τα μέτρησα ακριβώς) και εσύ νομίζεις ότι βρέχει.
Και μιλάς εσύ μετά για πορνο-φυλακή; Πες μου ποιά είναι η προσφορά σου στην ανταλλαγή πληροφοριών; Πες το εδώ δημόσια

κάποιος σπουδαίος. Είμαι ένας μαλάκας και θα έλεγα σκέτο ρεμάλι που νομίζει ότι κάνει κάτι σημαντικό με τις μπουρδελο-ενημερώσεις. Όμως σύγουρα δεν είμαι κω(ο)λόπαιδο ...

Και θα κλείσω λέγοντας τα εξής :

Θα καθόμουνα να με γαμήσεις, αλλά θα πήγαινε τσάμπα η "θυσία" γιατί φοβάμαι πως δεν θα έγραφες ενημέρωση

:2funny: :2funny: :2funny:

Να υποθέσω ότι έχετε την φανέλα με το 7 ?

Είστε σπουδαίος και εξελιγμένος τελευταίως τεχνολογικά με την φωτογραφική ανταπόκριση!!!

Και για την θυσία  θα γράψω 7 σελίδες κριτική!!!!  :2funny: :2funny: :2funny:

Και κάτι ακόμη!!!
Κάποιοι ανδρες βρίζουν χυδαία θίγοντας ιερά πρόσωπα που δεν γνωρίζουν και αμέσως σβύνουν το μύνημα που έχουν γράψει για να μην πιαστούν!!!

ΕΡΩΤΗΣΗ :
Κόκκινο στριγκ φορούν η ροζάκι , και βυζόδεσμο μάυρο η μώβ μέσα απο την κοστουμιά?

Γιατί σίγουρα πρόκειται για μεγάλομπινέδες και άθλιους τύπους.
Ελπίζω να συμφωνείτε!!! :(

Τουλάχιστον οι εν λόγω αποτυχημένοι δεν έχουν το θάρος να πούν ότι έσφαλαν και να ζητήσουν δημόσια ένα μεγάλο συγνώμη, αλλα ξερογλείφονται και προκαλουν, κάτι που δεν θα μπορούσαν να το κάνουν έξω η το έχουν απωθημένο που ρίαλ είναι κούκουρούκου τις τρώνε τις φάπες τους  και το ξέρουν και προσπαθούν εδώ να το παίξουν μοιραίοι και κάπως και ξερογλύφτες τραβελιών.
Όποιος εχει συναντησει αυτα τα τίποτα δεν θα τους χαρακτήριζε επ ουδενί κωλόπαιδα. Είναι πάρα πολύ λίγο....

Ελπίζω να ξανασυμφωνείτε!!!  ;)

Ο ΝΟΩΝ ΝΟΕΙΤΟ
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Μην μου το κάνεις αυτό!!  :bounce:
Η Μαριανάρα είναι απ τους καλλιτερους μούναρους της αγοράς και έχει και πολύ μυαλό!!!
Α! Και γω κάνω ενόργανη!!! Με το όργανο!!!  :cheesy:
Σαφώς η Μαριάννα είναι και ήταν απο τους καλύτερα άτομα στο χώρο του αγοραίου έρωτα! Έχω γράψει κριτική και ενημέρωση τόσο για παλιά όσο και για τώρα.
Παρεπιμπτόντως, σου τα έχει πει χοντρά και η Μαριάννα και η Εύα πριν από λίγο καιρό. Οπότε σάλτα και κλάσε !  :badair:

Και οι δύο είναι φοβερές!! ΤΟΠ όπως άκουσα. Η μιά καλλίτερη απ την άλλη. :rockon: :rockon: :rockon:

Για την F....li δεν ξέρω εχω ακούσει πως ηταν τρανς, τσιμουχάρει όμως την θροτέλλα.... να πάς.  :dancing:


   Αγαπητε hotyan καταλαβαινω ορισμενες φορες να παρεξηγουμε ορισμενα πραγματα και να γινομαστε λιγο επιθετικοι. Ομως εδω φτανουμε στα ορια του παραλογου και επειδη γνωριζω το ατομο με το οποιο την εχεις δει τοσο ασχημα, ενα εχω να σου πω ,ειναι καταρχας κυριος με ολη την σημασια της λεξεως, ευγενεστατος μεχρι εκει που δεν πρεπει και  Α Ν Τ Ρ Α Σ που πολλες γυναικες θαθελαν να εχουν. Τωρα αν δεν εννοεις να γινεις λιγο πιο διαλακτικος μαζι του ωστε να λυσετε επιτελους τις διαφορες σας , ενω εκεινος σου αφηνει το περιθωριο, τοτε νομιζω οτι δημιουργεις εσκεμενα σκηνικο μαζι του ,επιδιωκοντας κατι . Τωρα τι ,εσυ ξερεις. Και αν οπως λες μας σεβεσαι και μας εκτιμας, τουλαχιστον εδω δεν θαπρεπε να του επιτιθεσαι καταυτον τον τροπο γιατι μας κανεις και αισθανομαστε ασχημα. Και παλι θα τονισω οτι προκειται για ενα πολυ αξιολογο ατομο και δεν θαπρεπε να του φερεται κανεις ετσι.                              


Το δικό μου ποινικό είναι καθαρό για τη το ξεπλένω με ΞΕΠΛΙΝ νιαου καλησπέρα σε όλους ,,,,,, Μωρά μου ,,,, Θα συμφωνήσω κι εγώ για τον Φ……ι ότι είναι Άντρας με όλη την σημασία της λέξεως αλλά και κύριος διότι ποτέ μα ποτέ δεν τον έχω δει να γράφει κάτι άσχημο για κάποιον, και σε αυτό που είπε η Μαριάννα ότι έναν τέτοιο άντρα θα τον ήθελαν πολλές είμαι μέσα σε αυτές κι εγώ άσχετα αν δεν είμαι του γούστου του ,,,,,Τώρα  είναι πολλοί που έρχονται εδώ και δεν λένε το ποιοι είναι βεβαία και δεν μας αφορά αλλά ο Φ…..ι ήταν ειλικρινής από την αρχή που τον γνώρισα άσχετα αν δεν υπήρχε κάτι σεξουαλικό μεταξύ μας , αυτό βέβαια δεν τον κάνει λιγότερο άνθρωπο αλλά τουλάχιστον χαίρομε για την ειλικρηνια του και τον σεβασμό του ,,, αυτά από εμένα και να είστε καλά όλοι  :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2:


Αλήθεια! Γιατί το κλάσιμο το έχεις για σημαία ;   :2funny: :2funny: :2funny:

...
Είστε σπουδαίος και εξελιγμένος τελευταίως τεχνολογικά με την φωτογραφική ανταπόκριση!!!

Και για την θυσία  θα γράψω 7 σελίδες κριτική!!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
...
Μαλακο-πιτουρίδη σάλτα και γαμήσου.
Το ξέχασες ότι μου πήραν οι Πακιστάνες το καλό κινητό όταν έβγαζα φωτο για να κάνω περισσότερο ωραία την ενημέρωση έτσι ώστε να σου αρέσει ;;;
Είσαι πολύ μαλάκας και πολύ σκάρτος που σχολιάζεις ακόμη και αυτό  :headbang: :headbang: :headbang:

...
Και για την θυσία  θα γράψω 7 σελίδες κριτική!!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
...
Εννοείς αυτή που δεν έχεις γράψει τόσα χρόνια που είσαι στο σαϊτ και πήγαινες και έγραφες ποστάκια σε άλλα μπουρδελο-σαϊτ τα οποία έλεγαν τα χειρότερα για ορισμένα πολύ καλά μας μέλη φθάνοντας μέχρι τις απειλές ;
Ξεχνάς ότι κω(ο)λοτριβόσουν σε "εχθρικό" σάϊτ μόνο και μόνο για να ικανοποιήσεις την εμπάθεια σου προς το άτομο μου ;

43395004979203667304.jpg


Επίσης, ξεχνάς που συνεταιριζόσουν κλώνους με απόλυτα εχθρική στάση και διάθεση ως προς το σάϊτ Bourdela.com δημιουργώντας πραγματική αναστάτωση σε ένα σημαντικό θρεντ όπως είναι το θρεντ "ημερήσια ενημέρωηση για μπουρδέλα" μόνο και μόνο για να ικανοποιήσεις την εμπάθεια σου απέναντι μου. Να σου θυμίσω (και να θυμίσω στο Αντισθένη) ότι ο κλώνος ονομάζονταν Plow..."κάτιτόσο"

...
Και κάτι ακόμη!!!
Κάποιοι ανδρες βρίζουν χυδαία θίγοντας ιερά πρόσωπα που δεν γνωρίζουν και αμέσως σβύνουν το μύνημα που έχουν γράψει για να μην πιαστούν!!!

ΕΡΩΤΗΣΗ :
Κόκκινο στριγκ φορούν η ροζάκι , και βυζόδεσμο μάυρο η μώβ μέσα απο την κοστουμιά?

Γιατί σίγουρα πρόκειται για μεγάλομπινέδες και άθλιους τύπους.
Ελπίζω να συμφωνείτε!!! :(

Τουλάχιστον οι εν λόγω αποτυχημένοι δεν έχουν το θάρος να πούν ότι έσφαλαν και να ζητήσουν δημόσια ένα μεγάλο συγνώμη, αλλα ξερογλείφονται και προκαλουν, κάτι που δεν θα μπορούσαν να το κάνουν έξω η το έχουν απωθημένο που ρίαλ είναι κούκουρούκου τις τρώνε τις φάπες τους  και το ξέρουν και προσπαθούν εδώ να το παίξουν μοιραίοι και κάπως και ξερογλύφτες τραβελιών.
Όποιος εχει συναντησει αυτα τα τίποτα δεν θα τους χαρακτήριζε επ ουδενί κωλόπαιδα. Είναι πάρα πολύ λίγο....

Ελπίζω να ξανασυμφωνείτε!!!  ;)

Ο ΝΟΩΝ ΝΟΕΙΤΟ

Τι λες ρε συ;

Επικοινωνείς με τα σκεπτόμενα σου ;

Τι ελπίζεις και ξελπίζεις ...

Γράψε έστω κάποια (χρήσιμη) ενημέρωση για τα θρεντ που συνέχεια ποστάρεις εξυπνάδες ρωτώντας το κάθε μέλος ως εισαγγελέας και άσε τις αερο-παπαρο-λογίες

:smitten: :smitten: :smitten:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
καλησπερα κοριτσια του Αγκυρας 1  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
Βυκουλα τι μου κανεις ?????? :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

Biky_Trans

Ιερόδουλη
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.388
Like
1.154
καλησπερα κοριτσια του Αγκυρας 1  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
Βυκουλα τι μου κανεις ?????? :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:


                    Γεια σου βρε ευακι  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: καλα εισαι? :-* :-* :-*
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.440
Κριτικές
61
Like
42.581
Πόντοι
22.785
καλησπερα κοριτσια του Αγκυρας 1  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
Βυκουλα τι μου κανεις ?????? :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:

έλα νά δής μακελειό μέ τά αγόρια πού σφαζόμαστε στήν γάμπα σου  :-* :-* :-* :-*
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Καλησπερα Romeo μου προς το παρων διακοπες .... Απο χειμωνα βλεπουμε  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

ωχ η ευα διακοπες .. θα εχει πολυ δουλεια το 166
να βγαλει τα κανονια της στην παραλία  :boobies: :boobies: :tits2: :tits2: να εχουμε εμφραγματα και απανωτα εγκεφαλικά   :S :S :S
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
ωχ η ευα διακοπες .. θα εχει πολυ δουλεια το 166
να βγαλει τα κανονια της στην παραλία  :boobies: :boobies: :tits2: :tits2: να εχουμε εμφραγματα και απανωτα εγκεφαλικά   :S :S :S


καλησπερα αγαπη μου δεν καλυβοντε τα κανονια μου οσο και αν θελω  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

Συνημμένα

  • θεσσαλονικη 024.JPG
    θεσσαλονικη 024.JPG
    238 KB · Εμφανίσεις: 64

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
:happy: :happy: :happy:να εμενα ενα σφιξιμο στο :bigdick: :bigdick: ....στηθος αρχισε να με πιανει ηδη ... φιλακια πολλα :kissass: :kissass: :kissass:και να περασης καλα οπου και να πας
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
:happy: :happy: :happy:να εμενα ενα σφιξιμο στο :bigdick: :bigdick: ....στηθος αρχισε να με πιανει ηδη ... φιλακια πολλα :kissass: :kissass: :kissass:και να περασης καλα οπου και να πας


Σε ευχαριστω πολυ μωρο μου  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

να εισαι καλα  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
καλησπερα αγαπη μου δεν καλυβοντε τα κανονια μου οσο και αν θελω  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
Αυτα δεν ειναι κανονια ο Ολυμπος και ο Κισσαβος ειναι πως να καλυφτουν (ωρε ρουφηγμα που θελουν)

Καλησπερα ναζιαρα
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Αυτα δεν ειναι κανονια ο Ολυμπος και ο κισσαβος ειναι πως να καλυφτουν (ωρε ρουφηγμα που θελουν)

Καλησπερα ναζιαρα


Καλησπερα Γατουλη μου  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Εδω πανω εισαι διακοπες; στο γνωστο ξενοδοχειο;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom