Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
    Τι θα βγει θα το δουμε αρκει να μην μας πεταχτουν τα ματια...........



                         
Μη μου μιλάτε για μάτια που πετάγονται... ακόμα να συνέλθω απο τα χτεσινά Αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααχχχχχχ!!!!!!!!!
:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

Επισκέπτης
Και αυτα τα γατακια παραπανω που περιμενουν την μανα τους ποια ειναι;η μηπως ειναι απο αλλη γατα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Παντως ειναι ιδια ο πατερας τους  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:




    Απιστε παλι την προδωσες και πας να της φορτωσεις ξενα γατακια . Με ποιαν τακανες καλε???? :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
     Αχ νασε καλα μαναρι μου και καλη μερα να εχουμε.  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
  Καλημερα και στην υπολοιπη παρεα    στον μαρουλομπουμπουκο μου και στον ασπλαχνο γατο μου :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
  Σε 13 μηνες θα σου κανο το πολυτιμοτερο δορο που σου κανανε ποτε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Καλησπέρα Ευάκι!!! Ελπίζω το μωρό να μην βγεί μαυρο γιατί διαφορετικά θα υπάρχουν σοβαρές υποψίες ότι ναι μεν είναι του Γιώργου αλλά  ότι πηρε φως κατά τη διάρκεια της σύλληψής του!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Καλησπέρα Ευάκι!!! Ελπίζω το μωρό να μην βγεί μαυρο γιατί διαφορετικά θα υπάρχουν σοβαρές υποψίες ότι ναι μεν είναι του Γιώργου αλλά  ότι πηρε φως κατά τη διάρκεια της σύλληψής του!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


      Αχ μαπουλομπουμποθκο μου αν διαβασες παρα πανο αχ απεβαλα η γυναικα.  :'( :'( Ομως αποφασισα βρε να φερω τα δικα σου στον κοσμο που θα σου μοιαζουν κοιτα   

       
 

Επισκέπτης
Μη μου μιλάτε για μάτια που πετάγονται... ακόμα να συνέλθω απο τα χτεσινά Αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααχχχχχχ!!!!!!!!!
:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:



    Γιατι κακο ινδιανακι ?? Τι αταξιες εκανες ψες???  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
     Γιατι κακο ινδιανακι ?? Τι αταξιες εκανες ψες???  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
Ρώτα το Ευάκι που μου έχει πάρει τα μυαλά και έχουν αλληθωρίσει τα ματάκια μου......
Ααααααααααααχχχχχχχ! και Σμιάααααααααααααααρφ!!!!!!!
 

Επισκέπτης
Ρώτα το Ευάκι που μου έχει πάρει τα μυαλά και έχουν αλληθωρίσει τα ματάκια μου......
Ααααααααααααχχχχχχχ! και Σμιάααααααααααααααρφ!!!!!!!


    Εχω μεινει αναυδη.  Τι ικανοτητες ειναι αυτες που εχει πια αυτο το κοριτσι  :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
      Αχ μαπουλομπουμποθκο μου αν διαβασες παρα πανο αχ απεβαλα η γυναικα.  :'( :'( Ομως αποφασισα βρε να φερω τα δικα σου στον κοσμο που θα σου μοιαζουν κοιτα    

       

Tόσο ωραία ματάκια έχω!!! Φτου μου να μην με ματιάσω!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
    Απιστε παλι την προδωσες και πας να της φορτωσεις ξενα γατακια . Με ποιαν τακανες καλε???? :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck:
Δικα της ειναι αλλα θελη να τα ξεφορτωθη  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
    Εχω μεινει αναυδη.  Τι ικανοτητες ειναι αυτες που εχει πια αυτο το κοριτσι  :2funny: :2funny: :2funny:
Εχει εχει  :pipa1: :pipa2: :zfuck: :happy: :happy: :happy:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Καλησπέρα Ευάκι!!! Ελπίζω το μωρό να μην βγεί μαυρο γιατί διαφορετικά θα υπάρχουν σοβαρές υποψίες ότι ναι μεν είναι του Γιώργου αλλά  ότι πηρε φως κατά τη διάρκεια της σύλληψής του!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ουτε φωτογραφικη μηχανη να ηταν  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
210 τ.μ βεραντα αγαπη μου , απ το ενα βλεπεις  Λυκαβητο και απο το αλλο Ακροπολη :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Με τέτοια προσόντα βρε Μαριαννάκι πως να μην αλλοιθωρίσω ο Σιαμέζος Γατούλης???????
Ααααααααααααααααχχχχχχχχχχ!!!!!!! και Σνιαααααααααααααρφ!!!!!!!
:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
:-* :-* :-*
 

Συνημμένα

  • MARIANNARA_work.jpg
    MARIANNARA_work.jpg
    53,4 KB · Εμφανίσεις: 13
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom