Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Καλησπερα μωρο μου :boobies: :boobies: ...... Που να ειμαι και εγω το μικρο γατακι :grin: :grin: :grin: ?????? στην δουλειαααααα :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Αχ  αυτη η γατουλα.........Μη νομιζειs κι εγω εδω πηζω....δουλεια
Κι εχω κι ενα προισταμενο μαμακα.......στα κλεφτα γραφω....ρε τι τραβαω  ο πανεμορφοs!!!
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Αχ  αυτη η γατουλα.........Μη νομιζειs κι εγω εδω πηζω....δουλεια
Κι εχω κι ενα προισταμενο μαμακα.......στα κλεφτα γραφω....ρε τι τραβαω  ο πανεμορφοs!!!



Έτσι είναι μωράκι μου πηζουμε στην δουλειά γενικώς ,,,,,,,, :dancing: :tits2: :tits2:
Α τον παλιό Μαμάκα !!!!!!!!!!!!!!!!! :tickedoff: τι σου έκανε μωρό μου ?????? :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Έτσι είναι μωράκι μου πηζουμε στην δουλειά γενικώς ,,,,,,,, :dancing: :tits2: :tits2:
Α τον παλιό Μαμάκα !!!!!!!!!!!!!!!!! :tickedoff: τι σου έκανε μωρό μου ?????? :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:

Eιναι κακοs........δεν μ αφηνει να μιλαω μαζι σου  η και με την Μαριανα
Αλλα τον γραφω εκει που δεν πιανει μελανι.....και ακαθεκτοs συνεχιζω με σενα κουκλαρα μου!!!!!
Η κακια θα του μεινει.......και η αγαμια επισηs!!!  :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Eιναι κακοs........δεν μ αφηνει να μιλαω μαζι σου  η και με την Μαριανα
Αλλα τον γραφω εκει που δεν πιανει μελανι.....και ακαθεκτοs συνεχιζω με σενα κουκλαρα μου!!!!!
Η κακια θα του μεινει.......και η αγαμια επισηs!!!  :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:


Καλά κάνεις αγόρι μου  :boobies: :boobies: :boobies:, μήπως να τον φέρεις από εδώ μια βόλτα να τον βάλουμε στον ίσιο δρόμο????? :knockinb: :knockinb: :knockinb: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Καλά κάνεις αγόρι μου  :boobies: :boobies: :boobies:, μήπως να τον φέρεις από εδώ μια βόλτα να τον βάλουμε στον ίσιο δρόμο????? :knockinb: :knockinb: :knockinb: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Πιστεψε με....αν τον εβλεπεs πωs ειναι ...τι μυαλα κουβαλαει κτλ.....
Ενα πραμα θα σου πω.....Θα εγκατελειπεs τα εγκοσμια τον Μαρουλια κι εμενα και θα πηγαινεs εσωτερικη καλογρια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Πιστεψε με....αν τον εβλεπεs πωs ειναι ...τι μυαλα κουβαλαει κτλ.....
Ενα πραμα θα σου πω.....Θα εγκατελειπεs τα εγκοσμια τον Μαρουλια κι εμενα και θα πηγαινεs εσωτερικη καλογρια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Α τοσο κουκλος ο ανθρωπος και Τερας μορφωσεως  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Εχω δει και χειροτερους πιστεψεμε ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Α τοσο κουκλος ο ανθρωπος και Τερας μορφωσεως  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Εχω δει και χειροτερους πιστεψεμε ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Δεν ειναι η ασχημια του......εξαλλου οι αντρεs δεν ανηκουν στο ωραιο φυλο......οι αλλοι βεβαια....γιατι εγω ειμαι κουκλοs( γκαχ γκουχ)   
Ειπεs κατι???? :2funny: :2funny: :2funny:
Το θεμα ειναι τι εκπεμπει αυτοs σαν ανθρωποs και τον γλυκο του!!!!!!  λογο
Πωs ειπεs???  τι εκπεμπει????  διοξειδιο του παραθειου :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Καλημέρα Μαριάννα :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: Να μου προσέχεις την έγκυο είναι στο 10ο μήνα της και υπάρχει μεγάλος κίνδυνος να αποβάλλει!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Καλημέρα Μαριάννα :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: Να μου προσέχεις την έγκυο είναι στο 10ο μήνα της και υπάρχει μεγάλος κίνδυνος να αποβάλλει!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



    Καλημερα μαρουλινι μου :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
Μην φοβασαι η εγκυος, μας ειπε ο γιατρος ,οτι θα γεννησει στον δεκατο τεταρτο μηνα. Θελει περισσοτερο χρονο για να διαμορφωθει ο εγκεφαλος του μωρου και να φτασει στα επιπεδα της μαμας του :2funny: :2funny:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166

Συνημμένα

  • available_kittens 4 gatakia.jpg
    available_kittens 4 gatakia.jpg
    21,3 KB · Εμφανίσεις: 13

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.444
Κριτικές
61
Like
42.616
Πόντοι
22.785
αρχοντισα... καλημερα.................
:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
    Καλημερα μαρουλινι μου :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
Μην φοβασαι η εγκυος, μας ειπε ο γιατρος ,οτι θα γεννησει στον δεκατο τεταρτο μηνα. Θελει περισσοτερο χρονο για να διαμορφωθει ο εγκεφαλος του μωρου και να φτασει στα επιπεδα της μαμας του :2funny: :2funny:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Καλημερα Μαριανναρα :-* :-* :-*
 

Επισκέπτης
Εδω μεσα  :2funny: :2funny: :2funny:
Καλημερα Ευα  :-* :-* :-* :-* :-* :-*



    Καλημερα αστοργε πατερα του πανεμορφου μωρου (που δεν εχει γεννηθει ακομα). Πως αφηνεις τοσα χιλιομετρα μακρια την εγκυμονουσα σου?? Δεν ανησυχεις βρε?????????????????    



         Εννοω για το τι θα γεννησει τελικα :2funny: :2funny: :2funny:Ανθρωπο η κατι αλλο???
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
    Καλημερα αστοργε πατερα του πανεμορφου μωρου (που δεν εχει γεννηθει ακομα). Πως αφηνεις τοσα χιλιομετρα μακρια την εγκυμονουσα σου?? Δεν ανησυχεις βρε?????????????????    



         Εννοω για το τι θα γεννησει τελικα :2funny: :2funny: :2funny:Ανθρωπο η κατι αλλο???
Μαλλον κατι τετοιο  :zombie: :zombie: :zombie: :zombie: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom