Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.444
Κριτικές
61
Like
42.616
Πόντοι
22.785
άλωστε άγαπημενε μου γείτονα πρως τί ό φόβος;;;;;;

ή άρχοντισα σέ έναν άνδρα έιναι ταμένη.............
:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
        Ποτε ομορφε ερωτα, αλλα πιανει τον συναισθηματικο μου κοσμο απλα.Ξερεις δα εσυ ποσο (α)  πιστη σου ειμαι........... :2funny: :2funny:

Αν πιάνει τον συναισθηματικό σου κόσμο, που είναι άυλος, τότε δεν πειράζει. Τίποτε άλλο, που να αποτελείται από ύλη, να μην πιάνει!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
άλωστε άγαπημενε μου γείτονα πρως τί ό φόβος;;;;;;

ή άρχοντισα σέ έναν άνδρα έιναι ταμένη.............
:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

Ο φόβος φυλάει τα έρημα και τους γείτονες!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Όσο για το αν είναι ταμένη ή όχι, αυτό είναι δικό της θέμα. Εγώ είμαι ταμένος στην παναγία τη σουμελά!!! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
Ο φόβος φυλάει τα έρημα και τους γείτονες!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Όσο για το αν είναι ταμένη ή όχι, αυτό είναι δικό της θέμα. Εγώ είμαι ταμένος στην παναγία τη σουμελά!!! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:


    Και στην παναγια την τρυπητη, μην το ξεχνας μαζι ταχθηκαμε................ :-*
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Ευάκι καλημέρα!!!!!

Με περισσή αγάπη σου αφιερώνω το τραγούδι αυτό στο οποίο βρήκα και το μάτι μου το γαλανό ο Σιαμέζος Γατούλης που μου είχε φύγει από τα χθές και το κυνηγούσα όλη μέρα....

:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:


:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
Ναι εγώ ο Ινδιανο σιαμέζος Γατούλης είμαι... Σνιαρφ!!!!!

Καλημέρα και στη Μαριάννα  :-* και σε όλη την υπόλοιπη παρέα.....
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Ευάκι καλημέρα!!!!!

Με περισσή αγάπη σου αφιερώνω το τραγούδι αυτό στο οποίο βρήκα και το μάτι μου το γαλανό ο Σιαμέζος Γατούλης που μου είχε φύγει από τα χθές και το κυνηγούσα όλη μέρα....

:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:


:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
Ναι εγώ ο Ινδιανο σιαμέζος Γατούλης είμαι... Σνιαρφ!!!!!

Καλημέρα και στη Μαριάννα  :-* και σε όλη την υπόλοιπη παρέα.....

    Αχ νασε καλα μαναρι μου και καλη μερα να εχουμε.  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
  Καλημερα και στην υπολοιπη παρεα    στον μαρουλομπουμπουκο μου και στον ασπλαχνο γατο μου :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
  Σε 13 μηνες θα σου κανο το πολυτιμοτερο δορο που σου κανανε ποτε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
    Καλημερα αστοργε πατερα του πανεμορφου μωρου (που δεν εχει γεννηθει ακομα). Πως αφηνεις τοσα χιλιομετρα μακρια την εγκυμονουσα σου?? Δεν ανησυχεις βρε?????????????????    



         Εννοω για το τι θα γεννησει τελικα :2funny: :2funny: :2funny:Ανθρωπο η κατι αλλο???


    Χαζη απο μια γατουλα και εναν γαταρο λες να βγει ανθροπος; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
     Αχ νασε καλα μαναρι μου και καλη μερα να εχουμε.  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
  Καλημερα και στην υπολοιπη παρεα    στον μαρουλομπουμπουκο μου και στον ασπλαχνο γατο μου :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
  Σε 13 μηνες θα σου κανο το πολυτιμοτερο δορο που σου κανανε ποτε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Καλο μεσημερι Ευακι  :-* :-* :-*
Τελικα σε ποσους μηνες 10,13,14, :think: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166

Συνημμένα

  • available_kittens 4 gatakia.jpg
    available_kittens 4 gatakia.jpg
    21,3 KB · Εμφανίσεις: 14

Επισκέπτης
Αυτή η φωτό είναι ...για διάφορα αλλά προτιμω την ολόσωμη γιατί δείχνει τις καμπύλες  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:σου πιο πολύυυυυυ
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Καλο μεσημερι Ευακι  :-* :-* :-*
Τελικα σε ποσους μηνες 10,13,14, :think: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


    Καλο μεσημερι γαταρε και πατερα του μελοντικου μου παιδιου :-* :-* :-* :-* :-* :-*
Σου εχο μια δυσαρεστη ειδηση μολις απεβαλα και δεν θα φερο στον κοσμο αυτα τα υπεροχα γατακια που σου υποσχεθηκα :'( :'( Ετσι δεν θα βγουν και τα ματακια της μαριαννας ντουβλη βρετου κ.λ.π :2funny:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
    Καλο μεσημερι γαταρε και πατερα του μελοντικου μου παιδιου :-* :-* :-* :-* :-* :-*
Σου εχο μια δυσαρεστη ειδηση μολις απεβαλα και δεν θα φερο στον κοσμο αυτα τα υπεροχα γατακια που σου υποσχεθηκα :'( :'( Ετσι δεν θα βγουν και τα ματακια της μαριαννας ντουβλη βρετου κ.λ.π :2funny:
Και αυτα τα γατακια παραπανω που περιμενουν την μανα τους ποια ειναι;η μηπως ειναι απο αλλη γατα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Παντως ειναι ιδια ο πατερας τους  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom