Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Άμα ο γείτονας είναι αγαμητος είναι πρόβλημα όντως  χα χα  χα χα χα χα :2funny:
Και ειδικά  αν είναι και φάτσα  Γκουσγκουνη απαπαπαππαπ καλύτερα να μετακομίσεις  ;) ;) ;) :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Τρομος σας επιασε με την φατσα του Γκουσγκουνη τον φοβαστε;
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Άμα ο γείτονας είναι αγαμητος είναι πρόβλημα όντως  χα χα  χα χα χα χα :2funny:
Και ειδικά  αν είναι και φάτσα  Γκουσγκουνη απαπαπαππαπ καλύτερα να μετακομίσεις  ;) ;) ;) :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Σιγουρα καπου τον εχειs δει....Δεν εξηγειται αλλοιωs...........
Βρε  ηρθεs μεχρι την γειτονια μου και δεν μου κτυπησεs το κουδουνι να πιουμε μαζι το ..κακαο????
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Ευακι και υπολοιπη παρεα καλο βραδυ
Ευα δες το email
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Σιγουρα καπου τον εχειs δει....Δεν εξηγειται αλλοιωs...........
Βρε  ηρθεs μεχρι την γειτονια μου και δεν μου κτυπησεs το κουδουνι να πιουμε μαζι το ..κακαο????



Δεν ήθελα να σου χαλάσω την γαλήνη σου μωρό μου , :grin: :grin: γι αυτό δεν σου χτύπησα  ;), Αλλά την επόμενη φορά να είσαι σίγουρος ότι θα το (ρουφιξουμε) το κακάο μας μμμμμμμμμμ  μιαμ μιαμ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Δεν ήθελα να σου χαλάσω την γαλήνη σου μωρό μου , :grin: :grin: γι αυτό δεν σου χτύπησα  ;), Αλλά την επόμενη φορά να είσαι σίγουρος ότι θα το (ρουφιξουμε) το κακάο μας μμμμμμμμμμ  μιαμ μιαμ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Μα η γαληνη καρδια μου  αυτη την αποστολη εχει........Να την χαλαμε για να γινονται ολα πιο ενδιαφεροντα.....!!!!!!!!!
Ελα εσυ και θα πιουμε το κακαο  απ την...νταμιτζανα!!!!!!!!!!!
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Μα η γαληνη καρδια μου  αυτη την αποστολη εχει........Να την χαλαμε για να γινονται ολα πιο ενδιαφεροντα.....!!!!!!!!!
Ελα εσυ και θα πιουμε το κακαο  απ την...νταμιτζανα!!!!!!!!!!!


Τότε δεν θα φταίω εγώ αν ξεσηκωθεί η γειτονιά στο πόδι από τα αχ βαχ . :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Τότε δεν θα φταίω εγώ αν ξεσηκωθεί η γειτονιά στο πόδι από τα αχ βαχ . :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Mα  αυτη  ειναι η δουλεια τηs γειτονιαs........να  ξεσηκωνεται!!!!!!!!!!
Ο καθεναs με τη δουλεια του  να μην μπερδευομαστε...........Εμειs οπωs ειπαμε,  την δικη μαs!!!!!!!!!
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Mα   αυτη  ειναι η δουλεια τηs γειτονιαs........να  ξεσηκωνεται!!!!!!!!!!
Ο καθεναs με τη δουλεια του  να μην μπερδευομαστε...........Εμειs οπωs ειπαμε,  την δικη μαs!!!!!!!!!


Αυτά μου κάνεις και πώς να σε ξεχάσω η γυναίκα !!!!!!!! :tits2: :tits2:
Μωρό μου τουλάχιστον έχεις καλά αλουμίνια για ηχομόνωση η θα κάνουμε τεστ??? :fuck1: :fuck2:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Αυτά μου κάνεις και πώς να σε ξεχάσω η γυναίκα !!!!!!!! :tits2: :tits2:
Μωρό μου τουλάχιστον έχεις καλά αλουμίνια για ηχομόνωση η θα κάνουμε τεστ??? :fuck1: :fuck2:
Τα εχω διπλα  κουκλα μου  για να αντεχουν τιs.....υψηλεs θερμοκρασιεs  και τουs κραδασμουs!!!!!!!!!
Αλλα ουτε και το τεστ  ειναι κακο!!!!!!!!!  Αs κανουμε κι απ αυτο!!!!!!!!
 

PareVale

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
73
Like
3
Πόντοι
0
καλα κανει μωρε η κοπελλα και ειναι εδω μεσα...πολυ καλα κανει..
αμα περναει καλα... ;)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom