Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

malagouti

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
τι κανεις Ευακι?Που χαθηκατε βρε κοριτσια?
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Σε αναβη μεγαλη φωτια σε τρελαινη σε ικανοποιη σε ανεβαζη δεν ξερω και εγω που  :rockon: :rockon: :rockon:


Σκέψου μωρό μου να είσαι ξαπλωμένος στο κρεβάτι  και εγώ να κάθομαι όπως στην φωτογραφία μου στο αβαταρ μου πάνω στην γλωσσίτσα σου :boobies: ……Αχ απαπαπαπαπαπα άναψα η γυναίκα βραδιάτικα  ;) ;) :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

307cc

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2009
Μηνύματα
127
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Σκέψου μωρό μου να είσαι ξαπλωμένος στο κρεβάτι  και εγώ να κάθομαι όπως στην φωτογραφία μου στο αβαταρ μου πάνω στην γλωσσίτσα σου :boobies: ……Αχ απαπαπαπαπαπα άναψα η γυναίκα βραδιάτικα  ;) ;) :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
αναψες εσυ κ......... εμας μωρο
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Σκέψου μωρό μου να είσαι ξαπλωμένος στο κρεβάτι  και εγώ να κάθομαι όπως στην φωτογραφία μου στο αβαταρ μου πάνω στην γλωσσίτσα σου :boobies: ……Αχ απαπαπαπαπαπα άναψα η γυναίκα βραδιάτικα  ;) ;) :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Και μονο που το λεs μωρο μου μουρχεται να......γονιμοποιησω την οθονη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

malagouti

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
θελει και η δικια μου γλωσιτσα ζηλευει
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Σκέψου μωρό μου να είσαι ξαπλωμένος στο κρεβάτι  και εγώ να κάθομαι όπως στην φωτογραφία μου στο αβαταρ μου πάνω στην γλωσσίτσα σου :boobies: ……Αχ απαπαπαπαπαπα άναψα η γυναίκα βραδιάτικα  ;) ;) :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Σε αυτη την σταση οχι μονο θα αναψης αλλα φωτια θα παρης,(κανο πολυ γλυψιμο ο ατιμος)και ειναι και το αλλο με λιγο σκιψιμο τον αρπαζης στο στομα και μεχρι που τον δαγκωνης γερα :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Και μονο που το λεs μωρο μου μουρχεται να......γονιμοποιησω την οθονη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Αν είναι 42 άρα κράτησε μου μια σε μεταλλικό ασημί χρώμα διότι η δικιά μου έχει αρχίσει και τα φτύνει ,,,,,,,  :2funny: :2funny: :2funny: :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Τα ντουβαρια ναι οχι την οθονη η το πληκτρολογιο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ναι  βεβαια!!!!!!!!!!   Πωs δεν το σκεφθηκα.......αν καψω το pc  δεν θα μπορω να μιλαω με το Ευακι
Αλλα το ερωτημα ειναι ......θα προλαβω αραγε να παω στα ντουβαρια η θα μαs προλαβει η...πλημμυρα???????
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Αν είναι 42 άρα κράτησε μου μια σε μεταλλικό ασημί χρώμα διότι η δικιά μου έχει αρχίσει και τα φτύνει ,,,,,,,  :2funny: :2funny: :2funny: :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

Eιναι απο τιs ....μετριεs!!!!!!  52αρα  ειναι.........ΟΚ  εγω για σενα κοψει 10 ποντουs ...χαχαχαχαχαχα!!!!!!!!
Ασημι ειπεs  ε???????........Ωραια!!!!!!!!    Υπ οψιν  οτι και η δικια μου .....φτυνει!!!!!!!!!
 

PareVale

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
73
Like
3
Πόντοι
0
εμενα αυτη η σταση ειναι η αγαπημενη μου για να περιποιηθω κανονικα μια γυναικα και να την κανω να παρει φωτια....και να γλιστρισει πιο κατω...
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Eιναι απο τιs ....μετριεs!!!!!!   52αρα  ειναι.........ΟΚ  εγω για σενα κοψει 10 ποντουs ...χαχαχαχαχαχα!!!!!!!!
Ασημι ειπεs  ε???????........Ωραια!!!!!!!!    Υπ οψιν  οτι και η δικια μου .....φτυνει!!!!!!!!!


Όχι μην κόψεις τίποτα καλέ μου δεν έχω πρόβλημα τέτοιο ίσα ίσα όσο μεγαλύτερη τόσο καλύτερα  ;), άσε που θα έχει και τέλεια εικόνα αλλά και ήχο  αχ βρε μωρό μου 52 ίντσες μια χαρά είναι :grin: ,,,, Άντε οκ τότε  χύσε στην οθόνη και θα περιμένω πακέτο την νέα μου LCD :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Ναι  βεβαια!!!!!!!!!!   Πωs δεν το σκεφθηκα.......αν καψω το pc  δεν θα μπορω να μιλαω με το Ευακι
Αλλα το ερωτημα ειναι ......θα προλαβω αραγε να παω στα ντουβαρια η θα μαs προλαβει η...πλημμυρα???????
Στα ντουβαρια την πλημμυρα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ευα εχεις email δες το
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Όχι μην κόψεις τίποτα καλέ μου δεν έχω πρόβλημα τέτοιο ίσα ίσα όσο μεγαλύτερη τόσο καλύτερα  ;), άσε που θα έχει και τέλεια εικόνα αλλά και ήχο  αχ βρε μωρό μου 52 ίντσες μια χαρά είναι :grin: ,,,, Άντε οκ τότε  χύσε στην οθόνη και θα περιμένω πακέτο την νέα μου LCD :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:

Αααα  καλα  ε???  δεν σου λεω τιποτα..........Τελεια εικονα ....στο ξαπλωτο !!!!!!!
Ηχοs  σαραουντ!!!!!!!Μεχρι και οι γειτονεs να διαμαρτυρονται....."Αυτοι παλι.......τηλεοραση βλεπουν"    χαχαχαχαχα
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Αααα   καλα  ε???  δεν σου λεω τιποτα..........Τελεια εικονα ....στο ξαπλωτο !!!!!!!
Ηχοs  σαραουντ!!!!!!!Μεχρι και οι γειτονεs να διαμαρτυρονται....."Αυτοι παλι.......τηλεοραση βλεπουν"     χαχαχαχαχα


Άμα ο γείτονας είναι αγαμητος είναι πρόβλημα όντως  χα χα  χα χα χα χα :2funny:
Και ειδικά  αν είναι και φάτσα  Γκουσγκουνη απαπαπαππαπ καλύτερα να μετακομίσεις  ;) ;) ;) :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom