Νέα

Αγγελίες Transexual

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexaki.com
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (3 μέλη και 9 επισκέπτες)

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
582
Κριτικές
23
Like
1.919
Πόντοι
496

Vice-human

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2024
Μηνύματα
73
Κριτικές
1
Like
116
Πόντοι
0

Κάποια γνώμη?
 

satriani33

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2011
Μηνύματα
126
Like
197
Πόντοι
1

Κάποια γνώμη?
πολυ παλιο εργαλειο απο καβαλας . Βασικα ξεπετα. Η Νανσυ. μετα δουλεψε λιγο σε οικο ανοχης. Κατοπιν εξαφνιστηκε τουλαχιστον 7-8 χρονια
 

Trelos_ak

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2021
Μηνύματα
58
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
0
Καλημέρα, έχεις καποιος εμπειρία με την παρακάτω ?

 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
496
Like
1.738
Πόντοι
201
Καλημέρα, έχεις καποιος εμπειρία με την παρακάτω ?


Πρακτική εμπειρία όχι, αλλά είχα ανταλλάξει κάποια μηνύματα μαζί της. Ήταν ευγενέστατη και συνέχιζε από μόνη της τον διάλογο, κάτι που μου είχε κάνει πολύ καλή εντύπωση.

Αν το αποφασίσεις τελικά να πας, μοιράσου αν θες τις εντυπώσεις σου, είτε από εδώ, είτε μέσω pm, γιατί την έχω στα υπ' όψιν.
 

Mpirimpas76

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2023
Μηνύματα
307
Κριτικές
5
Like
756
Πόντοι
361
πολυ παλιο εργαλειο απο καβαλας . Βασικα ξεπετα. Η Νανσυ. μετα δουλεψε λιγο σε οικο ανοχης. Κατοπιν εξαφνιστηκε τουλαχιστον 7-8 χρονια
Στο φ99 η στο 104 νομίζω είχε περάσει ένα διάστημα ...
 

katalavame

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2019
Μηνύματα
176
Like
179
Πόντοι
1
Σιλβη τρανσ .6942070140 η απολυτη ενερ καλημέρα έχει δοκιμάσει κανείς; Σκέφτομαι να πάω σήμερα
Ενημερωτικά η Σιλβη είναι ότι καλύτερο αν είσαι παθητικός. Τα τιμάει τα λεφτά της και μάλιστα σε κάνει να νιώσεις πολύ άνετα κ οικεία.
Οσο για το πικροχολο σχόλιο του τύπου π σ είπε αν είδες τις φώτο του θυληκου manson, μάλλον δν τις ειδε κ πολύ καλά τις φώτο ούτε ο ίδιος, όπως επίσης θεωρεί πως θα την πιάσει γκόμενά οπότε θέλει να έχει κάτι ωραίο δίπλα του.
Τεσπα για πηδημα πας, αν είναι καλή κ με ωραίο σωματακι τότε όλα είναι καλά. Αλλιώς διάλεγε μιας ωραίο πρόσωπο, να σ ζητήσει 100 την ώρα κ να περάσεις κ χάλια
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
582
Κριτικές
23
Like
1.919
Πόντοι
496
Ενημερωτικά η Σιλβη είναι ότι καλύτερο αν είσαι παθητικός. Τα τιμάει τα λεφτά της και μάλιστα σε κάνει να νιώσεις πολύ άνετα κ οικεία.
Οσο για το πικροχολο σχόλιο του τύπου π σ είπε αν είδες τις φώτο του θυληκου manson, μάλλον δν τις ειδε κ πολύ καλά τις φώτο ούτε ο ίδιος, όπως επίσης θεωρεί πως θα την πιάσει γκόμενά οπότε θέλει να έχει κάτι ωραίο δίπλα του.
Τεσπα για πηδημα πας, αν είναι καλή κ με ωραίο σωματακι τότε όλα είναι καλά. Αλλιώς διάλεγε μιας ωραίο πρόσωπο, να σ ζητήσει 100 την ώρα κ να περάσεις κ χάλια
δεν ήταν πικρόχολο το σχόλιό μου , δες καλά τις φωτογραφίες της αλλά περί ορέξεως... Θεωρώ οτι θα την πιάσω γκόμενά μου ; Delulu ? ΥΣΤΕΡ(Ι)ΟΓΡΑΦΟ :ο Marilyn Manson είνα άντρας ;! (ΛΟΛ)
 

katalavame

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2019
Μηνύματα
176
Like
179
Πόντοι
1
δεν ήταν πικρόχολο το σχόλιό μου , δες καλά τις φωτογραφίες της αλλά περί ορέξεως... ο Marilyn Manson είνα άντρας ;! (ΛΟΛ)
Ξέρω ποιος είναι ο manson, εγώ θα σε ρωτήσω κάτι άλλο, την έχεις δει από κοντά;
Και αν ναι, τις υπηρεσίες της πως τις έκρινες;
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
582
Κριτικές
23
Like
1.919
Πόντοι
496
Ξέρω ποιος είναι ο manson, εγώ θα σε ρωτήσω κάτι άλλο, την έχεις δει από κοντά;
Και αν ναι, τις υπηρεσίες της πως τις έκρινες;
Oχι δεν την έχω επισκεφτεί ,είναι γνωστό βέβαια πως όσες υπολείπονται σε εμφάνιση αναπληρώνουν με υπηρεσίες (συνήθως )
 

katalavame

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2019
Μηνύματα
176
Like
179
Πόντοι
1
Oχι δεν την έχω επισκεφτεί ,είναι γνωστό βέβαια πως όσες υπολείπονται σε εμφάνιση αναπληρώνουν με υπηρεσίες (συνήθως )
Πάντως για μένα π είμαι Κρήτη, η συγκεκριμένη αλλά και η Kakao, παρόλο π σε εμφάνιση δν τις λες Καλές, έχουν κ ωραίο σώμα αλλά κ σε υπηρεσίες είναι άψογες.
Κ στην τελική όπως είπα, δν θέλουμε να τις πιάσουμε γκόμενές, Καλές υπηρεσίες θέλουμε κ ένα καλό σωματακι
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
582
Κριτικές
23
Like
1.919
Πόντοι
496
Πάντως για μένα π είμαι Κρήτη, η συγκεκριμένη αλλά και η Kakao, παρόλο π σε εμφάνιση δν τις λες Καλές, έχουν κ ωραίο σώμα αλλά κ σε υπηρεσίες είναι άψογες.
Κ στην τελική όπως είπα, δν θέλουμε να τις πιάσουμε γκόμενές, Καλές υπηρεσίες θέλουμε κ ένα καλό σωματακι
α, πες 'ετσι ... ομως στην Κρήτη έχουν κατέβει και απ'το πάνω ράφι κομμάτια :wink:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom