Νέα

Αγγελίες Transexual

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexaki.com
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
391
Κριτικές
17
Like
1.266
Πόντοι
371
IMG_2452.png

Αυτη νομιζει οτι πηγε η στο Ντουμπαι η στο Λας Βεγκας.
Μάλλον πρέπει να πάει στο Λας Βέργγας , Βρεγμένας Βέργγας
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
391
Κριτικές
17
Like
1.266
Πόντοι
371
Αυτή την καύλα την έχει δοκιμάσει κανείς ;
Απαντώ στον εαυτό μου ...
Πήγα το μεσημέρι . Χείλη ζουμερά φτιαχτά, καύλα κωλάρα.Γλυφοτρύπανο φούλ από μένα .Ψωλή κανονική, ορθώθηκε, τσιμπούκια εκατέρωθεν . Παραλίγο να τελειώσω ενεργητικώς τελικά τελείωσα παθητικώς .
100€ μισάωρο στην κάθετο τής Ευτυχίδου (έχω ωραίες αναμνήσεις από Bruna Gutierrez - αν την θυμούνται κάποιοι - πρίν από 2 χρόνια).
1 Ιουλίου πάει Κύπρο και θα γυρίσει .
Θα την εντάξω στα στάνταρ μου, με καυλώνει ΠΑΡΑ πολύ .
Ελπίζω να πάω ξανά μόλις πληρωθώ ...
 

satriani33

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2011
Μηνύματα
18
Like
41
Πόντοι
0
παιδια μη πληρωνετε οτι σας ζητανε οι τρανς, αμεσως! καντε και λιγο παζαρι!

Προσωπικα εχω παρει αρκρτες φορες απ αυτες που ζητανε 100αρι το μισαωρο, μ ενα 50ρικο και εχυσαν κιολας! (οση ωρα ηθελα). Για βραζιλιανες μιλαω!

Καποιοι τις εχετε κανει πλουσιες , αρα και αλαζωνες! Το ξερω απο πρωτο χερι! μας εχουν για ηλιθιους τους ελληνες. Γιαυτο ολες εγκαθιστανται εδω μονιμα.
Μετα λεει, σιγα μη κανω 3 ραντεβου τη μερα, Παιρνω 1 ραντεβου με 200 ευρω και μετα κοιμαμαι. 200 ευρω τη μερα ποιος βγαζει στην ελλαδα ? ( βεβαια και 5 μερες να δουλεψουν το μηνα ειναι ενας μισθος! Γιαυτο ολες μενουν σε rbnb.

Καποιοι μας παιρνουν στο λαιμο τους γιατι πληρωνουν αβερτα! Επειδη ολα ειναι αλυσιδα , πατανε και καποιες ελληνιδες εκει ,που ειναι και σαΒουρες και πλεον ζητανε 150! ετσι εχει ανεβει η ταριφα! και για να χυσει 50 plus! Σιγα ρε φιλε ποια εισαι?

Αφηστε να πεινασουν λιγο και θα πεσουν οι τιμες! Ειναι τοσο κακομαθημενες που ενω δε κανουν τιποτα, απλα καθονται στο κρεβατι τους, αν τους πεις παρε 70 για μια πιπα σε βριζουν!

Ρωτω λοιπον σε ποιο επαγγελμα θα εδιναν 70 ευρω σε καποιον, για να καβλωσει 20 λεπτα και αυτος θα ελεγε οχι?
 
Τελευταία τροποποίηση:

mitsios

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2008
Μηνύματα
400
Κριτικές
1
Like
83
Πόντοι
1
Τουτη παλι ζηταει 500 την ωρα! Ρε παμε καλα?
 

nscorpios

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2008
Μηνύματα
122
Like
151
Πόντοι
1
Τουτη παλι ζηταει 500 την ωρα! Ρε παμε καλα?
Kαλα κανει στην μυκονο ειναι, δεν ειναι στο λιανοκλαδι
 

satriani33

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2011
Μηνύματα
18
Like
41
Πόντοι
0
Τουτη παλι ζηταει 500 την ωρα! Ρε παμε καλα?
ξεκινα με τα μειωνεκτηματα της το παζαρι. Εγω δε θα της εδινα ουτε μια! ουτε πουτσ@ δεν εχει! Ουτε βυζι εχει , κροσσακι ειναι.

αλλα αν τη θελεις τοσο πολυ, πες της εχω μονο 70 αν θες ,αν οχι γεια..
 
Εγγρ.
17 Απρ 2024
Μηνύματα
51
Like
83
Πόντοι
0
ξεκινα με τα μειωνεκτηματα της το παζαρι. Εγω δε θα της εδινα ουτε μια! ουτε πουτσ@ δεν εχει! Ουτε βυζι εχει , κροσσακι ειναι.

αλλα αν τη θελεις τοσο πολυ, πες της εχω μονο 70 αν θες ,αν οχι γεια..
Στα κρασάκια πρέπει να ξεκινήσει να γίνεται αυτό...το έχουν παρακάνει...Να πεις πως είναι τρανς και έχουν ένα σωρό έξοδα για τον εαυτό τους...να τα δώσεις.... αλλά Κρος είναι ρε αλεπουδιάρηδες... όπα και λίγο... όλα στην κό?
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
434
Like
1.537
Πόντοι
201
Προφανώς, δεν έχει πάει για δουλειά αλλά για διακοπές, αλλά ανέβασε μια αγγελία μπας και τσιμπήσει κάνα κορόιδο.
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
391
Κριτικές
17
Like
1.266
Πόντοι
371
παιδια μη πληρωνετε οτι σας ζητανε οι τρανς, αμεσως! καντε και λιγο παζαρι!

Προσωπικα εχω παρει αρκρτες φορες απ αυτες που ζητανε 100αρι το μισαωρο, μ ενα 50ρικο και εχυσαν κιολας! (οση ωρα ηθελα). Για βραζιλιανες μιλαω!

Καποιοι τις εχετε κανει πλουσιες , αρα και αλαζωνες! Το ξερω απο πρωτο χερι! μας εχουν για ηλιθιους τους ελληνες. Γιαυτο ολες εγκαθιστανται εδω μονιμα.
Μετα λεει, σιγα μη κανω 3 ραντεβου τη μερα, Παιρνω 1 ραντεβου με 200 ευρω και μετα κοιμαμαι. 200 ευρω τη μερα ποιος βγαζει στην ελλαδα ? ( βεβαια και 5 μερες να δουλεψουν το μηνα ειναι ενας μισθος! Γιαυτο ολες μενουν σε rbnb.

Καποιοι μας παιρνουν στο λαιμο τους γιατι πληρωνουν αβερτα! Επειδη ολα ειναι αλυσιδα , πατανε και καποιες ελληνιδες εκει ,που ειναι και σαΒουρες και πλεον ζητανε 150! ετσι εχει ανεβει η ταριφα! και για να χυσει 50 plus! Σιγα ρε φιλε ποια εισαι?

Αφηστε να πεινασουν λιγο και θα πεσουν οι τιμες! Ειναι τοσο κακομαθημενες που ενω δε κανουν τιποτα, απλα καθονται στο κρεβατι τους, αν τους πεις παρε 70 για μια πιπα σε βριζουν!

Ρωτω λοιπον σε ποιο επαγγελμα θα εδιναν 70 ευρω σε καποιον, για να καβλωσει 20 λεπτα και αυτος θα ελεγε οχι?
Πρέπει να συνδικαλιστούμε ενάντια στην Βραζιλιάνικη και Εγχώρια μαφία .Δώστε την καύλα (σε καλή τιμή) στον Λαό !
 

satriani33

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2011
Μηνύματα
18
Like
41
Πόντοι
0
Πρέπει να συνδικαλιστούμε ενάντια στην Βραζιλιάνικη και Εγχώρια μαφία .Δώστε την καύλα (σε καλή τιμή) στον Λαό !
φιλε μη κανεις καθολου πλακα μ αυτα τα θεματα. Ειναι πολυ σοβαρα. Προκειται για λεφτα.

Δες πιο πανω που λεει το παιδι θα δουλεψω το μηνα για να κανω επισκεψη στη συγκεκριμενη!Το θεμα εναι σοβαρο.

Αυτες ξυνουν τ @χιδια τους και περιμενουν τιιιι? Να πας εκει να τις κ@βλωσεις για να σου παρουν 150 200 400 μεχρι 4500 οπως βλεπεις .
 

dcfuck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2023
Μηνύματα
79
Κριτικές
13
Like
526
Πόντοι
290
Τουτη παλι ζηταει 500 την ωρα! Ρε παμε καλα?
Πάντως το πήγαινε και έλα από Χανιά Πειραιά και ραντεβού με τα κορίτσια στην Αθήνα ακόμα και με 200 την ώρα θα σου μείνουν και ρέστα!
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
434
Like
1.537
Πόντοι
201
Θα δει και το πανέμορφο κέντρο

Τώρα το καλοκαίρι με τη δροσούλα είναι στα καλύτερά του
 

monstercock greece

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2015
Μηνύματα
408
Κριτικές
6
Like
2.125
Πόντοι
481
Τουτη παλι ζηταει 500 την ωρα! Ρε παμε καλα?
Πρώην σερβιτόρος(α) σε καφε-εστιατόριο απέναντί από το Λευκό Πύργο, βαμμένο νύχι, κοθώνια, περίγελος, τώρα ζητάει 500? 500 φάπες να φάει...Τα έχουμε μηδενίσει όλα!
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
929
Κριτικές
1
Like
1.922
Πόντοι
206
Πρέπει να συνδικαλιστούμε ενάντια στην Βραζιλιάνικη και Εγχώρια μαφία .Δώστε την καύλα (σε καλή τιμή) στον Λαό !
edv den mporoyme na kanoyme empargko oyte sta trofima.. pantvw egv den pav edv ,para mono mexri majimoym ta 70 alla για ολοκληρη ωρα ,αν και βαριεμαι να οδηγησω τη μηχανη 110 χλμ για ενα πηδημα μονο ,αλωστε εχω κακομαθει στο Πουκετ με κατι θεικα λεντυ μποις με καπου 38 ευρω για τριωρο στο διαμμερισμα μου και εδω μου φαινεται σκετη μυκονος
 

Dantes_Imferno

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2024
Μηνύματα
47
Like
87
Πόντοι
0
IMG_2452.png

Αυτη νομιζει οτι πηγε η στο Ντουμπαι η στο Λας Βεγκας.
Δεν θα την γαμησεις εσύ αυτήν θα σε γάμησει και θα σε πονάει ο κωλός για ένα χρόνο...άκου 1500€ τι την είδε πορνοστάρ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom