Νέα

Αγγελίες Transexual

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexaki.com
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (4 μέλη και 22 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
2.160
Κριτικές
16
Like
14.232
Πόντοι
3.246

ακραιος7

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2024
Μηνύματα
12
Like
20
Πόντοι
0
Σε μουρδελα που βρίσκουμε τρανς ενεργητικές φυλής 99 άγκυρας 1 και πιπινου54; Υπάρχει κάτι άλλο;
 

Vice-human

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2024
Μηνύματα
76
Κριτικές
1
Like
118
Πόντοι
0
Κάποια άποψη για αυτές τις δύο έχει κάποιος?
Γνωρίζουμε καμιά λεπτομέρια?

Και με αυτήν την Ελληνίδα τι παίζει ?
 

Kwtsos29

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2021
Μηνύματα
136
Κριτικές
2
Like
126
Πόντοι
1
Παίζει καμιά τρανς σε στούντιο?
 

Dantes_Imferno

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2024
Μηνύματα
58
Like
105
Πόντοι
0
Παίζει καμιά τρανς σε στούντιο?
 

Λυδία ts

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2024
Μηνύματα
1
Like
12
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους. Εκανα σημερα μαζι της ραντεβου στο κεντρο. Δεν ειναι οπως στις ωωτογραφιες. Ειναι πιο σκληρο .

Στην πραξη Ηταν ξεπετακαι οπως μούπε: δεν θα χυσω μαζι σου γιατι εχω
Καλησπερα σε ολους. Εκανα σημερα μαζι της ραντεβου στο κεντρο. Δεν ειναι οπως στις ωωτογραφιες. Ειναι πιο σκληρο .

Στην πραξη Ηταν ξεπετακαι οπως μούπε: δεν θα χυσω μαζι σου γιατι εχω
Καλησπερα σε ολους. Εκανα σημερα μαζι της ραντεβου στο κεντρο. Δεν ειναι οπως στις ωωτογραφιες. Ειναι πιο σκληρο .

Στην πραξη Ηταν ξεπετακαι οπως μούπε: δεν θα χυσω μαζι σου γιατι εχω και αλλο ραντεβου μετα

Καλησπερα σε ολους. Εκανα σημερα μαζι της ραντεβου στο κεντρο. Δεν ειναι οπως στις ωωτογραφιες. Ειναι πιο σκληρο .

Στην πραξη Ηταν ξεπετακαι οπως μούπε: δεν θα χυσω μαζι σου γιατι εχω και αλλο ραντεβου μετα
Επειδή γνωρίζω το συγκεκριμένο ραντεβού και άτομο παραθέτω τα εξής: Δε συμφωνήθηκε ποτε πριν το ραντεβού ότι θα έχει και τελείωμα από πλευράς μου. Αν είχα συμφωνήσει και δε το έκανα, σωστά θα έπραττε να το σχολίαζε. Είναι δυνατόν να μπορεί να τελειώσει ένα άτομο με όλα τα ραντεβού? Είναι έξτρα υπηρεσία και είναι γνωστό πλέον. Επίσης γράφει ότι είμαι ξεπέτα. Και τον γαμησα τον κύριο και με γαμησε και με τσιμπουκωσε και τον τσιμπουκωσα. Και αν όντως όπως λέει δεν ημουν στις προσδοκιες του γιατι ζητησε δευτερο γυρο? Του ειπα οτι ειναι +70 και μου λεει γιατι δε σαρεσω ? Και του απαντησα εχω δει και πιο ωραιους. Σπαστηκε και εφυγε αρων αρων .Γράφω λοιπόν αυτό για να πω ότι θα χαρώ να έχω πελάτες αρσενικα και όχι κακοπουστες σα το κύριο.
 

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
334
Κριτικές
11
Like
2.927
Πόντοι
731

mitsios

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2008
Μηνύματα
405
Κριτικές
1
Like
89
Πόντοι
1
IMG_2452.png

Αυτη νομιζει οτι πηγε η στο Ντουμπαι η στο Λας Βεγκας.
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
604
Κριτικές
23
Like
2.009
Πόντοι
496

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
604
Κριτικές
23
Like
2.009
Πόντοι
496
Αυτή την καύλα την έχει δοκιμάσει κανείς ;
Απαντώ στον εαυτό μου ...
Πήγα το μεσημέρι . Χείλη ζουμερά φτιαχτά, καύλα κωλάρα.Γλυφοτρύπανο φούλ από μένα .Ψωλή κανονική, ορθώθηκε, τσιμπούκια εκατέρωθεν . Παραλίγο να τελειώσω ενεργητικώς τελικά τελείωσα παθητικώς .
100€ μισάωρο στην κάθετο τής Ευτυχίδου (έχω ωραίες αναμνήσεις από Bruna Gutierrez - αν την θυμούνται κάποιοι - πρίν από 2 χρόνια).
1 Ιουλίου πάει Κύπρο και θα γυρίσει .
Θα την εντάξω στα στάνταρ μου, με καυλώνει ΠΑΡΑ πολύ .
Ελπίζω να πάω ξανά μόλις πληρωθώ ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom