Νέα

Αγγελίες Transexual

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexaki.com
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
562
Κριτικές
23
Like
1.882
Πόντοι
496
Νταβας αν ήσουν δε θα τις πρότεινες τόσο... φτάνει! Όσο για την kalisee είναι ψιλοάσχημη ρε φίλε κάπου οπα(κ έχει κ φουλ στιγματα-σημαδια)
Έχεις δίκιο εν μέρει ... από κοντά δεν μου φάνηκε έτσι... πριν από δύο μήνες που μου την είχε δείξει η Cammy σε φωτό (είναι φίλες) τής είχα πει ότι δεν μου άρεσε λόγω μαλλιών - αφρό - και μου έκανε πλάκα η Cammy πως είμαι φασίστας κλπ ...
Έλα όμως που έχει ο καιρός γυρίσματα .
Πάντως είναι γλυκιά με φοβερά χείλη για όλες τις χρήσεις , αν ενοχλώ να μου το πείτε παιδιά γιατί πραγματικά στ'@@@@@@ μου ...
 

Μπάμπης

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2023
Μηνύματα
52
Like
76
Πόντοι
0
Έχεις δίκιο εν μέρει ... από κοντά δεν μου φάνηκε έτσι... πριν από δύο μήνες που μου την είχε δείξει η Cammy σε φωτό (είναι φίλες) τής είχα πει ότι δεν μου άρεσε λόγω μαλλιών - αφρό - και μου έκανε πλάκα η Cammy πως είμαι φασίστας κλπ ...
Έλα όμως που έχει ο καιρός γυρίσματα .
Πάντως είναι γλυκιά με φοβερά χείλη για όλες τις χρήσεις , αν ενοχλώ να μου το πείτε παιδιά γιατί πραγματικά στ'@@@@@@ μου ...
Απλά δοκίμασε και καμία άλλη αφου είσαι τόσο του αθλήματος να βοηθήσεις κάνα έρμο εδώ πέρα που ρωτάνε
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
562
Κριτικές
23
Like
1.882
Πόντοι
496
Απλά δοκίμασε και καμία άλλη αφου είσαι τόσο του αθλήματος να βοηθήσεις κάνα έρμο εδώ πέρα που ρωτάνε
Δοκιμάζω ενίοτε αλλά η επανάληψη φέρνει καλύτερα αποτελέσματα ( όταν εξαρχής υπάρχει κάτι καλό) πχ
Mirela Kitty ,πήγα στο καπάκι 2 φορές, Danny Vlazack (?) Επίσης και κατά καιρούς σε άλλες αλλά...δεν βγάζω χιλιάδες ευρώ...αν έβγαζα θα δοκίμαζα όλες που μου αρέσουν ακόμη και τις ακριβές.
 

giorgos_07

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2008
Μηνύματα
129
Κριτικές
11
Like
397
Πόντοι
311
Για την παρακάτω υπάρχει κάποια πληροφόρηση? Αξίζει? Γιατί φαίνεται πολύ ωραία, αλλά τις κριτικές που έχει εκεί δεν τις εμπιστεύομαι.
Αν βασταει η τσεπη σου.. Ειναι με την παρεα αλεξανδρα και καλλιστο. Ειναι τουμπανο αλλα 150 το μισαωρο?
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
562
Κριτικές
23
Like
1.882
Πόντοι
496
Αν βασταει η τσεπη σου.. Ειναι με την παρεα αλεξανδρα και καλλιστο. Ειναι τουμπανο αλλα 150 το μισαωρο?
Τι τούμπανο , έχει πλακωθεί στη γυμναστική και έχει γίνει ψιλοσκίνυ , πιό καύλα ήταν πριν , τώρα πάει η κωλάρα που είχε, δες στο Ινστα της ... και όχι μόνο .
 

giorgos_07

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2008
Μηνύματα
129
Κριτικές
11
Like
397
Πόντοι
311
Τι τούμπανο , έχει πλακωθεί στη γυμναστική και έχει γίνει ψιλοσκίνυ , πιό καύλα ήταν πριν , τώρα πάει η κωλάρα που είχε, δες στο Ινστα της ... και όχι μόνο .
Τουμπανο εννοώ ωραιο προσωπο θηλυπρεπή απο αλλες
 

geo21k

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2024
Μηνύματα
4
Κριτικές
1
Like
362
Πόντοι
280
Τι τούμπανο , έχει πλακωθεί στη γυμναστική και έχει γίνει ψιλοσκίνυ , πιό καύλα ήταν πριν , τώρα πάει η κωλάρα που είχε, δες στο Ινστα της ... και όχι μόνο .
Στείλε διεύθυνση Instagram να δούμε.
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
562
Κριτικές
23
Like
1.882
Πόντοι
496
Στείλε διεύθυνση Instagram να δούμε.
να πω την αλήθεια φαίνεται στις αγγελίες της πως έχει αδυνατίσει αλλα anyway... νομίζω πως είναι ιδιωτικό το ινστα της (αν θυμάμαι καλά)
 
  • Like
Αντιδράσεις: BATMAN

geo21k

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2024
Μηνύματα
4
Κριτικές
1
Like
362
Πόντοι
280
Προσωπικά χωρίς τα πιασίματα μου αρέσει περισσότερο. Γυναικοφέρνει σε υπερβολικό βαθμό.
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.982
Κριτικές
33
Like
7.742
Πόντοι
3.886
να πω την αλήθεια φαίνεται στις αγγελίες της πως έχει αδυνατίσει αλλα anyway... νομίζω πως είναι ιδιωτικό το ινστα της (αν θυμάμαι καλά)
Την έχει δοκιμάσει ποτέ κανένας;
 

Stupid Horse

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2016
Μηνύματα
345
Κριτικές
4
Like
378
Πόντοι
21
Για την Cleo Fereira γίνεται να δημιουργηθεί καταχώρηση στην κατηγορία transexuals ώστε να μπορούμε να γράψουμε κριτική? Το θεωρώ αναγκαίο γιατί θέλω να γράψω και να τονίσω την κακή εμπειρία που είχα.
Γράψε εδώ φιλαράκι γιατί αν περιμένεις να ανοίξει καρτέλα σωθηκες. Ήθελα να τη πάρω αυτή αλλά με έσωσε ο Giorgos H που Μ είπε πίπα Καποτά και χωρίς φιλι
 

kavliarhssss

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2023
Μηνύματα
114
Like
358
Πόντοι
21
IMG_0775.jpeg
Παιδιά ξερουμε τίποτα γι αυτήν; Υπάρχει στην πιάτσα;
 

Μπάμπης

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2023
Μηνύματα
52
Like
76
Πόντοι
0
Μόλις γύρισα από ραντεβού με christina moraes..ότι έχετε ζήσει μέχρι τώρα ξεχαστε το και πηγαίνετε εκεί,δε θέλω να λέω λεπτομέρειες πρόκειται για διαμάντι.Καντε τον κόπο πριν την κοπανησει από δω!
 

Dantes_Imferno

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2024
Μηνύματα
58
Like
103
Πόντοι
0
Χριστινα σέξι είναι πολύ καλό την έχω πάρει δύο φορές δεν το μετάνιωσα
 

satriani33

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2011
Μηνύματα
120
Like
181
Πόντοι
1



Επισκεψη μετα τα μεσανυχτα σε χωρο στο κεντρο. Μου ανοιξε τη πορτα ενας πανηψηλος κουβανος με περουκα, φρεσκοξυρισμενος. Καμμια σχεση με τις φωτο που ουτως ή αλλως φαινεται οτι ειναι κρος. Απο κοντα ομως δεν εχει τη παραμικρη θυληκοτητα.
Βασικα ξενερωσα πολυ και γυρισα να φυγω. Μου ειπε εντονα οτι ειμαι αυτη στη φωτο, και θα μου δωσεις 50 ευρω για να φυγεις. Καταλαβα οτι η φαση ειναι μπλεξιμο, οποτε εκανα ενα παζαρι, μονο για στοματικο στα 40 ευρω, το οποιο και δεχτηκε.

Εδωσα τα λεφτα τα εβαλε στη ντουλαπα της. Και τοτε ξεκινησε να παιζει με το κινητο της και να με σπρωχνει προς τη πορτα. Μου ειπε να της αδειασω τη γωνια και οτι δεν ισχυει το παζαρι.

Ενω προσπαθουσα να μιλησω στραφηκε και πηρε στο χερι της ενα βραστηρα που ειχε εκει διπλα για να με απειλησει. Ασφαλως και εξαφανιστηκα αμεσα.

Ομως δε σταματησε εκει . Οταν εφτασα στο αυτοκινητο , μου εστειλε ενα βιντεο . Ηταν αυτο το οποιο τραβαγε, εν αγνοια μου οσο μιλαγαμε. Μου εγραψε οτι θα δειξει σε ολους αυτο το βιντεο. Πιθανως να νομιζε οτι με εκβιαζει.

Καποιοι ανθρωποι ειναι παραβατικοι . Η συγκεκριμενη νομιζω ειναι και πολυ επικινδυνη. Πως μπορεις αραγε να μπλεξεις χωρις καμμια αιτια!

Επισκεφτηκα το αστυνομικο τμημα της περιοχης και διηγηθηκα στον αξιωματικο υπηρεσιας το περιστατικο, οπου εδωσα ολα τα στοιχεια (διευθυνση, αγγελια κτλ) που ειχα και το βιντεο που μου εστειλε. Ειπε οτι θα επιληφθει του θεματος
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.221
Κριτικές
81
Like
7.941
Πόντοι
7.865



Επισκεψη μετα τα μεσανυχτα σε χωρο στο κεντρο. Μου ανοιξε τη πορτα ενας πανηψηλος κουβανος με περουκα, φρεσκοξυρισμενος. Καμμια σχεση με τις φωτο που ουτως ή αλλως φαινεται οτι ειναι κρος. Απο κοντα ομως δεν εχει τη παραμικρη θυληκοτητα.
Βασικα ξενερωσα πολυ και γυρισα να φυγω. Μου ειπε εντονα οτι ειμαι αυτη στη φωτο, και θα μου δωσεις 50 ευρω για να φυγεις. Καταλαβα οτι η φαση ειναι μπλεξιμο, οποτε εκανα ενα παζαρι, μονο για στοματικο στα 40 ευρω, το οποιο και δεχτηκε.

Εδωσα τα λεφτα τα εβαλε στη ντουλαπα της. Και τοτε ξεκινησε να παιζει με το κινητο της και να με σπρωχνει προς τη πορτα. Μου ειπε να της αδειασω τη γωνια και οτι δεν ισχυει το παζαρι.

Ενω προσπαθουσα να μιλησω στραφηκε και πηρε στο χερι της ενα βραστηρα που ειχε εκει διπλα για να με απειλησει. Ασφαλως και εξαφανιστηκα αμεσα.

Ομως δε σταματησε εκει . Οταν εφτασα στο αυτοκινητο , μου εστειλε ενα βιντεο . Ηταν αυτο το οποιο τραβαγε, εν αγνοια μου οσο μιλαγαμε. Μου εγραψε οτι θα δειξει σε ολους αυτο το βιντεο. Πιθανως να νομιζε οτι με εκβιαζει.

Καποιοι ανθρωποι ειναι παραβατικοι . Η συγκεκριμενη νομιζω ειναι και πολυ επικινδυνη. Πως μπορεις αραγε να μπλεξεις χωρις καμμια αιτια!

Επισκεφτηκα το αστυνομικο τμημα της περιοχης και διηγηθηκα στον αξιωματικο υπηρεσιας το περιστατικο, οπου εδωσα ολα τα στοιχεια (διευθυνση, αγγελια κτλ) που ειχα και το βιντεο που μου εστειλε. Ειπε οτι θα επιληφθει του θεματος
Μου έστειλε το post συναγωνιστής. Αυτός ο πούστης είχε απασχολήσει και στο παρελθόν τις αρχές, καθώς είναι παραβατικός, έχει κάνει ληστείες πελατών , ξυλοδαρμους και φυσικά εκβιασμούς. Να πας στην ασφάλεια στο τμήμα εκβιαστών γιατί ποτέ δεν μπορείς να ξέρεις τι θα κάνει ο κάθε βλαμμένος και που μπορεί να φτάσει αυτό το βίντεο. Καλά για ληστεία και την επίθεση δεν το συζητω. Την στιγμή που το έχεις και βίντεο, όρμα.
Δεν ξέρω εκείνη την ώρα πως ήταν η κατάσταση, αλλά έπρεπε να αρχίσεις να φωνάζεις και να φύγεις. Να ουρλιάζεις ότι σε κλέβουν και ότι σε χτυπάνε και να μην κάνεις κανένα παζάρι. Και γενικά συναγωνιστές κανένα παζάρι όταν κάτι δεν είναι όπως το θέλατε ή σας είπαν. Απλά φεύγεις και τέλος, πόσο μάλλον όταν κινδυνεύει η σωματική σου ακεραιότητα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom