Νέα

Αγγελίες Transexual

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexaki.com
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

nik7000

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2018
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές έχουμε καμία πληροφορία για αυτήν εδώ; κάποιος που να έχει πάει μαζί της;
 

donpaparion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2020
Μηνύματα
168
Κριτικές
7
Like
726
Πόντοι
361
Fashion pack Επίσκεψη στην εν λογο σεξεργατρια, αρχικά μου ζήτησα 60 ευρώ ,θεώρησα ότι είναι πολλά και της αντιπροτεινα 40 όπου δέχτηκε. Από εμφάνιση έχει ωραίο στήθος και ωραίο πίσω σύστημα. Είναι λεπτή και το πρόσωπο της όπως στις φωτός. Πήγα ως ενεργητικός.Εκεινη παρόλο που έπαιζε την ψωλή της δεν σηκωνονταν με τίποτα. Στα του αγώνα δεν έλεγε πολλά, λίγο πίπα και την έβαλα στα 4. Η γνώμη μου είναι ότι δεν αξίζει. Δεν θα την επισκευτω πάλι.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.396
Κριτικές
5
Like
4.151
Πόντοι
606
Καλησπέρα συναγωνιστές έχουμε καμία πληροφορία για αυτήν εδώ; κάποιος που να έχει πάει μαζί της;
δεν ξερει που τ παν τ 4 εβαλε κ μουνι τωρα κλαφτα
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.066
Πόντοι
11.956
Στο κανεσεχ βάζει ένα κροσσακι αγγελία που λέει καλή χρονιά είναι 26-27.δεν ξέρω να βάλω το λινγκ της αγγελία έχει χώρο κάπου στα Πετράλωνα μου έχει πει ..έχει φωτό με ψηλοτάκουνα κάλτσες φαίνεται πρόσωπο μακριά μαύρα μαλλιά για μένα έχει πολύ εκφυλη φάτσα που ζητάει 50ευρω ....εάν ξέρει κάποιος κάτι ?
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.396
Κριτικές
5
Like
4.151
Πόντοι
606
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.066
Πόντοι
11.956
Ναι φίλε αυτή είναι ξέρεις κάτι έχεις πληροφορίες
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.396
Κριτικές
5
Like
4.151
Πόντοι
606
ειχα την ευκερια μια φορα αλλα λογο συγκιριων δεν βρεθηκαμαι ...δεν κανει ραντευου καθε μερα δεν ειναι επαγκελματιας δεν πολλα αλλα φαινεται αξιολογο και μονο παθητικη που μ ενδιεαφερει εμενα !!!!!πλατια πετραλονων αν θημαμαι καλα !!!!
 

Nikitas7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2012
Μηνύματα
511
Like
1.844
Πόντοι
206
Στο κανεσεχ βάζει ένα κροσσακι αγγελία που λέει καλή χρονιά είναι 26-27.δεν ξέρω να βάλω το λινγκ της αγγελία έχει χώρο κάπου στα Πετράλωνα μου έχει πει ..έχει φωτό με ψηλοτάκουνα κάλτσες φαίνεται πρόσωπο μακριά μαύρα μαλλιά για μένα έχει πολύ εκφυλη φάτσα που ζητάει 50ευρω ....εάν ξέρει κάποιος κάτι ?
Αυτή είναι η celia, την είχα επισκεφθει λίγο πριν την πρώτη καραντίνα, δεν ήξερα πως έχει αγγελία, τη γνώρισα στο ινστα και είναι η πρώτη μου επαφή με Κρος, ειναι όντως εκφυλο με βάψιμο smokey eyes, Πετράλωνα πολυ κοντα στην πλατεία που λεει ο βάτραχος, όταν πήγα ήταν σπιτι και άλλο ένα Κρος, η κοπέλα της μου ειπε η σιλια, με στριγκακι κ Τ-σιρτ περιφεροταν και ηθελε να συμμετέχει αλλα πηγαμενστο δωμάτιο και μετά από λίγο έφυγε, στα του αγώνα εχει θυληκοτητα άγρια, οχι αντρουα, με τσιμπουκαρα και πολύ σάλιο, εκτονωθηκα στο 2λεπτο και ξανά Τσιμπουκια κολογλυφαδα μέχρι δεύτερης εκτονοσεως, καυλωνει κανονικά κ προφανώς γαμαει, πρέπει να κανει μπάσο γιατι μύριζε όταν πήγα, δε ζήτησε λεφτά αλλά ένα 20ρικο θα το έδινα να παρει τσιγάρα, αξίζει σε κάθε περίπτωση πάντως, δε ξερω για το 50αρικο που λεει αν το διαπραγματευεται αλλά το κρεββάτι το ζει
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.066
Πόντοι
11.956
Αυτή είναι η celia, την είχα επισκεφθει λίγο πριν την πρώτη καραντίνα, δεν ήξερα πως έχει αγγελία, τη γνώρισα στο ινστα και είναι η πρώτη μου επαφή με Κρος, ειναι όντως εκφυλο με βάψιμο smokey eyes, Πετράλωνα πολυ κοντα στην πλατεία που λεει ο βάτραχος, όταν πήγα ήταν σπιτι και άλλο ένα Κρος, η κοπέλα της μου ειπε η σιλια, με στριγκακι κ Τ-σιρτ περιφεροταν και ηθελε να συμμετέχει αλλα πηγαμενστο δωμάτιο και μετά από λίγο έφυγε, στα του αγώνα εχει θυληκοτητα άγρια, οχι αντρουα, με τσιμπουκαρα και πολύ σάλιο, εκτονωθηκα στο 2λεπτο και ξανά Τσιμπουκια κολογλυφαδα μέχρι δεύτερης εκτονοσεως, καυλωνει κανονικά κ προφανώς γαμαει, πρέπει να κανει μπάσο γιατι μύριζε όταν πήγα, δε ζήτησε λεφτά αλλά ένα 20ρικο θα το έδινα να παρει τσιγάρα, αξίζει σε κάθε περίπτωση πάντως, δε ξερω για το 50αρικο που λεει αν το διαπραγματευεται αλλά το κρεββάτι το ζει
Oκ ευχαριστώ πολύ φίλε θα την τιμήσω μάλλον
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.396
Κριτικές
5
Like
4.151
Πόντοι
606
θα μου πεις τωρα που ν τ βρεις τ 100αρικο?? ε ναι εχεις δυκιο!!!!
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
500
Like
1.752
Πόντοι
206
Ξέρουμε κάτι;


Είναι καιρός που βάζει αγγελίες, κόβει σε όλες το μισό πρόσωπο, αν και αυτό που φαίνεται δείχνει ικανοποιητικό. Και το σώμα της πολύ όμορφο. Σμιλεμένο και αντρικό όσο πρέπει. Δεν ξέρουμε πόσο παλιές είναι οι φωτογραφίες βέβαια.

Κανένας να μοιραστεί τις εμπειρίες του με τον λαό;
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.031
Πόντοι
3.936
Ξέρουμε κάτι;


Είναι καιρός που βάζει αγγελίες, κόβει σε όλες το μισό πρόσωπο, αν και αυτό που φαίνεται δείχνει ικανοποιητικό. Και το σώμα της πολύ όμορφο. Σμιλεμένο και αντρικό όσο πρέπει. Δεν ξέρουμε πόσο παλιές είναι οι φωτογραφίες βέβαια.

Κανένας να μοιραστεί τις εμπειρίες του με τον λαό;
Παθητική και πολύ κοντή για τρανς.

Κρυβει το πρόσωπο για πολύ συγκεκριμένο λόγο που προσωπικά δεν με χάλασε.

Κάπως περίεργη και φευγάτη.

Στα θετικά, πολύ ωραίο σώμα και είναι άτομο με κουλτούρα.
 

kon_ntinos

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
301
Κριτικές
1
Like
417
Πόντοι
21
Τι λέει η Βιβη Χοτ; Μου αρέσει πολύ κάτι τέτοιο σε εμφάνιση

Την έχω κάνει τεστ drive. Στα πρώτα της βήματα κιόλας.. ψευτοπαρθένα :-))
Ως ενεργητικός πάντα. Σου δίνεται ευχάριστα.. κ τη θυμάμαι κ ευχάριστη ως άτομο
 

deniis29

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2012
Μηνύματα
7
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές έχουμε καμία πληροφορία για αυτήν εδώ; κάποιος που να έχει πάει μαζί της;
καλημέρα, είχα βρεθεί μαζί της πριν μερικά χρόνια , πριν κάνει εγχείριση, ήταν πολύ καλή σε όλα της.
 

Ptzthess

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2019
Μηνύματα
116
Κριτικές
10
Like
355
Πόντοι
291
φρέσκο αίμα στη πιάτσα !!!
Ήταν επάνω Θεσσαλονίκη για καιρό ήθελα να την δοκιμάσω και εγώ αλλά οι αγγελίες της ανέβαιναν από άλλο προφίλ για την οποία δεν έχω ακούσει ούτε ένα καλό σχόλιο. Τώρα βέβαια ίσως κάνω λάθος.
 

monstercock greece

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2015
Μηνύματα
412
Κριτικές
6
Like
2.141
Πόντοι
481
Παθητική και πολύ κοντή για τρανς.

Κρυβει το πρόσωπο για πολύ συγκεκριμένο λόγο που προσωπικά δεν με χάλασε.

Κάπως περίεργη και φευγάτη.

Στα θετικά, πολύ ωραίο σώμα και είναι άτομο με κουλτούρα.
Συναγωνιστή, είχα την εντύπωση ότι η αγγελία αυτή αφορά κοπέλα που έχει πρωταγωνιστήσει σε ταινία, κάνω λάθος? Αν ναι, συγγνώμη!
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.031
Πόντοι
3.936
Συναγωνιστή, είχα την εντύπωση ότι η αγγελία αυτή αφορά κοπέλα που έχει πρωταγωνιστήσει σε ταινία, κάνω λάθος? Αν ναι, συγγνώμη!
Δεν γνωριζω για ταινία.

Εγώ μια φορά πήγα κ έγραψα ότι είδα.

Καποιοι είχαν γράψει ότι πήγε να τους ξεπετάξει μόνο με πίπα λόγω μεγεθους.
 

dremisa

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2019
Μηνύματα
34
Like
286
Πόντοι
20
Γνωριζει καποιος πληροφοριες για την ολγα στη Σαλαμινα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom