Νέα

Αγάπη - Αγκύρας 12 & Ατταλείας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 21
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

BoobLover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
412
Κριτικές
3
Like
1.937
Πόντοι
201
Ρε παιδιά ξέρει κανείς αν παίζει πουθενά η Αγάπη, η γεμάτηηηηηηηη με τα τεράστια βυζόμπαλα που δούλευε παλιά στην οδό Έλλης???
Έχω ακούσει τόσα και τόσα και όμως δεν την έχω δει ποτέ!!!!
Ξέρει κανείς τίποτα????

:boobies: :boobies: :boobies:
 

jimis

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
406
Like
724
Πόντοι
81
στην αγκυρας τα πρωινα .
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
....και πολλα αλλα...... ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

alexis1973

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Τι εννοείς όταν λες "και πολλά άλλα"?
 

monimo sex

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
694
Like
3
Πόντοι
6
Ειναι καλη ρε φιλοι γαμιαδες ?

;)
 

alexis1973

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά, πήγα εχθές κατά τις 15:30. Την πήρα. Αρκετά καλή, χωρίς να είναι τίποτα το ιδιαίτερο. Αυτό που μου την έσπασε ήταν ότι φορούσε κάτι σαν ολόσωμο μαγιό (με τα βυζιά έξω), που το άνοιγε από κάτω (για να γαμηθεί), αλλά δεν το έβγαζε.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Παιδιά, πήγα εχθές κατά τις 15:30. Την πήρα. Αρκετά καλή, χωρίς να είναι τίποτα το ιδιαίτερο. Αυτό που μου την έσπασε ήταν ότι φορούσε κάτι σαν ολόσωμο μαγιό (με τα βυζιά έξω), που το άνοιγε από κάτω (για να γαμηθεί), αλλά δεν το έβγαζε.
καλυτερα...ετσι κατην δεις χωρις αυτο θα πηδηξεις απο το παραθυρο...μεχρι κατω η κοιλια...κρυβεται το μουνι τελειως..... :))) :))) :))) :))) :))) :))) :))) :))) :))) :))) :))) :))) :))) :))) :))) :))) :)))
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
...τι εννοω με το πολλα αλλα...λοιπον...δινει κολο αν εισαι μαστορας και την ψησεις...την χυνεις ΠΑΝΤΟΥ...παιζει το τηλ για να την πηδας και εκτος μπουρδελου....βεβαια μην διανοηθει κανεις να την βαλει στο αμαξι...θα παρει σασι!!!!!!!! :))) :))) :))) :))) :))) :))) :))) :))) :))) :))) :))) :))) :))) :))) :))) :))) :))) :))) :))) :))) :))) :))) :))) :))) αυτα κυριοι...ελπιζω να βοηθησα,για την επομενη σας επισκεψη.... ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Τι ώρες, Kinky; Στο γωνιακό με Αχαρνών, λες;
 

duros

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
172
Like
42
Πόντοι
1
Αποφυγετε τα ακαποτα τσιμπουκια με την Αγαπη. Καποιος μου στειλε pm για κατι παρασημα. Οχι τιποτα το φοβερο και ανεπανορθωτο, αλλα προσοχη !!
 
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
302
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Συνάδελφοι η Αγάπη σε ποιο παίζει?Στο πρώτο αριστερά χαμηλά στην αρχή της Αχαρνών ή σε κάποιο από τα πιο πάνω????Επίσης αν υπάρχει γνώμη από κάποιον συναθλητή από πρόσφατη επίσκεψη στην Αγάπη ας μας ενημερώσει....Ρωτάω επειδή στην Αθήνα θα είμαι για λίγες μέρες και την Αγάπη δεν την έχω δει ποτέ.Από τις περιγραφές των αγωνιστών συμπεραίνω ότι μια 100άρα κιλά θα τα'χει.Γουστάρωωωωω!!!!!
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.893
Πόντοι
266
Αγκύρας τέρμα πάνω. Πήγα την Πέμπτη στις 1 (μεσημέρι).Τρυφερή, υπομονετική, της έχυσα τις βυζάρες. Μόνο με 20 ευρώ. Καθόλου άσχημα.
 

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
195
Πόντοι
5.765
Αποφυγετε τα ακαποτα τσιμπουκια με την Αγαπη. Καποιος μου στειλε pm για κατι παρασημα. Οχι τιποτα το φοβερο και ανεπανορθωτο, αλλα προσοχη !!


Παιδια προσοχη με τα ξεσκουφωτα .
Εγω απο τετοιο αποκτησα διαφορες κοκκινιλες στο κεφαλακι και τρομερη φαγουρα.
Μετα απο επισκεψη στο ΣΥΓΓΡΟΥ το ξεπερασα .
Φαρμακο : πλυση με φυσιολογικο ορο και αλειμα με BALANIL ( απο φαρμακειο )

ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΑ ΑΚΑΠΟΤΑ
 
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
302
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Φίλοι συνάδελφοι μήπως έχει κανείς νεότερα από Αγάπη?Συνεχίζει στο πρώτο bourdel στην Αγκύρας όπως ανεβαίνουμε από Αχαρνών???Πρωινά???Ρωτάω αν άλλαξε κάτι γιατί την έχω βάλει στόχο για την επίσκεψη που ετοιμάζω στην Αθήνα.Παρεμπιπτόντως η επίσκεψη έχει σταθερή επίσκεψη σε Νανά Ιουλιανού 71 , Κατερίνα Παιωνίου 47 και φυσικά Λάουρα για βουτιά με τα μούτρα μια σε βυζιά και μια σε λίπη!Κάθε ενημέρωση λοιπόν συναγωνιστές μου δεκτή!
Όσο για τα ακάποτα προσωπικά τα αποφεύγω γιατί αυτά δεν τα κάνεις έξω.Με τη γυναίκα σου ναι αλλά όχι και in bourdel....
 

guaglione

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
165
Like
15
Πόντοι
1
Η Αγάπη δούλευε απόγευμα σήμερα.
Το σπίτι είναι Αγκύρας 12 & Ατταλλείας. Κακώς αναφέρεται Αγκύρας 12 & Αχαρνών.
 

vamos1

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
90
Like
4
Πόντοι
0
Παιδια προσοχη με τα ξεσκουφωτα .
Εγω απο τετοιο αποκτησα διαφορες κοκκινιλες στο κεφαλακι και τρομερη φαγουρα.
Μετα απο επισκεψη στο ΣΥΓΓΡΟΥ το ξεπερασα .
Φαρμακο : πλυση με φυσιολογικο ορο και αλειμα με BALANIL ( απο φαρμακειο )

ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΑ ΑΚΑΠΟΤΑ

καλα οι ψωλες δεν φοβουντε μην κολησουν κατι και κανουν κλαρινα ακαποτα?Ή εχουν απολα και δεν τις νοιαζει πλεον...δεν ξερω τι να πω!!!(απλα σκεφτομαι ποιο πριν να εχει κανει ακοποτο σε κανα σκατο-γυφτοπακιστανοαλβανο και μετα να παρω σειρα...μου γυριζουν ταντερα αναποδα)ασε δεν θα παρω...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom