Νέα

Αφέντρες στην Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
428
Like
540
Πόντοι
81
Όσο και να κράζετε η Vida είναι αυτή την στιγμή η πιο εντυπωσιακή και η καλύτερη αφέντρα στην Ελλάδα. Μάλλον για αυτό έχει φανατικούς haters.
 

ARIS4EVER

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
168
Like
248
Πόντοι
21
Καλησπέρα μάγκες.Απλά ενημέρωνω για όποιον ενδιαφέρεται.Η Κυρία Vida επέστρεψε τα session της στην κανονική τιμή.Εγώ πάντως την καταχάρηκα την περίοδο του μειωμένου κόστους καθώς δεν πήγα μια αλλά δυό φορές.
Οχι ρε πουστη γκινια , τωρα θα πρεπει να περιμένουμε τις εκπτωσεις του Φεβρουαρίου :grin:
 

ARIS4EVER

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
168
Like
248
Πόντοι
21
Όσο και να κράζετε η Vida είναι αυτή την στιγμή η πιο εντυπωσιακή και η καλύτερη αφέντρα στην Ελλάδα. Μάλλον για αυτό έχει φανατικούς haters.
Μη σου πω και όλης της Νοτιοανατολικής Ευρώπης .....
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
428
Like
540
Πόντοι
81
Δεν ξέρω αν είναι της νοτιοανατολικής Ευρώπης, αλλά στην Ελλάδα αυτή τη στιγμή η Vida είναι η ομορφότερη αφέντρα.
 

Nikos40@

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2023
Μηνύματα
178
Like
377
Πόντοι
21
Δεν ξέρω αν είναι της νοτιοανατολικής Ευρώπης, αλλά στην Ελλάδα αυτή τη στιγμή η Vida είναι η ομορφότερη αφέντρα.
Η Vida είναι από τις ομορφότερες αφέντρες...
Το ποια είναι η ομορφότερη, το ξέρει ο μαγικός καθρέφτης.....
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
428
Like
540
Πόντοι
81
Η Vida είναι από τις ομορφότερες αφέντρες...
Το ποια είναι η ομορφότερη, το ξέρει ο μαγικός καθρέφτης.....
Σίγουρα γιατί είναι και θέμα γούστου. Υπάρχει πχ. άνθρωπος που μου έχει πει άσχημη την Στικούδη.
 

john255

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
280
Κριτικές
21
Like
513
Πόντοι
4.180
Επίσκεψη στα στούντιο και στην Αλίνα για δεύτερη φορά.
Την πρώτη πήγα για απλό με 40€ και την ψιλιαστηκε την δουλειά, όπως ξάπλωνα μου έβαλε δάχτυλο όταν μου έκανε πίπα και έχυσα σε 2 λεπτά.

Πήγα για αυταρχικό η οποίο παιδιά είναι πολύ καλή. Εάν θέλετε κάτι πολύ light.

Συγκεκριμενα μου είπε "δεν μπορω δυνατά λυπάμαι τον κωλο του άλλου" οπότε μόνο για light
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
288
Like
163
Πόντοι
1
Έρχεται και η Αναστασία με μια άλλη την Αθηνά δεν βλέπονται αλλά έρχεται και η Άρτεμις στις 25 έχω πάει μπαμπάτσικη αλλά φιλότιμη και ξέρει βδσμ αν θέλετε κοκκάλι η αδύνατη μη την ενοχλήσετε
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
428
Like
540
Πόντοι
81
Simos1978 μη μπερδεύεσαι, η Vida είναι εκείνη η ψηλή σαδίστρια κουκλάρα και όχι εκείνη η 50+ που λέει ότι έκανε καριέρα στο Λονδίνο και πειράζει τις φωτογραφίες της για να φαίνεται 30άρα.
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
288
Like
163
Πόντοι
1
Simos1978 μη μπερδεύεσαι, η Vida είναι εκείνη η ψηλή σαδίστρια κουκλάρα και όχι εκείνη η 50+ που λέει ότι έκανε καριέρα στο Λονδίνο και πειράζει τις φωτογραφίες της για να φαίνεται 30άρα.
Για Αναστασία και Άρτεμις γράφω εσύ έχεις κολλήσει
 

bey_ond

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2024
Μηνύματα
70
Like
105
Πόντοι
0
Έρχεται και η Αναστασία με μια άλλη την Αθηνά δεν βλέπονται αλλά έρχεται και η Άρτεμις στις 25 έχω πάει μπαμπάτσικη αλλά φιλότιμη και ξέρει βδσμ αν θέλετε κοκκάλι η αδύνατη μη την ενοχλήσετε
Βαρώνη ποτε έρχεται? Εχει ανεβασει αγγελία?
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
847
Like
373
Πόντοι
26
Έρχεται και η Αναστασία με μια άλλη την Αθηνά δεν βλέπονται αλλά έρχεται και η Άρτεμις στις 25 έχω πάει μπαμπάτσικη αλλά φιλότιμη και ξέρει βδσμ αν θέλετε κοκκάλι η αδύνατη μη την ενοχλήσετε
γερασμενα αλογα και η αρτεμις λιγο καλυτερα αλλα δεν ειναι μακρυα ολες παραγιναν μπαμπατσικες
 

bey_ond

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2024
Μηνύματα
70
Like
105
Πόντοι
0
γερασμενα αλογα και η αρτεμις λιγο καλυτερα αλλα δεν ειναι μακρυα ολες παραγιναν μπαμπατσικες
Πιο παλιά με βαρώνη αν και λιγο πιο παραπάνω μπρουτάλ από οσο μου αρέσει έβγαλα γουστα. Τωρα βέβαια περασαν και καποια χρόνια αλλά αυτό το βάρβαρο που έχει το γούσταρα
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
847
Like
373
Πόντοι
26
Πιο παλιά με βαρώνη αν και λιγο πιο παραπάνω μπρουτάλ από οσο μου αρέσει έβγαλα γουστα. Τωρα βέβαια περασαν και καποια χρόνια αλλά αυτό το βάρβαρο που έχει το γούσταρα
ναι ειναι πολυ καλη ,εχω παει αρκετες φορες και δεν εχω παραπονο απλα τα χρονια πλεον φαινονται και η ταριφα εμεινε τα ιδια αν οχι και παραπανω οποτε δεν ξερω πλεον αν αξιζει η επιλογη
 

gofretas

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2021
Μηνύματα
41
Like
195
Πόντοι
20
Πιο παλιά με βαρώνη αν και λιγο πιο παραπάνω μπρουτάλ από οσο μου αρέσει έβγαλα γουστα. Τωρα βέβαια περασαν και καποια χρόνια αλλά αυτό το βάρβαρο που έχει το γούσταρα
Τώρα τυχαία είδα στο fb ότι η βαρώνη θα έρθει Θεσσαλονίκη από πρώτη Νοεμβρίου. Απλά σας το λέω πληροφοριακά αν ενδιαφέρεστε.εμενα δεν με νοιάζει ούτε πρόκειται να παω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom