Νέα

Αφέντρες στην Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Saras84

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2024
Μηνύματα
10
Like
34
Πόντοι
0
Για μενα μια χαρά ειναι η Vida. Απλά λόγω της ιδιαιτερότητας της εμφανισης της, δηλαδη, πολυ ψηλή με τα τακουνια 1.90 και λεπτη μπορει σε καποιους να μην αρεσει. Τωρα για τις τιμες ο καθενας οτι θέλει βάζει και ο καθενας οτι θελει ψωνίζει.
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
703
Like
1.780
Πόντοι
206
Πέρα από τις διαφωνίες σας για την Βίντα... Δεν νομίζω ότι θα καταλήξετε κάποια στιγμή σε ένα κοινό συμπέρασμα... Οφείλω όμως να πω ότι ο @kostasdou είναι υπαρκτό πρόσωπο. Έχουμε μιλήσει πολλές φορές με μηνύματα στο φόρουμ εδώ τον τελευταίο χρόνο και σε καμία περίπτωση δεν μου έδωσε την εντύπωση ότι είναι κάποιο fake προφίλ ή η ίδια Βίντα.
 

stelios374

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2024
Μηνύματα
321
Like
608
Πόντοι
81
καλημερα στην παρεα και στους λατρεις ....
εγω θελω να παρω θεση λιγο διαφορετικα ....
Για εμενα λογο οτι γενικα μου αρεσουν η αδυνατες γυναικες ( ειτε αφεντρες / ειτε ερωτικες παρτενερ )
Στα θετικα η βιντα μου βγαζει κατι θετικο και κοντα σε αυτο που λεμε καυλα
σιγουρα τα ποδια λεπτα μακριά ομορφα ειναι το τοπ σπορ για για εμενα + οτι ξερει να χειρίζεται τα αξεσουαρ τελεια ....
στα αρνητικά ειναι ομως οτι 2 -3 φορες που προσπαθησα να κανονισο ραντεβου εκει λιγο το χασαμε
Ο φιλος @LB ειπε κατι παρα παρα πολυ σοστ οτι δν θα καταλαξουμε ποτε ποια ειναι τοπ ποια ειναι χαλια ... ειναι καθαρα γουστα
 

Pegme

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2017
Μηνύματα
133
Like
100
Πόντοι
1
Κοιτα, αν θες αποκλειστικα για ποδολατρεια να πας, δεν ειναι και τοσο κακη οσο την παρουσιαζουν. Δεν μπορω να σου πω και εγω οτι ξετρελαθηκα αλλα τα ποδια της ειναι τιμια και γενικα ο,τι ζητησεις θα στο κανει. Απο εμφανιση ειναι ωραια κοπελα απλα απεχθανομαι το πολυ κοντο αγορε μαλλι σε γυναικες, νομιζω οσο και να τους παει, παντα με μακρια μαλλια θα ειναι ομορφοτερες. Αν κρινω απο τα χαρακτηρηστικα του προσωπου της, μια κοτσιδα θα την εκανε 10 φορες πιο ωραια.

-Στα θετικα λοιπον, ωραια ποδια, πολυ ευκολη και ευχαριστη επικοινωνια (πολυ ευγενικη κοπελα), αρκετα οικονομικα (50 ευρω) και δεν κοιταει την ωρα, απ'οσο μου ειπε η ποδολαγνεια ειναι το φετιχ της, το απολαμβανει (Ασχετως αν δεν το δειχνει και πολυ).

-Στα αρνητικα, ε αυτο που ειπαν και οι υπολοιποι, δεν πολυ συμμετεχει, δηλαδη αν σ'αρεσει να σου μιλαει/βριζει την ωρα του σεσσιον και να παιρνει πρωτοβουλιες το ξεχνας. Να φανταστεις, εγω σταματησα σε μια φαση να την ρωτησω αν ειναι ολα καλα γιατι ενιωθα σαν να την βιαζω και αρχισα να σιχαινομαι τον εαυτο μου. Της λατρευα τα ποδια και καθε 5-10 λεπτα την πλησιαζα για να με φτυσει καθως στεγνωνε η γλωσσα μου. Οταν λοιπον εκανα κινηση να την πλησιασω για να με φτυσει, εκει που αραζε εβαζε τα χερια πισω στην πλατη του καναπε σιγαααα σιγα για να δωσει ωθηση και κοιτουσε το ταβανι σε φαση "τι με σηκωνει τωρα και αυτος" πλακα ειχε χαχα. Αλλα νταξ, ειναι οκ.. Δεν θα ξαναπηγαινα αν με ρωτας αλλα ειμαι και λιγο περιεργος.
Ευχαριστώ πάρα πολύ για την ενημέρωση, τόσο εσένα όσο και όλους τους υπόλοιπους που ασχολήθηκαν να απαντήσουν! Τελικά επειδή μπορούσε άμεσα να συναντηθούμε πήγα πριν μου δώσετε τα φώτα σας και τώρα βρήκα λίγο χρόνο από τρεξίματα να μπω να ενημερώσω. Δεν είναι καθόλου κακή η κοπέλα από άποψη ποιότητας-τιμής για 50 ευρώ δηλαδή έκατσα σχεδόν μία ώρα, 2 εκτονώσεις με πάτημα στο επίμαχο σημείο από μεριά της. Όπως αναφέρθηκε έπαιζε φουλ με το κινητό της (το οποίο βέβαια εμένα με φτιάχνει) και γενικότερα δεν έπαιρνε την παραμικρή πρωτοβουλία αλλά το κυριότερο δεν έβγαζε καθόλου ερωτισμό η κατάσταση, ούτε υποταγή ούτε τίποτα. Αρκετά αποστειρωμένη κατάσταση στο σύνολο της. Στα θετικά όπως είπαμε, εύκολη συνεννόηση (μην φοβηθείτε που δεν ανταλλάζει τηλέφωνα, βόλεψε μια χαρά), ωραίος χώρος και ευγενική κοπέλα. Και πάλι ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις παιδιά και συγγνώμη για την καθυστέρηση στην ενημέρωση, κυριολεκτικά πριν 2 λεπτά έκανα πρώτη φορά Login από όταν ρώτησα.
 

Subslave15

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2024
Μηνύματα
14
Like
10
Πόντοι
0
ανεφερα και το τρολλ ,κοινως ο διαφημιστης που εχει μια εκπτωσουλα για να πεταγεται σαν την πουτσα για να γελαμε .εγω αν ημουν vida που μπαινει καθε 4 λεπτα εδω μεσα θα τον ειχα αλαξει απο διαφημιστης γιατι μονο κακο της κανει,ειπαμε η αρνητικη διαδημιση πιανει αλλα αυτος το χει χεσει
Φίλε είχαμε ξανά αυτή την συζήτηση δεν καταλαβαίνω γιατί τόσο μίσος.Να σε πώ την αλήθεια έχω μαλώσει πολύ στην ζωή μου και δεν γουστάρω πλέον να μαλώνω ούτε τον χρόνο έχω ούτε την όρεξη.Και δεν σε έχω προσβάλει ποτέ ακόμα και αν το παρατραβάς και ούτε τώρα θα το κάνω.Φόρουμ είναι και είναι μια ενημέρωση για την οποία κάποιοι όπως και τον εαυτό μου μπορεί να τους ενδιαφερει.Το οτι μπορεί να μην σε ενδιαφέρει δεκτό.Το να με βρίζεις και να με προσβάλεις απαράδεκτο και ας με χώνεις 25-30 χρόνια.Και διαφημηστής ρε φίλε γιατί, αφού δεν ξέρω για άλλη.Για αυτήν που ξέρω λέω αν είναι τόσο κακό πια και το γεγονός αυτό με κάνει διαφημηστή να μην γράφει κανείς για καμια μόνο να βριζόμαστε να τελειώνουμε.Κρίμα είναι δεν έχω να πώ τίποτα άλλο αμα θές να με βρίσεις βρίσε με βαρέθηκα να ασχολούμε πλέον αλήθεια.
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
703
Like
1.780
Πόντοι
206
ανεφερα και το τρολλ ,κοινως ο διαφημιστης που εχει μια εκπτωσουλα για να πεταγεται σαν την πουτσα για να γελαμε .εγω αν ημουν vida που μπαινει καθε 4 λεπτα εδω μεσα θα τον ειχα αλαξει απο διαφημιστης γιατι μονο κακο της κανει,ειπαμε η αρνητικη διαδημιση πιανει αλλα αυτος το χει χεσει
Φίλε μου slk δεν θέλω να μπω στις διαφορές σας. Ο καθένας τα γούστα του. Απλά ήθελα να επισημάνω ότι δεν είναι fake το προφίλ ή ότι δεν είναι η Βίντα. Αφενώς για να μην εκτεθεί η κοπέλα η οποία καλή, κακή, όμορφη, άσχημη είναι επαγγελματίας και είναι μια πηγή βιοπορίσμού για αυτήν, αφετέρου για να μην θεωρούμε κάποιο προφίλ fake που μοιράζεται πληροφορίες σε όλους τους υπόλοιπους ασχέτως αν συμφωνεί κάποιος μαζί του. Περισσότερο θαυμαστή της τον βλέπω παρά τρολ και βαλτό. Κάποιοι- και εγώ μέσα σε αυτούς- όταν ενθουσιαζόμαστε με κάποια κοπέλα ίσως αυθόρμητα αντιδρούμε κάποιες φορές υπερπροστατευτικά. Επανελειμμένα έχει γίνει για πολλές κοπέλες του χώρου και ειδικά για τα βαριά ονόματα.

Απλά πιστεύω ότι από όλες τις μεριές έχει εξαντληθεί το θεμά με την Βίντα.

Τέλος θεωρώ θετική οποιαδήποτε ενημέρωση για κάθε κοπέλα του χώρου οπως πχ ότι η α χαμήλωσε τις τιμές ή η τάδε έφτιαξε χώρο ή η δείνα κάνει τουρ στην πόλη μας.

Συγγνώμη για το σεντόνι.... Από την πλευρά μου δεν παρεμβαίνω ξανά στο συγκεκριμένο θέμα. Να περνάμε καλά.... ο καθένας όπως μπορεί και με όποια προτιμάει
 
Τελευταία τροποποίηση:

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
845
Like
361
Πόντοι
26
Περισσότερο θαυμαστή της τον βλέπω παρά τρολ και βαλτό. Κάποιοι- και εγώ μέσα σε αυτούς- όταν ενθουσιαζόμαστε με κάποια κοπέλα ίσως αυθόρμητα αντιδρούμε κάποιες φορές υπερπροστατευτικά.
ολοι ενθουσιαζομαστε με διαφορες αλλα δεν σπαμε τα @@ ολου του φορουμ ουτε βγαζουμε τις φαντασιωσεις μας πως την βλεπουμε πχ αθλητρια του αλματος,της στεκας μπιλιαρδου κτλ
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
703
Like
1.780
Πόντοι
206
ολοι ενθουσιαζομαστε με διαφορες αλλα δεν σπαμε τα @@ ολου του φορουμ ουτε βγαζουμε τις φαντασιωσεις μας πως την βλεπουμε πχ αθλητρια του αλματος,της στεκας μπιλιαρδου κτλ
Πολύ απλά πλέον - για το θέμα Βίντα -αν δεν σου αρέσει κάτι το προσπερνάς... Νομίζω ότι κάθε πλευρά έχει εξαντλήσει τα επιχειρήματα της και απλά βρίζεστε. Τοποθετήθηκα σε ότι είχα να προσθέσω. Αν θεωρείται ότι σας καλύπτει όλο αυτό μπορείτε να το συνεχίσετε απρόσκοπτα. Αυτό.
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.639
Κριτικές
1
Like
5.577
Πόντοι
2.356
εγω λεω να κανετε ενα σεσιον ολοι μαζι ταυτοχρονα με τις αφεντρες σας να δουμε τελικα ποιος θα περασει καλυτερα!
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
703
Like
1.780
Πόντοι
206
Καλησπέρα έχει κάποιος εμπειρία από την Zoe Pappa ?
Η Παπασωτηρίου είναι; Αν είναι αυτή, δεν έχω προσωπική εμπειρία αλλά πριν κάποια χρόνια παιζόνταν το όνομα της. Αν θυμάμαι καλά κάποια σχόλια, θεωρούνταν όμορφη αλλά είχε πολύ light πρόγραμμα. Αν κάνεις μια καλή μελέτη στο θρεντ αυτό και στο "οι καλύτερες στο αυταρχικό" κάτι θα βρεις (σχόλια πρό κόβιντ). Επαναλαμβάνω αν ειναι η Παπασωτηρίου.
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.944
Πόντοι
1.056
Η Παπασωτηρίου είναι; Αν είναι αυτή, δεν έχω προσωπική εμπειρία αλλά πριν κάποια χρόνια παιζόνταν το όνομα της. Αν θυμάμαι καλά κάποια σχόλια, θεωρούνταν όμορφη αλλά είχε πολύ light πρόγραμμα. Αν κάνεις μια καλή μελέτη στο θρεντ αυτό και στο "οι καλύτερες στο αυταρχικό" κάτι θα βρεις (σχόλια πρό κόβιντ). Επαναλαμβάνω αν ειναι η Παπασωτηρίου.
Από το λίγο που είχα μιλήσει κάποια στιγμή μαζί της, νομίζω δεν είναι η Παπασωτηρίου. Η Παπασωτηρίου άλλωστε παντρεύτηκε και νομίζω αποχώρησε από τον χώρο (αν και δεν ήταν και ποτέ μέσα). Προσωπικά για μένα, επειδή την ήξερα και πριν γίνει "αφέντρα" δεν ήταν όμορφη και καθόλου συμμετοχική στα σεσσιον
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
703
Like
1.780
Πόντοι
206
Από το λίγο που είχα μιλήσει κάποια στιγμή μαζί της, νομίζω δεν είναι η Παπασωτηρίου. Η Παπασωτηρίου άλλωστε παντρεύτηκε και νομίζω αποχώρησε από τον χώρο (αν και δεν ήταν και ποτέ μέσα). Προσωπικά για μένα, επειδή την ήξερα και πριν γίνει "αφέντρα" δεν ήταν όμορφη και καθόλου συμμετοχική στα σεσσιον
Ναι δεν είχα προσωπική εμπειρία, από ότι διάβαζα στα σχολία αναφέρθηκα. Εφόσον δεν είναι η κοπέλα η Παπασωτηρίου δεν έχει και νόημα η απάντηση μου.
 

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
924
Like
4.480
Πόντοι
446
Καλημέρα και καλή εβδομάδα.
Όποιος ενδιαφέρεται να με δει στην Θεσσαλονίκη, υπάρχουν κάποια κενά μόνο 25 και 26 Οκτωβρίου.

Σας ευχαριστώ πολύ πλάσματα μου.

IMG_20240930_075407.jpg
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
845
Like
361
Πόντοι
26

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom