Νέα

Αφέντρα Ίσιδα Καρρά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα LB
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 292K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (2 μέλη και 6 επισκέπτες)

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.848
Κριτικές
2
Like
5.682
Πόντοι
1.056
OP
OP
L

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
625
Like
1.519
Πόντοι
206
Ναι ρε πλάσμα μου. Αλήθεια θα έρθω
Το ζήτημα δεν είναι αν θα έρθετε... Ότι σέβεστε τους υποτακτικούς Σας το ξέρουμε. Το θέμα είναι ότι ο Οκτώβρης είναι λίγο μακρινός... Ήλπιζα κάνα τέλη Αυγούστου να πω την αλήθεια.
 

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
814
Like
3.962
Πόντοι
446
Σωστό και αυτό, λογικά και τα dungeon που έχετε στις διάφορες πόλεις έτσι χωρίς λόγο τα δημιουργήσατε, για να μένουν άδεια!!!!
Είσαι όμως....... Ισχύει. Μόνο Κάτι οικοσκευές έβαλα μέσα, δεν το άφησα έτσι άδειο....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Το ζήτημα δεν είναι αν θα έρθετε... Ότι σέβεστε τους υποτακτικούς Σας το ξέρουμε. Το θέμα είναι ότι ο Οκτώβρης είναι λίγο μακρινός... Ήλπιζα κάνα τέλη Αυγούστου να πω την αλήθεια.
Είναι παχιές οι μύγες τον Αύγουστο γι'αυτό δεν πάω πουθενά
 
OP
OP
L

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
625
Like
1.519
Πόντοι
206
Το ζήτημα δεν είναι αν θα έρθετε... Ότι σέβεστε τους υποτακτικούς Σας το ξέρουμε. Το θέμα είναι ότι ο Οκτώβρης είναι λίγο μακρινός... Ήλπιζα κάνα τέλη Αυγούστου να πω την αλήθεια.
Καλά λένε κάποιες κακές γλώσσες "καλό χειμώνα".... Τέσπα
 

PaNik14

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2015
Μηνύματα
190
Κριτικές
2
Like
587
Πόντοι
81
Εμένα πάντως που μου έχει κάνει και personal πρόγραμμα στραπονογυμναστηρίου με έχει ανοικτό ανά πάσα στιγμή. 4χ12 με 15αρι στραπ, 3χ8 με 20αρι, 3χ3 με 25αρι, 1χ20 με 12αρι. Στο τέλος από καλοσύνη μου αδειάζει και τους ηλεκτρολύτες της ... :cheesy::cheesy::cheesy:

Άντε και καμιά σαλόνικα πότε...;
Θέλω κι εγω τέτοιο προγραμμα…… Αν και δεν μας είπες στα ποσά bmp
 

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
814
Like
3.962
Πόντοι
446
Καλημέρα σε όλους....

Αυτό το Σάββατο παρταρουμε σε παραλία στην Ανάβυσσο...

Σας περιμένω στο μπάρ με
PIN CODE που θα δωθεί σε προσωπικό μήνυμα, για free ποτό η μπύρα

Ένας κωδικός θα είναι για ένα ποτό η μία μπύρα αντίστοιχα.


 
Τελευταία τροποποίηση:

BERIOS

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2014
Μηνύματα
49
Like
54
Πόντοι
0
Στο ενα που λογικα λεει το παληκαρι ειναι οντως μετριο. Το αλλο που συνεργαζονταν ηταν πολυ κυριλε με ειδικα διαμορφωμενους χωρους και με ειδικες τιμες. Αλλα νομιζω δεν ειχε προβλημα να παει και σε ξενοδοχειο που της προτεινες απλα αν ηταν μακρυα απο το κεντρο πληρωνες και τη μεταφορα της. Λογικο. Παντως εμεις βρεθηκαμε και σε αλλο που της ειχα προτεινει εγω. Αλλα πλεον η κοπελα εχει το ντατζεον της που ειναι και γκραντε και δεν χρειαζεται ουτε ξενοδοχεια ουτε τιποτα

Τώρα αλήθεια τα θες και τα λες?
Σου είπα την πρώτη φορά εκεί, δεν σου άρεσε κ παρόλα αυτά υπήρχε κ δεύτερη φορά που έκλεισες όταν σου είπα στο ίδιο μέρος, χωρίς να μου πεις κάτι, απλά με εστησες....
Έχεις πολύ θράσος εάν ισχύει κατι τέτοιο.
Ήρεμα, είπα ότι έκανα λάθος, επίσης για να μην μπερδευόμαστε, κι εσύ με έχεις στήσει, στις αρχές των αγγελιών σου, όταν δήλωνες ότι είσαι με υποτακτική μαζί, είχα κλείσει στο Priamos Παγκράτι 19:00, με παίρνεις και μου λες 18:40 ότι τελικά η κοπέλα δεν μπορεί και να έρθεις μόνη, λέω οκ, περιμένω μετά με παίρνεις 19:20 και μου λες να έρθεις 22:00 γιατί είχες στο μεταξύ session 2ωρο και το είχες ξεχάσει, τελικά 22:00 plus μου είπες να το κάνουμε άλλη ημέρα. Εγώ δε σε κατηγόρησα όμως, τώρα το λέω, οπότε χαλαρώστε λίγο όλοι και για το hotel δεν είπα κάτι, απλά είπα μια επισήμανση
 

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
814
Like
3.962
Πόντοι
446
Ήρεμα, είπα ότι έκανα λάθος, επίσης για να μην μπερδευόμαστε, κι εσύ με έχεις στήσει, στις αρχές των αγγελιών σου, όταν δήλωνες ότι είσαι με υποτακτική μαζί, είχα κλείσει στο Priamos Παγκράτι 19:00, με παίρνεις και μου λες 18:40 ότι τελικά η κοπέλα δεν μπορεί και να έρθεις μόνη, λέω οκ, περιμένω μετά με παίρνεις 19:20 και μου λες να έρθεις 22:00 γιατί είχες στο μεταξύ session 2ωρο και το είχες ξεχάσει, τελικά 22:00 plus μου είπες να το κάνουμε άλλη ημέρα. Εγώ δε σε κατηγόρησα όμως, τώρα το λέω, οπότε χαλαρώστε λίγο όλοι και για το hotel δεν είπα κάτι, απλά είπα μια επισήμανση
Ψέμα μέγα... Η για να είμαι απόλυτα ειλικρινής. Η μισή αλήθεια.

Τότε που είχε φύγει η υποτακτική ήταν βράδυ μετά τις 10 γιατί είχαμε άλλο σεσσιον πρίν.... και σου είπα αν θες να έρθω μόνη μου χωρίς να σου πάρω λεφτά επειδή έκανε μαλακια η σκλάβα και μου είπες όχι.... Το μόνο σίγουρο είναι ότι όταν κάποια με στήσει ενώ δεν φταίω τρέχω να καλύψω δωρεάν το λάθος. Επίσης δεν ήταν Πρίαμος ήταν Μπιλ.
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Ουάου
Αντιδράσεις: Y13

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.204
Like
4.343
Πόντοι
456
Καλημέρα σε όλους....

Αυτό το Σάββατο παρταρουμε σε παραλία στην Ανάβυσσο...

Σας περιμένω στο μπάρ με
PIN CODE που θα δωθεί σε προσωπικό μήνυμα, για free ποτό η μπύρα

Ένας κωδικός θα είναι για ένα ποτό η μία μπύρα αντίστοιχα.


..... Αμάρθεις Κορινθία, σου δίνω το PIN της κάρτας μου ! :smiling-face-with-heart-eyes:
 

Viver

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2023
Μηνύματα
170
Like
408
Πόντοι
21
Ήρεμα, είπα ότι έκανα λάθος, επίσης για να μην μπερδευόμαστε, κι εσύ με έχεις στήσει, στις αρχές των αγγελιών σου, όταν δήλωνες ότι είσαι με υποτακτική μαζί, είχα κλείσει στο Priamos Παγκράτι 19:00, με παίρνεις και μου λες 18:40 ότι τελικά η κοπέλα δεν μπορεί και να έρθεις μόνη, λέω οκ, περιμένω μετά με παίρνεις 19:20 και μου λες να έρθεις 22:00 γιατί είχες στο μεταξύ session 2ωρο και το είχες ξεχάσει, τελικά 22:00 plus μου είπες να το κάνουμε άλλη ημέρα. Εγώ δε σε κατηγόρησα όμως, τώρα το λέω, οπότε χαλαρώστε λίγο όλοι και για το hotel δεν είπα κάτι, απλά είπα μια επισήμανση
Φιλε μου και σε σενα ειχε τυχει και μαλιστα στις αρχες που τη γνωρισα να της τυχει κατι και να μου το ακυρωσει στο και πεντε και σε γκραντε ξενοδοχειο. Ομως η ιδια λειτουργησε πολυ επαγγελματικα. Το τακτοποιησε και μου επεστρεψαν τα χρηματα και για το δωματιο και για το αφεψημα που ειχα παρει και μου εκανε και το επομενο σεσσιον μαλιστα δωρεαν οσο και αν επεμενα να την πληωσω κανονικα. Και επαναλαμβανω που τοτε ακομα δεν ημουν σχετικα τακτικος πελατης της. Σιγουρα ειναι και ξενερωμα μεγαλο και ταλαιπωρια μα τρως ακυρο την τελευταια τελευταια στιγμη αλλα συμβαινουν αυτα. Και εγω το εχω τυχει να το κανω σε αλλη κοπελα και μαλιστα με χοντρη μαλακια μου οχι μονο να μην ενημερωσω καν αλλα και να μη σηκωνω καν το τηλεφωνο οταν με καλουσε επειδη ενιωθα αμηχανα. Νομιζω οτι οσοι ασχολουμαστε λιγο ή πολυ στο χωρο εχουμε φαει και εχουμε δωσει κρυαδες. Σκοπος ειναι να μαθαινουμε και αν μπορουμε να επανορθωνουμε.
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: LB

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
814
Like
3.962
Πόντοι
446
Φιλε μου και σε σενα ειχε τυχει και μαλιστα στις αρχες που τη γνωρισα να της τυχει κατι και να μου το ακυρωσει στο και πεντε και σε γκραντε ξενοδοχειο. Ομως η ιδια λειτουργησε πολυ επαγγελματικα. Το τακτοποιησε και μου επεστρεψαν τα χρηματα και για το δωματιο και για το αφεψημα που ειχα παρει και μου εκανε και το επομενο σεσσιον μαλιστα δωρεαν οσο και αν επεμενα να την πληωσω κανονικα. Και επαναλαμβανω που τοτε ακομα δεν ημουν σχετικα τακτικος πελατης της. Σιγουρα ειναι και ξενερωμα μεγαλο και ταλαιπωρια μα τρως ακυρο την τελευταια τελευταια στιγμη αλλα συμβαινουν αυτα. Και εγω το εχω τυχει να το κανω σε αλλη κοπελα και μαλιστα με χοντρη μαλακια μου οχι μονο να μην ενημερωσω καν αλλα και να μη σηκωνω καν το τηλεφωνο οταν με καλουσε επειδη ενιωθα αμηχανα. Νομιζω οτι οσοι ασχολουμαστε λιγο ή πολυ στο χωρο εχουμε φαει και εχουμε δωσει κρυαδες. Σκοπος ειναι να μαθαινουμε και αν μπορουμε να επανορθωνουμε. Τωρα αν θελετε να συνεχισετε αυτο το βιολι καντε το
Είμαστε άνθρωποι. Στον καθένα μπορεί να συμβεί κάτι απρόοπτο... Το θέμα είναι να μην γίνεται συνεχώς. Εάν από το 2020 στην Ελλάδα μου έχει συμβεί 10 φορές, τότε με μαθηματικά που ξέρω, είναι νορμάλ ποσοστό.
 
  • Like
Αντιδράσεις: LB
OP
OP
L

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
625
Like
1.519
Πόντοι
206
Καλημέρα σε όλους....

Αυτό το Σάββατο παρταρουμε σε παραλία στην Ανάβυσσο...

Σας περιμένω στο μπάρ με
PIN CODE που θα δωθεί σε προσωπικό μήνυμα, για free ποτό η μπύρα

Ένας κωδικός θα είναι για ένα ποτό η μία μπύρα αντίστοιχα.


Ανάβυσσος η ψυχή της Κυρίας... Έχουμε και στην Χαλκιδική παραλίες, που σαν της Χαλκιδικής δεν έχει...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom