Νέα

Αφέντρα Ίσιδα Καρρά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα LB
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 372K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
964
Like
4.684
Πόντοι
446

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.514
Κριτικές
32
Like
28.174
Πόντοι
8.346

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.396
Κριτικές
3
Like
3.332
Πόντοι
736
...παρεξηγησες μαλλον! Δεν ειμαι φαν, ουτε με ενδιαφερει το προγραμμα/υπηρεσιες της κοπελας :cool2::cool2::cool2:
ακουσες για στραπονακι και οι τριχες της γατας σου στη φωτο προφιλ σηκωθηκαν περισσοτερο :buck2::buck2::buck2::buck2::buck2::buck2:
 
OP
OP
L

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
741
Like
1.926
Πόντοι
206
....στα πλαισια των καλων τροπων κ της ευγενειας, προφανως! Αν βεβαια η καποια ειναι "καβλοκαποια" θα προχωρησω κ σε αλλες εγκαρδιες χειρονομιες κ θα "σφιξω" οτι καταφερω :cheesy::cheesy::cheesy:
...φερσου ομορφα στην Αφέντρα ΊΣΙΔΑ μας & θα στο ανταποδωσει στο πολλαπλασιο ! Εμπιστέψου το ένστικτο σου... Για να μπεις στο νήμα κάτι μεταφυσικό ΑΦΡΟΔ-ΙΣΙΔΙΑΚΟ σε ώθησε να γνώρισεις νέες εμπειρίες...

«- Καλημέρα Οdin_ / - Κουκιά σπέρνω» :cheesy::cheesy::cheesy:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.514
Κριτικές
32
Like
28.174
Πόντοι
8.346
...φερσου ομορφα στην Αφέντρα ΊΣΙΔΑ μας & θα στο ανταποδωσει στο πολλαπλασιο ! Εμπιστέψου το ένστικτο σου... Για να μπεις στο νήμα κάτι μεταφυσικό σε ώθησε ...

«- Καλημέρα Οdin_ / - Κουκιά σπέρνω» :cheesy::cheesy::cheesy:
....μπααααα μαγκα μου, δεν ειμαι φαν του χωρου. Εμπιστευομαι το ενστικτο μου, τα γουστα κ τις καβλες μου και εδω δεν το'χω!
Στο νημα μπηκα για να τρολλαρω λιγο το Πανουλη (@Panos 1978 ), τιποτα το "μεταφυσικο" :wink:
 
OP
OP
L

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
741
Like
1.926
Πόντοι
206
....μπααααα μαγκα μου, δεν ειμαι φαν του χωρου. Εμπιστευομαι το ενστικτο μου, τα γουστα κ τις καβλες μου και εδω δεν το'χω!
Στο νημα μπηκα για να τρολλαρω λιγο το Πανουλη (@Panos 1978 )
Να τρολάρεις τον πανούλη αλλά και να θίξεις και την Ισίδα ως επαγγελματία. Μπορεί να παρεξηγήσαμε τις προθέσεις σου φυσικά και να μην είχες τέτοιο σκοπό. Συμβαίνουν και αυτά...
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.514
Κριτικές
32
Like
28.174
Πόντοι
8.346
Να τρολάρεις τον πανούλη αλλά και να θίξεις και την Ισίδα ως επαγγελματία. Μπορεί να παρεξηγήσαμε τις προθέσεις σου φυσικά και να μην είχες τέτοιο σκοπό. Συμβαίνουν και αυτά...
....nope, προφανως παρερμηνευτηκαν τα γραφομενα μου! Δεν ειναι αυτος ο σκοπος η οι προθεσεις μου σαφως!
 
OP
OP
L

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
741
Like
1.926
Πόντοι
206
Λοιπόν @LB άκου και μάθαινε. Αρχικά δεν θα σου έρθω Θεσσαλονκη γιατί το δεύτερο σέσσιον το έκανα σήμερα με την Ισιδα και τηλεφωνικα συμμετείχε και η κολλητή της. Με ρωταει η ίσιδα αν ψηνομαι για τηλεφωνοπαρτουζίτσα φαση. Μέσα μπέσα λέω. Απο φωνη μουνάρα η φίλη της και συμμετείχε κανονικά σε όλη τη διαρκεια μόνο στραπον δεν βγηκε απο το ακουστικο. Ακούραστη η ισιδα και σε φαντασία και σε ενέργεια. Δεν περίμενα ποτε τόση ανεση και τοση διαστροφη από το δεύτερο κιολας ραντεβου. Πολυ καλό γαμησι και ξυλο για δευτερη φορα και με παρειτσα :fuck2::alivedick:
(άσχετο ποσο γαματα emoji έχει το σάιτ :happy: )
πσυχούλα.... Όταν κάνεις σέσσιον μπουρλοτο και πάρουν φωτιά τα στραπόν και τα σεντόνια έλα να μου πεις τι έμαθες :cheesy::cheesy::cheesy:
 

Nikos40@

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2023
Μηνύματα
180
Like
388
Πόντοι
21
7bc10bb6b2f5167eae65c3a5727bbfc7.jpg
 

mitsos1313

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2024
Μηνύματα
57
Like
162
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους ότι και να πούμε για την αφέντρα μας είναι πολύ λίγο πλέον δεν υπάρχουν λόγια. Ο μεγαλυτερος εθισμός μέσα στην ηδονή και την καβλα
 

Nikos40@

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2023
Μηνύματα
180
Like
388
Πόντοι
21
Καλημέρα και χρόνια πολλά στη Θεσσαλονίκη καθώς και στους παροικουντες εκεί! Επίσης χρόνια πολλά στους εορτάζοντες και σε όσους έχουν αγαπημένα ή μισητά ντεμεκ πρόσωπα που γιορτάζουν σήμερα....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom