Νέα

Αεροδρόμιο «Μέγας Αλέξανδρος»;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Carlos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 132
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

democrat

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
11
Like
10
Πόντοι
2.007
χαζο-επιχειρηματα για το  που ανηκει ο αλεκος εχουν και οι πλευρες και μπορουν να φτιαξουν και αλλα.Την κολοκυθια θα παιξουμε?εχει καμια αξια αυτο σημερα στην εποχη της παγκοσμιοποιησης και  των παλαιομοδιτικων κρατων-εθνων?
 

bourdeliaris79

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2006
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
αλφα τα επειχηρηματα σου φτανουν στο οριο της βλακειας,καταρχην μας κολλανε δεν τους κολλαμε,αυτοι ασχολουντε ,κανε ενα κοπο να διαβαζεις τα πιο πανω ποστ ετσι ωστε να μην γραφεις κατι απλως για να γραψεις,και αν δεν κανουμε κατι που δεν κανουμε θα γινει οτι και με την τουρκια στο αιγιο,για ενημερωση σου δες στο νετ πως αντεδρασαν  οι ιρανοι σε παρομοια περιπτωση παραβιασεων απτην τουρκια και ποιο το αποτελεσμα σημερα
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
11
Πόντοι
6
KARALIAK:

Pleasant Dreams δηλαδή, αλλά τους έκανες Blitzgrieg Bop.
 

FidoDiLdo

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
864
Like
4
Πόντοι
6
Παιδες μολις εριξα μια ματια στα λινκ και σοκαριστικα απο πολλες μεριες...
Απο την μια δεν μας ειχα ικανους σαν κρατος για τετοιες συνομωσιες και τετοια σχεδια.
Απο την αλλη δεν περιμενα οτι υπαρχουν Ελληνες που θα πανε να πολεμησουν σε ενα ξενο πολεμο , ισα ισα πιστευω οτι δεν υπαρχουν Ελληνες που θα πολεμησουν σε δικο μας πολεμο.
Ολα αυτα βεβαια αν δεχτουμε οτι ισχυουν αυτα που γραφουν , πραγμα που εγω δεν το γνωριζω γιατι δεν εχω επαρκη πληροφορηση , καποιος που γνωριζει να μας πει αν ισχυουν και ποσο.

Τελος δεν καταλαβα ποιοι υπογραφουν τα κειμενα , σκοπιανοι , Βοσνιοι , Αλβανοι , Ελληνες "αριστεροι"-ειρηνιστες ποιοι?
Παντως ακομα και αν δεχτουμε οτι ειχαμε παιξει βρωμικο ρολο , ειναι πολυ πονηρο και υποπτο που μπλεκουν και την Κυπρο...
Αξιοπροσεχτο ειναι και η καλη ορθογραφια που υπαρχει στα κειμενα...
Αν τα γραψανε Ελληνες σηκωνει χαλαρα κατηγορια προδοσιας!

Παντως φανταζεστε να ειχαμε μπει στα σκοπια με τους Σερβους , της πουτανας θα ειχε γινει , θα ειχαμε κατι σαν μινι παγκοσμιο και ειτε θα βγαιναμε τρελλα κερδισμενοι , ειτε τρομακτικα χαμενοι.Αν και μαλλον το 2ο κοβω να γινοταν...
Αληθεια αν ηταν τοτε ο Παπανδρεου , αντι του Μητσοτακη λετε να την εκανε την μαλακια και να μπαιναμε σε πολεμο?
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.237
Like
450
Πόντοι
36
αλφα τα επειχηρηματα σου φτανουν στο οριο της βλακειας,καταρχην μας κολλανε δεν τους κολλαμε,αυτοι ασχολουντε ,κανε ενα κοπο να διαβαζεις τα πιο πανω ποστ ετσι ωστε να μην γραφεις κατι απλως για να γραψεις,και αν δεν κανουμε κατι που δεν κανουμε θα γινει οτι και με την τουρκια στο αιγιο,για ενημερωση σου δες στο νετ πως αντεδρασαν  οι ιρανοι σε παρομοια περιπτωση παραβιασεων απτην τουρκια και ποιο το αποτελεσμα σημερα

Aν μπερδεύεις το επιχείρημα με την ερώτηση δεν νομίζω πως φταίω. Και δεν νομίζω πως σε παίρνει να ποστάρεις με τόση μαγκιά. Η οποία ξεπερνάει τα όρια που ανάφερες. Και το αν διάβασα ή όχι δεν θα το μου το πει ο κάθε χτεσινός.

Τώρα το ότι η Τουρκία έχει την ίδια δύναμη με τη FYROM, δικαίωμά σου να το πιστεύεις....
 

bourdeliaris79

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2006
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
καραλιακουρα εχεις απολυτο δικαιο,εχω θεσει παραμοια ερωτηματα και εγω και φυσικα δεν ειχαν τι να πουνε ,το 35%της αρχαια μακεδονιας εχουν,το ονομα σλαβομακεδονια προταθηκε και φυσικα ειπαν οχι,τωρα πιο προκαλει και πιο οχι ειναι φανερο και δεν χρειαζονται 5-6 παιδακια που επειδη εχουν ακουσει μαρλευ εχουν πιει κανα τσιγαρακι καιεχουν παει σε συγκεντρωσεις της κνε να μας πουν τι γινεται
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
11
Πόντοι
6
Fido:

Παίζανε εξ αποστάσεως πλάτες μήπως και καθόταν του Μιλόσεβιτς και έκοβε και μέλλον απο Τουρκιά, αλλά είχανε στο νού και ότι μάλλον θα τον έπινε. Πήγανε εκεί εθελοντές μια χούφτα δικοί μας και Ελληνοκύπριοι, και μπερδευτήκανε εκεί με τους παραστρατιωτικούς. Αλλά ήτανε και τίγκα μουσουλμάνοι της Al Qaida. Κάθε καρυδιάς καρύδι. Κανένας δεν πολέμησε ως στρατός χώρας εκεί, ούτε κάν ο ντόπιος.
 

democrat

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
11
Like
10
Πόντοι
2.007
παιδια ας το κοψουμε μιζερια ειναι.Εμεις οι μπουρδελιαρηδες ειμαστε ανθρωποι της χαρας και κοσμοπολιτες.Εμενα δεν με ενδιαφερει το θεμα.Ασε που ο αλεκος ηταν αδελφη...
 

bourdeliaris79

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2006
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
προς αλφα,δεν εχω μαγκια σε σοβαρα ατομα που εχουν κατι να πουνε,εσυ εχεις μαγκια και θρασος που ποσταρεις σε κατι που εισαι ασχετος,απλο νομιζω,κοψε τ χορτο γιατι εχεις καει χαχαχα,χτεσινος??χαχαχαχ,οταν εγω πηγαινα σε ομιλιες για αυτο το θεμα και διαβαζα βιβλια εσυ επινες με τα κοληταρια σου χαχαχαχ
 

KARALIAKOURAS

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2006
Μηνύματα
693
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Ωραιο επιχειρημα Democrat.Μπραβο :jerking:
Πηγαινε αυριο να τα πεις στους φιλους σου καθως θα πετατε πετρες στην Αμερικανικη πρεσβεια διαδηλωνοντας κατα της εκτελεσης τους Σανταμ.Και μετα κατευθειαν στο Deree,εχεις μαθημα :2funny:
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.237
Like
450
Πόντοι
36
προς αλφα,δεν εχω μαγκια σε σοβαρα ατομα που εχουν κατι να πουνε,εσυ εχεις μαγκια και θρασος που ποσταρεις σε κατι που εισαι ασχετος,απλο νομιζω,κοψε τ χορτο γιατι εχεις καει χαχαχα,χτεσινος??χαχαχαχ,οταν εγω πηγαινα σε ομιλιες για αυτο το θεμα και διαβαζα βιβλια εσυ επινες με τα κοληταρια σου χαχαχαχ

Επειδή είναι γιορτές, καλά να περνάς......

Δεν έχει νόημα να πω κάτι άλλο μαζί σου απόψε.
 

bourdeliaris79

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2006
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
αστους ρε καλα ειναι παιδακια,αυτες ειναι δημοκρατικες πετρες χαχαχα,ετσι τις ονομαζουν σοβαρα χαχαχ,ασχετο οι ραμονες γαμανε
 

sxsitegr

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
900
Like
2
Πόντοι
6
Παιδιά κομμένη η πλάκα με τον democrat. O άνθρωπος έχει μπει καθαρά για να προκαλέσει. Μην του δίνετε σημασία, θα βρει άλλους που τον καταλαβαίνουν (πχ. theofilos).

ΥΓ. Τον Σαντάμ δεν τον προλαβαίνει. Εκτελείται σε 1,5 ώρα.
 

KARALIAKOURAS

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2006
Μηνύματα
693
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Ευχαριστω Μπουρδελιαρη.Καλα Sx η κοντρα σου με το Θεοφιλο ειναι θεικη.Μιλαμε πλακωνεστε παντου!Αν και εχω την εντυπωση οτι η κοντρα ειναι περισσοτερο Ολυμπιακος-Παναθηναικος.
Σας βλεπω να καταληγετε φιλαρακια παντως!χαχαχα

 

bourdeliaris79

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2006
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
ωχ ναι ρε τωρα το παρατηρησα χαχααχ εχεις δικιο σαυτο χαχαχ,οχι ρε σιγα την κοντρα αυτα συμβαινουν δεν τρεχει τπτ,απλως λογο καταγωγης εχω ιδιαιτερη ευαισθησια γιαυτο το θεμα και γιαυτο εχω ασχοληθει,δεν υπαρχει αλλος λογος αν και νομιζω οτι σε ενα τοπικ ειχαμε συμφωνησει καποτε
 

KARALIAKOURAS

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2006
Μηνύματα
693
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Οχι ρε στον Sxitegr λεγα!Και με σενα παιζει κοντρα?
Εχω χασει επεισοδια!
 

sxsitegr

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
900
Like
2
Πόντοι
6
Α και δεν είναι ακριβώς κόντρα karaliakoura.

Ας πούμε ότι επιθυμώ την αποπερισσοποίηση και αποαναρχοποίηση του forum. Ζητάω πολλά;
 

KARALIAKOURAS

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2006
Μηνύματα
693
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Συμφωνω.Αλλα για λογους ισορροπιας να μην υπαρχουν ουτε εθνικιστικα-Λιακοπουλικα παραληρηματα.Αυτο δεν το λεω σε σενα.Αλλα στον democrat και τους ομοιδεατες του,που απλα βαζουν ταμπελες σε οποιον δεν αποδεχεται την παθητικη-gay-μηδενιστικη-"Ωχ,δεν βαριεσαι μωρε τωρα..." φιλοσοφια τους.
Ελπιζω ο Democrat να γνωρισει ενα σκοπιανο και να κληθει να αντιπαρατεθει στο ψεμμα.Εκει θελω να δω τι θα κανει οταν ο Σλαβος με την Αλβανικη κουτελα θα του λεει πως ειναι Μακεδονας και εμεις "μπασταρδοι γυφτοι και ομοφυλοφυλοι" οπως μας αποκαλουν!
 

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
ειδα λιγο αυτα τα σαιτ και ταραχτηκα.ειλικρινα δεν ξερω ποιος πουστης κομπλεξικος τα εγραψε.να παει να γαμηθει αυτος και ολο του το σοι.ΚΑΝΕΙΣ  πουστης ευρωπαιος και αμερικανος δεν μιλησε ποτε για την σφαγη εκατονταδων χιλιαδων ΣΕΡΒΩΝ στα στρατοπεδα συγκεντρωσης που ειχανε δημιουργησει οι φιλοναζιστες κροατες κατα των δευτερο παγκοσμιο πολεμο.κανεις δεν μιλησε πουστης ευρωπαιος για τον διωγμο 300.000 σερβων απο την κροατια το 1995.κανεις δεν μιλησε για την βεβυλωσει και καταστροφη πανω απο 45 εκλησσιων στον ΚΟΣΟΒΟ  που ειναι και τι λικνο της ορθοδοξιας των ΣΕΡΒΩΝ.17 γαμημενες χωρες βομβαρδιζανε επι 3 μηνεσ την σερβια για τισ χαμουρες τουσ αλβανους που θελανε και τελικα θα παρουν το ΚΟΣΟΒΟ.ναι ο μιλοσεβιτς δεν ητανε αγιος αλλα θα μπορουσε να τον τιμωρησει η ιδια η σερβια και οχι το δηθεν δικαστηριο της χαγης με αυτην την πουτανα καρλα ντελ ποντε που νομιζει οτι για ολα φταινε οι σερβοι.ναι γινανε εγκληματα στην σρεμπρνιτσα αλλα και απο τις δυο πλευρες.κανεις δεν ειπε την αληθεια.απορω ποιος ειναι υπευθυνος για αυτα τα σαιτ.και ειτε το θελουν ειτε οχι οπως ειχε πει και ραντοβαν καρατζιτς "ιοΣΕΡΒΟΙ εχουν δυο φιλους,τον ΘΕΟ και τους ΕΛΛΗΝΕΣ"
  zivela srbija i grcka.uvek zajedno
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom