Νέα

6+1 λογους που αγαπαμε τις ρωσιδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα WORLD TRAVELER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 294
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
W

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
Δεν επιμενω ελληνικα φιλαρακο. Επι 20 χρονια ταξιδευω για επαγγελματικους λογους σε ολο το κοσμο.
Πσνω απο 11 χρονια ζουσα μονιμα στο εξωτερικο. Αρα αποψη μαλλον μπορω να εχω.

Δεν τρεφω ιδιαιτερη εκτιμηση στις ελληνιδες. Ομως δεν τρεφω και γενικοτερες αυταπατες για την "υπεροχη" οποιασδηποτε "Φυλης".

Αρα οχι μονο δεν επιμενω στις ελληνιδες, αλλα εχω μαθει να μην επιμενω με τις γυναικες οποιασδηποτε φυλης γενικως. Σε οποιες γουσταρουμε και μας γουσταρουν και για οσο αυτο συμβαινει. Τα αλλα ειναι "φιλολογια".

γενικα το γυναικειο φυλο ειναι μια περιεργη ρατσα για γυναικες ολων των εθνικοτητων, αλλα τα βαζουμε σε μια ζυγαρια ολα και λεμε ποιες ειναι καλυτερες σε σχεση με τις δικες μας τις ελληνιδες
 
OP
OP
W

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
Δεν επιμενω ελληνικα φιλαρακο. Επι 20 χρονια ταξιδευω για επαγγελματικους λογους σε ολο το κοσμο.
Πσνω απο 11 χρονια ζουσα μονιμα στο εξωτερικο. Αρα αποψη μαλλον μπορω να εχω.

Δεν τρεφω ιδιαιτερη εκτιμηση στις ελληνιδες. Ομως δεν τρεφω και γενικοτερες αυταπατες για την "υπεροχη" οποιασδηποτε "Φυλης".

Αρα οχι μονο δεν επιμενω στις ελληνιδες, αλλα εχω μαθει να μην επιμενω με τις γυναικες οποιασδηποτε φυλης γενικως. Σε οποιες γουσταρουμε και μας γουσταρουν και για οσο αυτο συμβαινει. Τα αλλα ειναι "φιλολογια".

γενικα το γυναικειο φυλο ειναι μια περιεργη ρατσα για γυναικες ολων των εθνικοτητων, αλλα τα βαζουμε σε μια ζυγαρια ολα και λεμε ποιες ειναι καλυτερες σε σχεση με τις δικες μας τις ελληνιδες
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.933
Κριτικές
8
Like
1.738
Πόντοι
216
οχι ρε αδερφε οχι δεν ηταν ολες πουτανες
για να σου δωσω να καταλαβεις οταν σπουδαζα στο πανεπιστημιο γαμησα περιπου 100-120 συμφοιτητριες μου
εκανα σοβαρη σχεση με 3 ρωσιδες
αλλα εχω γαμησει και πολλες πουτανες ολων των εθνικοτητων

Φίλε μου εσύ τον έχεις παίξει  :jerking: με την μισή σχολή σου χαχα  :grin: :grin:

Όσο για τις ρωσίδες μάλλον πελάτη σε κόβω και στις 3 οπότε τη λες και σοβαρή σχέση αυτή που είχατε  :grin: :grin:
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
οχι ρε αδερφε οχι δεν ηταν ολες πουτανες
για να σου δωσω να καταλαβεις οταν σπουδαζα στο πανεπιστημιο γαμησα περιπου 100-120 συμφοιτητριες μου
εκανα σοβαρη σχεση με 3 ρωσιδες
αλλα εχω γαμησει και πολλες πουτανες ολων των εθνικοτητων

T.Π.Ο.

Τα πάντα όλα.

 
OP
OP
W

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
Φίλε μου εσύ τον έχεις παίξει  :jerking: με την μισή σχολή σου χαχα  :grin: :grin:

Όσο για τις ρωσίδες μάλλον πελάτη σε κόβω και στις 3 οπότε τη λες και σοβαρή σχέση αυτή που είχατε  :grin: :grin:

καλα κρασια μεγαλε
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
ετσι ειναι φιλος αν εχεις συνευρεθει σεξουαλικα με 900 γυναικες τοτε εχεις αλλη εμπειρια επι του θεματος

Έτσι είναι φίλος, πάω να ρουφήξω το αυγό μου και να ετοιμάσω το κακάο μου πριν πάω για ύπνο.

Σήμερα η μαμά δεν με αφησε να δώ Μικυ Μάου, εσένα;
 
OP
OP
W

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
Έτσι είναι φίλος, πάω να ρουφήξω το αυγό μου και να ετοιμάσω το κακάο μου πριν πάω για ύπνο.

Σήμερα η μαμά δεν με αφησε να δώ Μικυ Μάου, εσένα;
τι να πω περι ορεξεως κολοκυθοπιτα
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.933
Κριτικές
8
Like
1.738
Πόντοι
216
απο τα 12 χρονια μου γαμαω φιλε αλλα σε προτρεπω να γνουριστουμε αν δεν πιστευεις να το δεις με τα ιδια σου τα ματια

Από 12 χρόνια τον παίζεις ασταμάτητα  :jerking: :jerking: και χωρίς διακοπή  :grin: :grin:
 
OP
OP
W

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
Μάλλον λάθος κάνω εσύ πρέπει να τον έπαιξες με την μισή πανεπιστημιούπολη  :grin: :grin: ωραία φοιτητικά χρόνια πέρασες   :jerking:

διακρινω ζηλια φιλος  μαλλον δεν εχεις κανει τιποτα αξιολογο στην σεξουαλικη σου ζωη
 
OP
OP
W

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
δεν μου λες Dimitris Syros ποσο αντεχεις στο σεξ 5 λεπτα το πολυ σε κοβω
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.933
Κριτικές
8
Like
1.738
Πόντοι
216
ετσι ειναι σε προτρεπω να το δεις με τα ιδια σου τα ματια αν δεν το πιστευεις

Σε πιστεύω ότι έτσι είναι,δεν παίζει να σταμάτησες γιατί δεν έκανες ποτέ σχέση με γυναίκα χωρίς να πληρώσεις  :grin: :grin:
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.933
Κριτικές
8
Like
1.738
Πόντοι
216
δεν μου λες Dimitris Syros ποσο αντεχεις στο σεξ 5 λεπτα το πολυ σε κοβω

Με τόση τρόμπα που έχεις κάνει έχεις αναπτύξει αντοχές και μπορείς να τον παίζεις αργά και βασανιστικά για μία ώρα και βάλε  :grin: :grin:
 
OP
OP
W

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
Σε πιστεύω ότι έτσι είναι,δεν παίζει να σταμάτησες γιατί δεν έκανες ποτέ σχέση με γυναίκα χωρίς να πληρώσεις  :grin: :grin:
ετσι λες εσυ με ξερεις πως το συμπερενεις τοσο ευκολα αλλα ετσι ειναι ο ελληνας παντα κλασικος και μαλακοκαβλης
 
OP
OP
W

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
Με τόση τρόμπα που έχεις κάνει έχεις αναπτύξει αντοχές και μπορείς να τον παίζεις αργά και βασανιστικά για μία ώρα και βάλε  :grin: :grin:
δεν ορεξη για αντιπαραθεση ρε μεγαλε κανε αλλου το χαβαλε σου ας το κλεισουμε εδω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom