Νέα

53χρονος εξέδιδε 12χρονη για 50 ευρώ μέσα σε αυτοκίνητα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα unknowndark
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 325K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Να δοθούν τα ονόματα των 213 στη δημοσιότητα;

  • Ναι

    Ψήφοι: 235 82,5%
  • Όχι

    Ψήφοι: 50 17,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    285
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.892
Πόντοι
27.261

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.463
Πόντοι
216
και για να πάμε κι ακόμα ένα βήμα παραπέρα,σκανάρουν ακόμα και τα κείμενα στις φωτό σου
πριν λογα χρονια ενας πανηλιθιος ανεβασε στο κλοουντ τις φωτογραφιες απο παιδακια που εβγαζε και τον μπουζουριασανε
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.287
Κριτικές
1
Like
35.310
Πόντοι
6.256
ξέρεις απ'έξω και ανακατωτά κοσμική αθήνα και σελεμπρονήσια :rockon:

Ο εθνικός μακάκα δεν παιζόταν ,με ματάκια που γυάλιζαν την έπεφτε παντού
είχε φάει σούτια στο εβερεστ και μια άλλη φορά στη δεξαμενή τον είχαν ξεβρακώσει και έλεγε γαμάτεμε μη με δέρνετε:boff:
Αναμεσα μας ηταν ολοι τότε,
Πολλοι οικογενειαρχες καλλιτεχνες τωρα, τοτε τους γαμαγαν οι ανωμαλοι,
Everest τσακαλωφ, τοτε σαντουιτς με τονο μαγιονεζα. Σουπερ
 

Trikavalos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2017
Μηνύματα
1.686
Like
1.093
Πόντοι
216

Συνημμένα

  • CF07DA0A-C468-4DDD-A4CF-2EFBC33181A4.jpeg
    CF07DA0A-C468-4DDD-A4CF-2EFBC33181A4.jpeg
    315,2 KB · Εμφανίσεις: 33

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.306
Like
13.641
Πόντοι
3.656
Είναι ο Ντεπ "μπάρμπας 60άρης με κίτρινα δόντια καράφλα μπυροκοίλι που περπατάει και κλάνει χωρίς να το καταλάβει ;" . Γιατί είναι 60 χρονών . Φαντάζομαι είναι και ο μοναδικός που "κρατιέται" ...
Αλλά δεν γνωρίζετε ότι το κάπνισμα κιτρινίζει και τα δόντια 25χρονων γυναικών ; Που άλλες "κλάνουν" από το στόμα ;
Γιατί τον έχεις δει πως είναι στην πραγματικότητα τώρα που είναι 60? Εσύ τι βλέπεις τις φωτό με τα φίλτρα?

Για να κιτρινίσουν τα δόντια σου στα 25 πρέπει να κανείς 3 πακέτα την ημέρα από τα 15.

Τώρα αν κάποιος θέλει να βαφτίσει Ντε και καλά ότι είναι φυσιολογικό όντας παππούς να νομίζει ότι τον βλέπουν οι 25 χροιές και γουστάρουν οκ τι να πω.

Φυσιολογικό παντός δεν είναι.
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.919
Like
1.706
Πόντοι
216
Να είσαι σίγουρος ότι σε παρακολουθησε η ευπ

Εσύ γελάς αλλά εγώ έχω σκεφτεί άπειρες φορές ότι αν μία στο εκατομμύριο πάθει κάτι η γκόμενα, οτιδήποτε. Ακόμα και αν το τακούνι της σπάσει και σκοτωθεί, αν πάθει ηλεκτροπληξία, αλλεργικό σοκ από τη βαφή στο μαλλί θα ψάξουν τις κλήσεις της και θα μου στείλουν κάνα ραβασάκι να καταθέσω κάτι το οποίο θα διαλύσει την οικογένεια μου.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: SKEF

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.030
Like
72.075
Πόντοι
12.756
Εσύ γελάς αλλά εγώ έχω σκεφτεί άπειρες φορές ότι αν μία στο εκατομμύριο πάθει κάτι η γκόμενα, οτιδήποτε. Ακόμα και αν το τακούνι της σπάσει και σκοτωθεί, αν πάθει ηλεκτροπληξία, αλλεργικό σοκ από τη βαφή στο μαλλί θα ψάξουν τις κλήσεις της και θα μου στείλουν κάνα ραβασάκι να καταθέσω κάτι το οποίο θα διαλύσει την οικογένεια μου.
εσυ δεν εχεις γκομενα , κασκαντερ εχεις
και πολυ τυχερη μάλιστα
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.134
Κριτικές
2
Like
18.617
Πόντοι
3.656
Αναμεσα μας ηταν ολοι τότε,
Πολλοι οικογενειαρχες καλλιτεχνες τωρα, τοτε τους γαμαγαν οι ανωμαλοι,
Everest τσακαλωφ, τοτε σαντουιτς με τονο μαγιονεζα. Σουπερ
και μετά όροφο στο χεβυμεταλάδικο στη Σόλωνος για μπυρόνια μέχρι πρωί :headbaning2:
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.287
Κριτικές
1
Like
35.310
Πόντοι
6.256
....κληση για εξηγησεις και στους 213 πρεπει να γινει και ταυτοχρονη αναγνωριση απο το θυμα εαν καποιος απο αυτους συνεβρεθηκε με το παιδι! Να αρχισουν να σφιγγουν οι κωλοι επιτελους (ή να αρχισουν να χαλαρωνουν)! :angry::angry::angry:

ΥΓ1. περασε στα ψιλα ή ιδεα μου ειναι οτι το αλλο το ναυαγιο η σαπιο-τσατσα κατεγραφε απο καμερες πελατες στο κωλοχανειο της?!?!?!?
ΥΓ2. " Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 398 άτομα (61 μέλη και 337 επισκέπτες" , επισκεπτες γαμιεστε
Γιατι βριζεις τους επισκεπτες φιλε; που ειναι το κακο;, ενημερωνονται απ τα αρμοδια τμηματα του μπου για να σχηματισουν γνωμη.
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.919
Like
1.706
Πόντοι
216
Καλωσήρθες στο Μάτριξ μύστη


Για να γράψεις αυτό το μήνυμα χρειάστηκε στην εγγραφή σου να δώσεις έγκυρο email και στο ηλεκτρονικό σου ίχνος είναι η ΙΡ σου

οπότε όλα καλά :confused:

Ακόμα και στα σάιτ που μπαίνεις η ΑΙ σου προτείνει βίντεο ανάλογα με το ιστορικό σου ακόμη και αν δεν είσαι εγγεγραμμένος χρήστης

και για να σε κριντζάρω ακόμα πιο πολύ,οι φωτό σου στο κινητό σου (όπως και όλων μας) σκανάρονται χωρίς να ερωτηθείς για ανίχνευση παιδικής πορνογραφίας

και για να πάμε κι ακόμα ένα βήμα παραπέρα,σκανάρουν ακόμα και τα κείμενα στις φωτό σου

Και μετά είναι να απορείς ποιος μαλάκας έχει φέις και ανεβάζει και φωτό του/της στο Ίντερνετ

Σε έφτιαξα;

Όλα αυτά τα γνώριζα, όχι όμως ότι σκανάρονται και οι φωτογραφίες μας.

Για οοοοοολα αυτά γιατί δεν αντιδρά κανείς;

Τι στον πούτσο μπορείς να κάνεις χωρίς να το ξέρουν;
Επιτρέπεται το κατούρημα;

Αλλα τι ρωτάω εδώ πιάνουν βαποράκια ξέροντας τι έχουν καταπιεί και ότι το εμπόρευμα βρίσκεται στα άντερα τους.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.287
Κριτικές
1
Like
35.310
Πόντοι
6.256
Εσύ γελάς αλλά εγώ έχω σκεφτεί άπειρες φορές ότι αν μία στο εκατομμύριο πάθει κάτι η γκόμενα, οτιδήποτε. Ακόμα και αν το τακούνι της σπάσει και σκοτωθεί, αν πάθει ηλεκτροπληξία, αλλεργικό σοκ από τη βαφή στο μαλλί θα ψάξουν τις κλήσεις της και θα μου στείλουν κάνα ραβασάκι να καταθέσω κάτι το οποίο θα διαλύσει την οικογένεια μου.
Δεν εχεις πακιστανικο;
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Πρέπει ο νηματοδετης να αλλάξει το τίτλο του νήματος γιατί ο 53 χρόνος τελικά πελάτης ήταν, και η γυναίκα που την είχε βγάλει στην πιάτσα ήταν η μάνα της, δηλαδή επεζε το ρόλο της τσατσας μύστες μερακλήδες, προσωπικα αν την είχε κλείσει ο οίκος ηδονής - ανοχής, και την είχε στο πρόγραμμα όπως όλα τα υπόλοιπα ιδρύματα εδώ μέσα μπωρει να είμασταν όλοι μας πελάτες αν το παιδί δουλευε σε οίκο ανοχής
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.919
Like
1.706
Πόντοι
216
Ναι, ας πούμε τεχνικά πως γίνεται;

Όπως γίνεται όταν σε παίρνουν να σου πουν ότι χρωστάς το ρεύμα και για το δικό σου καλό η κλήση καταγράφεται.

νομιζω γινεται με λεξεις κλειδια. δηλαδη εαν πεις την λεξη βομβα θα καταγραφει η συνομιλια κτλ.
ετσι ειχε γινει επι ολυμπιακων 2004. το ζεπελιν κατεγραφε συνομιλιες απο κινητα των θεατων στο σταδιο κατω αλλα θυμαμε και καποιος γερμανος στην πατριδα του ειχε πει στο τηλεφωνο για πλακα οτι καπου ειχε β;λει μια βομβα και τον μαζεψαν αδικως βεβαια....

Αδερφέ αλήθεια τώρα έγινε τέτοιο πράγμα; Δηλαδή χωρίς να έχει ζητηθεί από εισαγγελέα υπήρξε παρακολούθηση ιδιωτικής συνομιλίας ενός πολίτη.

Τι στον πούτσο γίνεται ρε πουστη μου;
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.306
Like
13.641
Πόντοι
3.656
Όλα αυτά τα γνώριζα, όχι όμως ότι σκανάρονται και οι φωτογραφίες μας.

Για οοοοοολα αυτά γιατί δεν αντιδρά κανείς;

Τι στον πούτσο μπορείς να κάνεις χωρίς να το ξέρουν;
Επιτρέπεται το κατούρημα;

Αλλα τι ρωτάω εδώ πιάνουν βαποράκια ξέροντας τι έχουν καταπιεί και ότι το εμπόρευμα βρίσκεται στα άντερα τους.
Είναι απλό τύπε απλά εσύ δεν το έχεις καταλάβει. Όταν κάνεις accept στις ρυθμίσεις στο νέο σου κινητο υπογράφεις ότι δέχεσαι αυτές τις παραχωρήσεις ώστε να χρησιμοποιήσεις το λειτουργικό τους. Δεν φταίνε αυτοί αν δεν τα διαβάζεις.

Επίσης μπορείς πολύ απλά να μην έχεις smartphone με φωτογραφίες, να μην χρησιμοποιείς Mac και windows και να μην έχεις σόσιαλ.

Είναι απλό και ξάστερο.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.894
Like
12.902
Πόντοι
2.606
Εσύ γελάς αλλά εγώ έχω σκεφτεί άπειρες φορές ότι αν μία στο εκατομμύριο πάθει κάτι η γκόμενα, οτιδήποτε. Ακόμα και αν το τακούνι της σπάσει και σκοτωθεί, αν πάθει ηλεκτροπληξία, αλλεργικό σοκ από τη βαφή στο μαλλί θα ψάξουν τις κλήσεις της και θα μου στείλουν κάνα ραβασάκι να καταθέσω κάτι το οποίο θα διαλύσει την οικογένεια μου.
Φίλε εγώ σοβαρά μιλάω δεν κάνω πλάκα
 

daftrucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2022
Μηνύματα
928
Like
1.184
Πόντοι
206
και μετά όροφο στο χεβυμεταλάδικο στη Σόλωνος για μπυρόνια μέχρι πρωί :headbaning2:
Εκεί στο Σόλωνος, κοντά στο ύψος της Νομικής, υπήρχε ενα σαν ημιυπόγειο σουβλατζίδικο. Έφτιαχνε κάτι φοβερά σάντουιτς με φρέσκο ψωμί, λουκάνικο, μπιφτέκι, σουβλάκι, γαμάτες τηγανητές πατάτες και ψητή ή τηγανητή μελιτζάνα μέσα. Παρέλαση καθε βράδυ.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.477
Like
21.846
Πόντοι
5.006
Πρέπει ο νηματοδετης να αλλάξει το τίτλο του νήματος γιατί ο 53 χρόνος τελικά πελάτης ήταν, και η γυναίκα που την είχε βγάλει στην πιάτσα ήταν η μάνα της, δηλαδή επεζε το ρόλο της τσατσας μύστες μερακλήδες, προσωπικα αν την είχε κλείσει ο οίκος ηδονής - ανοχής, και την είχε στο πρόγραμμα όπως όλα τα υπόλοιπα ιδρύματα εδώ μέσα μπωρει να είμασταν όλοι μας πελάτες αν το παιδί δουλευε σε οίκο ανοχής
τυπε πελατης σε 11χρονο δεν γινεται να εισαι...
μονο παιδεραστης...
:confused: :confused: :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom