Νέα

53χρονος εξέδιδε 12χρονη για 50 ευρώ μέσα σε αυτοκίνητα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα unknowndark
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 325K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Να δοθούν τα ονόματα των 213 στη δημοσιότητα;

  • Ναι

    Ψήφοι: 235 82,5%
  • Όχι

    Ψήφοι: 50 17,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    285
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
10
Like
1.821
Πόντοι
4.180
λες και τρακαρε με πουλμαν ειναι, τι βιτσια ρε μαν ? :tooth:
εγω θελω να εχει οντως αποδεικτικα στοιχεια το στικακι μεσα, αντι για ρεμπετικα τεκεδιστικα ασματα και να γινει βατερλω η φασουλα :2funny:
Ανετα την βλεπω gntm 6
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.296
Πόντοι
10.336
Aπλά δεν μου αρέσει...
και για πε ρε τυπε, απο το 2008 που γραφτηκες ειχες θεμα με το τυπε ή στην πορεια εσκασε επειδη το παρακαναν οι αλλοι τυποι;
να φανταστω εφημεριδες κτλ δεν ακουμπας, ελευθερος τυπος, τυπος της κυριακης, πρεπει να ειναι κοκκινο πανι για σενα τα περιπτερα
 

koskam

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.717
Κριτικές
24
Like
9.983
Πόντοι
3.446
και για πε ρε τυπε, απο το 2008 που γραφτηκες ειχες θεμα με το τυπε ή στην πορεια εσκασε επειδη το παρακαναν οι αλλοι τυποι;
να φανταστω εφημεριδες κτλ δεν ακουμπας, ελευθερος τυπος, τυπος της κυριακης, πρεπει να ειναι κοκκινο πανι για σενα τα περιπτερα
Αααααπ!!! ολα κ ολα!!! ειναι τυπος και υπογραμμος!!

 

michaele

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2011
Μηνύματα
1.320
Like
844
Πόντοι
96
Αδερφέ, δεν είπα αυτό, ούτε δικαιολογώ την πράξη.
Απλά, αν δεν υπάρχει βία ή απειλή χρήσης βίας δεν υπάρχει βιασμός, νομικά.
Άλλο αδίκημα, εξίσου απεχθές, ναι υπάρχει, αλλά βιασμός, όχι
ΥΓ. Μόλις μαθεύτηκε ότι θα εκδοθεί ένταλμα σύλληψης για συγγενικό πρόσωπο του κοριτσιού, ως εμπλεκόμενου στην υπόθεση. Η εγκληματική οργάνωση που έλεγα πιο πριν.
ΥΓ2. Λογικά, θα ακολουθήσουν και άλλα εντάλματα σύλληψης. Αν κάποιοι εξαφανιστούν για καιρό από εδώ μέσα, πείτε μας τι μάρκα τσιγάρα καπνίζετε...
Και που ξέρουμε οτι δεν εκβιαζε ψυχολογικα το κοριτσακι;
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.958
Like
22.744
Πόντοι
5.506

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.142
Κριτικές
2
Like
18.662
Πόντοι
3.656
Λαζο δεν κρυβοταν.
Τον ειχα δει σε μπαρακια με αγορια που μετα ολως τυχαιως εκαναν καριερα στο τραγουδι η σαν ηθοποιοι.
Στη Σεριφο τα καλοκαιρια κουνιοταν το νησί.
ξέρεις απ'έξω και ανακατωτά κοσμική αθήνα και σελεμπρονήσια :rockon:

Ο εθνικός μακάκα δεν παιζόταν ,με ματάκια που γυάλιζαν την έπεφτε παντού
είχε φάει σούτια στο εβερεστ και μια άλλη φορά στη δεξαμενή τον είχαν ξεβρακώσει και έλεγε γαμάτεμε μη με δέρνετε:boff:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.141
Κριτικές
166
Like
26.979
Πόντοι
34.538

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.889
Κριτικές
16
Like
14.711
Πόντοι
6.515
Aφήνω αυτό εδώ, λέτε άραγε να ψάχνουμε 212 πλέον;


Μπορεί να του έστριψε από την ακινησία στον κηφισσο
 

akatastatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
869
Κριτικές
7
Like
1.199
Πόντοι
486
Αηδεια και άισχος... Τι να πεις για αυτον που την εξεδιδε και τη βίαζε αλλά τι να πεις και για αυτους που το έκαναν....

Επίσης η μάνα της της ειχε κινητο και δεν το έλεγχε;;;;; Για 12 χρονων παιδακι μιλάμε ρε πουστη μου.... Έλεος... Ακαταλληλοι γονεις...


Δυστυχώς παίδες κάποια πράγματα ειναι αυτονόητα και δεν κολλάνε σε κάποιες υποθέσεις, απλή λογική θέλει, χωρις να εισαι αστυνομικός ανταποκριτής....

Ειδε η θεία μια μέρα στις διακοπές ένα μύνημα της μικρής και βρεθηκε η ακρη, ενώ η μάνα που ήταν όλο το χρόνο με τη μικρή "δεν είχε πάρει χαμπάρι τίποτα" και της είχε και δύο κινητά....
Ναι είμαστε σίγουροι πια οτι δεν ήξερε τίποτα.............


Γι αυτό και άφησαν την υπόθεση τόσο διάστημα.... Ήξεραν ότι υπήρχαν και άλλα πρόσωπα από πίσω και ίσως κύκλωμα, απλά περίμεναν να δέσει, όπως και με την Πισπιρίγκου....
 
Τελευταία τροποποίηση:

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.287
Like
2.326
Πόντοι
456
Aφήνω αυτό εδώ, λέτε άραγε να ψάχνουμε 212 πλέον;


211 γιατι ο @manhris εχει να μπει απο την δευτερα και μαλλον θα αργησουμε να εχουμε νεα του...
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.311
Like
16.755
Πόντοι
3.556
Αυτες οι Ελλεινιδες μετα βγαινουν και λενε χαθηκαν οι Αντρες και δεν την πεφτουν :headbang::2funny::jerking: Μα καλα ειναι δυνατον να εχετε ακομα πρωτη την ΝΔ εκει κατω στην Ελλαδα τους παιδεραστες? :2funny:
δημητράκη τυπαρα που εισαι ρε μαν λειπεις απο το σαη ψησου για επιστροφή να αναβιώσει το ανατολικό νήμα με μπόμπες και πυραύλους :wanker::wanker::wanker:
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: 968

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.399
Κριτικές
508
Like
68.662
Πόντοι
41.129
Εχουν μπει 320 τουιτερομαλακες μπας και βρουν τιποτα να κανουν screen shot. Ορσε ζωα.
Το πιθανότερο τυπε ειναι να βρουν τη γκομενα τους η την αδερφη τους σε κανα thread με βίζιτες η σε προγραμμα studio. :birdman:
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
14
Like
646
Πόντοι
4.255
Το "Μακελειο" του Χιου γραφει οτι ενα "πασιγνωστο site" που λειτουργει εδω και χρονια εχει ΚΡΙΤΙΚΕΣ για τον ΒΙΑΣΜΟ του παιδιου!!!!Και αυτο ειναι το bourdela!!!!ΒΡΕΙΤΕ ΤΟΥΣ ΤΩΡΑ!!!!!ΒΓΑΛΤΕ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΤΟΥΣ ΤΩΡΑ!!!!!
ADMIN......ΑΚΟΥΣ?????ΔΩΣΤΕ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΑΥΤΩΝ ΤΩΝ ΤΕΡΑΤΩΝ!!!!ΚΑΙ ΜΕΤΑ Η ΥΠΟΘΕΣΗ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΤΗΣ !!!!ΚΑΛΩ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ SITE ΝΑ ΑΣΚΗΣΟΥΜΕ ΠΙΕΣΕΙΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΑΥΤΩΝ ΤΩΝ ΚΤΗΝΩΝ ΣΤΗΝ ΦΟΡΑ!!!

Σας παραθετω το αποσπασμα

"Ύστερα από έρευνα που έγινε , ο ιστότοπος με τίτλο Bourdela,που αριθμείπάνω από 5.000.000 Έλληνες επισκέπτες τον μήνα, είναι ο ιστότοπος όπου εντοπίστηκαν παιδεραστές να ανταλλάζουν πληροφορίες για την 12χρονη, αλλά και όχι μόνο. Με περηφάνια πατεράδες,δήλωναν με λεπτομέρειες τις πράξεις τους πάνω στη 12χρονη.Πρότειναν σε άλλους χρήστες,να δοκιμάσουν το «κομμάτι»,οι χρήστες βαθμολογούσαν μέχρι και την απόδοση του παιδιού πάνω στις ερωτικές πράξεις."

Παρακατω το "Μακελειο" αποκαλυπτει και τα μυνηματα και τις "κριτικες" αυτων των Τερατων!!!Στην εφημεριδα εχει τα μυνηματα σε φωτογραφιες....και οντως το "στυλ" των μυνηματων ειναι απο εδω μεσα!!!!

Σας ΤΑ ΠΑΡΑΘΕΤΩ ΚΑΙ ΑΥΤΑ
"O γνωστός M... είναι ο πρώτος που ρίχνει «σύρμα» για το νέο «κομμάτι», σπεύδει να δώσει λεπτομέρειες στους «πελάτες».
«Έξω από τον σταθμό στα Σεπόλια, πιτσιρίκι μικροκαμωμένο στα γούστα μου... πρωτάρα 50 σε αμάξι»

Ένας χρήστης όπου έχει ξανά δοκιμάσει τη 12χρονη δηλώνει «για δεύτερη φορά πήρα πιτσιρικά»γεμάτος περηφάνια για την πράξη αυτή.

Άλλος χρήστης ψάχνει να βρει μικρή.Ένας από τους χρήστες δηλώνει ότι«εδώ δεν υπάρχουν αυτές οι ηλικίες, μόνο σε κλειστό κύκλο».

Ο χρήστης που ψάχνει μικρές ηλικίες, δηλώνει ότι ζήτησε από γραφείο κάτω των 18 και του είπαν ότι έχουν με 200 ευρώ έξτρα..

Ο χρήστης (....) Στις 25 Μαΐου γράφει «αν και πρωτάρα τέλειο π...»

Το σοκαριστικό σημείο στις συνομιλίες είναι ότι ένας χρήστης ενημερώνει ότι έκανε.... (βίασε) χωρίς προφύλαξη με το παιδί και ...μέσα:
«τέλειο π.... και ..., τ... μέσα, στα Σεπόλια μέσα στο αμάξι»

Οι χρήστες αναφέρουν στις συνομιλίες τους :«αλλά τελικά που την πήρα, πάνω από 17 αποκλείεται να ήταν»

Κάποιος άλλος χρήστης, αφού παραδέχτηκε ότι συνευρέθηκε με το παιδί, δηλώνει χωρίς ντροπή
ότι έχει και αυτός 2 παιδιά.«Τελείωμα μέσα, στα Σεπόλια, μέσα στο αμάξι, με 60»

Οι χρήστες αναφέρουν στις συνομιλίες τους :«πρωτάρα 50 ευρώ σε αμάξι... μέτρια» «όταν την πήρα στο αμάξι μου είπε ότι ήταν 18,
στην αρχή έλεγε 24» «50 σε αμάξι, 70 χοτελι, από π... μέτρια στο αμάξι που την πήρα, καλό π... και .... συν 20 ευρώ»

Ακόμα πιο σοκαριστικός διάλογος, είναι αυτός που για να αποδείξεις ότι ήταν συναινετική η πράξη (λέει ο ένας χρήστης στον άλλον) το τραβάς σε βίντεο:«Για να αποδείξεις ότι ήταν συναινετικό, το τραβάς σε βίντεο».

Ένας άλλος χρήστης, αναφέρει για την αύξηση της τιμής ειρωνικά:«Πληθωρισμός, από Δευτέρα ανέβηκε το τιμολόγιο χαχαχαα»

To σοκαριστικό στην υπόθεση είναι ότι περισσότεροι από 10.000 άνθρωποι διάβασαν και ενημερώθηκαν για το πού μπορούν να βρουν το παιδί ώστε να το βιάσουν, κανένας από όλους αυτούς δεν ενημέρωσε ποτέ την Αστυνομία».
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.296
Πόντοι
10.336
χαιρετω το ελληνικο τουιτερ

ezgif-4-fda53d5426.gif
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.399
Κριτικές
508
Like
68.662
Πόντοι
41.129
To σοκαριστικό στην υπόθεση είναι ότι περισσότεροι από 10.000 άνθρωποι διάβασαν και ενημερώθηκαν για το πού μπορούν να βρουν το παιδί ώστε να το βιάσουν, κανένας από όλους αυτούς δεν ενημέρωσε ποτέ την Αστυνομία».
Τυπε σε ολα τα σχόλια που παρέθεσες που ακριβώς έπρεπε να καταλάβουμε οτι ελεγε για ανηλικη ? Απο το πιτσιρίκα ?
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
σαν παλιός που είσαι ξέρεις πολύ καλά οτι τα 5 χρόνια που μεσολαβούν απο την ηλικία των 12 μέχρι τα 17 ειναι αυτά που μεταμορφώνουν ένα παιδί σε μια γυναίκα...

αλλο 12 χρονών παιδί που δεν εχει μπει καν στην εφηβεία, και άλλο 16-17 χρονών κορίτσια που έχουν γίνει γυναίκες...

ε οχι και παλιος...! δε σ εβρισα :tooth:

προφανως ειναι αρρωστια η παιδοφιλια.. θεωρω πως εχουν απιστευτες ορμες οι 12χρονες- 13χρονες- 14χρονες.
αρχιζουν να αντιλαμβανονται τη σεξουαλικη της φυση ,οπως και εμεις αντιστοιχως αρχιζαμε να τραβαμε μαλακια.
νομιζεις πως οταν παω για τζοκινγκ ,δεν παρατηρω πως με κοιτανε?:undecided:εσυ γιατι λες να καθονται σε παγκακια με τα μπουτια εξω?
....και ντυνονται σαν πουτανακια πιατσας γαμω την τρελα μου...οι γονεις επιτελουν σοβαρα το ρολο τους :jerking:

ενω θα επρεπε στα 16-17+( οπως σωστα λες ) να συμπεριφερονται σαν γυναικες,πλεον αυτο θελουν να το κανουν πολυ πριν τα 15.
και οι γονεις ,αντι να πατησουν ποδι,τις αφηνουν να βαφονται και ντυνονται προκλητικα,ερμαια στις ορεξεις του καθε ψυχακια.
αλλο πραμα να αντιλαμβανεσαι τις ορμες σου και αλλο να βιαζεσαι να τις εκτονωσεις πριν την ωρα σου(με ωμο τροπο μαλιστα).
για να προλαβω τους ηθικολογους,εγω ειμαι μυστηριο τρενο:referee:
ουδεποτε καταδεχομουν να ασχοληθω με κατω των 18 ,ακομα και οταν ημουν 18-20-22-25...!
το θεωρουσα καταντια οπως λεει ο @Saul ....ασχετα αν δεν ημουν ακομη γυπας με σουπερ επιτυχιες.

και το θεωρουσα επισης αυτοπεριορισμο,υπο την εννοια οτι το target group ενος γυπα πληθαινει οσο στρεφεται σε σεξουαλικα πιο ενεργες ηλικιες ...να φανε και οι κοτες:mati:κοροιδευα οσους μεγαλυτερους ασχολουνταν με συνομηλικες η μικροτερες μου.
ειχα φετιχ ανεκαθεν με μεγαλυτερες ...οι φιλοι μου με αποκαλουσαν και με αποκαλουν μεχρι τωρα ανωμαλο με οιδιποδειο συνδρομο επειδη μου αρεσουν ακομη και 60αρες :*
βγαιναμε δηλαδη σε μαγαζια με σουπερ καριολακια ΔΙΠΛΑ μας και εγω ασχολουμουν με ανθυπομετριες μιλφοτζιλφαρες!

ΟΜΩΣ τωρα που 30αρισα,αντιλαμβανομαι οτι αρχιζουν να με γλυκαινουν (και) τα πιπινια:coffee: ισως οι διαφορες ηλικιας με ελκυουν.
προχθες βγηκα σε μπαρακι και μου τριβονταν συνεχεια κατι μικρες...:dunno:
χορευαν και κουνουσαν συνειδητα τα κωλαρακια τους πανω στο αριστερο μου χερι..κοντεψαν να μου ριξουν το ποτο !
το γαμωτο ειναι οτι δεν καταλαβα αν ειχαν τελειωσει σχολειο. δε θα ηθελα να ειμαι καθηγητης στη σημερινη εποχη.

αυτα λοιπον ειναι τα επικινδυνα των ....Σαββατοβραδων! :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:


μεχρι να καταλαβω, ευτυχως εσκασε μια θεοσταλτη τσοντα 40αρα++++ ,βγαλμενη απο την περασμενη δεκαετια!
με μια τσιμπουκοφιλη της(λιγο πιο μικρη) και εναν ακομη τυπα συνοδεια...χορευαν πιο εξαλλα και απο τις πιτσιρικες :woldman:
κατι τετοιες τις ψαχνω με το κυαλι,εχουν αποσυρθει απο τη νυχτα οι περισσοτερες! εχουμε ελλειψη στοχοθεσιας :tooth:
ασχοληθηκα μαζι της γιατι ο τυπας,αν και οld-school μουτρο της νυχτας,ηταν αδερφος της και μονο που δε μου κερασε ποτο στο τελος!

ολα αυτα στα λεω γιατι καλο ειναι να κοιταμε πιο σφαιρικα τα πραματα....
ντρεπομαι που θα το ομολογησω,αλλα πλεον θα εκανα κατι και με 17-18αρα, αν μου τριβοταν !
με καβλωνουν, ενω παλια μου ηταν τελειως αδιαφορες:think:τις κοιτουσα ως ανωριμα υποκειμενα.
βεβαια παιζει ρολο και το backround της. μην ειναι καμια λουμπεν ξεκωλιστρα.

επειδη γραφτηκε και υπονοηθηκε προηγουμενως οτι ειναι ντροπη ενας 30αρης να πηδηξει μια 10-12 χρονια μικροτερη:think:
περι ορεξεως..οπως νιωθει ο καθενας,αναλογα με τη συγκυρια ποιυ διαγει. προφανως βγαινουν εκτος καδρου μωρα κατω των 17.
να θυμισω οτι οι παππουδες και οι πατεραδες μας κατα κανονα επαιρναν τουλαχιστον 7-8 χρονια μικροτερες.
συγκεκριμενα ,τη γιαγια μου ο παππους μου την παντρευτηκε οταν αυτος ηταν 31 και αυτη 20
ισως τραβηγμενη η διαφορα για γαμο ,σιγουρα οχι ομως και για σεξ. μην τρελαθουμε τωρα.

ποσους 60αρηδες ξερω που κανουν κανονικες σχεσεις με 20αρες και 25αρες σημερα....:shockedeyes:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom