Νέα

53χρονος εξέδιδε 12χρονη για 50 ευρώ μέσα σε αυτοκίνητα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα unknowndark
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 325K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Να δοθούν τα ονόματα των 213 στη δημοσιότητα;

  • Ναι

    Ψήφοι: 235 82,5%
  • Όχι

    Ψήφοι: 50 17,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    285
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
6.171
Κριτικές
26
Like
11.101
Πόντοι
4.746
kolonos_viastes_xr_2.webp

Στελεχη τησ νουδου αλφα εψιλον μαλιστα
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.287
Like
2.326
Πόντοι
456
πρώτον δεν μου αρέσει το τύπε...δεύτερον έχει σημασία για την μάνα
Το τι σου αρεσει και τι οχι μου ειναι αδιαφορο, ασε που θα επρεπε να ξερεις οτι το <<τυπε>εδω μεσα προβλεπεται σε καθε περισταση.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.289
Κριτικές
1
Like
35.316
Πόντοι
6.256
ενώ ο Λαζόπουλος που ήτανε ματσό δεν ψωνιζότανε ε ? δεν του τρέχανε τα σάλια όταν έβλεπε πιτσιρικάδες στα γκέι στέκια πριν Γκάζι,
στα στενά του Συντάγματος, στη Πλάκα ,Κολωνάκι και σε όποιο μαγαζί ήταν για ομο ψωνιστήρι. Έκανε κατήχηση στα κανάλια και μετά έτρεχε σα σκύλα σε οίστρο μαστουρωμένος να εκπορνεύσει αγοράκια:pipa2:
Όλοι μια σπείρα είναι βρε κοντολάγνε, η χειρότερη φάρα μακράν . Μάθαμε τον Σεργιανόπουλο επειδή του έτυχε η στραβή, στη πλ.βικτωρίας βράδυ ψωνίζουν πολλοί επώνυμοι σεργιανόπουλοι Ο Χάρης Ρώμας πχ σου δίνει καμιά αίσθηση ότι είναι φυσιολογικός άνθρωπος ?:confused:
Σωστά λες ότι είναι κοκάκηδες, ,η κόκα της πιάτσας είναι κακής ποιότητας κ πάμφθηνη ,όπως το μαύρο πιο φθηνό απο τα τσιγάρα, το ποτίζουν με κάτουρο στην αλβανία Τέσπα στα @@ μας αν οι "καλλιτέχνες"είναι πεινάλες ή πλούσιοι , το θέμα είναι πως αποτελούν μια κάστα ανώμαλων αλλαξοκώληδων ,βιαστών κ παιδεραστών που πάντα πέφτουν απο τα σύννεφα για φιλιπίδηδες, λιγνάδηδες , τον άλλον πως τον λένε το χοντρό που ήταν βουλευτής κτλπ κτλπ
Λαζο δεν κρυβοταν.
Τον ειχα δει σε μπαρακια με αγορια που μετα ολως τυχαιως εκαναν καριερα στο τραγουδι η σαν ηθοποιοι.
Στη Σεριφο τα καλοκαιρια κουνιοταν το νησί.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.888
Κριτικές
16
Like
14.709
Πόντοι
6.515
πρώτον δεν μου αρέσει το τύπε...δεύτερον έχει σημασία για την μάνα
Έχει σημασία δίκιο έχεις

Όμως το "τυπε" είναι τίτλος τιμής για το bou
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ξέρει κανεις αν ήταν Ρομά?
 

foxtrot

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2008
Μηνύματα
336
Like
491
Πόντοι
21
Έχει σημασία δίκιο έχεις

Όμως το "τυπε" είναι τίτλος τιμής για το bou
Το ξέρω χρησιμοποιείται συχνά απλά εμένα ψιλοχαλάει...δεν τρέχει και τίποτα βέβαια , αλοίμονο
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
4.260
Like
3.519
Πόντοι
1.706
οχι Σπυρου Πατση,εγω ακουσα για γνωστο οικο στη Πειραιως 62
Μπιστολιές έπεσαν μπόλικες τα τελευταία 2 χρόνια.
Μήπως αλλάζουν "ιδιοκτήτες" τα μέρη που "ακούτε" δοθήσης της ευκαιρίας????
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
319
Like
776
Πόντοι
81
Ποιον οίκο ανοχής; Οι ενημερωτές τι κάνουν; Μπρίκια κολάνε; Πως γίνεται να μην το καταλάβουμε εμείς; Δεν ξέρω, πολλά τα ερωτήματα ...
 

Trikavalos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2017
Μηνύματα
1.686
Like
1.093
Πόντοι
216
Κάποιοι θα έχουν πάρει αμπάριζα τον Ίντερνετ μπας και δουν το όνομα τους… πόσο μαλάκες,λες και κάτι μένει κρυφό σε αυτή τη χώρα και δεν θα έβγαινε ποτέ στην φόρα


Είμαι υπέρ του Κούγια ότι η ιδιοκτήτρια ήταν ενήμερη,αφού η ίδια βγήκε και είπε ότι το παιδί της έκανε δώρο έναν λούτρινο Μίκι….

Ομολογία συνενοχής ότι γνώριζε και ανέχονταν/υπέθαλψε
 

Fet_jim

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2019
Μηνύματα
300
Like
471
Πόντοι
21
Υπαρχει στικακι !!! Αρα καμερες και μαλιστα σε δωματια !!! Αυτο για ενα θεμα παλαιοτερο που αμφισβητουσαν καποτε αν υπαρχουν καμερες σε οικους ανοχης !
 

dian1

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
18
Like
30
Πόντοι
0
Εδώ αυτή που βγήκε σημερα και μιλησε ως δηθεν πρόεδρος ιεροδουλων , σε πόστ που ανεβασε στο fb της το 2019
 

Συνημμένα

  • IMG_20221012_185004.jpg
    IMG_20221012_185004.jpg
    491,3 KB · Εμφανίσεις: 55
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: 968

Trikavalos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2017
Μηνύματα
1.686
Like
1.093
Πόντοι
216
Εδώ αυτή που βγήκε σημερα και μιλησε ως δηθεν πρόεδρος ιεροδουλων , σε πόστ που ανεβασε στο fb της το 2019
Βλέπω φωτό γνωστού πολιτικού πάνω αριστερά ή ιδέα μου;Να ήταν απλά ψηφοφόρος του ή συνεργάζονταν πολυεπίπεδα….;

Σαν να είναι ο ίδιος που έβγαινε αγκαλιές σε ενσταντανέ με τον 53χρονο General Zod….
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.894
Πόντοι
27.261

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
560
Like
625
Πόντοι
86
ειδε καμερα το σουργελο και πηγε να μιλησει. Εχασε τα λογια της απτη χαρα της η πατσαβουρα. Και τι ειπε; Πιπες.
αντε γιατι πολυ καλος ειμαι τελευταια
Αυτες οι Ελλεινιδες μετα βγαινουν και λενε χαθηκαν οι Αντρες και δεν την πεφτουν :headbang::2funny::jerking: Μα καλα ειναι δυνατον να εχετε ακομα πρωτη την ΝΔ εκει κατω στην Ελλαδα τους παιδεραστες? :2funny:
 

Trikavalos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2017
Μηνύματα
1.686
Like
1.093
Πόντοι
216
Υπαρχει στικακι !!! Αρα καμερες και μαλιστα σε δωματια !!! Αυτο για ενα θεμα παλαιοτερο που αμφισβητουσαν καποτε αν υπαρχουν καμερες σε οικους ανοχης !
Συμμύστη το VAR στις Αραβικές χώρες προπονείται ενόψει Μουντιάλ
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.894
Πόντοι
27.261
Θα στο πω ανάποδα.
Μακάρι να μην έχει τίποτα μέσα το στικάκι
Γιατί αν έχει, δηλαδή τον 53χρονο να μπαίνει με την μικρή μέσα στο μπουρδέλο, τότε ο βιασμός (θυμίζω: βιασμός είναι η επίτευξη συνουσίας με βία ή απειλή χρήσης βίας - αν λείπει το στοιχείο της βίας, δεν είναι βιασμός σύμφωνα με τον νόμο, είναι άλλο αδίκημα) δεν υφίσταται, γιατί δεν μπορεί να πήγαινε κατ εξακολούθηση το παιδί με αυτόν στο μπουρδέλο, παρά την θέλησή της.
γι'αυτο λες το αρνειται ?
απο την αλλη ομως, θα βγουν αλλα πιο σκοτεινα στοιχεια... και απο αυτα, ακομα πιο σκοτεινα.
εχει πολυ βαθος η υποθεση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom