Νέα

3ης Σεπτεμβρίου 119, "Ρείκι"

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 669
  • Εμφανίσεις 191K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.895
Πόντοι
266
..Πέρασμα σήμερα λόγω κοντινής δουλειάς...ΤΑ ΙΔΙΑ και ΤΑ ΙΔΙΑ...Αλίκη, Σάρα (μαυρούλα), Βίκη λελέκι και η granny Ναταλία...αποχώρηση με ελαφρά...ΠΑΡΑΚΜΗ...
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Ότι και να πούμε εμείς, τόσα χρόνια οι ίδιες και οι ίδιες εκεί άρα βγαίνει το μεροκάματο...
 

Moscowita

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2014
Μηνύματα
2.227
Κριτικές
16
Like
1.448
Πόντοι
506
παιδιά όπως ειδα τον τιτλο του θρεντ στην κεντική σελίδα νόμιζα ότι έγραφε 17 Νοέμβρη Ρείκι..και λέω τόσο μπροστά είμαστε? :uglystupid:
 

daredevil12345

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2013
Μηνύματα
998
Κριτικές
5
Like
34
Πόντοι
6
..Πέρασμα σήμερα λόγω κοντινής δουλειάς...ΤΑ ΙΔΙΑ και ΤΑ ΙΔΙΑ...Αλίκη, Σάρα (μαυρούλα), Βίκη λελέκι και η granny Ναταλία...αποχώρηση με ελαφρά...ΠΑΡΑΚΜΗ...

θα παρει σειρα και αυτό .... 5 χρονια τωρα αντε να εχει κανει 2 μεταγραφες ...  :jerking:
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
..Πέρασμα σήμερα λόγω κοντινής δουλειάς...ΤΑ ΙΔΙΑ και ΤΑ ΙΔΙΑ...Αλίκη, Σάρα (μαυρούλα), Βίκη λελέκι και η granny Ναταλία...αποχώρηση με ελαφρά...ΠΑΡΑΚΜΗ...
ωραιο αβαταρ....που την ξερω?...που την ξερω...?....χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16

Μεσημβρινή επίσκεψη στο ίδρυμα...

Παρούσες οι εξής:

Η Αλίκη το γνωστό ξανθό λεπτό κοντοπούτανο με το ωραίο προσωπάκι.

Η Χριστίνα το ξανθό μιλφ με το πονηρό πρόσωπο και με ζουμερό σώμα-φορούσε μια κοντή κλαρωτή φούστα και με καύλωσε η κωλάρα της!

Η Ντίνα,καστανή πολύ αδύνατη και εντελώς αδιάφορη μιλφ.

Η μαυρούλα Σάρα με ωραίο μαύρο μίνι κολλητό φόρεμα που τόνιζε τις καμπύλες της.

Και η Βικτώρια το γνωστό όρθιο χιλιόμετρο!!!

Κλασσικά στα 50 ευρώ τα 45 λεπτά.
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.365
Πόντοι
41.447
Μεσημβρινή επίσκεψη στο ίδρυμα...

Παρούσες οι εξής:

Η Αλίκη το γνωστό ξανθό λεπτό κοντοπούτανο με το ωραίο προσωπάκι.

Η Χριστίνα το ξανθό μιλφ με το πονηρό πρόσωπο και με ζουμερό σώμα-φορούσε μια κοντή κλαρωτή φούστα και με καύλωσε η κωλάρα της!

Η Ντίνα,καστανή πολύ αδύνατη και εντελώς αδιάφορη μιλφ.

Η μαυρούλα Σάρα με ωραίο μαύρο μίνι κολλητό φόρεμα που τόνιζε τις καμπύλες της.

Και η Βικτώρια το γνωστό όρθιο χιλιόμετρο!!!

Κλασσικά στα 50 ευρώ τα 45 λεπτά.

Καμια ανανεωση εκει... :(

Η Σαρα ειναι πολυ ωραια γυναικα και πολυ καλη και στο μασαζ και στο προγραμμα. Μοιαζει λιγο στην Ιμαν το μοντελο απο τη Σομαλια και συζηγο του μεγα Δουκα David Bowie

H δε μιλφορωσιδα Σαρα μοιαζει πολυ στο προσωπο με την  Καμερον Ντιαζ!
 

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26
επίσκεψη χθες το μεσημέρι στο μαγαζί για πρώτη φορά, έχοντας διαβάσει κάποιες κριτικές και θέλοντας να δω πιο πολύ τη μαυρούλα ..
μου άνοιξε μια ξανθιά,ρωσσίδα μάλλον, μεγάλη σε ηλικία και μου παρουσίασε τις:
Σάρα. η μαυρούλα - συντηρητικά ντυμένη αλλά με τζιν που τόνιζε την κολάρα της και τα πιασιματάκια της..
Αλίνα - ωραίο προσωπάκι, ξανθό, νεαρό σε ηλικία ,με καλό στήθος
Ντίνα - ξανθιά , ψηλη (μου φάνηκε λες κι είχε καμπούρα) και πολύ μέτρια εμφάνιση...
Επέλεξα τη Σάρα, 50€ με σεξ και μασάζ για 45' ....πέρασα αρκετά καλά ...με δικαίωσε για την επιλογή μου...θα ακολουθήσει κριτική..
 

taper

Μέγας
Εγγρ.
10 Φεβ 2008
Μηνύματα
279
Κριτικές
20
Like
510
Πόντοι
4.440
Να ειναι ανοικτα σημερα Κυριακη :think:
 

cybermass

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
866
Like
14
Πόντοι
6
Ενημέρωση για τους συναγωνιστές μιλφοκυνηγούς....
Εμφανίστηκε νέο τεμάχιο στο κατάστημα, ονόματι Μαργαρίτα.
Μια και οι συνηθισμένες προτιμήσεις μου  δεν 'ηταν διαθέσιμες, είπα να την δοκιμάσω.
Ψηλή, νταρντάνα, με κοντά μαλιά, κλασσική ρωσσιδόφατσα, 3αρι βυζί, σφιχτί μπούτι και κώλο,  αρκετά παραπανίσια κιλά. Θα την έλεγε κανείς "μπαμπάτσικη"
Άρχισε με μασάζάκι θα έλεγα καλούτσικο, συνέχισε με πίπα βαθειά αλλά καπως άτεχνη. Προσπαθούσε να την κάνει deep throat και κάποιες στιγμές πνιγότανε. Συνεχίσαμε στο κυρίως πιάτο αλλάζοντας τρεις στάσεις. Η τύπισα βόγγαγε ασταμάτητα. Στην αρχή νόμιζα ότι μπορεί να ήταν προσποίηση, αλλά μετά από λίγο είχε λαχανιάσει, είχε κοκινίσει και είχε ιδρώσει. Με αυτά τα δεδομένα νομίζω ότι πρέπει να τέλειωσε δυό φορές τουλάχιστον. Overall φιλότιμη προσπάθεια για 50 γιούρια.....
Αν ήταν κάπως πιο αδύνατη θα την ξανάπερνα....
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Ενημέρωση για τους συναγωνιστές μιλφοκυνηγούς....
Εμφανίστηκε νέο τεμάχιο στο κατάστημα, ονόματι Μαργαρίτα.
Μια και οι συνηθισμένες προτιμήσεις μου  δεν 'ηταν διαθέσιμες, είπα να την δοκιμάσω.
Ψηλή, νταρντάνα, με κοντά μαλιά, κλασσική ρωσσιδόφατσα, 3αρι βυζί, σφιχτί μπούτι και κώλο,  αρκετά παραπανίσια κιλά. Θα την έλεγε κανείς "μπαμπάτσικη"
Άρχισε με μασάζάκι θα έλεγα καλούτσικο, συνέχισε με πίπα βαθειά αλλά καπως άτεχνη. Προσπαθούσε να την κάνει deep throat και κάποιες στιγμές πνιγότανε. Συνεχίσαμε στο κυρίως πιάτο αλλάζοντας τρεις στάσεις. Η τύπισα βόγγαγε ασταμάτητα. Στην αρχή νόμιζα ότι μπορεί να ήταν προσποίηση, αλλά μετά από λίγο είχε λαχανιάσει, είχε κοκινίσει και είχε ιδρώσει. Με αυτά τα δεδομένα νομίζω ότι πρέπει να τέλειωσε δυό φορές τουλάχιστον. Overall φιλότιμη προσπάθεια για 50 γιούρια.....
Αν ήταν κάπως πιο αδύνατη θα την ξανάπερνα....

Μήπως είναι η χοντρή Μαργαρίτα που δούλευε στο Χευδεν?
 

cybermass

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
866
Like
14
Πόντοι
6
Μου είπε ότι δούλευε κάπου στη Καλλιθέα
 

Zorro

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
347
Κριτικές
4
Like
131
Πόντοι
1
Διαβάζοντας για νέα κοπέλα (Μαργαρίτα) και προσπάθειες για deep throat, δεν γινόταν να μην επισκεφθώ το κατάστημα.
Αφού παρέλασαν οι γνωστές του καταστήματος, τελευταία πέρασε η Μαργαρίτα. Δεν την είχα ξαναδεί κα΄που αλλού. Milf με καλό - σφικτό σώμα για την ηλικία της και φάτσα που με ταίριαζε για πιπατζού...
Ξεκίνημα με μασάζ όπου δουλεύει αρκετά καλά τα χέρια της. Στο κυρίως θέμα - την πίπα - δεν με ικανοποίησε. Ούτε βαθιά όσο θα ήθελα μπορούσε αλλά το πιο σημαντικό δεν είχε την υπομονή και την επιμονή που χρειάζεται σε αυτές τις περιπτώσεις. Οπότε κι εγώ το συνέχισα στο μαμησάκι, με αρκετά καλή συμμετοχή από αυτήν. Κόστος στα 50Ε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom