Νέα

3ης Σεπτεμβρίου 119, "Ρείκι"

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 669
  • Εμφανίσεις 191K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.367
Πόντοι
41.447
Zero αληθεια εβαλε βυζια η αλικη;

Kοιτα δεν την ειδα γυμνη, αλλα φοραγε ενα μπλουζακι εφαρμοστο αμανικο με V κοψιμο μπροστα και πεταγανε κατι σκληρα βυζια νο2,5-3
αυτη θυμαμαι δεν ειχε καθολου στηθος
εκανε μπαμ οτι εχει κανει προσθετικη
 

vroutos99

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2009
Μηνύματα
286
Like
2
Πόντοι
1
Kοιτα δεν την ειδα γυμνη, αλλα φοραγε ενα μπλουζακι εφαρμοστο αμανικο με V κοψιμο μπροστα και πεταγανε κατι σκληρα βυζια νο2,5-3
αυτη θυμαμαι δεν ειχε καθολου στηθος
εκανε μπαμ οτι εχει κανει προσθετικη
δεν δεν νομιζω !
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.367
Πόντοι
41.447

agathoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2013
Μηνύματα
279
Like
0
Πόντοι
1
η αλικη ειχε παντα μικρο βυζι  και πεσμενο ειδικα οταν ηταν  ξαπλα . τωρα εφοσον ο Ζερο λεει οτι ειναι τουμπανο αρα  εκανα προσθετικη.
καλο αυτο αλλα εαν εχει αδυνατισει και αλλο δεν λεει.
 

daredevil12345

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2013
Μηνύματα
998
Κριτικές
5
Like
34
Πόντοι
6
η αλικη ειχε παντα μικρο βυζι  και πεσμενο ειδικα οταν ηταν  ξαπλα . τωρα εφοσον ο Ζερο λεει οτι ειναι τουμπανο αρα   εκανα προσθετικη.
καλο αυτο αλλα εαν εχει αδυνατισει και αλλο δεν λεει.

βρε αγαθουλη , το βυζακι της ηταν τοσο μικρο που δεν προλαβενε να πεσει όταν ηταν ξαπλα γιατι ισα που εσκαγε μυτη  :s&m_2:

παντος δεν νομιζω να εχει κανει τιποτα στο στηθος , μπορει να φορουσε  σουτιεν με μαξιλαράκια από μεσα γιατι τη τελευταια φορα που ειχα παει όταν εμεινε γυμνη το ματι μου στο στηθος πηγε με αποροια ! και εγω μπροστα το ειχα δει λιγο ποιο μεγαλο από ότι θυμωμουν πιο παλια

δεν ξερω  - δεν την εχω δει 2 μηνες τωρα και ετσι δεν επιμενω
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Πάντος μια φορα πιυ την πήρα πριν κάτι μήνες, αδύνατη αδύνατη και με μικρό βυζί αλλά στο  :knockinb: έλεγε .....
 

vroutos99

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2009
Μηνύματα
286
Like
2
Πόντοι
1
Πάντος μια φορα πιυ την πήρα πριν κάτι μήνες, αδύνατη αδύνατη και με μικρό βυζί αλλά στο  :knockinb: έλεγε .....
δεν εχει τιποτα προσθεσει μικρο ηταν και ειναι, μετρια και στο κρεββατι ,στο μασαζ 6λεπτο ξεπεταγμα , προστυχοφατσα ομως ειναι
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.367
Πόντοι
41.447
δεν εχει τιποτα προσθεσει μικρο ηταν και ειναι, μετρια και στο κρεββατι ,στο μασαζ 6λεπτο ξεπεταγμα , προστυχοφατσα ομως ειναι

καλα πηγαινε να την δεις και τα ξαναλεμε, γιατι μελλον εχεις να πας καιρο και μας λες μαλακιες χωρις να ξερεις
εβαλε βυζια λεμε
3αρια σχεδον
 

vroutos99

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2009
Μηνύματα
286
Like
2
Πόντοι
1
καλα πηγαινε να την δεις και τα ξαναλεμε, γιατι μελλον εχεις να πας καιρο και μας λες μαλακιες χωρις να ξερεις
εβαλε βυζια λεμε
3αρια σχεδον
ε καλα τωρα δεν θα μαλωσουμε για τα βυζια της κυριας , πριν δυο μερες την πηρα και μου φανηκαν μικρα , ετσι τα ειδα ! εβαλε η οχι ασημαντο θεμα!!
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.367
Πόντοι
41.447
ε καλα τωρα δεν θα μαλωσουμε για τα βυζια της κυριας , πριν δυο μερες την πηρα και μου φανηκαν μικρα , ετσι τα ειδα ! εβαλε η οχι ασημαντο θεμα!!

οχι δεν μαλωνουμε
απλα προσπαθουμε να πληροφορησουμε σωστα τον κοσμο
και για αυτους που ειναι πελατες της μπορει να μην ειναι και τοσο ασημαντο θεμα απο εκει που δεν ειχε καθολου βυζια να εμφανιζεται στο σαλονι με τουμπανο σχεδον 3αρι στηθος...
 

zilberto

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
161
Κριτικές
3
Like
94
Πόντοι
1
Zero, με μεγαλο σεβασμο στο προσωπο σου  αλλα   και με τεραστια σιγουρια, το Αλικακι  ΔΕΝ εχει κανει καμια προσθετικη επεμβαση στο βυζακι της...βυζακι ηταν...βυζακι εμεινε....μαλλον μπερδευει οπτικα κ ξεγελα  το wonderbra...polu  wonder όμως..
κατα τα αλλα....παραμενει σε υψηλο αγωνιστικο επιπεδο και αποδοση...  :knockinb: :pipa1:
οχι δεν μαλωνουμε
απλα προσπαθουμε να πληροφορησουμε σωστα τον κοσμο
και για αυτους που ειναι πελατες της μπορει να μην ειναι και τοσο ασημαντο θεμα απο εκει που δεν ειχε καθολου βυζια να εμφανιζεται στο σαλονι με τουμπανο σχεδον 3αρι στηθος...
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.367
Πόντοι
41.447
Zero, με μεγαλο σεβασμο στο προσωπο σου  αλλα  και με τεραστια σιγουρια, το Αλικακι  ΔΕΝ εχει κανει καμια προσθετικη επεμβαση στο βυζακι της...βυζακι ηταν...βυζακι εμεινε....μαλλον μπερδευει οπτικα κ ξεγελα  το wonderbra...polu  wonder όμως..
κατα τα αλλα....παραμενει σε υψηλο αγωνιστικο επιπεδο και αποδοση...  :knockinb: :pipa1:

Mου φαινεται δυσκολο να το πιστεψω με βαση αυτ που ειδα πριν λιγες ημερες
γιατι το μισο βυζι ηταν εξω απο το ντεκολτε εφαρμοστο μπλουζακι και φαινοτανε και πολυ σκληρο, ετοιμο να πεταχτει εξω
τι να πω
αμα εσεις πηγατε πολυ προσφατα ,περασατε μαζι της και δεν ειδατε τιποτα, τοτε η δικη σας αποψη ειναι περισσοτερο βασιμη απο την δικη μου
 

sl40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2010
Μηνύματα
295
Κριτικές
9
Like
237
Πόντοι
281
Zero, με μεγαλο σεβασμο στο προσωπο σου  αλλα   και με τεραστια σιγουρια, το Αλικακι  ΔΕΝ εχει κανει καμια προσθετικη επεμβαση στο βυζακι της...βυζακι ηταν...βυζακι εμεινε....μαλλον μπερδευει οπτικα κ ξεγελα  το wonderbra...polu  wonder όμως..
κατα τα αλλα....παραμενει σε υψηλο αγωνιστικο επιπεδο και αποδοση...  :knockinb: :pipa1:
Ακριβως ετσι σε πολυ υψηλο επιπεδο και πλακα τα γαλωνια!!!!!!!!!!!
 

pixis

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2005
Μηνύματα
446
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
η αλίκη βυζια δεν εβαλε και ισως πρέπει να παχυνει μλιγο.

Ξερετε αν η Σάρα εφυγε πάλι.

Θέλει να ερθουν στο μαγαζι 1-2 νεες κοπέλες νομίζω σε συνδυασμό με τις παλιές θα πάρει μπροστά
 

pixis

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2005
Μηνύματα
446
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
τελικα γνωρίζει κάποιος αν η Σάρα έφυγε η είναι εκεί
 

cybermass

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
866
Like
14
Πόντοι
6
η αλίκη βυζια δεν εβαλε και ισως πρέπει να παχυνει μλιγο.

Ξερετε αν η Σάρα εφυγε πάλι.

Θέλει να ερθουν στο μαγαζι 1-2 νεες κοπέλες νομίζω σε συνδυασμό με τις παλιές θα πάρει μπροστά

Επιβεβαιώνω μετά από πρόσφατο επιτόπιο έλεγχο.
Το ....status των βυζιών της Αλίκης δεν άλλαξε, 'οπως και η ποιότητα των υπηρεσιών της.
Όσο για τον Zero έχω να πώ ότι δεν το λένε άδικα wonderbra !!!
 

pixis

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2005
Μηνύματα
446
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
στο μαγαζί δίνει καμιά κώλο η όλες είναι στο δεν....................

τελευταία επίσκεψη Αλίκη, Σαρα και Βικα και Χριστινα η οποία εχει μπαζολέψει αρκετα σε σχεση με πριν καποιους μηνες αφού εχει παχυνει και ειναι αισθητη η διαφορα

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom