Νέα

2η τσόντα Τζούλιας Αλεξανδράτου! Παρτούζα με δύο μαύρους!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Σας αρεσε η 2η τσοντα της Τζουλιας?

  • Ναι

    Ψήφοι: 89 22,9%
  • Οχι

    Ψήφοι: 170 43,8%
  • Μετρια

    Ψήφοι: 129 33,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    388

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.965
Like
11.210
Πόντοι
2.606
Αφού είπες μαλακία, είναι δυνατόν να μην έχει κέρδος από κάτι που πουλάει; Tότε γιατί το πουλάει;  :jerking:
ΣΟΥ πε λιο7 ειναι κραχτης.ειναι λογος να μπεις στο περιπτερο και να παρεις και αλλα...παραθετω παραδειγμα...
-πιασε ρε μεγαλε το καινουργιο της τζουλιας 2 μαλιβορο μαλακα ενα σαντε αφιλτρο 3 σοκοφρετες και 2 κουτακια καποτες...α που σε μεγαλε ...δωκε μου και 4 κοκα κολες
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.120
Like
727
Πόντοι
96
κατι μου λεει πως εχθες το διαρεσαυνε για να γινει ντορος και θα βγει το dvd απο δευτερα
 

tsakonas13

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
560
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
6
Αφού είπες μαλακία, είναι δυνατόν να μην έχει κέρδος από κάτι που πουλάει; Tότε γιατί το πουλάει;  :jerking:
για να μπαινει κοσμος στο μαγαζι φιλε. εισητηρια  καρτες  τσιγαρα και τυπος ειναι κραχτες
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.965
Like
11.210
Πόντοι
2.606
Τραβά πλήρωσε την τσόντα σου να τραβήξεις μια παχια και μην ασχολείσαι νούμερο.
αντε βλακομουρη σου απαντω και αυτο και τελος ,αν καταλαβες καταλαβες...Με τον ρυθμο που νταουλοντιαζονται ταινιες μουσικη τσοντες εφαρμογες κα...θα φτασουμε σε ενα σημειο να ακουμε το μια ωραια πεταλουδα σε ρεμιξ και να βλεπουμε ταινιες γυρισμενες απο κινητο...οσο για τσοντες θα βλεπουμε κανα μουνι σε καμια αματεουρ φωτο και θα ριχνουμε πηχτες για εναν μηνα σαν τους παππουδες το 50.....αιντα πειρατη μου εσυ συνεχισε να κατεβαζεις....
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
ΣΟΥ πε λιο7 ειναι κραχτης.ειναι λογος να μπεις στο περιπτερο και να παρεις και αλλα...παραθετω παραδειγμα...
-πιασε ρε μεγαλε το καινουργιο της τζουλιας 2 μαλιβορο μαλακα ενα σαντε αφιλτρο 3 σοκοφρετες και 2 κουτακια καποτες...α που σε μεγαλε ...δωκε μου και 4 κοκα κολες

ΟΚ, χεσ' τη Τζούλια. Κάτι άλλα άκυρα περιοδικά που δεν τα διαβάζουν ούτε αυτοί που τα εκδίδουν πώς γίνεται να γίνουν κράχτης;
 

7spirit

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
790
Like
1.408
Πόντοι
206
Μολις ολοκληρωσα την παρακολουθηση του DVD . 34 λεπτα. Η Τζουλια στν κοσμο της, εντελως ξενερωτη και αντιερωτικη, ο ενας μαυρος δεν τελειωνει, ο αλλος την χυνει στο προσωπο. Προς το τελος, μετα το 30 παει να δωσει κωλο, γινεται αποπειρα να της τον βαλει ο ενας μαυρος ,αλλα αμεσως αλλαζει η σκηνη και τη δειχνει να γαμιεται απο μουνι
Αυτα
 

Panos13

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.182
Like
192
Πόντοι
16
αντε βλακομουρη σου απαντω και αυτο και τελος ,αν καταλαβες καταλαβες...Με τον ρυθμο που νταουλοντιαζονται ταινιες μουσικη τσοντες εφαρμογες κα...θα φτασουμε σε ενα σημειο να ακουμε το μια ωραια πεταλουδα σε ρεμιξ και να βλεπουμε ταινιες γυρισμενες απο κινητο...οσο για τσοντες θα βλεπουμε κανα μουνι σε καμια αματεουρ φωτο και θα ριχνουμε πηχτες για εναν μηνα σαν τους παππουδες το 50.....αιντα πειρατη μου εσυ συνεχισε να κατεβαζεις....

Don't worry φίλε μου, όσο υπάρχουν "χορηγοί" σαν εσένα...θα υπάρχει άφθονο υλικό να κατεβάζουμε εμείς οι τζαμπατζήδες
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.965
Like
11.210
Πόντοι
2.606
ΟΚ, χεσ' τη Τζούλια. Κάτι άλλα άκυρα περιοδικά που δεν τα διαβάζουν ούτε αυτοί που τα εκδίδουν πώς γίνεται να γίνουν κράχτης;
ΡΕ συ τα παιρνεις ολα για το μαγαζι....το ματι τραβαει....αλλος θελει κυνηγι αλλος τζουλια αλλος μπαφος και ψαρεμα αλλος εσυ και το πλεξιμο...απο ολα εχει ο μπαξες....τζιρος να γινεται να βγαινει κανα μεροκαματο... ;)
 

Babel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
420
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
231
αντε βλακομουρη σου απαντω και αυτο και τελος ,αν καταλαβες καταλαβες...Με τον ρυθμο που νταουλοντιαζονται ταινιες μουσικη τσοντες εφαρμογες κα...θα φτασουμε σε ενα σημειο να ακουμε το μια ωραια πεταλουδα σε ρεμιξ και να βλεπουμε ταινιες γυρισμενες απο κινητο...οσο για τσοντες θα βλεπουμε κανα μουνι σε καμια αματεουρ φωτο και θα ριχνουμε πηχτες για εναν μηνα σαν τους παππουδες το 50.....αιντα πειρατη μου εσυ συνεχισε να κατεβαζεις....

:2funny: :2funny: :2funny:

Για σένα γυρίζει τις τσοντες ο σειρηνάκης. Γιατί ξέρει οτι πάντα θα υπάρχει κάποιος να πληρώσει για μαλακιστεί πριν απ' ολους.  :jerking: :jerking: :jerking:
 

A_re_Koula

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.421
Like
3
Πόντοι
16
οντως κυκλοφορει γυμνη στους δρομους? ετσι διαβασα  :o η μουφα και αυτο
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.965
Like
11.210
Πόντοι
2.606
Μολις ολοκληρωσα την παρακολουθηση του DVD . 34 λεπτα. Η Τζουλια στν κοσμο της, εντελως ξενερωτη και αντιερωτικη, ο ενας μαυρος δεν τελειωνει, ο αλλος την χυνει στο προσωπο. Προς το τελος, μετα το 30 παει να δωσει κωλο, γινεται αποπειρα να της τον βαλει ο ενας μαυρος ,αλλα αμεσως αλλαζει η σκηνη και τη δειχνει να γαμιεται απο μουνι
Αυτα
αληθως λεγεις....
 

traxanoplagias

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2008
Μηνύματα
408
Like
16
Πόντοι
1
αφου εχει βγει και ξερεις πωσ γινετε ο περιπτερας μου να μην το εχει????
 

7spirit

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
790
Like
1.408
Πόντοι
206
14,90 κανει. "2 μαυροι"  ειναι ο τιτλος και οχι "Μαυροι καβαλρηδες" που φημολογουταν
Στην αρχη κυκλοφορει γυμνη για ενα - δυο λεπτα με περουκα και γυαλια ηλιου. Το χερι της γραφει 666 :2funny:
 

A_re_Koula

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.421
Like
3
Πόντοι
16
14,90 κανει. "2 μαυροι"  ειναι ο τιτλος και οχι "Μαυροι καβαλρηδες" που φημολογουταν
Στην αρχη κυκλοφορει γυμνη για ενα - δυο λεπτα με περουκα και γυαλια ηλιου. Το χερι της γραφει 666 :2funny:

666?  η κυρια Λουκα πρεπει να επεμβει
 

tsakonas13

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
560
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
6
ΟΚ, χεσ' τη Τζούλια. Κάτι άλλα άκυρα περιοδικά που δεν τα διαβάζουν ούτε αυτοί που τα εκδίδουν πώς γίνεται να γίνουν κράχτης;
φιλε τα περιοδικα κατι περιοδικα που τα ξερει μονο ο εκδοτης και οι εργαζομενοι σ αυτο οχι δεν ειναι κραχτης αλλα σου πιανουν χωρο στο μαγαζι.κατι αλλα ομως οπως τηλεοπτικα και κυριακατικες φυλλαδες ειναι κραχτης,μπαινει κοσμος στο μαγαζι γι αυτα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom