Νέα

22/08/2009 Φωτιές στην αττική

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIVIL111
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 875
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
ενφό καίγονται 50 σπίτια στη Δροσιά..
Δεν υπάρχουν ούτε ελικόπτερα. Δεν σώζεται τίποτα.

προς αρχιδάκι
αρχισε η αντίστροφη μέτρηση.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.127
Like
12
Πόντοι
16
ενφό καίγονται 50 σπίτια στη Δροσιά..
Δεν υπάρχουν ούτε ελικόπτερα. Δεν σώζεται τίποτα.

Αφηνουν να καει οσο περισσοτερο γινεται και οταν πια δε φυσαει ως δια μαγειας θα τη σβησουν αν δε σβησει απο μονη της.
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
στο ερώτημα μου δεν απάντησες όμως! που είσαι? Τεχεράνη ζείς? γιατί με αυτά που γράφεις περί βιασμών και εκτελέσεων χωρίς δίκη μάλλον εκεί ζείς...και υπάλληλοι ειστε εσύ και η κλωνοπαρέα σου που έχετε πάρει εργολαβία την προπαγάνδα από χθες το βράδυ χωρίς να έχετε κλείσει μάτι!!! έτσι απλά για να μην μας θεωρείτε και μαλάκες κατα την προσφιλή έκφραση της σκρόφας!!!

Ναι ζω τεχεράνη - είσαι πανέξυπνος

Αν αυτό εσύ το θεωρείς propaganda χαμηλόβαθμε υπάλληλε της κακιας ώρας, ακόμα δεν είδες τίποτα

Aπλυτε
 
OP
OP
CIVIL111

CIVIL111

Μέγας
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
22
Like
18
Πόντοι
4.175
ΟΙ ΟΙΚΟΛΟΓΟΙ ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΑΣΙΝΑ ΑΛΟΓΑ


ΑΣΕ ΡΕ ΟΙΚΟΛΟΓΕ ΤΡΕΜΟΠΟΥΛΕ,ΠΕΣ ΜΑΣ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΣΚΟΠΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΟΥΡΚΙΑ.
ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΜΙΑ ΑΠΛΗ ΔΗΛΩΣΗ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕΣ ΠΟΥ ΚΑΙΓΕΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ..ΟΙΚΟΛΟΓΕ ΤΗΣ ΠΛΑΚΑΣ

[URL unfurl="true"]http://eglimatikotita.blogspot.com/2009/08/blog-post_9541.html[/url]

που χαθηκαν αυτοι ρε μαγκες.... :badair: :badair: :badair:
 

hunter1000

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2007
Μηνύματα
1.636
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Έλα να σοβαρευτούμε εδώ μέσα , όλοι ξέρουμε ποιος έχει την ευθύνη για ότι γίνετε , αλλά κάνετε όλοι το κορόιδο , το ΠΑΣΟΚ φταίει , τι να κάνει και ο Καραμανλής , έβαλε τον σταυρό που του άφησαν στην πλάτη και πάει ..... και έχασε και τον Ρουσοπουλο ........
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
με συγκλόνισαν πάλι τα επιχειρήματά σου!!! Εύγε!!! :2funny: :2funny: :2funny:

δε χρειάζονται επιχειρήματα.
καρφώνεσαι από μόνος σου........

ΘΕΜΑ CITY TOURS GREECE:

Ρε παίδες μήπως είμαι μαλάκας που έδωσα το πραγματικό ονοματεπώνυμό μου? Πάντως yahoo.gr mail τους έδωσα και δεν είχα πρόβλημα.Και κάτι άλλο...ποιός συνάδελφος θα μου εξηγήσει τον όρο GFE?



 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.052
Like
1.855
Πόντοι
216
ρε μαλακες κομματοσκυλα εδω καιγονται οι περιουσιες του κοσμακη κ εσεις καθεστε και τσακονεστε ρε !!! αντι να κοιτατε τι λιπει να δειτε τι φτεει η τι πηγε στραβα????? και να το ζητησετε απο τους αρχηγους σας στις επομενες εκλογες !!!

ρε για το πουστο ειναι ολοι στην ελλαδα !!! τοσα χρονια εχουμε στησει κολω στους εμπριστες και μας γαμανε !!! ποτε θα ερθει ο καιρος που θα τους γαμησουμε κ εμεις για αυτα που κανουν ορε ???????/
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
ρε μαλακες κομματοσκυλα εδω καιγονται οι περιουσιες του κοσμακη κ εσεις καθεστε και τσακονεστε ρε !!! αντι να κοιτατε τι λιπει να δειτε τι φτεει η τι πηγε στραβα????? και το ζητησετε απο τους αρχηγους σας στις επομενες εκλογες !!!

ρε για το πουστο ειναι ολοι στην ελλαδα !!! τοσα χρονια εχουμε στησει κολω στους εμπριστες και μας γαμανε !!! ποτε θα ερθει ο καιρος που θα τους γαμησουμε κ εμεις για αυτα που κανουν ορε ???????/

ΤΑ ΚΟΜΜΑΤΌΣΚΥΛΑ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΕΣ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΕΣ ΣΤΟ ΓΑΜΗΣΙ

  Συνάδελφοι χαιρετώ συντροφικά! Ανοίγω αυτό το θέμα γιατί είμαι βέβαιος ότι οι περισσότεροι από εσάς έχουν πηδήξει το κοντοπούτανο Μιρέλα με την φοβερή κωλάρα που δούλευε Φωκαίας(Περιοχή Φυλής).Πρέπει μάλλον να έχει σταματήσει το επάγγελμα.Μία τσατσά μου είπε ότι παντεύτηκε.Περιμένω σχόλια και εμπειρίες που είχατε με το καβλιάρικο αυτό πουτανάκι.Και βέβαια αν γνωρίζει κανείς αν πρόκειται να δώσει και πάλι το μουνάκι της σε εμάς το λαό και όχι μόνο στον άντρα της.Και κάτι ακόμα,έλεγε ότι ήταν Τσέχα αλλά δεν ήταν.Αλβανάκι ήταν.Το έχω τσεκάρει.Τι σημασία έχει όμως από που ήταν.Σημασία έχει ότι χάριζε ηδονή σε 40 άτομα τη μέρα.Με τόσους μου είπε ότι πηδιόταν κατά μέσο όρο κάθε μέρα.Άξια πόρνη.Άντε συναγωνιστές ξεκινήστε με τα σχόλια σας.
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
και έχασε και τον Ρουσοπουλο ........

Αλήθεια πού να είναι αυτό το παιδί;Σίγουρα θα φύλαγε σκοπιά προχθές μην φύγει από τον Βαρνάβα και πάει στο Καπανδρίτη στο φτωχικό του σπιτάκι με μια καμαρούλα μια σταλιά που έφτιαξε με τον ιδρώτα του και τον ιδρώτα της γυναίκας του,μέσα σε κρύα και βροχές για να βγάλει ένα μεροκάματο να φτιάξουν ένα σπιτάκι να στεγάσουν τον έρωτά τους...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
επί της ουσίας τώρα σε αυτό που ρώτησα τον Enforcer έχεις να πεις τίποτα?... γιατί ο ίδιος δεν μπορεί πλέον να συγκαλύψει την ΥΠΟΚΡΙΣΙΑ του!!!

ΟΝΟΜΑΤΕΠΏΝΥΜΟ δώσε μας.
εδώ το δίνεις χαλαρά σε νταβατζήδες
 

hunter1000

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2007
Μηνύματα
1.636
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
θανατος στους εμπρυστες
 
OP
OP
CIVIL111

CIVIL111

Μέγας
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
22
Like
18
Πόντοι
4.175

Συνημμένα

  • E.jpg
    E.jpg
    21,7 KB · Εμφανίσεις: 15

monkey_for_nothing

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.043
Like
23
Πόντοι
16
οσοι αλληλοβριζεστε τετοια ωρα ειστε βλακες..
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom